X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też nowa ginekolog, na razie cieżko mi cos o niej powiedzieć poza tym, ze jest młoda, mila i ma jakieś takie bardzo spokojne podejście. Jedyne co mnie teraz zastanawia to to, ze mówiła ze ma podejrzenia ze mogę mieć bardzo wcześnie owulacje, nawet 10 dnia w cyklu i żebyśmy spróbowali na początek z seksem 5 dni przed owulacja a potem w dniu owulacji. 5 dni przed owulacja? Przecież to chyba bardzo wcześnie? :) wtedy jej nie dopytałam bo jeszcze w ogole nie wgłębiałem sie w temat i nie wydało mi sie to dziwne :) A czytacie/ słuchacie mamaginekolog na Facebooku? Bardzo fajna babka sie wydaje

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja mam też nowa ginekolog, na razie cieżko mi cos o niej powiedzieć poza tym, ze jest młoda, mila i ma jakieś takie bardzo spokojne podejście. Jedyne co mnie teraz zastanawia to to, ze mówiła ze ma podejrzenia ze mogę mieć bardzo wcześnie owulacje, nawet 10 dnia w cyklu i żebyśmy spróbowali na początek z seksem 5 dni przed owulacja a potem w dniu owulacji. 5 dni przed owulacja? Przecież to chyba bardzo wcześnie? :) wtedy jej nie dopytałam bo jeszcze w ogole nie wgłębiałem sie w temat i nie wydało mi sie to dziwne :) A czytacie/ słuchacie mamaginekolog na Facebooku? Bardzo fajna babka sie wydaje
    W zależności od nasienia, plemniki mogą wytrwać nawet tydzień :) ale nie bardzo czaję, jaki związek ma wczesna owulacja z przytulankami kilka dni wcześniej.. Wyjaśniła coś konkretniej może?
    Parę razy zaglądałam na jej profil, ale jakoś nie zostałam na dłużej:)

  • Fiufiu Przyjaciółka
    Postów: 63 38

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Kiedy planujesz testować? :) to dopiszę do listy. Powodzenia!!

    Testowanie będzie około o marca.

    dev319pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) przyszłam się przywitać cieplutko :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dni przed ovu ok. Bo trzeba zrzucić stare plemniki ale wg mnie potem trzeba jeszcze min raz przed ovu bo lepiej jak plemniki czekają na jajko nic odwrotnie. Jajo długo nie poczeka niestety ;)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziś u mnie kolejny spadek temp (6dpo) po cichu liczę, że będzie dobrze ale nie dopuszczam do siebie tej myśli. Przewiało mnie, gardło boli jak szalone, trochę kaszlę i bardzo źle śpię. Na szczęście jeszcze po ostatniej chorobie mi leki zostały (takie które można w ew ciąży).

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja mam też nowa ginekolog, na razie cieżko mi cos o niej powiedzieć poza tym, ze jest młoda, mila i ma jakieś takie bardzo spokojne podejście. Jedyne co mnie teraz zastanawia to to, ze mówiła ze ma podejrzenia ze mogę mieć bardzo wcześnie owulacje, nawet 10 dnia w cyklu i żebyśmy spróbowali na początek z seksem 5 dni przed owulacja a potem w dniu owulacji. 5 dni przed owulacja? Przecież to chyba bardzo wcześnie? :) wtedy jej nie dopytałam bo jeszcze w ogole nie wgłębiałem sie w temat i nie wydało mi sie to dziwne :) A czytacie/ słuchacie mamaginekolog na Facebooku? Bardzo fajna babka sie wydaje

    Nowa mam kumpelę, która owulację ma w 3dc (w trakcie okresu) długo zajść w ciążę nie mogła, poszła do gin, i wyszło szydło z worka, że ma owulację tak wcześnie a 2 fazę ma bardzo długą.

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Amy co jest? U ciebie miał byz zielony finał.
    No niestety, finał będzie czerwony:(

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 1999 1199

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Nowa mam kumpelę, która owulację ma w 3dc (w trakcie okresu) długo zajść w ciążę nie mogła, poszła do gin, i wyszło szydło z worka, że ma owulację tak wcześnie a 2 fazę ma bardzo długą.
    Wow to strasznie,strasznie dziwnie. I jak działają? Kochaja się się czasie okresu czy gin opoznil jej owulke?

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 1999 1199

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja mam też nowa ginekolog, na razie cieżko mi cos o niej powiedzieć poza tym, ze jest młoda, mila i ma jakieś takie bardzo spokojne podejście. Jedyne co mnie teraz zastanawia to to, ze mówiła ze ma podejrzenia ze mogę mieć bardzo wcześnie owulacje, nawet 10 dnia w cyklu i żebyśmy spróbowali na początek z seksem 5 dni przed owulacja a potem w dniu owulacji. 5 dni przed owulacja? Przecież to chyba bardzo wcześnie? :) wtedy jej nie dopytałam bo jeszcze w ogole nie wgłębiałem sie w temat i nie wydało mi sie to dziwne :) A czytacie/ słuchacie mamaginekolog na Facebooku? Bardzo fajna babka sie wydaje
    Ja czytam. Z większością tego,co pisze się zgadzam :) a ogólnie pisze takim luźnym,przystępnym językiem,jednoczesnie jest to ciekawe
    Mam też książkę. Przeczytałam jakieś ponad 3/4 i nie mogę ruszyc dalej. Przestała mnie ciekawic w pewnym momencie,do tego po jej przeczytaniu mam negatywne odczucia odnośnie Kuby i jakoś tak hmm spodziewałam się czegoś innego,lepszego. Pierwsze czesci były super, żałuję,ze nie opisała szerzej jej wyprawy medycznej do Afryki.
    Później jakoś tak wyglądało to jak ciągle bieganie za facetem-kobieciarzem, który sam nie wie czego chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 09:23

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! U mnie nadal bez @ :( coś mi się wydaje, że i tego histero 8.03 nie będzie :( masakra... ciążę wykluczam, bo gdy okazało się, że wyniki mojego są jakie są, to olaliśmy temat kończenia w środku, którego żadne z nas nie lubi. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nic z tego... brzuch boli mnie jak na @, do tego temp. spada :(



    951d2c4637b0a36e0ce88d1dab35657f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 10:06

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian.jest mi gorąco na przemian z zimnem.Rano budzę się zlana potem.Czasem mam wrażenie że nie jestem sobą...

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Wow to strasznie,strasznie dziwnie. I jak działają? Kochaja się się czasie okresu czy gin opoznil jej owulke?
    Tez jestem ciekawa. W trakcie okresu to raczej marne szanse na zagniezdzenie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Wow to strasznie,strasznie dziwnie. I jak działają? Kochaja się się czasie okresu czy gin opoznil jej owulke?

    nie mam pojęcia, jak ona starała się to, ja wyjechałam do Francji na 4 lata, teraz w Poznaniu mieszkam, i kontakt się urwał, z tego co słyszałam od kogoś innego to ma syna 4 letniego i córkę kilumiesięczną. Ale szczegółów nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 10:04

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Maja gratuluje Ci i zazdroszczę, miałam taką gin, przez 6 lat się mną zajmowała, a w tym roku się przeprowadziła do innego miasta, i jestem w trakcie szukania, stara gin kazała mi z powodu mieśniaków (moja mama straciła macicę 38 lat miała przez nie, jej siostra też 36 lat, babcia zmarła na raka macicy spowodowanego nie leczonymi mięsniakami) jestem obciązona genetycznie, po ciaży wyszły mi pierwsze mieśniaki, i moja stara gin kazała przyjść w lutym, ale niestety wyprowadziła się, więc poszłam do tej co za nią weszła, wiecie co!! Nawet nie zajrzała w kartotekę, by się zapoznać z moją chorobą, tylko powiedziała ze byłam w czerwcu, w zeszłym roku i mam przyjść w czerwcu!! Ona w lutym mnie nie zbada ;/ ja jej mówię, że 2 dzidzę chcemy, że mi się okres nawet 2 tyg potrafi spóźnić, że mleko mi cieknie z piersi, a ostatni nawał miałam 16 miechów temu!! A ona że nie widzi potrzeby mnie zbadania teraz! Za tydzień idę do innej gin, mam nadzieję, że trafię na człowieka.

    Wiem coś o tym, do tej pory też trafiałam na takich konowałów, co by odwalić swoje 10min na pacjenta i do widzenia. Pierwsza gin do której poszłam jak tylko zaczęliśmy się starać o dzidzię (poszłam bo mam 33 lata i nie mam dzieci, więc chciałam się przebadać i przygotować jakoś, bo najmłodsza nie jestem) zrobiła mi cytologię i powiedziała że mam tyłozgjęcie macicy i będzie mi trudno zajść w ciążę i ...tyle. Nie zleciła żadnych badań, żadnego usg, żadnych wskazówek, nic. Popłakałam się po tej wizycie, bo jeszcze mnie dobiła tym tyłozgięciem, a że ja zielona byłam zupełnie to przeżyłam to bardzo. Później wszyscy dookoła wytłumaczyli, że to bzdura z tym tyłozgięciem, nawet wczoraj gin mi powiedziała, że to mit, że ono nawet w 20% nie utrudnia zajścia. Nie wiem czym się kierują ci lekarze, co robią na tych stanowiskach skoro w dupie mają pomoc pacjentom. Ta moja obecna babeczka jest chyba z powołania, bo nawet za usg nie wzięła pieniędzy, policzyła jedynie wizytę i na drugie usg też mam przyjść tak po "cichaczu" ;) Naprawdę, lekarz doświadczony i zaangażowany to już połowa sukcesu :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja sobie wzielam kapiel ciepla, bo cos nie moge do was na full dolaczyc dziewczyny...

    Ja już tez przyczłapałam na marzec i tez wypatruje szanownej pani @, ehh

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    U mnie bez zmian.jest mi gorąco na przemian z zimnem.Rano budzę się zlana potem.Czasem mam wrażenie że nie jestem sobą...

    Nie znam się na tym, ale może od Ovitrelle masz te uderzenia gorąca?

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Wiecie niepokoją mnie te uderzenia gorąca od paru dni.A jak to oznacza że jestem już za stara na dziecko?
    nie jestes za stara, poza tym dzieci odmladzaja. moja siostra 4 m-c temu urodzila 3 dziecko majac prawie 42 lata, ja za m-c skoncze 40 i tez chcialabym takie malenstwo:)

    Maja84, nadzieja73 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobitki wracam z pelna moca, przetrwalam dzien wczorajszy teraz moge Wam powiedziec w skrocie co u mnue.
    Inna tez cxekam na @ w sobote byla ostatnia tab any jezeli do 5dni ta franca nie nadejdzie odrazu wizyta u gin (czas ma do czwartku) potem w 2/3dc wizyta. Wczoraj skonczylam 1opakowanie zadtrzykow zostalo jeszcze jedno=7szt.
    Z badan zostalo mi tylko pakiet anestezjologiczny, usg piersi i hormony pluciowe w 2/3dc.
    M byl wczoraj powtorzyc seminogram bo mamy juz stary.

    Jakos lepiej sie czuje ze ten dzien jest juz za mna ;) przezylam teraz juz nim mnie nie zabije.... wracam do was na calego <3

    In vitro nadchodzimy i walczymy!!!!
    Trzymam za Nasz wszystkue kciuki!!!!


    Inna oby nasze@ nadeszly jeszcze dzis, niech nas wezma z zaskoczenia !!!!!

    kaha, innamorata88, Maja84, Amy333, Karolina90, problemik, zubii, E_w_c_i_a lubią tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ