Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2015, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie. Wszystko w porządku :) Dzisiaj Pan Tadzio leżał główkowo i tyłem, ledwo cośtam buźkę zobaczyliśmy. Za to pięknie widać siurka było :P :P
    Także fot nie ma. Za 2 tyg kolejna wizyta, ta III trymestru. I potem za kolejne dwa gin. W urodziny L, więc mam nadzieję, że się tym razem przodem nam pokaże :P

Sylwia, kciuki za kolejne podejście!

Ja dostałam w pon wielkie 2 wory ciuchów od sąsiadki z innego bloku.. Nasz syn na bank nie pozakłada tego wszystkiego :P Ale fajnie, bo tam sporo kombinezonów ciepłych było :)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2015, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    och Ania oby bylo tak jak mowisz. Wy jestescie juz tak blisko :) troche wizja czekania do wrzesnia mnie zniecheca do staran :/ potem znowu miesiace czekania az sie uda... najbardziej szkoda mi tego sierpnia bo zanim dowiedzialam sie o tsh mialam nadzieje ze moze jednak cos w tym jest ze jest sie bardziej plodnnym w miesiacu swoich urodzin i mialam zamiar wykorzystac ten sierpien do maximum;)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2015, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w lipcu urodziny, ba! Owulacje w dzien urodzin wspomagana iui i nic ;) nie bierz Klaudia tych zabobonow do siebie, zdrowie jest wazniejsze tym bardziej ze jestes mloda.

Ja postanowilam ze robie miesiac dla siebie jednak wolny od staran iui i reszty :)

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2015, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no juz nawet nie patrzac na to, fajnie byloby zajsc w miesiacu swoich urodzin, byc moze mialabym prezent dla mnie i dla meza na urodziny? mamy 28 i 30 sierpien a byc moze wtedy wlasnie moglabym juz testowac:)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2015, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to staraj sie, nie popadaj w parajonr to tylko tsh gdybys miala anty tg albo anty tpo ponad norme moglabys sie martwic ;) poza tym nawet tsh nie masz ponad norme, moj lekarz mowi ze nie ma czegos takiego jak wyniji dla staraczki. Skoro norma wg who jest do ponad 4 tzn ze jestes zdrowa i tsh masz dobre. :) tsh masz w normie, a nawet te niewiele ponad norme nie powoduja problemow z zajsciem :) no ale zrobisz jak uwazasz :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 15:10

• zakocona Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2015, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uważam, że kupa kobiet w paranoje wpada na forum. To szczególnie widać na fioletowych stronach. Doszukiwanie się niewiadomo czego i sianie paniki. Z byle czym dzwonienie do gina i jazda na IP..
    No, ale ;)

To my dzisiaj:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee08053d2eec.jpg

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 17 lipca 2015, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjjj ale brzusio! <3 :) :) Tadek rośnie :D :D

Ja dziś jadę na babskiego grilla. Kumpela będzie z 2tygodniowym synkiem. Nie wiem czy bym się zdecydowała żeby zabierać takiego maluszka ze sobą :)
    No i znów upałyyyy :/

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lipca 2015, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, ale brzuchol! :))) piękny :)

ja uciekam na urlop, pa, dbajcie o brzuszki :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lipca 2015, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona piękny brzusio ;)
    My dziś też wybieramy się na Ted 2, skoro mówiłaś, że fajny to idziemy się przekonać;)

Miłego dzionka dziewczyny ;)

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 18 lipca 2015, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki :)
    u nas w porządku, w końcu zaczęłam tyć, mam 2kg na plusie :D czyli do porodu pewnie dojdę do wagi sprzed ciąży :)

badania prenatalne, połówkowe i glukoza są ok, więc jestem w miarę spokojna :)

na połówkowych potwierdziło się, że będzie synek :) póki co jest Bartek ale możliwe, że jeszcze zmienimy imię ;)

upały dają w kość moim stopom... ale tak to jest ok :)

buziaki!

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Rafaello Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2015, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    witajcie dziewczynki :)
    u nas w porządku, w końcu zaczęłam tyć, mam 2kg na plusie :D czyli do porodu pewnie dojdę do wagi sprzed ciąży :)

badania prenatalne, połówkowe i glukoza są ok, więc jestem w miarę spokojna :)

na połówkowych potwierdziło się, że będzie synek :) póki co jest Bartek ale możliwe, że jeszcze zmienimy imię ;)

upały dają w kość moim stopom... ale tak to jest ok :)

buziaki!

Różowa-Strzała a Twój gin (Z. Kozłowski) jest również endokrynologiem? Wyszukałam że jest również andrologiem, czy to prawda?

• madziulek Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2015, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała, pokaż brzuszek :) No i kolejny chłopaczek :D Ciekawe co będzie u pozostałych dziewczyn :D

Witamy się w 30. tyg :) Jutro wizyta <3

atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2015, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-)

Strzała będziesz miała parę :-)Gratulacje :-)

Sylwia jak tam u Ciebie? ;-)

Mną dziś wstrząsnęła informacja z innego tematu: Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :-( Nie wyobrażam sobie nawet tego co dziewczyna musi czuć po stracie maleństwa i to w tak zaawansowanej ciąży :-( Przykre to :-(

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2015, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, ja śledzę jej losy od początku bycia na forum. Straszne przeżycie :(

Strzala, gratuluję chłopca :)! No proszę jak chłopieco tu u nas :P

Madzia, coraz bliżej ♡

Ja właśnie siedzę u wujka w warsztacie samochodowym. Z pierdoly do zrobienia okazało się że sprzęgło do wymiany :( bye bye kolejna spora kasa w przyszłym tyg :(

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png

Wysłany: 20 lipca 2015, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello, prawda :))

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

Wysłany: 20 lipca 2015, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokrynologiem nie jest ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• madziulek Autorytet

Wysłany: 21 lipca 2015, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wizyta <3

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 lipca 2015, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś wizytuję;) ciekawe czy poznam płeć;) troche się stresuję:P

zakocona lubi tę wiadomość

• zakocona Autorytet

Wysłany: 21 lipca 2015, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy na wieści co tam za płeć w sobie nosisz, Ania :D

Powodzenia dziewczyny na badaniach!

Madzia, kiedy ty masz te III trymestru w takim razie?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 21 lipca 2015, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, ja nie chodzę na żadne dodatkowe usg. Robię je tylko u mojego gina co 4 tyg :) On ma bardzo dobry sprzęt, co wizytę omawia, pokazuje i mierzy wszystkie narządy.

Aniu, czekamy na wieści o płci :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 11:58

atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego