X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 2 października 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na tą cholerę ;)
    Brzuch już boli na @, więc na bank już się gdzieś czai

    kahaśka lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 2 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Ja właśnie dostałam @ 3 dni przed terminem , wiedziałam że testy nie kłamią :-(
    Regeneruj siły kochana i za parę dni do działa ;) albo do dzieła.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • fAnusia Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 2 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Ja właśnie dostałam @ 3 dni przed terminem , wiedziałam że testy nie kłamią :-(
    ; ( ; (

    Czekamy na drugie szczęście ;):*

    relgh371h9njqedc.png


  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 2 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka:* to zaczynamy nowy cykl , ja od wczoraj umieram... wyplakalam sie ! i na dzis starczy... :*

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 2 października 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Ja czekam na tą cholerę ;)
    Brzuch już boli na @, więc na bank już się gdzieś czai

    Gigsa, trzymam kciuki żeby jednak nie przyszła, a jak już musi to jak najszybciej coby nowy cykl zacząć

    gigsa lubi tę wiadomość

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati kahaśka mi też już przechodzi .... ciężko ale przechodzi ... Mąż mnie pocieszył ale w środku emocje toczą walkę ... to co spotykamy się w październikowych staraniach ... Lipcowe Mamusie muszą być nasze :* :* :* :* Dzięki dziewczyny za ten czas czekania na @ albo II kreski z wami zleciało milej i szybciej :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa oby wam się udało !!!! :* trzymam mocno kciuki :* :*

    gigsa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za Cała Resztę Kochanych Staraczek tak samo !!! :* :* :* :* :*

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 2 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota, jeśli dużo śluzu to dobrze! dziś 14dpo i trzymasz do soboty? Dawaj, testuj, my też chcemy wiedzieć :)

    Staraczka, bardzo mi przykro :( a po tej akcji w sklepie już myślałam, że jednak będą dwie kreseczki... Ale trzymam kciuki za nowy cykl!

    Gigsa, dziewczyny piszą, że w ciąży mają bóle menstruacyjne już niedługo po zapłodnieniu i to trwa długo. Jeżeli moja druga kresa się potwierdzi, to powiem ci, że mnie brzuch na @ bolał tylko jeden dzień - właśnie w dniu spodziewanej miesiączki. Wcześniej też niby jakieś bóle zaznaczałam w kalendarzu, ale to było tak delikatne, że teraz sama się zastanawiam, czy to rzeczywiście było realne czy urojone. Także póki nie ma @ to jeszcze nic straconego :)

    No i Martika, u ciebie jest już właściwie pewniak :) Jak dla mnie to już nie musisz testować :P

    A wszystkim nowym dziewczynom też życzę powodzenia!

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dziewczyny myślicie, ze mam jeszcze szanse... Te testy negatywne, ale z drugiej strony temperatura dale taką nadzieję...

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 2 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis test negatywny a temperatura 37.2 nie bede testowała poraz kolejny czekam do dnia spodziewanej @ . Ale czuje ze to nie jest moj dobry cykl :/

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 2 października 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny jakoś smutkiem powiało z forum:(
    Wiem, że ciężko sie pozbierać , rozumiem to naprawde, bo staram sie nie od dziś
    Ja nie wiem co mam myśleć negatywny tesyt a tempka jaka taka...
    jak narazie czekam.
    Trzymajcie sie!

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny faktycznie jakoś smutno się zrobiło. Wiem, że ciężko, gdy @ przychodzi, a miało się taką nadzieję, wiele z nas dużo musi przejść w drodze do macierzyństwa, ale ja wierzę, że warto czekać, bo potem szczęście zrekompensuje nam każdy ból. Zapłodnienie graniczy z cudem i tak to trzeba traktować, nie przychodzi jak pstryknięcie palców, trzeba dać sobie czas, ale wiem, że jest trudno, przytulam Was wszystkie smutaski, czasami dobrze jest chwilę się wypłakać, ale potem trzeba iść do przodu z nową energią.:)

    Dziewczyny ja boje się, że jutro temperatura spadnie, albo, że zobaczę jedną kreskę, dopiero od tego cyklu się leczę więc mam w sobie masę stresu, tym bardziej, że niestety jestem już po bardzo trudnych przeżyciach. Ten wykres nie ukrywam, zrobił mi duże nadzieje, ale w zeszłym miesiącu też był bardzo ładny, a na początku kompletnie podeszłam na luzie, że się nie uda, bo przecież mam złe wyniki...eh czas pokaże:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Glowy do gory przeciez zaczal sie nowy cykl i nowa sansa... ja testuje jutro ale strasznie sie boje...

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 2 października 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już plamię :)
    Teraz czekam aż @ się rozkręci i zaczynam nowy cykl

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 października 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apaulaa ile masz dpo jutro? Dużo z nas jutro testuje, oby były u wszystkich dwie krechy :D

    Gigsa, strasznie mi przykro, mam nadzieję, że w tym cyklu Wam się uda, kciuki:)

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 2 października 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja plamię, ten "żółty" śluz zamienił mi się w brązowy.... brzuch boli, tylko patrzeć aż się @ rozkręci...
    Dziwi mnie moja temp tylko... pewnie spadnie dopiero jak małpiszon się rozkręci na dobre :/
    Nowy cykl nowe nadzieje dziewczyny! :)

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 2 października 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja nie cierpie czekac ....

    kahaśka lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota ja miałam to samo jeszcze dzisiaj rano piękna tempa 37.21 a po 11 już 36,79 :/ i przyszła @ okropnopśc

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 2 października 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj teścìor ujemny :s 10 dpo wgl owu:D
    A objawowo tragedia moglabym spać cały dzień :p dodatkowo przepłakać i przejeść o taaaak :D ale ten test - :| chyba muszę zacząć mniej jeść bo zostane kulką w nowym przyszłym cyklu :pp

    oar8skjod4lwslof.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ