X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ale masz szczęście;) Trafił Ci się grzeczny chłopiec ;)

    U mnie nadal anemia... No i w moczu erytrocyty, leukocyty, białko i liczne bakterie ;( mam wizytę 22. Nie chce mi się iść teraz i bulić 2stówki skoro za tydzień też muszę być (mam donieść zaświadczenie od kardiologa o mojej wadzie serca). Może popiję żurawinkę i jeszcze raz przed wizytą zrobię badanie?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 7 października 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to brzydki mocz... a jakie crp??

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Watek umiera :D

    dziewczyny jeszcze 10 dni i poznam co tam sie kryje w brzuchu. Zaraz po usg ruszamy z remontem pokoju. Juz mam wszystko zaplanowane :) Powoli kupuje niezbedne rzeczy dla maluszka. Jutro odbieram laktator ktory udalo mi sie kupic w dobrej cenie. tak poza tym to rosniemy a moj brzuszk jak na polowe ciazy jest dosc spory ;)

    Magda co tam u was? jak Filip?
    Ania co tam?

    No i juz niedlugo nasza strzalka bedzie w dwupaku <3 Czekam ...

    rozowa_strzala lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 12 października 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj.maz w czwartek idzie a badania nasienia.

    Ciesze się ze u was w porzadku trzymam kciuki za te w dwupaku i samych radosnych chwil dla świeżych mam:)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 października 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia trzymam kciuki za dobre wyniki męża :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Ja biore furagine i dzis zaniosłam znowu mocz do badania. Zobaczymy co dalej. Oby było ok.

    Wczoraj byliśmy na Litwie na jakiś pokazach driftowych. Malutka była bardzo grzeczna. Dobrze zniosłam długą podróż. Przy okazji przywiozłam małej grzechotke i paczuszke litewskich chusteczek nawilżanych;)

    Klaudia daj znać jak wyniki męża;)

    Maniu bardzo jestem ciekawa kto siedzi u Ciebie w brzuszku:P dalej obstawiam córę;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wiekszosc osob mowi mi ze bedzie dziewczynka :) Dzisiaj sasiadka zaczepila mnie mowiac ze napewno bedzie cora :D Chyba zbrzydlam :D

    Odebralam dzisiaj laktator ze sklepu TT ;) w atrakcyjnej cenie i z wieloma gratisami.

    A to taka pyza juz ze mnie :D


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/aaf66ae154b6.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 15:05

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu super wyglądasz ;)
    Mi wszyscy mówili, że ładnie wyglądam i dlatego chłopiec. A jest dziewczynka więc różnie z tym bywa ;)

    U mnie wyniki gorsze niż ostatnio :( eh pewnie bedzie antybiotyk :(

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 października 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mi mówią ze będzie dziewczynka wiec obstawiam chłopca :D
    Tutaj badanie moczu miałam na samym początku ciąży i teraz mam spotkanie w 25tc z położną która mówiła żebym przyniosła mocz. Krew ostatnio pobierali mi w 8tc... śmiać się czy płakać?
    Mam nadzieje że szybko poprawisz wyniki lekami ;) Pij zurawine :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu a nie można robić badań na własną rękę. U nas badanie moczu 7zł kosztuje czyli tyle co nic. Najsmieszniejsze, że mam taki kiepski wynik a nic mnie nie boli. Podobno w ciazy czesto infekcja przebiega bezobjawowo.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 13 października 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ania u mnie odwrotna sytuacja. Wczoraj mialam wrazenie ze nadchodzi infekcja w moczu. Rano wstalam z bolem gardla i kaszlem. Poszlam do rodzinnego bo nie bylo wyjscia. Przygotowana z moczem :D Okazalo sie ze mocz ok, nie ma zadnych bakterii. Troche bolal mnie dol brzucha i czulam jak cos tam w dole ciagnie. najprawdopodobniej nadwyrezylam sobie miesnie bo w sobote mylam okna i zawieszalam firany... BRAWO JA!!!
    Mam sie oszczedzac i pamietac ze jestem w ciazy :D
    Zakupilam herbaki z zurawina i zrobilam mleko z miodem i czosnkiem (pycha)
    Zaraz wskakuje pod kocyk kurowac sie ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży mam kategoryczny zakaz mycia okien i luster ustanowiony przez męża. Chodzi o ryzyko odklejenia łożyska. A mam sporo okien w domu, jedna ściana jest praktycznie szklana i nieraz kusi. Uważaj Maniu bo to może być serio niebezpieczne.

    Ja czekam na posiew moczu. No a potem antybiotyk ehh.
    Zostało mi 50 dni do terminu porodu. Masakrycznie szybko leci czas ;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 13 października 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz rozumiem że to nie żarty a ja do niedawna na pełnych obrotach :)
    50 dni? Wow :)
    U mnie za chwilę półmetek ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tutaj daję rady a sama nie lepsza:P chyba się przedźwignęłam nosząc drewno do kominka. Starałam się nie brać dużo (po 2 albo 3 kawałki max) ale chyba wystarczyło bo boli mnie nisko nisko brzuch i ciągną pachwiny, że ledwo łażę:( I tak opierdziel dostanie maż bo nie zostawił mi odpowiedniego zapasu i musiałam nosić aż z garażu :(

    Maniu szybko czas leci co ?:) po półmetku to już z górki :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oszczedzajcie się i korzystajcie z brzuszkowych chwil :)

    Filipek dziś kończy 3 tyg <3
    Właśnie czekamy na położna. Jestem ciekawa ile waży :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 13:09

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek i tak masz najlepiej ! Bo Twoje cudo jest już z Tobą;) Zasyp nas tutaj zdjęciami swojego słodziaka! :D

    Ja jestem mega zadowolona bo kupiliśmy dziś używaną (stan idealny) kołyskę simply city:D I tak chciałam kupić kosz mojżesza żeby Nelka spała na początku z nami w nocy. Ale znalazłam za 220zł tą kołyskę;) super sprawa. Jest nie tylko ładna, może służyć jako dostawka bo ma opuszczany bok, lampkę nocną, różne melodie, karuzelę, można nią kołysać a w dodatku posłuży w nocy jako przewijak ;) i zbiera świetne opinie wśród mam ;)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 14 października 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja kupiłam kosz Mojżesza ;) ze względu na to ze pokoik dziecka będzie na górze to mam nadzieje ze posłuży nam na dole.
    Dzisiaj miałam strasznie kiepski dzień emocjonalnie ale maleństwo na pocieszenie bryka I kopie dość mocno :)
    Madzia daj znać jak tam Filipek? ile przybrał na wadze i jak se radzisz z karmieniem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 22:02

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu kołyska jest tak lekka, że mogę ją przenosić gdzie chcę. Ale na dół znosić nie będę bo będzie tu stał wózek a on też ma funkcję kołyski. No i bujaczek w razie czego. Właściwie to potrzebna jest nam tylko na noce przez pierwszych kilka miesięcy :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2b8f7cd5c3ea.jpg

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 15 października 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękne kołyski, piękne brzuszki :) trzymam kciuki za Was!

    maz jednak nie idzie na badanie bo sie rozchorowaal, no nic, moze sie okaze ze wcale nie byly potrzebne:) na szczescie wiem, ze na nie pojdzie jak go poprosze.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ