X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez czesto z mezem robimy sami pizze, obkladamy ciasto czym chcemy a potem zawijamy w taki slimaczki, calkiem inaczej smakuje =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    My tez czesto z mezem robimy sami pizze, obkladamy ciasto czym chcemy a potem zawijamy w taki slimaczki, calkiem inaczej smakuje =)

    Takie calzone?
    Tez czasem robimy zreszta robiona zawsze lepsza :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam pytanie. Czy spadek temperatury podczas implantacji musi być sprzężony z plamieniem ?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o to, czy spadek wiąże się zawsze z plamieniem? :D jeżeli o to chodzi, to plamienie w trakcie implantacji jest zajwiskiem baaaardzo rzadkim :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak też czytałam, ale zastanawiałam się, czy występuje ono zawsze ze spadkiem. Bo przecież nie każdy spadek to implantacja, a implantacja bez spadku też występuje.

    A ja siedzę i oglądam domowe porody w wodzie na youtubie i nie wiem ale jakoś dziwnie mi to oglądać a i tak dalej to robię :P np. to https://www.youtube.com/watch?v=hLHjb0YjZm8

    A Ty Strzała jak rodziłaś? naturalnie czy cc? Kasia, Mania jak było u was?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, naturalnie :) miałam bardzo zabawny poród (z perspektywy czasu) i miło go wspominam ;)

    w wannie chyba nie chciałabym rodzić, nie wiem... wydaje mi się, że położna ma wtedy ograniczony dostęp i wszystkiego dokładnie nie widzi?

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny, jak to jest z tym spadkiem temperatury bo ja już doła załapałam:/ niby wszystko ładnie pięknie a tu dupa taki spadek, ciekawe jaka będzie jutro :/

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga, jak to jaka? wyższa! :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała dobrze gadasz:D jutro będzie tylko wyższa ;) też liczę, że u mnie się podniesie i już nie spadnie ;)

    Strzała a teraz jak byś chciała rodzić też naturalnie? Ja się obawiam porodu sn i jest on u mnie raczej wykluczony gdyż od dziecka choruję na serce i nigdy nawet na wf-ie nie ćwiczyłam bo wysiłek jest mi nie wskazany :(

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, chciałabym znowu urodzić naturalnie :) ale jakbym musiała mieć cc, to bym się nie broniła :)

    no, serducho ważna rzecz, więc na pewno będziesz pod stałą opieką lekarską.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Dziewczyny a ja mam pytanie. Czy spadek temperatury podczas implantacji musi być sprzężony z plamieniem ?

    Temperatura powinna się utrzymywać ale plamienie występuje bardzo rzadko...cchoć każda kobieta jest inna więc roznie może być :-)

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie nie miewam plamień w ogóle, nawet przed okresem. Jak go dostaję to od razu z grubej rury, wiec nie sądzę żeby jakiekolwiek plamienie implantacyjne mnie dotyczyło.

    Kurczę czemu czas do testowania się tak okropnie dłuży? :( wolałabym już wiedzieć czy się mogę winka napić ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Ja ogólnie nie miewam plamień w ogóle, nawet przed okresem. Jak go dostaję to od razu z grubej rury, wiec nie sądzę żeby jakiekolwiek plamienie implantacyjne mnie dotyczyło.

    Kurczę czemu czas do testowania się tak okropnie dłuży? :( wolałabym już wiedzieć czy się mogę winka napić ;P

    No fakt ja tez czekam choc mysle ze przez moje chorubsko nic teraz nie wyjdzie :-(

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który u ciebie dc? Podobno u niektórych kobiet ciąża objawia się tym, że czują się jakby były chore. Ja byłam chora tuż przed owulacją i bardzo dobrze, że nie choruję teraz bo na mnie działa jedynie aspirynka, a ta jak wiadomo działa teratogennie na płód:/...

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do złego samopoczucie przed ciążą, to ja wam powiem, że teraz np jestem osłabiona. mam lekki katar, kaszel, czasami dreszcze ale żadnej wyższej temperatury, czy samopoczucia na grypę ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to się sprawdza:)
    A ja dalej mam mdłości... nie są jakieś silne ale jest mi po prostu niedobrze. Myślałam, ze to stres ale starałam się wyluzować i nic. Apetytu nie mam, za dużo nie jem więc już nie wiem co myśleć :( No i leń mi w tyłek wszedł straszny, nic mi się nie chce i najchętniej bym non stop spała:/ Nie wiem może ja też jestem chora?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, żebym spekulowała :) ale ja np mega zmęczenie zaczęłam odczuwać już 3 dni po wyznaczonej owulacji ;) pewnie już wtedy tarczyca zaczęła przyrastać. Także spokojnie, nie myśl tyle i miejmy nadzieję, że jutro będzie piękny skok :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już 4dpo zaczęłam się dziwnie czuć. Wzdecia itp. I tak zostało ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się wydawało, że za wcześnie na jakiekolwiek ciążowe objawy. Ale jest dziwnie - mąż się pyta - może to zjesz, może tamto (same pyszności) a ja nic, na samą myśl mi niedobrze. To strasznie mnie niepokoi bo ja zawsze dużo jadłam, nawet jak miałam grypę itp. Denerwuje mnie okropnie ten stan rzeczy bo lodówka pełna smakołyków i wszystko leży... czasami się zmuszę ;( Ale skoro mówicie że wy zaczęłyście się czuć kiepsko tak wcześnie to może jednak nie zwariowałam?:/
    Strzała też liczę na skok, ale już tyle wykresów dziś obejrzałam, że to wcale nie musi oznaczać tego co chciałabym by oznaczało:P

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, ja jeszcze dodam, że w tamtym cyklu jak się nakręciłam, to podświadomie właśnie odechciało mi się jeść słodyczy! na siłę próbowałam jeść ale nie mogłam i też było mi niedobrze na ich widok... Mam nadzieję, że u Ciebie to jednak faktyczny objaw :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ