X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :D

    Madziula moje gratulacje :) Ale ja jeszcze poczekam z Tobą na potwierdzenie z bety :)

    Reszcie Dziewczyn nadal kibicuję mocno :)

    Zakocona czytałam o Twoich problemach z ginekologami w stolicy. Sama mieszkałam tam przez jakieś cztery lata i chodziłam do różnych tylko z konieczności. No ale może będę mogła Ci jakoś pomóc, chociaż nie mogę obiecać ;)

    Miałam dziś ciężki dzień ale na szczęście zmierza ku końcowi :) No i nie miałam czasu na załamkę :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Qlka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny napiszcie prosze co myślicie o moim wykresie bo juz sama ńie wiem jestem początkująca w mierzenie temperatur bede bardzo wdzieczna za wszystkie opinie:-)

    11d4226eea7f901e5796b246c1a20b6f.png

    Qlka
  • Qlka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze mialam owulacji stwierdzona 13 dnia i podany zastrzyk ovitrelle inw połowie cyklu zaczęłam notować to moj 27 dzien cyklu

    Qlka
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qlka, niestety trudno określić wykres na podstawie pomiaru temp od połowy cyklu, nie wiedząc jak inne wyglądały :( Ale na pewno masz wyższą temperaturę a to już raczej dobry znak :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Qlka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wiem ze ciezko powiedziec ale jest jakas nadzieja zdecydowałam w połowie cyklu i nie chcialam juz czekac do następnego i dlatego sie zdecydowałam. Mam przeczucie ze cos moze z tego byc:-) jest dobrej mysli jutro zatestuje i napisze wam:-) dzieki za odpowiedz

    Qlka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buuuu zaczęło się plamienie, temperatura powoli spada, @ idzie wielkimi krokami:(((((( a tak się napalałam...

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie plamienie zaczęło się wczoraj :( temperatura wczoraj spadła ale dzis sie podniosła sporo ale plamienie brązowe mam nadal...

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Qlka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialam sie z wami podzielić ze dzisiaj zrobilam test rano(28 dzien cyklu) i wyszla mi druga blada kreska i ide dzisiaj na Bete :-) jestem tutaj dość ńowa dopiero moje pierwsze mierzeńie temperatur ale mam nadzieje ze wam sie tez uda . Trzymam mocno kciuki za kazda dziewczynę:-)

    Qlka
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje, widzę po wykresie że cykl masz książkowy :) długo się starałas? leczyłas się jakoś czy od razu się udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 07:55

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qlka wrote:
    Dziewczyny chcialam sie z wami podzielić ze dzisiaj zrobilam test rano(28 dzien cyklu) i wyszla mi druga blada kreska i ide dzisiaj na Bete :-) jestem tutaj dość ńowa dopiero moje pierwsze mierzeńie temperatur ale mam nadzieje ze wam sie tez uda . Trzymam mocno kciuki za kazda dziewczynę:-)
    Gratulacje :)

    Witam się z samego rana!

    Dziewczyny, kibicuję Wam w kolejnym cyklu! :*
    A tym, które jeszcze nie testowały-oczywiście 2 krechy będą jak nic :D

    Sowka, nie można się załamywać!!! :* Z tą betą to sama nie wiem czy iśc :/

    A ja dziś miałam fajną akcję. Rano robię teścik i jakoś dziwnie się zachowywał. Jakby nie chciał się nasączać ;) Zostawiłam go i jakoś drugiej krechy nie mogłam zobaczyć, jakaś taka mega blada. Oczywiście załamka,że taka głupia byłam testując wcześniej, że pewnie hcg spada :/ Po ostatniej ciąży biochemicznej teraz mam stresa :/

    W pracy powtórzyłam test i wyszedł bledzioch : Ciut ciemniejszy niż wczoraj:
    8b9ad081da854cddm.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 08:24

    atdc3e5e035kp155.png
  • Qlka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starałam sie to moj 7 cykl leczyliśmy sie bo mam PCO i dostawałaby closilbegyt i ovitrelle w 2 cyklu poronilam i dopiero teraz po 5 cyklach sie udało. Wam tez sie uda:-)

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

    Qlka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bol brzucha trwa :-( oby nic nie przyszło ...
    Gratuluję Qlka :-) trzymaj kciuki za nas :-)

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Gratulacje :)

    Witam się z samego rana!

    Dziewczyny, kibicuję Wam w kolejnym cyklu! :*
    A tym, które jeszcze nie testowały-oczywiście 2 krechy będą jak nic :D

    Sowka, nie można się załamywać!!! :* Z tą betą to sama nie wiem czy iśc :/

    A ja dziś miałam fajną akcję. Rano robię teścik i jakoś dziwnie się zachowywał. Jakby nie chciał się nasączać ;) Zostawiłam go i jakoś drugiej krechy nie mogłam zobaczyć, jakaś taka mega blada. Oczywiście załamka,że taka głupia byłam testując wcześniej, że pewnie hcg spada :/ Po ostatniej ciąży biochemicznej teraz mam stresa :/

    W pracy powtórzyłam test i wyszedł bledzioch : Ciut ciemniejszy niż wczoraj:
    8b9ad081da854cddm.jpg


    Madziulek skad masz takie testy?

    muriella lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    Madziulek skad masz takie testy?
    Z All, za 1zł każdy :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super jak teraz nie wyjdzie to zakupie ich troche :-D

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis tempka poszla do gory =) Jejj Mania tak jak napisalas, chyba juz za pozno :/ Tempka poszla do gory i jeszcze bardziej sie nakrecam :/ Jeszcze AZ dwa dni tej niepewnosci :/ :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek jeszcze raz gratuluje <3 ;*

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Qlka a jednak się udało :) Powodzenia życzę, oby wszystko przebiegało jak trzeba :)

    Nikicia dopóki nie masz @ jest nadzieja :) Ból brzucha to normalka, spokojnie :)

    Madzulka no piękne te bladziochy :D Jeśli czujesz, że na betę za wcześnie to pewnie, że nie idź :) Najwyżej kup sobie jeszcze jakiś inny test :)

    Ja dziś zakupuję na necie wspomagacze i testy owulacyjne :) Termometr zostaje ten sam, za późno już na kupno nowego w tym cyklu, chyba że w Rossmanie będzie jaki ;)

    Powodzenia Dziewczyny i nie załamywać się !!! <3

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluje !!! Też mam nadzieję, że u Was na wykresach zrobi sie zielono :)

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    A u mnie dzis tempka poszla do gory =) Jejj Mania tak jak napisalas, chyba juz za pozno :/ Tempka poszla do gory i jeszcze bardziej sie nakrecam :/ Jeszcze AZ dwa dni tej niepewnosci :/ :P

    Kasia ładnie, ładnie :) Kochana dasz radę, wytrzymaj a na pewno będziesz się cieszyć :) Chociaż wiem jak ciężko jest z tą cierpliwością ;)

    Magnosia lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ