Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie w LISTOPADZIE na pewno się uda!
Odpowiedz

w LISTOPADZIE na pewno się uda!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2018, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. plamienie w tym czasie to calkiem dobry objaw ;)
    Na prolaktynie sie nie znam, ale gdybym miala robic proga 11dpo to razem z beta :)

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • cukrzyk1991 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2018, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka91 - nie jestem pewna, ale chyba gdzieś czytałam, że prolaktyna przy ciąży się zwiększa, progesteron też ładny, więc może jednak...ciąża :) ? A plamienie to implantacja? Poprawcie mnie, jeśli się mylę - wciąż jestem "nowa" w te klocki :D

Malgonia lubi tę wiadomość

Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II

Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 listopada 2018, 23:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymałam do poniedziałku i zrobiłam test. Negatywny :( chociaż mam wrażenie że widzę albo bardzo bladą drugą kreskę albo zwyczajnie miejsce w którym miała być. Nie przyglądałam się tak przed zrobieniem może obie są tak ledwo widoczne na sucho...

• agge Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2018, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha wrote:
    nie wytrzymałam do poniedziałku i zrobiłam test. Negatywny :( chociaż mam wrażenie że widzę albo bardzo bladą drugą kreskę albo zwyczajnie miejsce w którym miała być. Nie przyglądałam się tak przed zrobieniem może obie są tak ledwo widoczne na sucho...

Zrób zdjęcie i pokaż nam :) zalinkuj.

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2018, 03:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ma co się oszukiwać i doszukiwać, na foto nie jest tak widoczne, pewnie zwariowałam że coś tam widzę ;)
    faEk0c.jpg

Malinowa91 lubi tę wiadomość

• PolinaWaleczna Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2018, 03:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha wrote:
    Raczej nie ma co się oszukiwać i doszukiwać, na foto nie jest tak widoczne, pewnie zwariowałam że coś tam widzę ;)
    faEk0c.jpg
    Ja widzę tak wyglądał mój test w dniu @ w pierwszej ciąży. Także beta albo poczekaj kilka dni i powtórz test

Nacha, aeiouy lubią tę wiadomość

PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • PolinaWaleczna Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2018, 04:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Wspominałam tutaj w wątku, że miałam plamienie 4-6 dpo. Poczytałam trochę o niedomogach fazy lutealnej i poszłam przedwczoraj na badania progesteronu i prolaktyny (w 7 dpo czyli raczej tak jak jest wskazane).

To moje wyniki:
    Progesteron 16,57 ng/mL
    Norma w środkowej fazie lutealnej: 5,16-18,56

Prolaktyna 29,74 ng/mL
    Norma: 3,34-26,72 ng/mL

Czy któraś z Was orientuje się czy ta prolaktyna ponad norme to już coś bardzo złego? Właśnie od przedwczoraj mam nabrzmiale piersi, na pewno w związku z tym. Ale z drugiej strony progesteron dosyć ładny i nie wiem co myśleć. A dziś znowu plamienie :(

Wyczytałam tutaj na forum że zalecane jest zrobienie wyniku progesteronu trzy razy, jeszcze w 9 i 11 dpo. Dzisiaj (9dpo) nie byłam, pójdę w poniedziałek o ile nie pojawi się @ na dobre.
    Ja biorę od pół roku bromergon dwa razy dziennie miałam podobna prolaktyne w wynikach. Moja Pani dr twierdzi że im mniejsza tym lepiej.

PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2018, 04:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna to jest pocieszające :)
    Mam nadzieję, że nie doczekam @ w poniedziałek, Jestem na wygnajewie (na morzu-taka praca) i nie wzięłam ze sobą więcej testów...na ląd wracam ok 13.12. Już sobie asekuracyjnie zaklepałam wizytę u ginka :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2018, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny u mnie dziś 29 dc. @ Nadal brak, piersi to jest jakaś masakra jeśli chodzi o ich uwrażliwienie. Tak szczerze, myślicie że są jakieś szanse przy wczorajszym negatywnym teście?
    Jeśli do jutra @ się nie pojawi to chyba po prostu zrobię betę i będzie wszystko jasne.

• ElfiaKsiężniczka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2018, 07:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha wrote:
    faEk0c.jpg
    jest wyraźny bladzioch! Zdecydowanie!

Nacha lubi tę wiadomość

h84fio4por3fy6ov.png

TQckp1.png

https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2018, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha ja tez tam widze bladzioszka.. no do 13 toi bez testow bedziesz wiedziala. Masz szanse na chorobe morska zycia :) trzymam kciuki by ten bladzioszek pociemnial.

Niecierpliwa a jakiej dlugosci masz cykle? Wiesz kiedy byla owulacja?

Nacha lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2018, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cholerka to się cieszę strasznie, chociaż próbuję nie skakać z radości przed poniedziałkiem :)

• agge Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2018, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać widać!!

Nacha lubi tę wiadomość

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

• agge Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2018, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 31dc.
    Temperatura nie spadła więcej, odrobinę wyższa niż wczoraj

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

• Ochmanka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2018, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Cześć dziewczyny u mnie dziś 29 dc. @ Nadal brak, piersi to jest jakaś masakra jeśli chodzi o ich uwrażliwienie. Tak szczerze, myślicie że są jakieś szanse przy wczorajszym negatywnym teście?
    Jeśli do jutra @ się nie pojawi to chyba po prostu zrobię betę i będzie wszystko jasne.
    No pewnie że zasuwaj na betę!

K5IHp2.png

starania od 09.2018
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    10.2019 - 7tc [*]
  • moni86 Przyjaciółka

Wysłany: 25 listopada 2018, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha jasne że widać! :) chyba że wszystkie mamy zwidy ;D
    U mnie 29 dc i 36,9 :/

agge lubi tę wiadomość

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2018, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha wrote:
    faEk0c.jpg

Też widzę tam kreseczke! I to nie taka blada , widać wyraźnie . Gratuluję :)

Nacha lubi tę wiadomość

NaszeBarankoweSzczęście❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj 17.01.2020 ❤️❤️❤️
  • cukrzyk1991 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2018, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha - wg mnie też widać, zwłaszcza jak się powygina ekran lapka ;) Wtedy się większy kontrast robi i widać ;)

Nacha lubi tę wiadomość

Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II

Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2018, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nacha ja tez tam widze bladzioszka.. no do 13 toi bez testow bedziesz wiedziala. Masz szanse na chorobe morska zycia :) trzymam kciuki by ten bladzioszek pociemnial.

Niecierpliwa a jakiej dlugosci masz cykle? Wiesz kiedy byla owulacja?
    Mniej więcej właśnie 29 dniowe, raczej nie krótsze
    To jest pierwszy miesiąc starań więc do tematu owulacji podeszłam kalkulatorowo dopiero pod koniec gdy doszedl ten czas oczekiwania to zdaje sobie sprawę ze było trzeba to od początku śledzić:)
    Nie sądziłam że aż tak będę tego wyczekiwac :)

• gorzkagoska Debiutantka

Wysłany: 25 listopada 2018, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałam dzisiaj. Widać II kreskę czy mam urojenia? (wczoraj też testowałam, tez widziałam II, ale była zdecydowanie bledsza. Trochę się martwię, bo plamię ( biorę dupka)

https://zapodaj.net/e4be679a10154.jpg.html

moni86 lubi tę wiadomość

y1m6i82.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego