X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Po pierwsze mam zasadę jeden test w domu, jak kiedyś miałam 8 to zrobiłam wszystkie 8, zanim pojedziesz do apteki opamiętają sie :p po drugie najlepiej zrobić -
    Zobaczyć białe pole i zrozumieć, ze to nie ma sensu wcześniej niż np. 8 dzień po ovu, czy 10 czy dzień spodziewanej @ powodzenia :*
    Ja miałam kryzys we wt - udało mi sie opanować i całe szczęście :)

    No właśnie zrobiłam ten błąd i jak zamawiałam testy owu to sobie zamówiłam kilka ciążowych, dzisiaj się opanowałam. Ale jutro wyszłaby mi beta?bo mam dwie imprezki zakrapiane i sama nie wiem co robić, wiem że troszke wina nie zaszkodzi ale gryzłabym się sama z sobą później. Niby nic na ciąże nie wskazuje, bo cyc juz nie boli (tylko delikatnie) żadnych objawów, w pierwszej to mnie odrazu obsyfiło i cyc tragedia a teraz nic więc nadzieja = 0 :) ale dla czystego sumienia...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    No właśnie zrobiłam ten błąd i jak zamawiałam testy owu to sobie zamówiłam kilka ciążowych, dzisiaj się opanowałam. Ale jutro wyszłaby mi beta?bo mam dwie imprezki zakrapiane i sama nie wiem co robić, wiem że troszke wina nie zaszkodzi ale gryzłabym się sama z sobą później. Niby nic na ciąże nie wskazuje, bo cyc juz nie boli (tylko delikatnie) żadnych objawów, w pierwszej to mnie odrazu obsyfiło i cyc tragedia a teraz nic więc nadzieja = 0 :) ale dla czystego sumienia...

    hahah jakie to znajome : ) Mialam dokładnie tak samo ja Ty. Moze brak objawów to jednak objaw jak u mnie : )
    bólu piersi w ogóle nie mialam, bolu brzucha również. Betę robilam tak samo przed wyjściem na urodziny kolezanki, tak dla spokoju, i dobrze ze ja zrobilam bo juz wtedy wyszla 4.2- choć dla lekarzy negatywna, ja juz sobie odpuściłam winko : )

    Amy333 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie biało. Dziwi mnie tylko ta temperatura.

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 23 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Bociek, coś Ty nie dołuj się. Wykres masz ładny, musimy uzbroić się w cierpliwość, w końcu wysikamy te nasze upragnione kreseczki:)
    Ja jeszcze jutro nie będę robic, 10dpo, to za wcześnie. Nastawiam się raczej na po weekendzie, ile @ wcześniej mnie nie nawiedzi.
    Ale jak się jutro z Mychą zdecydujecie, to ja już całą noc dzisiejsza bez z pozawijanymi kciukami spała :-))))))

    Ja w sobote sikam. Wiec z piatku na sobote 3mac kciuki za mnie! Jade dzis po zoltego bobotesta. Bede sie do niego modlic do soboty.

    Stres juz mnie lapie. Boje sie i jednej kreski i II.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 10:06

    Amy333, Maja84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 23 marca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    hahah jakie to znajome : ) Mialam dokładnie tak samo ja Ty. Moze brak objawów to jednak objaw jak u mnie : )
    bólu piersi w ogóle nie mialam, bolu brzucha również. Betę robilam tak samo przed wyjściem na urodziny kolezanki, tak dla spokoju, i dobrze ze ja zrobilam bo juz wtedy wyszla 4.2- choć dla lekarzy negatywna, ja juz sobie odpuściłam winko : )

    hehe moja muzo:) tknęłaś ciutkę nadziei zobaczymy :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 23 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja w sobote sikam. Wiec z piatku na sobote 3mac kciuki za mnie! Jade dzis po zoltego bobotesta. Bede sie do niego modlic do soboty.

    Stres juz mnie lapie. Boje sie i jednej kreski i II.

    że ten żółty bobo test jest jakiś "szczęśliwy" :) ? bo jak coś to też sobie kupię :D

    karola205 lubi tę wiadomość

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 23 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Hej kochanie, chciałabym prosić was o opinię. Cykle 27.28 dni, @ była 1 marca, przytulanki były 10, 11, i 15 marca. Sądzicie, że może być sukces? Objawy oczywiście w pełni ciążowe, jak co miesiąc ;)

    Hej laski, wracam do Was z pytaniem jeszcze raz, bo najchętniej zrobiłabym test tu i teraz :p jakoś jeszcze nad sobą panuję i testów nie dotykam,ale kuszą.... dziś biały kremowy śluz się pojawił, ciekawe czy to przedokresowy? Oby ciążowy!!


    Czy ktoś ze mną testuje w poniedziałek 27 marca?

    mjvyi09k1yghelay.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    że ten żółty bobo test jest jakiś "szczęśliwy" :) ? bo jak coś to też sobie kupię :D
    One są bardzo czule :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    One są bardzo czule :)

    Ok:) ja mam 10 z allegro więc może jutro przed betą zapodam sobie z rana:)
    calza wrote:
    Hej laski, wracam do Was z pytaniem jeszcze raz, bo najchętniej zrobiłabym test tu i teraz :p jakoś jeszcze nad sobą panuję i testów nie dotykam,ale kuszą.... dziś biały kremowy śluz się pojawił, ciekawe czy to przedokresowy? Oby ciążowy!!


    Czy ktoś ze mną testuje w poniedziałek 27 marca?

    Ja jutro idę na bete więc będę miała czarno na białym, a jeśli chodzi o śluz to masz prawidłowy "progesteronowy" śluz :) udostępnij wykres:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Hej laski, wracam do Was z pytaniem jeszcze raz, bo najchętniej zrobiłabym test tu i teraz :p jakoś jeszcze nad sobą panuję i testów nie dotykam,ale kuszą.... dziś biały kremowy śluz się pojawił, ciekawe czy to przedokresowy? Oby ciążowy!!


    Czy ktoś ze mną testuje w poniedziałek 27 marca?

    być może ja się dołącze. Planuje na wtorek, ale nie wiem czy wytrzymam :p Który dpo u Ciebie?

    calza, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    hehe moja muzo:) tknęłaś ciutkę nadziei zobaczymy :)

    Ja też nie mam absolutnie zadnych objawów- tez bym chciała żeby to był objaw;-)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja też nie mam absolutnie zadnych objawów- tez bym chciała żeby to był objaw;-)

    Amy - u mnie objawów też nie było :) zaczęły się po pozytywnym teście :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 marca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Amy - u mnie objawów też nie było :) zaczęły się po pozytywnym teście :p

    oj Kochana chyba sobie wydrukuje Twojego posta i powiesze przed nosem :-))

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 10 nie wychodzą i w żadnej ciąży mi nie wychodziły :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Ja jutro idę na bete więc będę miała czarno na białym, a jeśli chodzi o śluz to masz prawidłowy "progesteronowy" śluz :) udostępnij wykres:)

    No właśnie nie mam wykresu, zresztą i tak nic nie mierzyłam i mam nadzieję, że dzięki braku "spiny" się udało :) brzuch mnie leciutko pobolewa, ale jeśli to dzidzia to zniosę wszystko ;)

    mjvyi09k1yghelay.png
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    być może ja się dołącze. Planuje na wtorek, ale nie wiem czy wytrzymam :p Który dpo u Ciebie?

    Dziś 9dpo.

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Staraczka90 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolę sobie do Was dołączyć ;)

    Dziś mam 26dc, 18dc byłam u gin, który potwierdził, że była owulacja z prawego jajnika. Po kilku dniach strasznie zaczął ciągnąć mnie lewy jajnik i to tak, że chodziłam w pół zgięta. Później zaczęły się skurcze w macicy i takie ciągnięcie, które trwają do dnia dzisiejszego. Dodatkowo od wczoraj czuje, że moje piersi są większe i bardziej twarde... Nigdy do tej pory aż takich objawów nie miałam. Cykle zazwyczaj mam 31-32dniowe. Strasznie korci mnie, żeby jutro z porannego moczu zatestować, ale nie wiem czy coś wyjdzie...

    czynnik męski
    kwiecień 2017 - NOVUM Warszawa
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka90 wrote:
    Pozwolę sobie do Was dołączyć ;)

    Dziś mam 26dc, 18dc byłam u gin, który potwierdził, że była owulacja z prawego jajnika. Po kilku dniach strasznie zaczął ciągnąć mnie lewy jajnik i to tak, że chodziłam w pół zgięta. Później zaczęły się skurcze w macicy i takie ciągnięcie, które trwają do dnia dzisiejszego. Dodatkowo od wczoraj czuje, że moje piersi są większe i bardziej twarde... Nigdy do tej pory aż takich objawów nie miałam. Cykle zazwyczaj mam 31-32dniowe. Strasznie korci mnie, żeby jutro z porannego moczu zatestować, ale nie wiem czy coś wyjdzie...

    Staraczka, zatestuj że mną w poniedziałek :) dasz radę wytrzymać?

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Staraczka90 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie obawiam się, że nie wytrzymam aż do poniedziałku ;) strasznie mnie korci, żeby zatestować jutro rano a później najwyżej iść zrobić betę. Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że mogło się udać ;) chociaż staram się studzić emocje, żeby później się nie rozczarować, ale to jest silniejsze ode mnie...

    czynnik męski
    kwiecień 2017 - NOVUM Warszawa
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Mi 10 nie wychodzą i w żadnej ciąży mi nie wychodziły :)
    Ehhh więc jak ma być szczęśliwy to jadę kupić :P w rossmanie tak:)?
    Mi w 11dpo z młodą wyszedł test o czułości 25, nawet wtedy się na tym nie znałam zupełnie i babka mi taki dała, po południu robiłam test 10 i mi nie wyszedł więc nei wiem jak to z testami. ALE najlepszy test to beta :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ