X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak macie na belly?
    Ja dziś zaczęłam 14 tydzień i 2 trymestr jeeee :D
    Matko jaką ja mam piękną cerę :D absolutnie cudowną, napatrzeć się nie mogę, a podkład nakładam chyba z przyzwyczajenia bo zero różnicy :P Madziulek może u mnie też chłopak, skoro tak dobrze wyglądasz ?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belly mi dziś zmieniło na 6msc.

    Aniu, u mnie cera i włosy też się poprawiły. A włosy to w ogóle wróciły do swojego naturalnego skrętu (fryzjerka mi je spaliła przy fryzurce ślubnej i miałam proste dłuuuugo:/) i jak rosną! :D

    Niby się mówi,że dziewczynki zabierają urodę. Nie wiem ile w tym prawdy ale mam 2 koleżanki, które się spodziewają córek i wyglądają tak sobie, a z kolei inna czeka na synka i wygląda kwitnąco! Więc kto wie :D A wolicie chłopca? :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam obojętne byle zdrowe i nie gender :D
    Bo moim zdaniem np. 4 miesiąc zaczęłam tydzień temu mniej więcej, a drugi trymestr dopiero dzis:P jakoś tak wychodzi ;)

    A mój mąż ma boreliozę po tym kleszczu:/ zrobił mu się rumień w tym miejscu i jest na antybiotyku więc dupa i na weselu nie popije:P tylko on się umie tak załatwić...

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, cholernie współczuję twojemu mężowi. Nowa żona ojca L leczy się na nią od 3 lat. I co pół roku ma nawrót. Sterydy ciągle. OKROPNA choroba. Moja ciotka leczyła się rok i pozostał jej kaszel astmowy po tym..
    I dlatego, jakbym ja złapała kleszcza, to wpadłabym w dziką panikę (co do tej pory już mi się zdarzyło, jak kleszcza miałam).

    Ja sprawdziałam i też mam 6. msc.. Nie ogarniam tego :P

    Ja to mówiąc nieskromnie ciągle mam wrażenie rozkwitania i tego, że mi ciąża służy. Podobam się sobie w ciąży bardzo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 11:09

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swój brzuchol wstawię jak przyjdzie nowy telefonik :) co do wagi, to moja też stoi ale dlatego, że nie jem dużo i te wymioty jednak jeszcze męczą.

    co do naszej wyprawki, to my mamy na razie taką kołyskę/kosz, żeby dziecko spało ze mną w dużym pokoju, bo nie chcę Zuzy budzić w nocy jak bobo będzie chciało jeść :)

    http://kolyski.pl/galeria/?kosz-kolyska-bejbi-komplet-poscieli-nature-ecru

    taki nowy kosz kosztuje od 300zł w górę, my nasz odkupimy od dobrych znajomych, których córka właśnie skończyła 5 miesięcy i już nie korzystają, zapłacimy 100zł, oni kupili za 600zł :) także jestem mega happy :)) od znajomych weźmiemy też przewijak, bo nasz się rozwalił ;) mamy też materac do łóżeczka, które kupimy w październiku :) komplet pościeli no i kojec po Zuzi (btw gdybyście chciały kupić kojec dla dziecka, to szczerze polecam http://allegro.pl/kojec-berber-horn-stabilny-4-uchwyty-liczne-wzory-i5308141931.html , składa się nawet jedną ręką, jest przestronny, bezpieczny i wytrzymały :) )

    na allegro chcę pozamawiać aspirator do noska, wodę morską, bodziaki unisex (wszystkie ciuszki na razie uni), czapeczki i łapki :), przydałby się jeszcze jakiś ręczniczek, bo ew chłopaka w hello kitty nie zawiniemy :D, muszę pamiętać o smoczkach, Zuzka nie chciała smoczków ale może drugie bobo będzie miało inne potrzeby ;)

    butelki będziemy mieli też od znajomych, więc loozik :)

    i koniecznie chcę kupić kocyk, podusię oraz przytulanki minky :))

    pewnie milion rzeczy pominęłam :D

    a teraz to, co najważniejsze: właśnie czuję pierwsze, konkretne ruchy :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała, czekamy na zdjęcie brzusia :)

    A jaki przewijak polecacie? Dostaniemy taki zwykły zaczepiany na łóżeczku. Sprawdzi się czy lepiej zainwestować w osobny mebelek do przewijania?
    Takie rozwiązanie mi się podoba:
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70167218/
    tylko zastanawiam się czy to dobra opcja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 11:24

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my na poczatku mielismy lozeczko z zainstalowanym przewijakiem :) a jak zuzka była na niego za duza, to klupilismy taki duzy tez z firmy berber :) i przewijałam ją na łóżku naszym ;) mi się podobają komody z przewijakami, bardzo funkcjonalne, a pozniej przewijak mozna wymontowac :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak zakładam, że później można przewijać na łóżku.
    Zastanawiam się czy ten przewijak nakładany na łożeczko jest dość stabilny :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy ten: http://cebababy.pl/produkty/zestawy-pielegnacyjne/susie

    Strzała, czekamy na fotkę brzuszka :)!
    Ja mam coś podobnego, ale jest na kółkach. Używany, ale stan idealny, kupiony przez poprzednich właścicieli za 500zł, myśmy kupili za 200 :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c1b8a85c9765.jpg

    Ciuszki wstawię potem, bo nie chce mi się na razie z aparatem latać :P

    My kupiliśmy jeszcze (to, na co czekam na tego kuriera teraz, wszystko z allegro):
    1. okrycie kąpielowe w wersji z kaczuchą i hipciem: http://www.babyono.com/okrycie-kapielowe-z-kapturem-100x100-cm.html
    2. ramki na odcisk stopy + zdjęcia - na prezenty dla babć i prababć
    3. termoopakowanie w wersji serduszkowej: http://www.babyono.com/termoopakowanie-uniwersalne.html w wersji serduszkowej
    4. 3 różne książeczki-piszczki: http://www.babyono.com/ksiazeczka-piszczek-mini.html
    5. 2 prześcieradła frotte na przewijak
    6. piłkę fitness 60cm
    7. zestaw pielęgnacyjny dla dziecka: http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/792-zestaw-pielegnacyjny
    8. myjkę-rękawicę dla dziecka
    9. pojemniki do przechowywania pokarmu: http://www.babyono.com/pojemniki-do-przechowywania-pokarmu.html

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasz był :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczny kosz :) no i wyprawka konkret :) ja bardzo lubię produkty Babyono :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wszystko nowe musimy kupić, bo nie mamy od kogo wziąć za bardzo. No i będzie dla następnego dziecka/dzieci, więc spoko :)
    Największy koszt nam odpadnie (wózek+fotelik+isofix), bo teściowa zasponsoruje :) A każdy w rodzinie chce jakąś kasę dać, więc źle nie będzie ;)

    Jeszcze sporo zostało do kupienia, ale cieszę się, że już jakieś rzeczy odhaczone :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciąży dużo rzeczy kupowałam już po narodzinach małej, bo nie miałam pojęcia, że było to potrzebne :D np właśnie ten aspirator i woda morska, które ratowały Zuzce czasami życie, dosłownie ;)

    my musimy też mały pokój dostosować, kupić szafę, poprzestawiać resztę mebli :) jakieś półki pomontować :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem też nie umimy się doczekać aby urządzić dzidziusiowi pokoiku :)
    Ale cierpliwie jeszcze z tym czekamy aż poznamy płeć.
    Wtedy będziemy malować ściane w pokoju i dobrać firanki, no i chyba to wszysto.. prawie wszystko mamy po synku więc większość już jest :) Ale pewnie jeszcze tych żeczy dojdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh ja też się nie mogę doczekać urządzania pokoiku. Już za miesiąc jak się wprowadzimy będę szukała kolorów farby. Do przewijaka chciałam kupić komodę, ale znajoma odradziła mówiąc, ze dziecko momentalnie jest za duże, a jeśli urodzi się duże to w ogóle. Dlatego pomalujemy albo okleimy na biało komodę i szafę, którą mamy w kolorze wenge. I w zależności gdzie będzie nam wygodniej (okaże się w praniu) tam zamontujemy przewijak, czyli albo łóżeczko albo komoda. Potem też zamierzam przewijać na łóżku bo jest wygodniej.
    Planujemy też kupić oprócz łóżeczka dostawkę do łóżka rodziców, żeby dzidzia mogła spać przez pierwsze miesiące z nami i żebym nie musiała wstawać na karmienie.
    Ogólnie już oglądam ozdoby do pokoiku, pościele, karuzele itp. To wszystko duże wydatki ale jakie przyjemne :D
    Strzała, super, ze czujesz ruchy ja też mam nadzieję, że poczuję je dość szybko :P
    I też kocyk minky muszę mieć koniecznie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha a z fryzurki jestem bardzo zadowolona :) kobieta od razu inaczej się czuje jak zadba o siebie ;)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie przyszła paczka :D YEAH :D!

    No i w końcu udało mi się nagrać kopniaki Tadka <3 <3

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, pokaż kopniaczki :D

    Filipek zdrowy! Wszystkie narządy w normie, waży 420 g:) Mam filmik z wizyty :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pokażcie filmiki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica pokaz kolor wloskow =) Czym farbowalas?

    Ja narazie przestalam farbowac wlosy, chce powrocic do swojego kolorku, tylko je co czas troche podcinam zeby szybciej pozbyc sie farby, no a po porodzie to zobacze, moze sie znowu skusze =)

    Madziulek swietnie jak Filipek zdrowy =)Ja juz niemoge sie doczekac kolejnej wizyty z duza nadzieja ze w koncu poznamy plec =)ale jeszcze niecale trzy tygodnie musze zaczekac =)

    Pokazcie nam filmiki :D:D

‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ