X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 34tc ;)

    Klaudia mój mąż też chorował ptzed badaniem. Nssienie wymienia się po 3 miesiącach ale my nie chcieliśmy tyle czekać.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 15 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale generalnie slabo sie czuje, wczoraj rano poszla mu krew z nosa;/ poczekamy jeszcze z tym badaniem,. przezyjemy to jakos:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia co się odwlecze to nie uciecze:)

    Tak się nuuuudzę ale pomyślałam, że to ostatnie chwile nudy na bardzo długo i już mi lepiej:P

    Sówka Ty nadal w 2paku ??

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 15 października 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica, chciałabym być w 2paku ;) Ale póki co nic z tego.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze miałam napisać Strzała:P odpieluszkowe zapalenie mózgu mam :P sorka

    No właśnie Sówka jak u Was? Mieliście w październiku ruszyć mocno do przodu ze staraniami. Cały czas trzymam kciuki:(

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 października 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki cały czas i podczytuję :)

    U mnie starania trwają i tak jak mówiłam ruszamy ze staraniami z pomocą lekarską.

    Mam już pierwszy monitoring za sobą a dzisiaj maż przyjeżdża :) W przyszłym tygodniu robi powtórkę badań. U mnie na pewno jest do poprawy progesteron bo jednak za niski jest jak na drugą fazę cyklu, w sierpniu w 19 dniu cyklu wynosił 0,7. Więcej info pod moim wykresem.

    Trzymajcie się i mnóżcie :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 października 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    ja jeszcze dzwigam brzucha :) dzisiejsze skurcze są dosyć regularne i tyci bolesne ale wątpię aby miały zapowiadać poród ;)

    jestem już gotowa na przyjście Olunia, wszyscy go wyczekują :) w końcu mam gotowy kosz :D

    23d962f7239fef01gen.jpg


    jeszcze zastanawiam się nad zakupem szumisia. Słyszałam o nim wiele dobrego, a jednak przy dwójce dzieci takie gadżety uspokajające są zbawienne ;)

    no nic.. pozostaje czekać ;)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała super kolorki ;) u mnie też dużo szarości, tyle, że z różem;) czekamy na Twojego maluszka;) jak synek podrośnie odziedziczy łóżeczko bo Zuzce prawda?

    Ja szumisia kupuję. Zastanawiam się jeszcze nad woombie.

    Sówka progesteron to nie problem dostaniesz luteinkę i tyle;) ważne, że jest owulacja. No i oby u męża było ok;) trzymam kciuki ;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 października 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile Zuza go nie połamie to tak :D


    woombie mnie osobiście nie przekonuje. Moja zuza uspokajała się jak tuliłam ją nagą do nagiej skóry. Koiło ją to :) zobaczymy jak młody będzie ogarniał rzeczywistość ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie coraz wieksze postepy w pokoiku ;) jeszcze chwila i tez fotke bede mogła wstawic ;)

    Im bliżej rozwiązania tym bardziej chce mi się spać:P chyba organizm czuje co się szykuje i chce się wyspać na zapas ;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nasza Strzała jest na porodowce <3 Mam że nie będzie zła że to napisałam. Jesteśmy w kontakcie także czekam na cudowne wieści :)
    Ja dzisiaj dowiem się co kryje się w moim brzuszku. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok :)

    zakocona, nikicia86 lubią tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 października 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)

    Strzała trzymaj się, czekamy na dobre wieści :-)

    Mania informuj nasza bieżąco, ja wciąż Was czytam ;-)Daj znać co tam kryje się u Ciebie pod serduchem :-)

    A ja Dziewczyny mam potwierdzoną owulacje :-)W piątek idę zbadać progesteron. Zastanawiam się tylko czy mogłabym go już teraz jakoś poprawić bez żadnych leków, macie pomysł? :-)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa ale nowiny ;)
    Strzała trzymam kciuki czekam na relację i fotki :D

    Maniu czekam na potwierdzenie, że będzie córa:D musi być równowaga na wątku. Jak na razie tylko ja noszę córkę;)

    Sówka bez leków progesteronu nie poprawisz niestety. I lepiej nic nie bierz nic, żeby wynik był wiarygodny i wiedzieć czy masz go w normie czy trzeva będzie poprawiać.

    Ja od kilku dni mam delikatne skurcze. Chyba przepowiadające tak myślę ale nie znam się. Jak siadam na toalecie czuję małą nisko. Wczoraj takie cuda wyczyniała wieczorem, że bałam się , że mi skóra na brzuchu popęka tak się wierciła. Ograniczyłam moją aktywność fizyczną i nie robię prawie nic bo boję się rozpakowania przed terminem. A jutro 35tc zaczynam, mam wizytę u gina i ustalamy termin cc ;)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 października 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica a dlaczego CC? cos mnie ominelo?

    strzała kciukam i czekam na zdjecie malucha!:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku wiedziałam, że będę mieć cc bo mam wadę serca i w dzieciństwie leczyłam się kardiologicznie to po pierwsze. A po drugie jak mam wybór wolę cc. Zresztą znam swój organizm i wiem, że naturalnie bym nie urodziła podobnie jak moja mama. Wolę mieć cc zaplanowane niż jak w przypadku mojej mamy czekanie do ostatniej chwili z decyzją o cięciu co ostatecznie zaskutkowało zatrzymaniem akcji serca u mamy i u mnie.

    Marzę by dotrwać do połowy listopada aż ciąża będzie donoszona bo coraz częściej się zastanawiam czy nie rozsypię się wcześniej i wtedy cc będzie robione na hura.

    Ale oczywiście podziwiam kobiety rodzące sn.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Strzała urodziła zdrowego synka waga 3400 56cm. <3

    A u mnie w brzuszku rośnie zdrowy chłopiec Natan <3 <3 <3

    zakocona lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 października 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzień zaglądałam tu i szukałam dobrych wieści :-)

    Strzała wielkie gratulacje, czekamy na fotki :-) Ale ten czas zlecial :-)

    Mania koniecznie pogratuluj jej ode mnie :-)

    A i Tobie gratuluję, śliczne imię dla synka :-)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała wielkie wielkie gratulacje !!! :) dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka :) czekam na zdjęcia !!! :)

    Maniu gratulacje :* jednak się myliłam hehe :P a już myślałam, że będzie kolejna kobieta na forum :)

    Dziewczyny musicie zachodzić w ciążę i rodzić dziewczynki :D równowaga musi być :D

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ddd7eecf90c7.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ccc91f0f87b5.jpg

    A to moj kofany wstydzioszek :) jak pani doktor chciala nam pokazac na koniec jeszcze raz piniolka to synek zakryl raczka krocze :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu jak widać pindolka to nie ma opcji musi być synek :D na kiedy masz termin porodu ? Czujesz ruchy ?

‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ