X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, to nie takie proste :D moja Zuza na szczęście była dosyć spokojna, dała popalić jak się ułożyła w pozycji do porodu i strasznie kopała mnie po żebrach, wciskała tam chyba stópki i nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji do siedzenia. Mojej koleżanki córka, jak na zawołanie, wręcz rzucała się jak ta tylko się położyła, czy usiadła. Co wieczór płakała z bólu. Po narodzinach okazała się bardzo spokojną dziewczynką :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, oni wszystko wyliczają na swój sposób ;) jak masz wątpliwości to najlepiej przejść się do siedziby i podpytać. Całkiem możliwe, że zapłacili za okres, o którym wspomniałaś, a następny przelew wyrówna się :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie myślalam,że wyrównają później. I tak jestem pod wrażeniem,że tak szybko przelali. Nasłuchałam się różnych historii ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie niedługo też czekają potyczki z zusem :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było bezproblemowo :D

    My niedługo lecimy do dentysty. Jestem ciekawa jak tam moje ząbki bo przed ciążą (w styczniu) miałam wszystko wyleczone ale ponoć w trakcie ciąży ząbki dostają w kość :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek zęby dostają w kość po porodzie ;) w ciąży całkiem nieźle sobie radzą :) ale okres 2 lat po porodzie to czasami mega obciążenie dla organizmu. Zęby psują się błyskawicznie, włosy wypadają (mi wyłysiały zakola! ale odrosły) i bardzo często pogorszeniu ulega ogólny stan zdrowia. Oczywiście nie jest to jakaś oczywista norma jednak większość moich koleżanek po porodzie odczuła niefajne skutki :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde dziewczyny nie straszcie :P Ja też miałam zęby w dobrym stanie ale ostatnio coś dokucza mi przód jak jem słodkie, więc też muszę się przejść do dentystki.

    Mąż też do niej chodzi i mówił mi wczoraj, że rozmawiał z nią o wakacjach to dentystka powiedziała, że jej przyjaciel laryngolog odradza podróże samolotem w ciąży bo w tych wentylacjach, klimatyzacjach tam są cuda i potem ma całą masę pacjentek ciężarnych. A wiadomo infekcje w ciąży to nic fajnego. I tak się zastanawiam, hmm trzeba będzie pomyśleć nad wakacjami samochodem...

    Robiłam sobie fotkę jak co tydzień i mam wrażenie, że mój brzuch zmienił kształt... tak jakby trochę opadł do dołu i nie jest już taką okrągłą piłeczką... Nie wiem to możliwe, że brzuch zmienia kształt ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 14:38

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zęby to się psują przy karmieniu, a nie w samej ciąży.

    Ania, zmienia. W zależności od tego, jak jest dziecko ułożone. Raz mam wystający, raz taki jakby bardziej rozlazły.

    Mnie dzisiaj macica ciągnie..

    Ja się zastanawiam jak to będzie, jak Tadek jeszcze urośnie, jak on mnie już teraz tak tłucze..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona ale Twój Tadzio to już duży chłop, a u mnie nie wiem ile teraz cm może mieć dzidzia, może z 8 ?

    Różnica sprzed tygodnia widoczna moim zdaniem jeśli chodzi o kształt a o nic więcej.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4edc9030703c.jpg

    Zakocona może będzie spokojniejszy bo mu będzie bardzo ciasno:P No trzeba mieć taką nadzieję ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja się nie mogę nadziwić Twoim brzusiem <3

    Zakocona, u mnie kopniaki są dopiero lekko wyczuwalne ale faktycznie co będzie za tydzień, dwa czy miesiąc :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do większości mówię po imieniu, więc piszcie i wy do mnie :P Klaudia jestem ;)

    Ania, ale ty to masz konkretne już to brzucho! Myślę, że to może być kwestia zjedzenia też czegoś. Robisz na głodniaka i po toalecie foty, czy nie?
    Co za psiaka macie :)?

    Madzia, mnie wczoraj siostra L powiedziała (zaraz rodzi drugie), że muszę mieć jakiegoś giganta tam, skoro aż tak widoczne tak wcześnie u mnie :P
    Cały czas go prawie czuję, jak tam się kotłuje :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt bo u mnie aż tak mocno nie widać tych kopniaczkow :) Tylko czasem pojedyncze;)
    A na ostatniej wizycie ile Mały ważył? :).

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    390g. Myślę, że już z pół kg ma teraz.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robię na głodniaka, ale jadłam dziś tylko jedną bułkę :P kiepski mam apetyt ostatnio :( ile bym nie zjadła, czy z rana czy wieczorem brzusio taki sam, na początku ciąży było widać kiedy wzdęcie, a teraz już bez różnicy. Grubas ze mnie i tyle :P

    My mamy 2 suczki kundelki :) Jedna Sunia a druga Lena :)

    Klaudia, faktycznie może urodzisz dużą dzidzię bo aż takie ruchy na zewnątrz widoczne w połówce ciąży to rzadkość :P albo po prostu silna dzidzia :)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, Ty masz podobny brzuch do mojego teraz ;)

    tak mi się teraz przypomniało, że jak leżałam w szpitalu przed porodem, to 3 razy dziennie robione było ktg, 4 laski na sali, każda po kolei brała sprzęt. Dzieci w brzuchach spokojne i nagle jak na zawołanie gdy która przyłożyła te 'słuchawki' to dzieciaki zawzięcie w nie kopały albo rączkami chciały przesunąć :D normalnie cyrk :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że nie będzie za wielki, bo ja jednak chciałabym urodzić naturalnie nie rozrywając się wszędzie..

    Apetyt ci jeszcze wróci i to ze zdwojoną siłą :D Ja bym ciągle jadła teraz, a pierwszy trymestr przecież prawie nic nie wchodziło :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak u was dziewczyny z biodrami? ;) Macie szerokie?? To ponoć ułatwia poród. Ja jestem właścicielką szerokich bioder i big fat ass :D rodziło mi się przyzwoicie ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia no nie się co dziwić, że jest apatyt od czegoś musi sił nabierać ten siłacz :D kto wie, może będzie kulturystą :P

    Strzała ja mam brzuch tak hmm z 2 miesiące do przodu na oko:P mam nadzieję, że potem trochę zwolni bo jak mi się środek ciężkości mocno przesunie to nie będę w stanie ustać prosto tylko będę na pysk padać od razu :D

    To może dzieci nie lubią ktg co? Jak się tak rzucać zaczynały? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam biodra mega wąskie.... i płaską dupę:/ ogólnie figura po mamie dlatego wiem, że naturalnie nie urodzę :( mama zmuszanie przez lekarzy do naturalnego porodu omal nie przypłaciła życiem swoim i moim. Ostatecznie jestem z cesarki.

    Podobają mi się laseczki z szerokimi biodrami i odstającymi dupkami:P śmieję się, że kiedyś sobie implanty w pośladki wstawię :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 15:25

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że właśnie nie lubią ;) bo niedość, że nie mają miejsca, to jeszcze uciska je jakieś dziwne coś ;P

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ