X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale burak heh :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojego meza tez poznalam przez internet.. :D Pisalismy rok ze soba, dopiero po roku zgodzilam sie na spotkanie, potem bylo drugie,trzecie no i jestesmy mezem i zona =) Moj maz tez nie nalezy do najbogatszych, ale jest kochnaym mezem i cudownym tata dla naszego synka =)

    rozowa_strzala lubi tę wiadomość

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Niestety, test z rańca negatywny. Jutro z rana beta. Nie napalam się bo mam bardzo podobny wykres do ego z poprzedniego cyklu. Dzisiaj plamienie było póki co minimalne a raczej śluz kremowy podbarwiony na brązowo. Cycki mnie coś więcej bolą. Poniżej link do wykresu ze stycznia.

    https://ovufriend.pl/graph/879c469e433d1e49c283ff931c42bbfd

    Ja mojego Męża poznałam przez chłopaka mojej kuzynki. Jest on jego przyjacielem od dzieciństwa i sąsiadem. Właściwie od samego początku wiedziałam, ze to ten ale niestety poznałam go akurat w momencie gdy musiałam się przeprowadzić do stolicy na studia mgr. Znaliśmy się wtedy miesiąc ale gdyby powiedział słowo, zostałabym. Skończyło się na tym, ze ja wyjechałam a on do stolicy zawitał do wojska pół roku później. Jednak jak na młodego chłopaka, który zawsze lubił się bawić i poszaleć, ze tak powiem odstawił mnie na bok. Ile ja przez niego wypłakałam łez ale cały czas miałam to przeczucie, że będziemy razem. Nawet jak spotykałam się przez rok z innym, wiedziałam o tym. I tak, w końcu po 5 latach znajomości, wzlotach i upadkach, zostaliśmy parą. Po roku zaręczyny a rok później ślub :) Wspomnę jeszcze o tym, że po ślub i mieszkamy w jednym domu z tą moją kuzynką i z jej już mężem, czyli przyjaciele znów są sąsiadami :) Choć już niedługo bo się pewie za dwa tygodnie wyprowadzą ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 22 lutego 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała ja to też nie lubię tych zarozumiałych i zadufanych w sobie kolesi. Na szczęście zdarzają się też tacy bogaci ale i normalni faceci ;)

    Ja z mężem nie mam co narzekać ani na fundusze ani na warunki mieszkaniowe. Mieszkamy z moją mamą w domu dwurodzinnym, my mamy cała górę. Póki co nam to wystarcza, gorzej będzie jak się pojawi dziecko ale jak by co wszystko jest do ogarnięcia ;) Ponieważ moja mama jest sama a mojego męża często w domu nie ma nawet po dwa, trzy tygodnie to się jakoś układa. No i ważne jest to, że mój D. rewelacyjnie dogaduje się z moja rodzinką a ja z jego :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie lubię zarozumiałych bogatych bobków. Pełno takich było na moich studiach, zarówno lasek jak i facetów z bogatymi rodzicami. Nigdy nie szukałam bogatego męża, uważam że najlepiej dorobić się wspólnie. A najważniejsze, że maż jest bardzo pracowity.
    Zresztą same wiecie z finansami różnie bywa - jednemu 3 tys to dużo, a drugiemu 10 tys to mało. Liczy się umiejętność gospodarowania pieniędzmi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja się też nie napalam :-( ...my w kwietniu 1 rocznica ślubu a jesteśmy 13lat razem :-)

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poznaliśmy się na koncercie IRY :-) pozniej po miesiącu spotkalismy się w restauracji i tak zostało :-)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    Kochane ja się też nie napalam :-( ...my w kwietniu 1 rocznica ślubu a jesteśmy 13lat razem :-)
    Ooo ładny staż :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo fajnie czasem powspominac te takie lata razem :-) ale najlepsze w tym wszystkim jest to że dalej Kocham go jak na początku a po ślubie jest jeszcze lepiej :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka podskoczyła ale nie jakoś szałowo:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga ale ważne, że podskoczyła;) dziś trochę a jutro podskoczy więcej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia i tak powinno byc =) Milosc najwazniejsza w zwiazku ,a reszta sama przychodzi =)

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Nikicia i tak powinno byc =) Milosc najwazniejsza w zwiazku ,a reszta sama przychodzi =)


    Bo wszyscy mówią że po ślubie się dużo zmienia a tak na prawdę to zmienia sie to że teraz jesteś odpiwiedzialna za dwie osoby nie tylko za jedną :-) i dlatego człowiek bardziej sie stara i myśli o tej drugiej osobie :-)

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny też się przyłącze bo u was widze zgrana ekipa i tak wszystkie jestescie za sobą i sobie pomagacie a na innych forach sie kłócą ahh staramy sie z mężem od tamtego roku ale cis nie wychodzi :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej muriell witam cię i zapraszam u nas miejsca starczy dla każdej :-)
    Dziewczyny a skąd jestescie może któraś moje rejony to zapraszam na kawę czy winko ja Brzeg woj opolskie i Wrocław dolnośląskie w Brzegu mieszkam we Wrocławiu pracuje :-)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze slaska, lędziny koło tychów/katowic:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to mam do Was kawałek z Wielkopolski :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 lutego 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dokładnie?:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 22 lutego 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no... ja do Wrocławia z Zielonej Góry też tyci mam :D

    muriella serdecznie zapraszamy :) jak chcesz to napisz nam coś o sobie :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    ja ze slaska, lędziny koło tychów/katowic:)


    To blisko mnie, tez jestem ze slaska, ( Swietochlowice :) ) mieszkalam tam do 13 roku zycia, ale przynajmniej 2 razy w roku jezdzimy z mezem do mojej babci do Chorzowa Batorego, tam sie urodzilam =) Nie ma to jak te stare budynki i hasioki :D :P

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ