X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w LISTOPADZIE na pewno się uda!
Odpowiedz

w LISTOPADZIE na pewno się uda!

Oceń ten wątek:
  • OtojaA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Obserwuje Was od roku kiedy straciłam dzieciaczka z, powodu ciąży pozamacicznej z usunięciem jajowodu. Od tamtej pory staramy się z mężem bezskutecznie. Od dwóch cykli jestem na Clo, żeby aktywować jajnik z jajowodem. Do tej pory jakoś się trzymałam raz lepiej raz gorzej. Teraz znowu jest gorzej i to mnie sprowadza do Was. W czwartek przewidywany okres. Kusi mnie, żeby dzisiaj testować, ale z prwaawdopodobną owulacją 13 listopada wiem, że jeszcze za wcześnie. Trzymajcie się!

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 19 listopada 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w gronie pozamacicznych!
    Mi się na szczęście udało przekonać lekarza do Metotreksatu...

    Powiem Ci o mojej znajomej. Bez jednego jajnika zaszła w dwie ciąże. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 07:58

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 19 listopada 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po badaniu... czekamy czekamy czekamy czekamy :)

    staraniowa lubi tę wiadomość

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • Natalia645 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajcie potrzebuje pomocy, byl to moj 1 cykl staran o dziecko poprzedni cykl mial 28 dni. W 33dc dostalam w dzien plamienia a w nocy poczulam ze mam mokro poszlam do lazienko stanelam a na podloge wylala sie ze mnie krew.. Doslownie az czarna gesta bez skrzepow krew.. Wszystko mialam zabrudzone pierwszy raz w zyciu taki okres? Dostalam dzis moj 3 dzien okresu ale nie boli mnie od poczatku brzuch czasem jakis skurcz ale dalej jak stoje w lazience czy siadam na toalecie to ze mnie kapie i sie juz zaczynam martwic.. Testy dzien przed miesiaczka negatywne jedyne z objawow co mi zostalo to chec by zwymiotowac i piersi mam nadal duze i zylek pelno na nich oraz lewa mnie kluje. Nie wiem czy mam z tym isc do gin czy da rade mnie zbadac juz boje sie ze jakas torbiel sie wytworzyla bo w dniu kiedy mialam owulacje bylo plamienie a na dniach mocno mnie bolal prawy jajnik az chodzic nie moglam, no i pachwiny mega mocno bolaly do dnia okresu. Co myslicie? Ten okres jest bardzo lejacy czysta krew... No i ciagle mi goraco moze stan podgoraczkowy ale nic wiecej..

    8cs
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe, ściskam...

    Witam nowe.

    To dziś czekamy na trzy wyniki. Ja na razie honorowo oddałam mocz do pojemnika i czekam aż małż wyjdzie do pracy. Wczoraj pomyślałam chwilę i pomimo prób wmwiania sobie ciąży, wiem, że jej nie ma, także nie będę się wyglupiać w lab. Ale sikańca zrobię jak mam...
    Zdam relację na żywo..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 08:07

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeby tak nic nie mieć, żadnego ciążowego objawu, nawet nie miałam jak paranoi ciążowej nakręcić... :)))))

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mam 3 dni obfite, że mogłabym z WC nie wychodzić, ale skoro u Ciebie to nowość to warto się zorientować.

    Staraniowa, Scarlett czekamy na wyniki!

    Ale miałyscie wariatkowo przez weekend xD aż się humor poprawia od czytania ;)

    staraniowa, aeiouy lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia 645 ja bym na Twoim miejscu gnała do lekarza, normalnie podczas krwawienia wykona badanie, ja jak poroniłam normalnie badania podczas krwawienia miałam robione, krępujące ale dla nich to normalne, nie pierwszy taki przypadek, a tym bardziej ze u Ciebie to wygląda (z opisu) jakbyś miała krwotok. Jak sie bardzo leje to nawet do szpitala jedź

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma czekamy :)
    Kto jeszcze robi betę dziś? Bo chyba mi umknęło coś, hmm

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, a czy znowu robiłaś test? Nie jestem wrozka ale w poprzednim cyklu miałam podobnie. Objawy zagniezdzania (jak dla mnie) potem okres bez kawałków endometrium, baaardzo obfity i żywa krew jak nigdy. Ja uznałam, że to ciaza biochemiczna.
    Ale to twoje zdrowie, postępuj tak, żebyś ty czuła, że się o sobie dbasz, np odwiedzić giną jeśli czujesz, że powinnas

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze to sa pewnie objawy które sobie wkręcam, ale od czwartku mam mdlosci, dzisiajledwo dojechałam do pracy. Nie czuje cycków chociaż po 5 dniachz dupkiem juz powinny napieprzac konkretnie, do tego gesty, grudkowaty sluz, wyższa temperatura. Wiem ze to za wcześnie jeżeli owulka była 15. Ale powiedzcie, błagam jaka jest możliwość bety >1. W środę? Tzn 6 dpo? W piątek odstawiam dupka, a nie chciałabym zaszkodzić fasolce (gdyby jakimś cudem się pojawiła) bardzo mnie to martwi :/

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, podpisuje sie pod słowami emmy. Zrob to co ci podpowiada rozsądek

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dpo to najwcześniej się zagnieżdża i trzeba 2 dni by było wykrywanie teoretycznie hcg, moim zdaniem m za szybko

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia645 wrote:
    Sluchajcie potrzebuje pomocy, byl to moj 1 cykl staran o dziecko poprzedni cykl mial 28 dni. W 33dc dostalam w dzien plamienia a w nocy poczulam ze mam mokro poszlam do lazienko stanelam a na podloge wylala sie ze mnie krew.. Doslownie az czarna gesta bez skrzepow krew.. Wszystko mialam zabrudzone pierwszy raz w zyciu taki okres? Dostalam dzis moj 3 dzien okresu ale nie boli mnie od poczatku brzuch czasem jakis skurcz ale dalej jak stoje w lazience czy siadam na toalecie to ze mnie kapie i sie juz zaczynam martwic.. Testy dzien przed miesiaczka negatywne jedyne z objawow co mi zostalo to chec by zwymiotowac i piersi mam nadal duze i zylek pelno na nich oraz lewa mnie kluje. Nie wiem czy mam z tym isc do gin czy da rade mnie zbadac juz boje sie ze jakas torbiel sie wytworzyla bo w dniu kiedy mialam owulacje bylo plamienie a na dniach mocno mnie bolal prawy jajnik az chodzic nie moglam, no i pachwiny mega mocno bolaly do dnia okresu. Co myslicie? Ten okres jest bardzo lejacy czysta krew... No i ciagle mi goraco moze stan podgoraczkowy ale nic wiecej..

    Gnaj do lekarza. Ja takie objawy miałam przy pozamacicznej. Może to być też cokolwiek innego, ale lepiej być p ostrożnym.

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    6dpo to najwcześniej się zagnieżdża i trzeba 2 dni by było wykrywanie teoretycznie hcg, moim zdaniem m za szybko

    Dzięki za odpowiedź, boje się ze jak odstawie duphaston to wszystko pójdzie na marne

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Natalia645 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak wedlug kalendarzyka w dniu owulacji mialam te plamienie ze skrzepem pozniej robilam ze dwa testy po kilku dniach jeden jedyny pokazal blada kreske wszystkie inne byly negatywne. Nie czulam sie jak na okres bylo mi ciagle goraco i jajniki bolaly no a ze mam nieregularne to nie wiedzialam czy mi sie spoznia czy nie no i w 33 dc mialam od rana plamienia pomyslalam o super okres bedzie no i mialam 2 zmiane w pracy oczywiscie goraco pod jezykiem uczucia jak bym miala wymiotowac no i mega sennosc. No a w nocy mnie zalalo i szok. Zawsze uzywalam tamponow ale teraz sie nie da najlepsze ze zakladam te najwieksze podpaski wrazie czego ale na nich nie ma tyle krwi co jak usiade na toalecie i cieknie normalnie.. No i dalej kluje mnie w piersiach mam to uczucie ze chce mi sie wymiotowac i goraco i sie zastanawiam tyle ze mnie juz tej krwi wylecialo ale dzis 3 dzien tego okresu i dalej sie leje nie tak mocno moze no ale jednak sie leje..

    8cs
  • Natalia645 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myslalam o pozamacicznej ale przy tym by chyba bolalo lub goraczka a u mnie wlasnie nic. Juz myslalam ze torbiel pekla ale ten okres nie dosc ze taki dziwny to najdziwniejsze ze obfity a nie bolacy. Lekkie skurcze tylko jak cos zjem i poloze sie na boku i to bylo w pierwszy dzien a tak to nic
    ..

    8cs
  • Natalia645 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedze teraz w pracy i poszlam do toalety zobaczyc jak sie sprawy maja i podpaska sucha a jak tylko usiadlam to wszystko ze mnie kapie..

    8cs
  • Natalia645 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Natalia, a czy znowu robiłaś test? Nie jestem wrozka ale w poprzednim cyklu miałam podobnie. Objawy zagniezdzania (jak dla mnie) potem okres bez kawałków endometrium, baaardzo obfity i żywa krew jak nigdy. Ja uznałam, że to ciaza biochemiczna.
    Ale to twoje zdrowie, postępuj tak, żebyś ty czuła, że się o sobie dbasz, np odwiedzić giną jeśli czujesz, że powinnas

    Jak w nocy mnie zalalo robilam rano ale juz nie z pierwszego moczu i dalej negatywny wiec dalam sobie spokoj. Tez myslalam ze implantacja szczegolnie ze ja czesto mam cykle po 30-34 dni a stosunki byly czesto. No i samo to ze przed okresem zawsze mnie bolal brzuch tak posrodku jak by zaraz miala nadejsc miesiaczka a w tym cyklu cisza dlatego jak glupia co chwile test bo myslalam ze to wlasnie TO. no a teraz mieszane uczucia. Miesiac temu robilam morfologie wszystkie wyniki w normie

    8cs
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Kochane, oficjalnie witam się w 1dc, zalelalo mnie. Co ciekawe przed @ zdarzało mi się mieć plamienia, ale Góra pol dnia, ale dwa to kosmos. Musiałam wczoraj zrobić test, bo tak mnie głowa bolała a @ nie było, żeby wziąć tabletki na migrene i się nie przejmować, z resztą nie byli już sensu się męczyć niepotrzebnie.
    Przez te dwa dni plamien zdążyłam się oswoić że będzie nowy cykl.
    Muszę Was nadrobić, bo miałam zakaz przez weekend...
    Przepraszam polubikam przez przypadek.
    Sciskam mocno! Bedziemy walczyc obie w grudniowym watku. Moze ten magiczny czas bedzie Nam sprzyjal :)

    Arashe lubi tę wiadomość

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ