X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A mi sie Grey podobal :):):) ja polecam ;) ale trzeba lubiec romansidła i byc fanem tych ksiazek. Nie wiem jak sie odbiera film jesli nie czytalo sie ksiazki - zakladam, ze wlasnie słabo, bo watki sa jak to zawsze bywa w filmach mocno skrótowo potraktowane.
    Wg mnie lepsza czesc niz pierwsza - bo bardziej typowy romans ;) - a Grey fajnie przypakowal wiec dobrze wyglada ;)
    Ja sobie poszlam sama na film i świetnie sie bawilam :)
    ale ja książki czytałam . Uwielbiam romansidła i czytam wszystko co mi wpadnie w ręce. Ale film dla mnie niestety porażka. A sam Grey takie cieple kluchy, brakło mi " mrocznego " pana :) za to ścieżka dźwiekowa... Super !



    Mucha to pewnie zależy od szkoły. Ja mam super dyrekcje, rodziców w pełni współpracujących z czego bardzo sie cieszę bo spędzimy ze soba jeszcze troche czasu. Pewnie sa stresujące momenty, ale ja uwielbiam moja pracę, natomiast sama ciąża, jest dla mnie stresujaca i milo by bylo oderwać sie od ciągłego myślenia czy wszystko jest w porządku etc.

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 16 lutego 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    ale ja książki czytałam . Uwielbiam romansidła i czytam wszystko co mi wpadnie w ręce. Ale film dla mnie niestety porażka. A sam Grey takie cieple kluchy, brakło mi " mrocznego " pana :) za to ścieżka dźwiekowa... Super !



    Mucha to pewnie zależy od szkoły. Ja mam super dyrekcje, rodziców w pełni współpracujących z czego bardzo sie cieszę bo spędzimy ze soba jeszcze troche czasu. Pewnie sa stresujące momenty, ale ja uwielbiam moja pracę, natomiast sama ciąża, jest dla mnie stresujaca i milo by bylo oderwać sie od ciągłego myślenia czy wszystko jest w porządku etc.

    No ja z kocham swoja prace ale dyrekcja u nas to porazka. Samo pojscie tam jest ultra stresujace, antypatyczna i nigdy nie wiesz co sobie mysla. Dodatkowo narzucaja taka ilosc rzeczy niepotrzebnych i gownianych. Np.jutro. mam lekcje od 8.30 do 15 a dodatkowo grono pedagogiczne jest obowiazkowo !!! Zaproszone na przestawienie ktore przygotowaly dzieci podczas warsztatow w ferie. Niby fajnie ale kufa wkurw bierze ze juz sie nawet ze znajomymi nie umowisz bo sie o takich rzeczach dowiadujesz DZIS....przedstawienie jutro o 18.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 17:48

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    No ja z kocham swoja prace ale dyrekcja u nas to porazka. Samo pojscie tam jest ultra stresujace, antypatyczna i nigdy nie wiesz co sobie mysla. Dodatkowo narzucaja taka ilosc rzeczy niepotrzebnych i gownianych. Np.jutro. mam lekcje od 8.30 do 15 a dodatkowo grono pedagogiczne jest obowiazkowo !!! Zaproszone na przestawienie ktore przygotowaly dzieci podczas warsztatow w ferie. Niby fajnie ale kufa wkurw bierze ze juz sie nawet ze znajomymi nie umowisz bo sie o takich rzeczach dowiadujesz DZIS....przedstawienie jutro o 18.....

    To wlasnie jest najgorsze. Niby nauczyciele tak mało pracują, a mnie sie zdarza siedziec w pracy nawet po 12 godzin, za które niestety nikt mi nie zapłaci. Jest to irytujące, bo tego nikt nie widzi... o pracy w domu już nawet nie wspominam

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 lutego 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy mogłabym prosić o dopisanie na 15 marca?
    Termin póki co orientacyjny, tak mi się cykle rozjechały, że nie ogarniam tego - ostatni trwał zaledwie 18 dni :( a zawsze było jak w zegarku.
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie tu obecne, niech wiosna przyniesie dużo zielonych kropek :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 lutego 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie owu chyba odbyla się wczoraj wiec prawdopodobnie bede testowala 1 marca ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 16 lutego 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o termin na 15/03 :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 16 lutego 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja tu sie witam.niby okres ma byc 16 marca i tak bedzie bo w okolicach owu nie będę miec męża w ogóle wiec cykl od razu spisany na straty ale potowarzyszę wam :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 lutego 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    I ja tu sie witam.niby okres ma byc 16 marca i tak bedzie bo w okolicach owu nie będę miec męża w ogóle wiec cykl od razu spisany na straty ale potowarzyszę wam :)
    Ja też tylko towarzysko ale przynajmiej czas leci. W kwietniu dopiero może bede testować o ile dostane zielone światło

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypominam się na wpisanie na 5,03 ;)

    A ja kurde zgłupiałam, mam mikroskop owulacyjny i tam wychodzi mi pozytyw ( w sensie, ze tych paprotek nawalone aż miło) a test owu negatyw. Przy wcześniejszym cyklu testy mi super wyszły z owu (potwierdzoną na monitoringu) a teraz kreska ni to blada ni to ciemna. A mąż chory dlatego się wstrzymujemy z działaniami do pozytywnego testu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 22:03

    h44eskjo413gi85k.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie, że w Grey'u najlepsza jest muzyka :p a cały film płytki.

    Mycha - jak masz w pracy do czynienia z takimi jełopami jak klasa mojego brata (2 gim.) to szczerze współczuję ;) codzienne wizyty pedagoga, dyrekcji i nic nie pomaga. Po feriach mają mieć raz w tygodniu jakieś spotkania z psychologiem.. Jakaś dzicz!

    Jak mnie za kilka dni @ dopadnie to będę testować około 20.03. Ciekawe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 05:53

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, a co Cię tak do tego marca ciągnie? ;) Masz jeszcze swoją szansę w lutym i ja bardzo CI kibicuję, żebyś w marcu była tu tylko dla dotrzymania nam towarzystwa i zarażania wiruskami :)

    U mnie nie dość, że okres przyszedł tydzień za szybko to jeszcze w nocy strasznego krwotoku dostałam. Ledwo żyję. Tak się zastanawiam czy nie przez Aspirynę, bo brałam wczoraj na przeziębienie nie spodziewając się nawet, że @ może przyjść.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer - bo w marcu się wiosna zacznie :) a na wiosnę wszystko kwitnie ;)
    A ten krwotok to aż tak mocny? Może Ty zrezygnuj z części tych suplementów. A Acard jakie ma działanie?

    Jadę do pracy i zacieszam, że już piątek :D w weekend się z mężem na shopping umówiłam, więc może coś ciekawego uda się upolować :D
    Hehe, wczoraj w Lidlu zakupiłam jebitnie czerwone adidaski do ćwiczeń :p bo okazało się, że mam jakieś problemy z kręgosłupem i muszę zacząć ćwiczyć.. może coś schudnę przy okazji od tego? ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 17 lutego 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie wszystko zapowiadało nadejście owu. Ale wczoraj chwycił mnie ostry ból zatok i gorączka. Musiałam zażyć silne leki. Większość dnia bez nich wytrzymałam ale wieczorem nie dałam radę. Więc owu pewnie się przesunie :/

    Aniołek 07.2017
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 17 lutego 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście piątek, dwa dni wolnego ;)
    Dziewczyny czy wam testy owulacyjne zawsze pokazywały II kreski? Kurcze do 14 lutego prawie nic nie bylo widac na nich, 15 rano mocna II kreska (ale nie tak jak kontrolna), no a na wieczor znow nic na tescie nie bylo i tak do dzis- tez negatyw. Bol mialam wlasnie w środę, sluz i mega otwarta szyjke. Zgupialam :/

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 lutego 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, taki mam plan. Acard idzie out w tym cyklu i chyba Ovarin. Wroce za to do wiesiołka..

    Trudno mi uwierzyć, że to już 14 cykl. Coraz mniej zostaje tej nadziei ma sukces.

    Ewela a jakiej firmy masz testy?
    Mi Facelle z Rossmanna jak jest pozytyw pokazuje dwie grube krechy tak że nie ma wątpliwości czy to pozytyw czy jeszcze nie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Na szczęście piątek, dwa dni wolnego ;)
    Dziewczyny czy wam testy owulacyjne zawsze pokazywały II kreski? Kurcze do 14 lutego prawie nic nie bylo widac na nich, 15 rano mocna II kreska (ale nie tak jak kontrolna), no a na wieczor znow nic na tescie nie bylo i tak do dzis- tez negatyw. Bol mialam wlasnie w środę, sluz i mega otwarta szyjke. Zgupialam :/

    Ja robiłam z domowego laboratorium i u mnie testowa krecha ciemniejsza niż kontrolna. Na drugi dzień też mocną, ale już odrobinę mniej.

    Summer - może faktycznie za dużo już tego wszystkiego brałaś i organizm dostał kręćka.
    14 nie lubię.. Ale może Tobie przyniesie szczęście :)

    Heh, mnie rodzice w 1 cs ustrzelili. A mój brat był wpadką :p Czemu ja po mamie nie odziedziczyłam zdolności rozrodczych?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 13 cs od 1 wizyty u lekarza, a tak to pewnie jakiś 20 :/
    Kaczorka ja nie chce takich zdolności jaką mieli moi rodzice, mi wystarczy 3 dzieci :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    U mnie 13 cs od 1 wizyty u lekarza, a tak to pewnie jakiś 20 :/
    Kaczorka ja nie chce takich zdolności jaką mieli moi rodzice, mi wystarczy 3 dzieci :)

    Hehe, mi to nawet 2 wystarczy ;) byle nie jedno, bo byłam jedynaczką przez 15 lat i stwierdzam, że to słabe.

    Strasznie mi usta pierzchną od wczoraj..

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, marcowe testowaczki :) proszę o dopisanie na 14 marca.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hehe, mi to nawet 2 wystarczy ;) byle nie jedno, bo byłam jedynaczką przez 15 lat i stwierdzam, że to słabe.

    Strasznie mi usta pierzchną od wczoraj..
    Ja mam i starsze i młodsze rodzeństwo, między mną o najstarszym bratem jest 10 lat różnicy, a między mną a najmłodszym 7. Całe życie brakował mi siostry w podobnym wieku do mnie, mam siostry ale 5-6 lat starsze a to nie jest to ;/

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ