X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    wiem wiem... al wiesz jak jest ;)

Ja jakoś boję się hormonów...
    Ja brałam kilka lat i jest ok więc nie mam obaw :)

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia często mam takie momenty że wszystko wydaję mi się beznadzią ;) ale zaraz przechodzi i walczę dalej :D Mam już dwoje dzieci więc jesteśmy płodni. Nie badałam nasienia męża bo tutaj jest tak ciężko doprosic się o jakiekolwiek badania. Dzwoniłam na przychodnie i po 8 dniach nadal niema wyników... Przy najbliższej okazji zapytam czy mogliby zbadać żołnierzyki ;) Ja faszerowalam się anty bardzo długo wiec pewnie dlatego jest ciężko. I mamusiom które nie chcą zaprzestać na jednym dziecku odradzam ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 10:47

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem jak to jest bo też się bałam, teraz się boję o fasolkę itp. Ale w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Niepowodzenia w staraniach nie powinny osłabiać a wzmacniać. Pomyśl, jak będziesz kochała tą fasolkę jeśli tak ją planowałaś. A nie wiesz czy już przypadkiem się ona nie tworzy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 10:49

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara czyni cuda :) Uda nam się napewno ;) U mnie dzisiaj test owu zbliżony do pozytywu kreska dość intensywna. I znowu trzeba atakować męża :D

• madziulek Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, to do dzieła hihi :D

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ;*

Ja też brałam kiedyś prawie dwa lata ale jakoś odstawiłam, bo zauważyłam, że więcej naczynek mi pęka. I boję się bo mam dwie koleżanki które omal się nie przekręciły przez tabsy... Jedna jak pojechala do szpitala to lekarz pierwsze co spytal czy bierze tabletki anty i juz wiedzial o co chodzi... :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tabletki brałam 5 lat, czułam się bardzo dobrze. Ale fakt, okropnie niszczą wątrobę, nawet same z tego sobie sprawy nie zdajemy. No i gdy je bierzemy bardzo wzrasta ryzyko zakrzepów, a jak jest zakrzep to chyba nie muszę mówić co dalej. Nie wiem czy chcę wracać do hormonów. Ale do tego jeszcze daleko dlatego zobaczę co i jak.

Mania to Ty dziś masz pracowity wieczór :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No :) Mania działaj nie ma na co czekać :))

• madziulek Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nkicia, jak tam po wizycie? :)

Sylwia, to Ty na avku? :D

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja, ja ;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale laseczka :D

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Wiara czyni cuda :) Uda nam się napewno ;) U mnie dzisiaj test owu zbliżony do pozytywu kreska dość intensywna. I znowu trzeba atakować męża :D

Bierz sie do dzieła ! Tak co w krótce do nas dołączysz :)

Mania1718 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Ale laseczka :D
    Też jej to mówiłam :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :)

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia mam nadzieję że dzidziuś odziedziczy urodę po Tobie :D laseczko! !! Mezus gotowy do działania :D niestety ja nie, jakaś senna jestem... wszystko na odwrót :D zamiast być pełna energii to zamulam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 15:08

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak po owu, seks może dla mnie nie istnieć :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to seks moze tez nie istniec :/ co wieczor odplywam nie wytrzymuje nawet do 21:00 :/ Zjadlam loda takiego w wafli i jest mi ponim tak nie dobrze ze mysle ze zwymiotuje :/ Czytalam gdzies ze nie wolno :/ :O

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/7d571ed800d82.jpg.html

Odebrałam dziś zdjęcia w przedszkolu które robił dziecią fotograf i pomyślałam, że podzielę się jednym z wami :) oto mój łobuz <3 ;*

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam jak Sylwia po owu ochota spada. A teraz kiedy nie bardzo mogę, żeby nie zaszkodzić dzidzi to ta sfera życia w ogóle dla mnie nie istnieje:P

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia sliczny ten Twoj lobuziak :)

Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ