X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna dodaję fotkę nowej fryzury, zrobiłam od razu po przyjściu. Twarzy nie zamazywałam bo jak próbowałam to zrobić to zakrywałam jakimś kształtem fryzurkę. Kolor włosków się zmienił, tzn. nie zmienił bo od dawna mam ombre ale było już spłukane i wypłowiałe. I grzywkę mam inaczej przyciętą no i końcówki podcięte ;) Nie umiem robić sobie fotek a w dodatku miałam upaćkane lustro co widać, ale mam nadzieję, ze mnie za to nie zjecie :P
    http://zapodaj.net/12da1c4faa9a0.jpg.html

    Dziewczyny czekam na filmiki !!!

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu super wyglądasz!! :D

    Mania, jak tam? :)

    Oto Filipek:
    https://www.dropbox.com/s/0qb252kiauzggk7/VTS_01_1.VOB?dl=0 <3 Ciasno muu :) Na koniec sobie ziewał :D

    zakocona lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, wyglądasz pięknie w nowej fryzurze. Bardzo elegancko :)

    Madzia! ja Cię kręcę ale super filmik :))) mój Zbysiu nie ma takiego sprzętu i naprawdę rzadko oglądam takie usg ;) aż zazdroszczę :)) te kosteczki, kolanka, serducho! Chłop jak się patrzy :))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy wcześniej nie widziałam filmiku z USG :) Słychać bijące serduszko ale jak przegrałam film na pena i włączam w TV. Tak to niestety nie..nie wiem dlaczego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 21:52

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam, widać, że pięknie bije :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaaa Cie :D
    Faktycznie, ale on już jest duuuuży :D kawał chłopa :D I jak serduszko szybko bije :P oj musi mu być ciasno, takie skulone maleństwo :P już się nie mogę doczekać połówkowego normalnie !!! :D

    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :)
    Mani no właśnie jak u Ciebie?

    A ja jestem okropna Wam powiem... właśnie wysłałam męża do Mc'Donalda... Do tej pory miałam mięsowstręt ale teraz mi się masakrycznie zachciało McNuggetsów i frytek :P masakra jakie te ciążowe zachcianki potrafią być dziwne :P

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 maja 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ogóle nie mogę mięsa jeść... Odpycha mnie na kilometr ;) ew jakaś szynka, delikatny pasztecik. Ale jak widzę kotlety albo jakieś mięso duszone, to mi niedobrze, tak samo reaguję na ziemniaki ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory też nie mogłam nawet odrobiny ale właśnie dziś zjadłam i się cieszę bo się bałam, że anemii dostanę :P idę już spaćku do jutra dziewczyny i Wasze pociechy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bo w Maku nie używają mięsa, więc Cię nie odpychało :D wiem to, a sama często tam jeżdżę :D

    Madziulek- przepiękny film... :)) to musi być tak niesamowite uczucie, że szok!!

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, wow! Wyglądasz super!!!

    Madzia, ależ cudny filmik <3 <3 Duży chłopak! No i super, że wszystko z nim w porządku :)!

    To wrzucam i ja z kopniaków: http://mgdrv.com/1ABsaXu (trzeba będzie ściągnąć) :)
    Kurcze dopiero minął tydzień od USG, a ja mam wrażenie, że cała wieczność już.. Jak ja doczekam do tego 18.06 :P??

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mały piłkarz :D super widok :))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie widać <3 <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona dzięki :)

    Ale jazda, jak się brzuch unosi :D Jakiś mały siłacz w środku siedzi, że da radę tak mocno kopać :D

    A tutaj ku przestrodze dziewczyny nigdy nie kupujcie materaca gryka-kokos oto dlaczego https://www.youtube.com/watch?v=Il5et63_v8c

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa takie materace :) a pluskwy mogą się wszędzie zalęgnąć i nawet miesiącami nie poczujemy ich obecności ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajomi też taki mają i nie narzekają :) Trzeba akurat źle trafić żeby mieć takie atrakcje ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co czytałam, to po praniu można coś załapać :) a najlepiej po prostu co jakiś czas zajrzeć do materaca ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo wszystko kupię materacyk lateksowy. W IKEI są w fajnej cenie i opinie dobre słyszałam. W lateksie nic się nie zalęgnie.

    Ja od kilku dni czuję na dole brzucha takie jakby wibracje, hmm bulgotanie jakby zupa się gotowała. Jak siedzę i kładę się spać. Dziś się obudziłam i cisza więc popukałam, postukałam i wibracje się odezwały. Już się śmiałam, że mam stado glist w środku :P Ale rozmawiałam ze znajomymi to one właśnie podobnie czuły pierwsze ruchy dzidzi ;) Szkoda, że czuję to tylko czasami, a jak coś robię to już nie :P Mam nadzieję, że jeszcze chwila i bulgotanie przerodzi się w kopniaczki:) Tak sobie myślę, ze skoro mam małą macicę to może dzidzi trochę ciasno i dlatego już coś tam odczuwam.

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruchy dziecka czuć najczęściej jak leżymy :) bo jak chodzimy, to je kołyszemy i ono śpi ;) jest to mocno odczuwalne pod koniec ciąży ;) chcesz się położyć spać a dzidzia niekoniecznie i kopie do upadłego :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to dziwne :P ale może faktycznie dziecko inaczej czuje bo w końcu pływa w wodzie. Czyli jak kobieta spać nie może bo dzidzia kopie to wstać i pochodzić najlepiej ? hehe :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też chciałam dzisiaj złapać Filipka kopniaki ale nie udało mi się :)

    Mam pytanko odnośnie ZUSU, może się orientujecie.
    Jak to jest..bo za 16 dni maja płaci mi jeszcze firma, a za pozostałe 15 już ZUS. Dziś dostałam właśnie od nich przelew..i czy on się tyczy okresu od 17maja do dziś a nie do końca miesiąca?Bo wydaje mi się,że ciut więcej powinno być.

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ