X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam bioder, talii też już nie mam. Nie uważam, że nie urodzę przez to naturalnie ;). Niemało jest bezbiodrówek na świecie i wątpię, żeby każda miała cc mieć przez to ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    390g. Myślę, że już z pół kg ma teraz.
    To chyba w normie :)
    Z reszta waga tak szybko się zmienia..Młody w miesiąc przytyl 300 g.

    Ciekawe co tam u Mani.

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może są i takie, które rodzą normalnie z małymi biodrami ale ja się do niech nie zaliczam. Znam swoje możliwości. Z szerokimi biodrami jest łatwiej to pewne bo w końcu to przystosowanie anatomiczne do porodu jakby nie patrzeć. Zresztą cesarkę będę miała z powodów zdrowotnych, więc dla mnie to i tak bez różnicy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Maniu co u Ciebie ?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pojęcia ile wcześniej ważył. Za to cholernie mnie ciekawi ile waży teraz i będzie na kolejnym USG :) Czy 1kg przekroczy, czy jeszcze nie..

    W ogóle to wczoraj się zaczęłam zastanawiać jakie będzie miał oczy i ich kolor, jaki kolor włosów itd itp :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, że brak bioder nie świadczy o tym, iż kobieta nie urodzi naturalnie :) ale ponoć właśnie szerokie biodra, czyli szeroka miednica pozwalają na szybszy poród. Ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia, bo ja leciałam na oxytocynie i ona w moim przypadku zdziałała cuda :) ale zawsze jak narzekałam na swój tyłek to słyszałam 'ciesz się, że taki masz, bo szybko urodzisz' ;P

    a w szpitalu były chyba 2 albo 3 dziewczyny, takie drobne i lekarze nie zezwolili na naturalny poród.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała czyli coś w tym jest. Zazdroszczę naturalnego i szybkiego porodu :) Oby tym razem był jeszcze szybszy :D

    Wy się dziewczyny zastanawiacie jaki kolor włosów i oczu a ja czy to chłopak czy dziewczynka :P

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczyny pierwsze co sprawdzałam po porodzie, to czy ma wszystkie palce :D

    ej, a macie tak, że jak sprawdzacie stan konta, to liczycie po cichu, że może jakiś tajemniczy darczyńca przelał na wasze konto sporą sumę pieniędzy? :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała niestety tak nie mam :D Ale nie ukrywam, że byłaby to miła sytuacja:P Kiedyś przy likwidacji funduszu inwestycyjnego (na którym straciliśmy dużo kasy) przelali mi 2 razy taką kwotę jaką spodziewałam - to było miłe fakt :P i jeszcze kiedyś zamawialiśmy dość sporo mebli przez internet (bo dla siebie i dla teściowej) i tuż po dostawie zdecydowaliśmy się domówić jeszcze szafkę, ale już z płatnością przy odbiorze. Któregoś dnia puka kurier, myślę to ta szafka i się pytam a pieniążków nie trzeba? A on, że nie, ze wszystko opłacone, to pomyślałam, że przyjechał jeden element z mebli teściowej bo oddaliśmy do reklamacji. Jakie było zdziwienie gdy okazało się, ze to szafka. Widać musieli się machnąć, zobaczyli jeden duży przelew i wysłali nam ją ;)

    Moja mama też podobno paluszki liczyła u rączek i nóżek :P Ja bym się upewniła co do płci :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 15:52

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 29 maja 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o płci mówią chyba od razu :) coś w stylu 'mama patrz, jaką masz śliczną córeczkę' :)

    no i hormony... wzruszyłam się i zaraz będę ryczeć ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe strzała jeszcze się napłaczesz po porodzie :)

    Czytam teraz pudelka i jest mowa o profesorze, który stwierdził u nas, że ciąża to kwestia czasu i się nie mylił :D chwała mu za to :D
    http://www.pudelek.pl/artykul/79721/zelnik_przeprasza_za_polamane_dzieci_z_in_vitro_chodzilo_mi_o_zwiekszone_ryzyko_narodzin/

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pierwsze co to będę sprawdzać czy ma ręce i nogi ;)

    Juz po dentyscie. Ząbek zrobiony i jeszcze jeden został :)

    Koleżanka rodzi na początku lipca a jej mały ma już 2 kg :D
    A pomyślcie sobie, że babki rodzą po 4 kg. .to jest dopiero ciezarek :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek o jaaa jaki maluszek jeszcze u koleżanki :P ale ten kilogram spokojnie mu przybędzie ;) Moja znajoma urodziła chłopca 4kg i 60 cm ale cesarką bo wiadomo, że nie byłaby w stanie, zwłaszcza, że miała przegrodę w macicy. Ciuszki 62 były za małe hehe :P

    Ja ważyłam 3600 :P jak na laskę dość przyzwoicie :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2600 a mąż 2400 :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek to wy kruszynki przy mnie byliście :D Dlatego niektórzy wstrzymują się z kupowaniem dużej ilości ubranek bo urodzi się klocek jak ja i jest problem, albo kruszynka i w większych ciuszkach ginie:P Ja mam różne rozmiary i 56 i 62 za takie grosze mi nie szkoda :P

    Madziulek nie byłaś ostatnio w lumpku ? :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie dotarłam póki co :) Ale niedługo trzeba będzie nadrobić zaległości :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No znasz płeć to możesz poszaleć :P Matko ile ja pięknych ciuszków dla konkretnej płci zostawiam to serce się kraje... Wszystko unisex się staram. Szybciej do połówkowego bo chcę już wiedzieć co będzie :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 30 maja 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo rany to wy Madzia malutcy byliście bardzo!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama urodziła brata sn 4600 g :D był taki tłusty, że skarpetki mu spadały z stópek bo były za grube :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ;O szacun dla mamy :D masakra :P teraz brat też taki byczek ? :P

‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ