Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ❄️W styczniu marzenia się spełniają i wszystkie ⏸️ wysikają!😁
Odpowiedz

❄️W styczniu marzenia się spełniają i wszystkie ⏸️ wysikają!😁

Oceń ten wątek:
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diancia99 wrote:
    Na początku miesiąca miałam stresy ale jak wróciłam do domu to pełen lajt, nikt mnie nie wkurza, nie drażni, nie martwi, zaplanowałam sobie produktywnie tydzień a tu mi pokrzyżowało plany bo nie przewidywałam że będzie mi coś dolegać tak że będę robić wszystko żółwim tempem rozkładając w dniach😑

    Może organizm dochodzi do siebie w spadku stresów/kortyzolu, czasem potrzebuje więcej czasu, niestety stresy mocne bardzo oddziałowują na funkcjonowanie organizmu/na zdrowie. Mam nadzieję, że się szybko lepiej poczujesz, noi oczywiście trzymam kciuki, żeby w tym odpuszczeniu okazało się, że to miła niespodzianka <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Dziewczyny, czekam na to Wasze testowanie ! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    A Ty kiedy testujesz? nie znalazłam Cię na 1 stronie :)

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    A Ty kiedy testujesz? nie znalazłam Cię na 1 stronie :)

    Ja testowałam 12.01, niestety chwilę po tym przyszedł małpiszon pierwszy po histeroskopii z nowym szatańskim obliczem 🤣 😈 mam nadzieję że tylko ta pierwsza pozabiegowa🐒 będzie taka… 21.01 kontrola pierwsza + cytologia płynna + panel HPV

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie, spojrzałam tylko na dziewczyny zapisane wprzód :D

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Nie prawda 🫣 ja mialam.drozne a mnie bolało 🫠

    No wlasnie, ja tez miałam drożne, a ledwo wstałam z fotela po tym bólu, myślałam, że upadnę i aż położna leciała mi na pomoc 🤣 ale za chwile doszłam do siebie

    Zastanawiałam się czy to może mieć coś wspólnego z tylozgieciem macicy, ale nikogo o to nie pytałam.

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podrożniczka wrote:
    No wlasnie, ja tez miałam drożne, a ledwo wstałam z fotela po tym bólu, myślałam, że upadnę i aż położna leciała mi na pomoc 🤣 ale za chwile doszłam do siebie

    Zastanawiałam się czy to może mieć coś wspólnego z tylozgieciem macicy, ale nikogo o to nie pytałam.

    Ja z bólu prawie przytomność straciłam… a też miałam niby drożne. Choć prawy mnie tylko tak bolał, lewy nic. Więc coś możliwe, że jednak przepchali. I drugi cykl później już z prawego byłam w ciąży.

    Molahonkeey, kałamarnica 11 lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle hit - po histeroskopii miałam antybiotyk Unidox Solutab i kurzajka z kciuka mi zeszła, z dużego palca u nogi schodzi... :D Czy to w ogóle możliwe? Czy to bardziej usunięcie polipa mogło spowodować? No szok :D

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7426 16439

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Aszin cóż to za szaleństwo u Ciebie na wykresie!! 🍀🍀🍀🤞🤞🤞 testowałaś?
    Jutro zatestuje, ale u mnie zawsze jest skok 11dpo a 12 dpo spadek 😛 wiec nie nastawiam się.

    Molahonkeey, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po badaniu. Żyję. Ale nie było kolorowo.
    Pani doktor nie mogła wprowadzić cewnika przez kanał szyjki do macicy. Wzięła cieńszy, i w końcu najcieńszy cewnik i wciąż był opór. Powiedziała mi w trakcie badania, że musimy się umówić w kolejnym cyklu na ponowne badanie z "podtrzymaniem" szyjki w znieczuleniu. Na co ja zapytałam, czy to naprawdę tak bardzo boli i czy możemy spróbować dzisiaj bez znieczulenia. Bo powiem Wam, że psychicznie bym się chyba nie pozbierała, gdyby to się znów odwlekło. A ona mówi, że możemy spróbować.😬

    Ech no i powiem Wam, że założyła mi na szyjkę coś tam, nie wiem jak się nazywa, ale dzięki temu weszła przez ten kanał do jamy macicy! Choć w tym momencie myślałam, że autentycznie umieram.
    Ale to było najgorsze, potem już było w miarę ok. Jajowody pięknie drożne, obydwa, jama macicy piękna, natomiast wniosek taki, że miałam niedrożny kanał szyjki macicy. Nie wiedziałam, że to możliwe.
    Ona mówi, że się zdarza jak najbardziej i że to może być przyczyną niepowodzeń.

    Jestem dumna z siebie. A pani położna powiedziała mi, że szacun, że to wytrzymałam. ❤
    Ale naprawdę wolałam dzisiaj ból fizyczny niż ból psychiczny.

    Trochę mi było słabo zaraz po. Ale teraz już jest okej. Dostałam ketonal w dupsko i leżę. Pani dr mówiła, że mogę zostać do jutra jeśli bym chciała, ale jak będę się dobrze czuła to jak najbardziej mogę iść dzisiaj. I pewnie pójdę dzisiaj wyprzytulać męża i kitka i spać na swoim łóżku. 💕

    Dziękuję Wam za te wszystkie kciuki i miłe słowa, wstąpiła we mnie nowa nadzieja. 🍀

    Podrożniczka, nick nieaktualny, Molahonkeey, JoAnn, Julia24, Tarisal, Aksandra, Lusia3131, Nowa2024, a_aandzela, aszin, Ola8999 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Ja z bólu prawie przytomność straciłam… a też miałam niby drożne. Choć prawy mnie tylko tak bolał, lewy nic. Więc coś możliwe, że jednak przepchali. I drugi cykl później już z prawego byłam w ciąży.
    Ja w następnym cyklu po HSG zaszłam w ciążę. Zawsze się zastanawiałam czy tam coś jednak było. Po przeczytaniu Twojego wpisu myślę , że jednak coś się udrożniło… skoro u jednych wynik jest, że drożne bez bólu, a u Ciebie i u mnie ból był spory i też drożne koniec końców. ale to zawsze jest takie gdybanie. Najbardziej mnie w tym wszystkim wkurza to, że ja nie wiem nic na pewno, to jest mega frustrujące…

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Dziewczyny jestem po badaniu. Żyję. Ale nie było kolorowo.
    Pani doktor nie mogła wprowadzić cewnika przez kanał szyjki do macicy. Wzięła cieńszy, i w końcu najcieńszy cewnik i wciąż był opór. Powiedziała mi w trakcie badania, że musimy się umówić w kolejnym cyklu na ponowne badanie z "podtrzymaniem" szyjki w znieczuleniu. Na co ja zapytałam, czy to naprawdę tak bardzo boli i czy możemy spróbować dzisiaj bez znieczulenia. Bo powiem Wam, że psychicznie bym się chyba nie pozbierała, gdyby to się znów odwlekło. A ona mówi, że możemy spróbować.😬

    Ech no i powiem Wam, że założyła mi na szyjkę coś tam, nie wiem jak się nazywa, ale dzięki temu weszła przez ten kanał do jamy macicy! Choć w tym momencie myślałam, że autentycznie umieram.
    Ale to było najgorsze, potem już było w miarę ok. Jajowody pięknie drożne, obydwa, jama macicy piękna, natomiast wniosek taki, że miałam niedrożny kanał szyjki macicy. Nie wiedziałam, że to możliwe.
    Ona mówi, że się zdarza jak najbardziej i że to może być przyczyną niepowodzeń.

    Jestem dumna z siebie. A pani położna powiedziała mi, że szacun, że to wytrzymałam. ❤
    Ale naprawdę wolałam dzisiaj ból fizyczny niż ból psychiczny.

    Trochę mi było słabo zaraz po. Ale teraz już jest okej. Dostałam ketonal w dupsko i leżę. Pani dr mówiła, że mogę zostać do jutra jeśli bym chciała, ale jak będę się dobrze czuła to jak najbardziej mogę iść dzisiaj. I pewnie pójdę dzisiaj wyprzytulać męża i kitka i spać na swoim łóżku. 💕

    Dziękuję Wam za te wszystkie kciuki i miłe słowa, wstąpiła we mnie nowa nadzieja. 🍀

    Jesteś bardzo dzielna! Masz już to za sobą! 💪
    Ale podobnie jak Ty nigdy nie słyszałam o niedrożnym kanale szyjki 😮
    Odpoczywaj teraz i obyś szybko znalazła się w domu i mogła się relaksować

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Dziewczyny jestem po badaniu. Żyję. Ale nie było kolorowo.
    Pani doktor nie mogła wprowadzić cewnika przez kanał szyjki do macicy. Wzięła cieńszy, i w końcu najcieńszy cewnik i wciąż był opór. Powiedziała mi w trakcie badania, że musimy się umówić w kolejnym cyklu na ponowne badanie z "podtrzymaniem" szyjki w znieczuleniu. Na co ja zapytałam, czy to naprawdę tak bardzo boli i czy możemy spróbować dzisiaj bez znieczulenia. Bo powiem Wam, że psychicznie bym się chyba nie pozbierała, gdyby to się znów odwlekło. A ona mówi, że możemy spróbować.😬

    Ech no i powiem Wam, że założyła mi na szyjkę coś tam, nie wiem jak się nazywa, ale dzięki temu weszła przez ten kanał do jamy macicy! Choć w tym momencie myślałam, że autentycznie umieram.
    Ale to było najgorsze, potem już było w miarę ok. Jajowody pięknie drożne, obydwa, jama macicy piękna, natomiast wniosek taki, że miałam niedrożny kanał szyjki macicy. Nie wiedziałam, że to możliwe.
    Ona mówi, że się zdarza jak najbardziej i że to może być przyczyną niepowodzeń.

    Jestem dumna z siebie. A pani położna powiedziała mi, że szacun, że to wytrzymałam. ❤
    Ale naprawdę wolałam dzisiaj ból fizyczny niż ból psychiczny.

    Trochę mi było słabo zaraz po. Ale teraz już jest okej. Dostałam ketonal w dupsko i leżę. Pani dr mówiła, że mogę zostać do jutra jeśli bym chciała, ale jak będę się dobrze czuła to jak najbardziej mogę iść dzisiaj. I pewnie pójdę dzisiaj wyprzytulać męża i kitka i spać na swoim łóżku. 💕

    Dziękuję Wam za te wszystkie kciuki i miłe słowa, wstąpiła we mnie nowa nadzieja. 🍀


    Kałamariczko, chapeau bas !!!! 💕 Szacun, że to zniosłaś i gratulacje z okazji drożności <3
    Odpoczywaj i nabieraj sił <3 już po wszystkim, teraz będzie już tylko lepiej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2025, 11:16

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście najlepsze 💕💕🍀

    Molahonkeey, Podrożniczka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Jutro zatestuje, ale u mnie zawsze jest skok 11dpo a 12 dpo spadek 😛 wiec nie nastawiam się.

    Na spokojnie, jeszcze jest chwilka czasu <3

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Jutro zatestuje, ale u mnie zawsze jest skok 11dpo a 12 dpo spadek 😛 wiec nie nastawiam się.

    Jeeeej, a już myślałam, że nas trzymasz, bo poleciałaś na betę ☺️
    Mój dzień zaczyna się między innymi od patrzenia na Twój wykres 😂 Trzymam dalej kciuki!

    Molahonkeey, aszin, Misiula lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kałamarnica11, też na bank bym się zdecydowała na powrót do domku, dość już się tam należałaś.
    Bardzo byłaś odważna prosząc o to badanie dziś, widać jak bardzo zależy Ci na zostaniu mamą, i że żadne bóle ci nie straszne ...! Oby te nieprzyjemności szybko zostały wynagrodzone <3

    Molahonkeey, kałamarnica 11, Vergeet lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Jesteście najlepsze 💕💕🍀
    Ty jesteś PRZEKOCUR💪🏼 🔥🥹

    kałamarnica 11, M93 lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Dziewczyny jestem po badaniu. Żyję. Ale nie było kolorowo.
    Pani doktor nie mogła wprowadzić cewnika przez kanał szyjki do macicy. Wzięła cieńszy, i w końcu najcieńszy cewnik i wciąż był opór. Powiedziała mi w trakcie badania, że musimy się umówić w kolejnym cyklu na ponowne badanie z "podtrzymaniem" szyjki w znieczuleniu. Na co ja zapytałam, czy to naprawdę tak bardzo boli i czy możemy spróbować dzisiaj bez znieczulenia. Bo powiem Wam, że psychicznie bym się chyba nie pozbierała, gdyby to się znów odwlekło. A ona mówi, że możemy spróbować.😬

    Ech no i powiem Wam, że założyła mi na szyjkę coś tam, nie wiem jak się nazywa, ale dzięki temu weszła przez ten kanał do jamy macicy! Choć w tym momencie myślałam, że autentycznie umieram.
    Ale to było najgorsze, potem już było w miarę ok. Jajowody pięknie drożne, obydwa, jama macicy piękna, natomiast wniosek taki, że miałam niedrożny kanał szyjki macicy. Nie wiedziałam, że to możliwe.
    Ona mówi, że się zdarza jak najbardziej i że to może być przyczyną niepowodzeń.

    Jestem dumna z siebie. A pani położna powiedziała mi, że szacun, że to wytrzymałam. ❤
    Ale naprawdę wolałam dzisiaj ból fizyczny niż ból psychiczny.

    Trochę mi było słabo zaraz po. Ale teraz już jest okej. Dostałam ketonal w dupsko i leżę. Pani dr mówiła, że mogę zostać do jutra jeśli bym chciała, ale jak będę się dobrze czuła to jak najbardziej mogę iść dzisiaj. I pewnie pójdę dzisiaj wyprzytulać męża i kitka i spać na swoim łóżku. 💕

    Dziękuję Wam za te wszystkie kciuki i miłe słowa, wstąpiła we mnie nowa nadzieja. 🍀

    Cytując jeden z mój ostatnio ulubionych seriali:
    „Jesteś jajo na twardo!” 💪

    To badanie jest, potwierdzam, najgorsze ze wszystkich jakie w życiu miałam i masz to już za sobą! Teraz już prosto z górki do upragnionej ciąży! ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2025, 11:28

    kałamarnica 11, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kałamarnica11 dobrze, że w tym wszystkim pomyślałaś na chłodno i przycisnęłaś tą lekarkę, żeby od razu działać! Było strasznie, ale jest już za Tobą!! I oby się sprawdziło to, co mówi wiele osób, że po drożności wpadają zaraz dwie kreski. Nie odpuszczajcie dwóch najbliższych cykli! Zaciskam już teraz kciuki! ✊🍀 Tymczasem wracaj spokojnie do męża i odpoczywaj! Zdecydowanie zasłużony długi weekend! 💕

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 16 stycznia 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, przepraszam, że tak się wypowiedziałam trochę za ogół. Ból to przecież bardzo subiektywne odczucie. Dla mnie najgorsze było zakładanie wziernika i też bardzo bałam się bólu, nie byłam pod wpływem żadnych leków i jak doktor powiedział że już po wszystkim, byłam bardzo zaskoczona.
    Najtrudniejszym doświadczeniem ginekologicznym do tej pory był dla mnie scratching endometrium na żywca.

    Kałamarnica jesteś bardzo dzielna dziewczyna, cudowne wiadomości, że masz drożne jajowody. Wracaj do domku, odpoczywaj i zatroszcz się o siebie najlepiej jak potrafisz. Ściskam najmocniej 😘

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ