Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!
Odpowiedz

W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że u nas od jutra mają być pozamykane wszystkie sklepy typu : lidl, biedronka itd, także lecę na zakupy, bo żadnych zapasów wcześniej nie robiłam... Wierzyć mi się nie chce w to co się dzieje!
    😱 Na jak długo zamykają??

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    😱 Na jak długo zamykają??
    nie ma takiej informacji potwierdzonej.
    Kochane, zachowajmy spokój. Nie siejmy paniki.

    agge lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, nie mam pojęcia. Tyle co w pracy mowili o tym, że od jutra mają być pozamykane. Póki co nic wiecej nie wiem. Jak się dowiem dam znać. No chyba to sprawdzone info skoro tyle osób o tym mówi... Spieszyłam się , żeby zdarzyć załatwić jedna sprawę i nie zostałam do końca tej rozmowy. Ale zapytam w sklepie , jak będę 😁

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://finanse.wp.pl/koronawirus-szturm-polakow-na-sklepy-po-decyzji-o-zamknieciu-szkol-6487771025561217a

    lorinka9191 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na wypadek kwarantanny polecam dwa filmy " w klimacie " oba dostępne za darmo na cda

    1. Contagion - Epidemia strachu https://m.cda.pl/video/449149192
    Występuje Matt Damont, Kate Winslet, Gwynet Paltrow

    2. Epidemia
    https://m.cda.pl/video/46012640d
    Występują Dustin Hoffman, Rene Russo, Kevin Spacey, Morgan Freeman, Cuba Gooding Jr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2020, 16:22

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona na grubo...😱

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia, czyli nie muszę się spieszyć 😁W takim razie sorrka za moje info 🤭

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Makino widzę, że na podobny wózku jedziemy..

    Szona chyba Ty pisałaś o diecie z Akademii Płodności, kupiłaś ten ebook 28 dni do płodności czy typowa dietę?

    I to i to. Mam dietę letnią, jesienną i zimową. Z książki już sporo wiedziałam, ale tam też są przepisy. Ogólnie wszystko polecam :)

    olik321 lubi tę wiadomość

    🙈
  • Fiore Autorytet
    Postów: 870 1742

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona 😱 Sasanko jak wizyta?????

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2018.
    Hiperinsulinemia, Endometrioza. Lekka adenomioza.
    AMH 4,4.
    03.2019- Poronienie samoistne 7tc. [*]
    07.2019- HyCosy- oba drożne.
    02.2020 1 ICSI krótki- punkcja. Transfer odroczony- ryzyko hiperstymulacji. Mamy ❄️❄️❄️❄️
    03.2020- 1 transfer 5.3.1 🙏🏻🙏🏻 7dpt- II ; 24dpt- <3
    f2wl2n0a4zf2jm0h.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    Elfia, czyli nie muszę się spieszyć 😁W takim razie sorrka za moje info 🤭
    ludzie różne rzeczy sobie przekazują. Wystarczyła wzmianka o zamknięciu szkół, potem ktoś dopiwiedzial, ze sklepy też. Pełne parkingi tylko utwierdzily w tym ludzi i fama poszła.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szona, moyeu w Janowie podlaskim zawieszono działalność sądu. W mieście, w którym pracuje wszystkie przedszkola ogłosiły zawieszenie zajęć... Oprócz mojego 🤦


    Bo w sądzie, na wydziale karnym pracowała Pani, która ma covid.

    🙈
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Pati w Słupsku podobno już jest przypadek potwierdzony tylko nie chcą podawać do wiadomości publicznej. I też już się zestresowałam trochę :/

    Ponoć w hotelu Lubicz typek pracuje. Dziś koleżanka ze Slupska mi napisała.

    🙈
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że u nas od jutra mają być pozamykane wszystkie sklepy typu : lidl, biedronka itd, także lecę na zakupy, bo żadnych zapasów wcześniej nie robiłam... Wierzyć mi się nie chce w to co się dzieje!

    W całej Polsce... Ja zapasy jakies tam robiłam. Ostatnie puszki wczoraj. Okaże się, ze słusznie :/

    🙈
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamykają nie zamykają , ja właśnie wyszłam z biedronki ze zgrzewka wody 😂 Półki puste 🤭😳 Także wolę jednak te zakupy jako takie zrobić. Bo nie wiadomo co będzie jutro.

    szona lubi tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bylamw lidlu po zakupy dla mamy.. gdybym pracowala to nic bym nie kupila a i tak bylo ciezko.
    Ponoc w centrum jeszcze cos jest w sklepach ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szona, moyeu w Janowie podlaskim zawieszono działalność sądu. W mieście, w którym pracuje wszystkie przedszkola ogłosiły zawieszenie zajęć... Oprócz mojego 🤦
    Ja wiem o zawieszeniu pracy sądu w Janowie Lubelskim. Jedna z zarażonych tam pracowała

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili do mnie z sanepidu zapytać jak się czuję 😰

    Malgonia lubi tę wiadomość

    🙈
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Dzwonili do mnie z sanepidu zapytać jak się czuję 😰
    Miło z ich strony 😉
    Chyba przez te telefony z sanepidu mam dziś jakiś problem z siecią komórkową 🤷🏻‍♀️

    A tak poważnie, to Szona nie stresuj się wirusem, młodych ludzi prawie nie tyka 😉

    Ja się strasznie boję o moich rodziców, bo to z mojej miejscowości rodzinnej jest kobieta zarażona. A z tego co wiem, to funkcjonowała normalnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2020, 17:17

    szona lubi tę wiadomość

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z domu moga tylko ci, co maja dzieci pracowac. Reszta do biura. Chyba jutro poprosze o bezplatny urlop, bo czuje sie jak gowno. Nie mam dziecka, to do roboty, gdzie jest w ch*j ludzi, obcokrajowcow, delegacji, a pracownicy dojezdzaja autobusami kursujacymi prosto z lotniska.

    U lekarza spoko. Od jutra Lametka, za tydzien USG i jak bedzie ok, to w tym cyklu inseminacja :)

    Suszarka, nick nieaktualny, *Agape*, lorinka9191, MonikA_89!, Malgonia, olik321, Gosiek1993, Irvine90, szona, Mlodamezatka, Misiaa, moni05, Iseko, moyeu lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo. Jedynie te co dzieci mają wysłali do domu.

    Szona dobrze, że zachowują ostrożność. Mam nadzieję że wynik tej pani z imprezy wyjdzie ujemny✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2020, 17:24

    szona lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ