Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • coccolino Przyjaciółka

Wysłany: 14 marca 2017, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wow dziewczyny piękny dzień jak wy to robicie ??
    Życzę nudnej ciąży i proszę o wiruski:)
    Podziel się pierwszymi objawami.

Moje objawy to podwyższona temperatura ciała, caly czas utrzymująca się w miarę na jednym poziomie (zupełnie inna jak w poprzednich cyklach kiedy w 2 fazie zaliczalam spadki, później znowu wzrosty itd.). Przedwczoraj zasnęłam w ciągu dnia, nigdy przenigdy mi się to wczesniej nie zdarzało. Dziwne uczucie w brzuchu raz jak na miesiączkę, raz jakbym miała coś w środku, raz coś ciagnie. Od dzisiaj strasznie dokuczajacy głód przez cały dzień pomimo normalnego trybu jedzeniowego.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 22:23

Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

3jgx3e3kvup8iows.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 00:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Oj kochana zbadaj sobie koniecznie d3 bo on to witamina na pograniczu hormonu ktory odpowiada także za pracę tarczycy ;) Moja koleżanka miała praktycznie całkowity brak D3 w organizmie i rozregolowal jej tarczycę.
    Moj dr w klinice kazał mi pilnować by była d3 na poziomie 50 odgrywa ważną rolę w utrzymaniu ciąży i płodności.

O raju to nie wiedzialam ze ona taka wazna! Musze sobie kupic nastepna paczuszke!
    Bylam tak wyrabana dzis ze zasnelam o 19 ogladajac tv i dopiero sie obudzilam!

Flowwer lubi tę wiadomość

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 02:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszaleć można z moim organizmem 2.00 jak jajnik mnie zabolał, że to mnie obudziło. Cały czas chodzę do toalety chyba się odwodnie. Cykl bez ovu a świra idzie dostać. Piersi bolą ma potegę :( ja chce @!!

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 05:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    O dziewczyny, ja mężowi też coraz mniej mówię, powody jak i u Was :) dlatego cieszę się, że mam Was - mogę sobie napisać, co mi się podoba i każda zrozumie :)
    Ja za to nawijam mężowi jak najęta :) a on słucha ze stoickim spokojem:) czasami się dziwie jak on ze mną wytrzymuje :D

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Motomi7 Przyjaciółka

Wysłany: 15 marca 2017, 05:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja za to nawijam mężowi jak najęta :) a on słucha ze stoickim spokojem:) czasami się dziwie jak on ze mną wytrzymuje :D

Mój też słuchał ze stoickim spokojem, ale po roku starań prosił, żebym sie nie nakręcała, odpuściła troszkę, wyluzowała - wiem, że ma rację, chce mi zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań - szczególnie teraz, kiedy znamy przyczynę, a jesteśmy przed jej rozwiązaniem, ale skoro lekarz twierdzi, że zawsze warto próbować :) to próbujemy :)

Flowwer lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2017, 05:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta ☺.U mnie kolejny dzień bez okresu Nadal czekam [email protected]

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 05:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Mój też słuchał ze stoickim spokojem, ale po roku starań prosił, żebym sie nie nakręcała, odpuściła troszkę, wyluzowała - wiem, że ma rację, chce mi zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań - szczególnie teraz, kiedy znamy przyczynę, a jesteśmy przed jej rozwiązaniem, ale skoro lekarz twierdzi, że zawsze warto próbować :) to próbujemy :)
    A jaka jest przyczyna ?
    Ja oszczednie mówię mojemu M o wszystkim dlatego że mężczyźni nie lubią presji.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 05:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Dzień dobry dziewczęta ☺.U mnie kolejny dzień bez okresu Nadal czekam [email protected]
    To jesteśmy dwie u mnie dopiero 29dc a @ ani za zakrętem nie widać. Jak dalej tak pojdzie to wyciągne tajną broń w walce z nią ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2017, 05:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To jesteśmy dwie u mnie dopiero 29dc a @ ani za zakrętem nie widać. Jak dalej tak pojdzie to wyciągne tajną broń w walce z nią ;)
    U mnie też nic.Tylko mam bardzo bolesne sutki. I są obrzękniete.

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 05:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    U mnie też nic.Tylko mam bardzo bolesne sutki. I są obrzękniete.
    A ja praktycznie całą noc w wc ehhhh

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2017, 06:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja praktycznie całą noc w wc ehhhh
    Musisz być umęczona bardzo.Jak nie dostanę za kilka dni,wezmę luteine.Może puści po niej.

• Kaczorka Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 06:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że coś jest z tą Wit. D, bo udawało mi się zajść w ciążę akurat jak ją suplementowałam :p zarówno w październiku jak i teraz!
    Zdecydowanie polecam Wam Femibion natal 1. Są to witaminy dla kobiet, które starajat się zajść w ciążę i dla tych do 12 tyg. ciąży. Zawierają i wit.D i jod, który też poprawia pracę tarczycy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 06:35

Maja84 lubi tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 06:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wcinam witD,do tego jeszcze B :-)
    a od rana mam humorek,bo tempka skoczyla,czekam az mi OF owu wyznaczy i na 10 dni porzucam termometr;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 06:38

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 06:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Powiem Wam, że coś jest z tą Wit. D, bo akurat udawało mi się zajść w ciążę akurat jak ją suplementowałam :p zarówno w październiku jak i teraz!
    Zdecydowanie polecam Wam Femibion natal 1. Są to witaminy dla kobiet, które starajat się zajść w ciążę i dla tych do 12 tyg. ciąży. Zawierają i wit.D i jod, który też poprawia pracę tarczycy.
    Hej aż miło że jeszcze tu do nas zagladasz ♡♡♡ Ja też biorę femibion natal 1 choć na moje potrzeby ma małą dawkę wit d3.Prócz tego suplementuje Q10 ubichinol !!!( na poprawę jakości komórek jajowych).

Maja84 lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Zuza91 Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 07:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka byłam podekscytowana po wczorajszym testowaniu, że w nocy nie mogłam spać! Rano tempka 36,93 - tak jak wczoraj. Zrobiłam oczywiście jeszcze sikacza przed betą (za moment jadę na badanie krwi).Druga kreska już nie cienista, a normalnie widoczna (wybaczcie zdjęcie kiepskiej jakości, na żywo lepiej to wygląda).

Zaznaczam pozytyw na wykresie OF, w końcu uwierzyłam, że to dzieje się naprawdę! Nawet już tej bety się nie boję. Bardzo, bardzo dziękuję Wam za kciuki i wsparcie <3 Wrócę dzisiaj do Was z wynikami bety.

1.jpg

Kaczorka, Bocianiątko, Zgredek 12, Amy333, beatka_c, Flowwer, kaha, KateHawke, Roxanne, Maja84 lubią tę wiadomość

klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2017, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Taka byłam podekscytowana po wczorajszym testowaniu, że w nocy nie mogłam spać! Rano tempka 36,93 - tak jak wczoraj. Zrobiłam oczywiście jeszcze sikacza przed betą (za moment jadę na badanie krwi).Druga kreska już nie cienista, a normalnie widoczna (wybaczcie zdjęcie kiepskiej jakości, na żywo lepiej to wygląda).

Zaznaczam pozytyw na wykresie OF, w końcu uwierzyłam, że to dzieje się naprawdę! Nawet już tej bety się nie boję. Bardzo, bardzo dziękuję Wam za kciuki i wsparcie <3 Wrócę dzisiaj do Was z wynikami bety.

1.jpg
    Cudna kreska ❤Gratuluję ❤

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 07:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    ja tez wcinam witD,do tego jeszcze B :-)
    a od rana mam humorek,bo tempka skoczyla,czekam az mi OF owu wyznaczy i na 10 dni porzucam termometr;-)

A ja biorę ovarin :) i do tego Wit D w bonusie :) i uparcie czekam :P
    Amy ja też głęboko chowam termometr :) i przestaje badać szyjkę bo mnie to frustruje;) będzie co ma być, zobaczymy za 10 dni :)

Amy333 lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Hej aż miło że jeszcze tu do nas zagladasz ♡♡♡ Ja też biorę femibion natal 1 choć na moje potrzeby ma małą dawkę wit d3.Prócz tego suplementuje Q10 ubichinol !!!( na poprawę jakości komórek jajowych).

No przecież ja cały czas Wam kibicuję i trzymam kciuki!! :)
    A pamięć mam dobrą - tak szybko nie zapominam ;)

Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie trochę teraz żałuje ze nie mierze, zwłaszcza ze większość dziewczyn mówi ze w udanym cyklu miała dosyć stała temperaturę. Ja nie mierze ranonbo nie umiem sobie wyrobić nawyku mierzenia po przebudzeniu, za to bez sensu mierze sobie temperaturę wieczorem. Niby wieczorem nic nie daje ale ja za to mam dziwne skoki temperatur dzien w dzien, 37.00, zaraz potem 36.6 i znowu 37.0. Jakos tak nie za dobrze to mi wróży :/

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 15 marca 2017, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, ja też biorę Femibion :-) chyba najlepszy zestaw witamin.

Amy, Bocianiątko - ja tak samo jak Wy, termometr za parę dni wrzucam do szafy. Szyjkę też po owu przestałam sprawdzać. Śluz tylko żeby owu wyznaczyć. A teraz na luzie - nie znam temperatur = nie nakręcam się. Powiem wam że nawet staram się zapomnieć ile zostało do @ :-D

Nowa , na twoim miejscu w ogóle nie brałabym pod uwagę tych temperatur... One wieczorem zależą od wielu czynników. A mierzysz pod pachą czy gdzie indziej ? Jak ja mierzyłam pod pachą to były niemiarodajne, a jak pod językiem to miałam takie skoki że masakra.

Kaczorka, Amy333, Bocianiątko lubią tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego