X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek, tak :D A niewiele ponad msc później zaczynamy ostatnią prostą, czyli 3 trymestr :D

    Coraz bardziej nie mogę się doczekać :)!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesamowite w jakim tempie uciekają te dni :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec będą się dłużyć bardziej niż te pół roku, które zaraz zleci..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna fachowo nazywają się pół-śpiochy:P Spodenki nie mają wszytych "skarpetek" :)
    Ja też mam całą masę body a niewiele pół-śpiochów i spodenek chociaż ostatnio skupiałam się na szukaniu właśnie spodenek i pół-śpiochów więc myślę, że z 15 par już mam tak na oko. Brakuje mi też kaftaników i to bardzo i śpiochów. Muszę jeszcze dokupić body zapinane na skos. Pajacyków też mam sporo. No i wiadomo czapeczki, skarpetki, rajstopki itp.

    Ja pojutrze zaczynam 14 tydzień i 2 trymestr :D

    No i też nie moge się doczekać kiedy moje bejbe przyniesie mi kwiatki na dzień mamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niech będą pół śpiochy :P :) Ja pewnie kupie jeszcze nie jedne takie , najwygodniej i najprościej mi się małego w takich przewijało :) A dla siebie kupiłam w h &m spodnie na gumce bo już prawie w żadne sie nie mieszczę :) Od razu wygodniej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ile się przed chwilą stresu najadłam. Byłam dziś w laboratorium, wiadomo morfologia i mocz od gina i myślę a zrobię jeszcze TSH. No i TSH wyszło mi 0,20 przy normie 0,27-4,0... więc ubrałam się i biegiem do lekarza. Dostałam od rodzinnej skierowanie do endokrynologa, ale mówiła, żeby się nie przejmować, nic złego się nie dzieje, tylko trzeba mieć pod kontrolą. U ciężarnych często występuje nadczynność i zazwyczaj sama ustępuje. Uff... z drugiej strony to by wyjaśniało dlaczego brakuje mi apetytu i nie tyję.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam 0,005 i nic mnie ani mojemu dziecku nie jest. Przed ciążą miałam 0,47. Moj gin powiedział, że mam nadczynność spowodowaną ciążą i mam się niczym nie przejmować. Jak beta spadnie, to TSH wróci do normy. Więcej TSH nie robiłam, bo czuję się dobrze, więc nie ma potrzeby.

    annielica lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona dzięki za info :) Cieszę się, że to nic groźnego.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) Nie przejmuj się i dziecka nie stresuj. Ty masz ledwo poniżej normy, zobacz jak hardkorowo ja miałam ;)

    Dostałam cudowny prezentod L na dzień matki <3 Oboje się wzruszyliśmy <3

    A jutro nasza 3. rocznica :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona co takiego :) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też maż przyniósł tulipany jako prezent na dzień mamy od naszego dzidziusia :D tak mi się miło zrobiło :D

    Fakt miałaś sporą nadczynność, ale skoro i u Ciebie powiedzieli, że to nic takiego to tym bardziej nie mam czym się martwić ;)

    Zakocona no pięknie:D
    My w sierpniu mamy 7 rocznicę bycia razem i 2 ślubu :) obie jednego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy w sierpniu rocznice bycia razem ale 8 lat =) a pod koniec czerwca 2 po slubie =)

    zakocona, wszystkiego dobrego z okazji trzeciej rocznicy =) Duzo duzo wiecej tych latek =)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam laurkę "od Tadzia" :) Najsłodszy prezent ever jak na razie :)

    Dziękuję Kasia :) Oby!

    Witam się w 22 tygodniu :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona wielu wielu szczesliwych lat ;)

    Maniu co sie stało z Twoim wykresem?
    Sówka a jak u Ciebie? Ładny wykres, bedziesz testować?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam wczoraj u Zbysia :) dzidzia normalnie tam tańczyła :D widzieliśmy rączki, nóżki :)) maluch rozwija się wzorowo :) powolutku czuję takie delikatne ruchy ale nadal czekam na konkretnego kopniaka :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super strzała :)! Graulacje :)

    Ja dalej codziennie próbuję nagrać te kopniaki wieczorne, bo brzucho się unosi konkretnie, ale co wezmę telefon, to przestaje.. Wczoraj myślałam, że prezent mi zrobi na dzień mamy, ale zasnęłam o 22, więc tego największego baraszkowania w brzuchu nie doczekałam :P :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 27 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, wszystkiego dobrego i samych szczęśliwych lat :) No i już 22 tydz!! :D

    My wczoraj mieliśmy zajęcia w SR - tematem był poród, ćwiczyliśmy razem itp. Miny panów słuchających o lewatywie, nacinaniu krocza itp - bezcenne :P Ale mężuś utwierdził się w przekonaniu,że w tym dniu chce być obok mnie :)
    Dziś pielęgnacja maluszka czyli kąpiel itp :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)!

    Super, że chce z tobą być :) Mój L też chce :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała fajnie, że z dzidzią jest ok.

    Madziulek czyjesz już ruchy?
    Ja bardzo bym chciała by mąż był przy cesarce ale wiem, że nie pozwalają. Każde przepisy da się nagiąć, więc postaramy się coś wykombinować. Dziwne bo za granicą obecność męża przy cesarce jest normą...

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, o matko, o matko :D :D idą do nas kurierem rzeczy wyprawkowe :D :D nie mogę się doczekać, żeby pierwszą partię tych rzeczy otworzyć :D :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ