X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, to nie musi być żaden paradny fotel ;)

    Hihi no tak, Dzień Dziecka :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, ale chciałabym, żeby ładnie się zgrywał z resztą pokoiku. Tyle się naoglądałam pięknych pokoików, że wpadnę w kompleksy jeśli chociaż w 1/10 nie uda mi się takiego zorganizować :P niestety jestem dość rozsądna w wydatkach i nie wydam kilkunastu tysięcy by wszystko cudownie współgrało, więc urządzę najlepiej i najtaniej jak będę potrafiła:P

    Dzień mamy za nami, jutro kolej na nasze szkraby :D za rok już nie ma bata drogie mamusie trzeba skarbom piękne prezenty kupić :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobnie, będziemy urządzać pokój z głową :)

    Właśnie szukam jakiegoś wypadu nad morze na bookingu i traveliście. W czerwcu mamy rocznicę ślubu, a poza tym dawno nigdzie nie byliśmy. W tym roku wakacje za granicą odpadają więc i Bałtyk będzie spoko :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze zobaczymy jak z zagranicą, wszystko zależy od czasu i mojego samopoczucia (no i kasy oczywiście) :P ale nad morze też się pewnie wybierzemy, przynajmniej na weekend, bo mąż lubi takie spontaniczne wyjazdy :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 31 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dzień spędziliśmy na skręcaniu mebli, sprzątaniu i naprawianiu prysznica. Zaczęliśmy o 9, skończyliśmy o 17. Powiem wam, że jestem wykończona. A nogi tak mnie nachrzaniaja, że ledwo daję radę chodzić :/ :/ Cholera a jeszcze na wielkanoc robiłam 13,5 km na spacerze na piechotę... Nie wiem jak ja jutro dam radę wyprasowac 3 zestawy pościeli i całą resztę, którą mam poprasowac :/

    My dalej rozważamy wylot zagranicę. Nie możemy się zdecydować. Ale jedziemy gdzieś na tydz w czerwcu na pewno.
    Teraz na długi weekend działkujemy, a potem za tydz na weekend jedziemy do krk na cirque de solei :D

    Myśmy fotel kupili nie tylko ze względu na karmienie, ale L będzie miał wygodnie grać w ps3 jak ja usne wcześniej od niego :) On pasuje nam do wystroju salonu :) jutro wstawię fotkę, bo piszę z tel.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, jeśli Wam się potem przyda taki fotel, to na pewno warto kupić :) U nas kompletnie się nie sprawdzi więc ma być tylko na chwilę ;)

    Achhh ja też bym chętnie gdzieś poleciała <3 Ale jednak rezygnujemy bo ja jakoś nie widzę siebie w samolocie w takim stanie :) Wiem,że można latać ale mam jakieś obawy ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam, pochodziłam rano ogarniając się i stwierdziłam, że jak miałabym prasować, to równie dobrze mogę sobie nogi odciąć i teraz. Nie mogę postać nawet 5 min :O Całe szczęście, że mogę to zrobić jutro.

    Podnożek mamy ten: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80276679/
    Fotel mamy ten: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80276660/
    Kanapę mamy tę: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19907243/
    (takie kolory też)
    Mamy spory salon, więc możemy sobie na to pozwolić :) No i dla kolejnego dziecka do karmienia będzie :) Są super wygodne te meble. Jak zbytnio nie byłam optymistycznie nastawiona do kupna mebli z IKEI, to te naprawdę polecam :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przygotowania pelna para u Was:)
    u mnie 8dpo i sie zastanawiam nad moim wykresem, jest jakis taki dziwnie spokojny :D w sensie nie skacza temperatury, zawsze po owu byly skoki, takie jak w tym cyklu na poczatku a teraz 4 dni plasko, ciekawe jak jutro:)
    kojarzycie moze kiedy OF mowi ze pozytywny test 36 procent czy jakos tak? wydawalo mi sie ze 7dnia u mnie 8 i nie ma a ciekawi mnie przypuszczalny termin porodu (masochistka ze mnie:D)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia fotel mamy kształtem podobny właśnie ale ciutkę szerszy. Znalazłam wczoraj pokrowce elastyczne na fotele i możliwe, że się skusze bo koszt pokrowca to ok 200zł, więc wyszłoby nam dużo taniej, a fotel jest w super stanie. Ogólnie chcieliśmy wyrzucić nasz komplet wypoczynkowy, ale teraz się zastanawiam czy jest sens, bo kanapa rozkładana 3 osobowa, i jeszcze jeden fotel oprócz tego, który możliwe, że zabierzemy, a skoro kupić można pokrowce to może komuś się przyda jeszcze? Musimy się z mężem zastanowić :P Fajna sprawa taki podnóżek ;) Myślałam, że planujecie tylko 1 dziecko ?

    Klaudia N ja też miałam spokojny wykres :) aż zbyt spokojny :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Madzia jedno planuje ;)
    My chcemy wstępnie 3. Ale po drugim zobaczymy, czy się za 3. zabierzemy ;)

    Nasze wszystkie meble, których się pozbywaliśmy oddaliśmy do domu samotnej matki. Sprzedaliśmy tylko 1 kanapę.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też chcemy mieć 3 dzieci :D
    Dobry pomysł z tym domem samotnej matki, musimy zadzwonić i się spytać czy by nie chcieli takiego wypoczynku :)

    Mój maluszek wczoraj w nocy tak baraszkował, momentami czułam jego dotknięcio-puknięcia w 2 miejscach na raz więc z moich odczuć sporo urósł ;)
    Klaudia od momentu poczucia pierwszych ruchów ile minęło zanim Tadzio sprzedał Ci porządnego kopniaka? I kiedy ruchy poczuł maż?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13t5d - zaznaczyłam pierwsze ruchy, których na pewno byłam pewna. No i L wtedy poczuł przez brzuch, gdzie Tadek leży.
    Nie zaznaczam nic na belly kalendarzu, bo mi się nie chce, ani nie piszę tam nic, więc nie wiem kiedy pierwszy wyraźny kopniak był. Niewiele później pewnie.
    L poczuł przez brzuch w 19 tyg.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że jak się czuje te takie pierwsze ruchy to ich się nie da pomylić z niczym innym:) moje małe zauważyłam rano jest spokojne, nie bardzo się rusza tak po południu zaczyna i wieczorem już mocne harce. U Ciebie przez brzuszek ślicznie widać, ale masz mniejszy brzuszek, mniej tłuszczyku na nim to pewnie dlatego. Ciekawe kiedy mój poczuje bo zazdrości mi strasznie, że ja czuję a on nie :P A jak Twój maż poczuł gdzie Tadek leży przez brzuch to uciskając go? Bo ja mojemu pokazuje gdzie jest teraz a on nic nie czuje.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadek aktualnie szaleje :). Oglądam sobie właśnie jak brzuch mi podskakuje :D

    U znajomych (ale koleżanka z większą ilością tłuszczyku niż u mnie) facet dopiero w 27 tyg ciąży poczuł i gadał do nas, że to niemożliwe, żeby L mógł tak szybko. Ano możliwe :P

    Nic nie musiał uciskać :) Poczułam, że się przekręca na prawą stronę brzucha i było widać uniesienie w tym miejscu, a po dotknięciu brzucha czuć było twardość, gdzie z lewej było miękko :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja też spróbuję wyłapać ten moment, może coś poczuje :P

    Mnie wkurza trochę takie gadanie, że to niemożliwe tak szybko. A właśnie, że możliwe. Kilka dni temu nie wiedziałam na 100% ale teraz wiem. Jesteśmy wybrane, że doświadczamy tego tak szybko :P

    Ja czasami zastanawiam się co ta dzidzia robi, że aż takie harce wyprawia. Chyba się jej tam nudzi :D Wczoraj włączyłam muzykę klasyczną dla kobiet w ciąży to czułam mocniej i intensywniej. Nie wiem czy to nie przypadek, bo przecież dzidzia jeszcze podobno nie słyszy. Może czuła, że mi się podoba :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ciąży muzyka klasyczna denerwuje..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba. Relaksuję się przy niej :) ale wiadomo, nie słucham jej zbyt często :P

    Jeszcze pytanie - jak czuje się czkawkę dziecka? Bo podobno zaczyna się w 14 tygodniu i czasami mi się wydaje, ze czuję czkawkę ale pewności nie mam.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pojęcia jak to się czuje.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czkawka w brzuchu to mega smieszne uczucie :D po prostu czuć drgania :) czasami bywa uciążliwe ;) po urodzeniu dziecko tez ma czesto czkawke ale jemu to nic a nic nie przeszkadza :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też myślałam:D

    Strzała to normalne, że rana dzidzia taka leniwa ? Może z 3 puknięcia delikatne poczułam a tak to nic, zero przekręcania się itp.

‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ