Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2015, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha madziulek wkradł się błąd nie 1344kg tylko g :P

No ja cały czas czekam kiedy coś się u Ciebie ruszy ale chyba dla Filipka jest dovrze u mamusi w brzuszku ;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pomigrenowa zamuła także nawet nie zauważyłam :P

Jejku też bym już chciała <3
    Chyba wyciągnę męża na spacer..Co prawda nie mam siły ale dawka tlenu dobrze mi zrobi. A i może Filipka trochę pogoni do wyjścia :D

Właśnie tak patrzę, że suwaczek zachęca do seksu :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 13:16

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Magda Filip postanowił poczekać do końca terminu :D
    Ania Kornelia pięknie rośnie :)
    Jutro mam spotkanie z położną I liczę ze posłucham serduszka ;) Boje się stawać na wagę :/

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2015, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu świetnie wyglądasz więc nie mogłaś dużo przytyć;) mąż idzie z Tobą na usg ?

Magda po schodach pochodź albo się zmęcz ;P seks też przyspiesza podobno ;)

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sex jak najbardziej :) skurcz macicy ;)
    Ania tak się składa że mąż jutro ma wolne i idzie ze mną ale to nie usg tylko wizyta u położnej :) Wiem ze od 16 tygodnia słuchają serducha. I na plusie juz 5 kilo :D masakra

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 13:55

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2015, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu tak czy siak udanej wizyty. Podobno u dziewczynek jest nizsze tetno i u nas sie sprawdzilo ;)
    Nie przejmuj sie kilogramami. Ja do 20tc nie tylam nic a teraz nadrabiam i mam juz 6,5kg na plusie. Najwyzej kilogtamy dodatkowe rozloza Ci sie w czasie po prostu;) Chcialam utyc 10kg jak moja mama ale to chyba nie realne skoro tyje w tym tepie:P ale co tam. Po porodzie raz dwa sie zrzuci ;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie martwcie się dodatkowymi kg :) W końcu ciąża ;) U mnie na plusie 15 :P

Coś mnie czyści. A w nocy było mi tak zimno ze spałam w skarpetkach,dresie i bluzce z dl rękawem. Gdzie normalnie w zwiewnej pizamce.
    Dziś sobie zafundowalam kawke z ekspresu i kawałek chalwy ;)

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ania :)
    W sumie to się przejmuje ale nie wiem poco :D Przecież przy trójce schudnę napewno :D
    Chałwa <3 uwielbiam!
    Ja robię szczawiową a na deser ryż zapiekany z jabłkami i cynamonem ;) pewnie po posiłku nie będę mogła oddychać :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2015, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w czwartek zaczynam 31 tydzien. Myslicie, ze moge zaczac prac ubranka ? Bo i tak rzeczy z lumpka to 1 raz w zwyklym proszku a drugi w loveli. A wy jak robilyscie?

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prałam raz cztery tygodnie przed narodzinami :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2015, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja mam ich tyyyyyle, że nie wiem czy się wyrobię:P no i stoją w ogromnych worach, nie wstawiam do pokoju małej bo po co takie zakurzone i nieuprane. Dużo miejsca mi zajmuja w naszej sypialni (chociaz na brak miejsca nie narzekamy) ;) Nie chce by sie kurzyly ale wolalabym powoli robic porzadek. No i sama nie wiem co robić...
    Nie wiem też jak prac. Chcialam wrzucac rozmiarami, żeby potem nie segregowac 8ch na nowo bo dużo ich jest. Ale jak wrzuce jeden rozmiar to i biale i kolorowe beda razem:/

• madziulek Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prałam raz i segregowalam kolorami :)
    Jakoś miesiąc - półtora przed :)

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno ogarniesz temat. Pralabym kolorami a po prasowaniu układała rozmiarami :)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, robiłam identycznie :D

Mąż wrócił z pracy i mówi że kolega dzwonil ze żona dziś urodziła. Miała się właśnie dziś zgłosić na wywołanie ale wczoraj próbowali naturalnych sposobów. Piłka, jakieś herbatki. .i na koniec seksik ;) No i pomogło :D
    Ja się czuje jak wieloryb tak mi ciężko ale idziemy działać :P a potem spacerek hihi :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 16:30

Mania1718 lubi tę wiadomość

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2015, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra dziewczyny ale jeszcze jedno pytanie mam. Jak piore pierwszy raz w zwyklym proszku to musze je wysuszyc? Czy moge nawet nie wyladowywac pralki tylko dodac Loveli i jeszcze mokre od razu wyprac jeszcze raz?

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poco tyle zachodu ;) w jednym proszku wystarczy :)

• zakocona Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co prać dwa raz o.O?

My wczoraj sex mieliśmy. Dzisiaj sobie darujemy.

Za to L jest już urzędowo ojcem dziecka, bośmy poświadczyli w USC, co oczywiście sprawiło, że poryczałam się tam :P

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2015, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciuszki są z lumpeksu więc chyba lepiej wyprać je najpierw normalnie a dopiero potem w dziecięcym. Przynajmniej słyszałam, że powinno się tak robić...

Zakocona to wy nie jesteście małżeństwem?

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 22 września 2015, 21:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, starczy raz

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• zakocona Autorytet

Wysłany: 22 września 2015, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale co z tego, że są z lumpeksu? Przecież ten dziecięcy proszek jest jak każdy inny :)

Nie, nie jesteśmy :)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego