X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 października 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kahaśka mam nadzieję, że tak będzie, stresuje się jakoś trochę:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, oglądałam Twój wykres. Musi być zielona kropka! Jaka Ty jesteś cierpliwa, podziwiam! Wierzę w Twoje dwie krechy! I do zobaczenia wśród czerwcowych mamuś.
    Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki! Ślę Wam fasolowe wirusy ***************

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, dziś testowałam i niestety negatyw ;-( jutro termin @, ale w sumie biorę luteinę więc pewnie się przesunie... ;-/

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 2 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jutro nie będzie @ to zrób betę. Będziesz wiedziała czy to luteina czy coś zielonego ;)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dzisiaj czuje się fatalnie okropny ból krzyża i całego podbrzusza wiem że dostanę @ nawet nie kupuje testu . . . Czekam pozdrawiam was i życzę miłego dnia . Przykro mi bardzo tym którym się nie udało i mocno kibicuje tym które jeszcze nie testowały :-) buziaki :-* :-* <3

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 2 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, przykro mi :( ale trzymam kciuki za in vitro!
    Martika, a jednak wytrzymałaś, też podziwiam twoją cierpliwość, chociaż i tak jestem pewna, że jesteś zafasolkowana :)

    A teraz "niusy" ode mnie - dzisiaj testowałam i mam bladziocha :D Bardzo bym chciała, żeby to było to, a nie jakiś okrutny żart producenta testu.
    Jutro powtórzę, ale na betę chciałam iść dopiero w poniedziałek, bo trzeba powtórzyć po 48hr, a jeśli zrobię jutro, to w niedzielę już nigdzie nie zrobię.
    A poza tym jeszcze nie powiedziałam mężowi, bo on już wyszedł do pracy zanim zrobiłam test. Wy jesteście pierwsze, dziewczyny :) Nie wiem teraz jak mu to powiedzieć :) Mogę oczywiście zadzwonić, ale nieee :) Może wrzucę test do szampana tak jak niektórzy wrzucają pierścionki zaręczynowe :D

    25staraczka25, lauda, kahaśka, Werbenka, martika, Bloom, fAnusia lubią tę wiadomość

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • agniesia1152 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 2 października 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczyny!Od jakiegoś czasu przyglądam się waszym wpisom i postanowiłam że się dołączę mam nadzieję że mnie przyjmiecie :) ja dziś mam dostać @ oczywiście nie wytrzymałam i już we wtorek zrobiłam test i był negatyw... zobaczymy co dziś będzie mam nadzieję że jednak nie przyjdzie ! ale wszystko wskazuje jednak na to że będzie... życzę wam dwóch kresek !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena, gratulacje! Będziesz zatem kolejną czerwcową mamusią!
    A swojemu mężowi dałam taki prezencik: http://zapodaj.net/5c710a5523ba8.jpg.html

    Pozostałe dziewczyny, bardzo trzymam kciuki za nowy cykl i mam nadzieję, że to będzie ostatni ze staraniami i pierwszy w stanie błogosławionym :)

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 2 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś tempka w dół i czekam na @
    Tym, którym się nie udało, życzę powodzenia w nowym cyklu. A tym czekającym na testowanie, 2 kreseczek :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 2 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ale dałam ... no tak blondynka :D
    Powinien być dostępny już wykresik:D

  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 2 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh... mi się spóźnia powinnam mieć wczoraj i oby nie przyszła @ :) jutro jak nie będzie dalej to testuje ! Trzymam kciuki za wszystkie :)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 2 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam jednak mało oryginalna i po prostu poszłam do męża do pracy i mu dałam test. Powiedziałam, że się dziwię, że tak łatwo poszło, a on mówi "łatwo?! Przecież aż mnie jaja bolały!" :D
    Przesłałam też zdjęcie testu mamie i ona z typowym dla siebie czarnym poczuciem humoru odpisała "Ale jaja! A ta kreska taka blada bo chyba dziecko niedorobione"? :)
    Haha kurde, ja to jednak mam walniętą rodzinkę :)
    Mam tylko nadzieję, że nie narobiłam rabanu na darmo...

    Werbenka, Bergamota, Marse, 25staraczka25, fAnusia, gigsa lubią tę wiadomość

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 2 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Podczytuję Was od pewnego czasu i postanowiłam dołączyć do grona testerek w pierwszych dniach października :)

    U nas to dopiero drugi cykl starań, ale zaczyna mnie to już dołować. Dzisiaj zrobiłam sobie test i oczywiście znowu jedna kreska, ale tym razem jeszcze tydzień do planowanej @, ale tym razem nie wytrzymałam.

    Poczekam jeszcze na dzień spodziewanej @ i jak nie przyjdzie, to będę testować po raz drugi.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 2 października 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena - fajnie mieć taką pozytywnie "walniętą" rodzinkę hihi ;) Gratuluję :D

    Mi wczoraj tempka spadła o 0,2st, dzisiaj podskoczyła z 39,95 na 37,1.
    ALE martwi mnie mój taki, hmmmmmm, żółtawy śluz, mętny, raczej nie rozciągliwy. Przy korzystaniu z toalety jest go sporo... Dodam, że na 100% to nie infekcja...
    Jestem około 13-14dpo
    Czekam na testy bo zamówiłam z allegro, ale coś mi się wydaje, że się na nie do jutra nie doczekam :/ Może to i lepiej... nie będą mnie korcić :) Uzbroję się w cierpliwość do soboty :)

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana :-( :-( leżę i płaczę wiem że się nie udało . Zrobiłam ten cholerny test :-( ból brzucha okropny zażyłam sobie ibuprom już nie wytrzymałam . . .

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 2 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Jestem załamana :-( :-( leżę i płaczę wiem że się nie udało . Zrobiłam ten cholerny test :-( ból brzucha okropny zażyłam sobie ibuprom już nie wytrzymałam . . .

    Przytulam mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota! Ze mnie dzisiaj leje się śluz jak woda i tylko na wkładce widać, że ma zółty kolor, nigdy wcześniej takiego nie miałam.

    Eowena, ależ wieści, gratuluję serdecznie! Rodzina rewelacja:D

    Witam nowe dziewczyny:)

    Staraczka, głowa do góry, jeszcze nie wiadomo!

    Za testujące 3mam kciuki, jak @ nie przyjdzie, to chyba sama jutro walne testa:D

  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 2 października 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dostałam @ 3 dni przed terminem , wiedziałam że testy nie kłamią :-(

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 2 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Ja właśnie dostałam @ 3 dni przed terminem , wiedziałam że testy nie kłamią :-(
    :(:(:(

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ