X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 września 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Gosia, a jak tam Wasze staranka?;)
    Emka @ nadal nie widać? Jak dzisiejszy dzień dziewczyny? Ja wczoraj złapałam mały dołek i teraz cała energia i optymizm do mnie powrócił.

    mik82 lubi tę wiadomość

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie fantastycznie, dni płodne się zaczęły, więc można działać:)

    mik82 lubi tę wiadomość

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 września 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny wróciłam od endokrynologa, jestem super zadowolona. Babeczka bardzo sympatyczna i bardzo mnie uspokoiła:) Przypisała mi pół tabletki euthyrox n75 i kazała działać, ale z przerwą przed owulacją, w ogóle tak fajnie ze mną gadała o różnych fajnych rzeczach;)

    A dlaczego z przerwą na owulację ?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 września 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk super! Zazdroszczę, bo u mnie to jeszcze ze dwa tygodnie, ale i tak na ten cykl nie liczę. Co Ty masz kochana z tarczycą? Pytam, bo widzę, że bierzesz też leki i witaminy prenatalne, na własną rękę czy zalecone przez endo? Mi dzisiaj babka powiedziała żebym absolutnie nie brała, że jeśli zajdę to ona mi dobierze, bo wiele witamin zawiera jod. Wiem, ze może masz wyniki w zupełnie inną stronę, ale tak napisałam, bo to może być ważne;)

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 3 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też powoli wchodzę w płodne, więc działamy :)
    Martika, ja biorę Novovit classic, który zawiera jod i kwas foliowy.

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niedoczynność tarczycy, a witaminy prenatalne kazała brać mi moja endo Dzięki za info a na własną ręke biorę tylko wiesiołek

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 września 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi właśnie zabroniła kategorycznie jodu, a też mam niedoczynność, ale nie każde go zawierają. Gosia to super, działajcie;)

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 września 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te moje chyba zawierają hmmmm

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 września 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te moje chyba zawierają hmmmm

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 3 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje tez... pregna plus a tez mam niedoczynnosc hmmm... a dlaczego nie mozna jodu?

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 3 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny wróciłam od endokrynologa, jestem super zadowolona. Babeczka bardzo sympatyczna i bardzo mnie uspokoiła:) Przypisała mi pół tabletki euthyrox n75 i kazała działać, ale z przerwą przed owulacją, w ogóle tak fajnie ze mną gadała o różnych fajnych rzeczach;)
    Super! Właśnie takich pozytywów w trudnych chwilach nam potrzeba:-)

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 3 września 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk3 wrote:
    U mnie fantastycznie, dni płodne się zaczęły, więc można działać:)
    To trzymam kciuki za owocne działania;-)

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 3 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a wrote:
    Mik 82 nie załamuj się- moja kumpela jest po dwóch poronieniach, starali się chyba ze dwa lata, a teraz jest w trzeciej ciąży i rodzi za miesiąc. Najważniejsze to się nie poddawać nawet gdy jest ciężko.
    Shaja88 a test robiłaś? Bo jeśli teraz był negatywny, a @ nie przyjdzie to po kilku dniach zrób ponownie. Czasami nie wykrywa od razu.
    Dzięki Gosia
    Mam nadzieję że Twoje płodne dni teraz zaowocują na zieloność w tym cyklu:-)

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mik82 :)

    mik82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dziewczyny to ciekawe co piszecie... może faktycznie za duzo tych witamin. ja brałam prenalen na wlasna rękę... w tym cyklu wstrzymuje sie i biorę tylko kwas foliowy i wiesiołka plus tran.
    gdy byłam nastolatką mialam lekką niedoczynność tarczycy. w tamtym mies robiłam badania i wyszly w normie. może wyrosłam :P hehe
    martika super że udało Ci się dostac do endo.
    dziewczyny trzymam kciuki za staranka w tym mies.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tak strasznego doła od kilku dni, że szok. Pewnie się w tym cyklu nie uda... na dodatek wszystko przelewam na męża... ahhhh ciężkie to wszystko!
    każdy facet powinien przynajmniej raz w roku mieć okres i urodzić jedno dziecko, zrozumieli by wtedy co to znaczą nasz "ciągłe humory"...

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 3 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry- jutro będzie lepiej :)

    wnidt5odau6o2x80.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale ja mam też wysokie przeciwciała więc to chyba hashimoto, może dlatego nie mogę. Mi zabroniła prenata coś tam i czegoś tam jeszcze, powiedziała, że jak się uda to mam do niej przyjść i ona mi powie jakie mam brać. Powiedziała, że teraz w Polsce nie mamy niedoboru jodu (mieszkam daleko od morza) i że on jest wszędzie, nawet w wędlinach.

    Audobandessa nie dołuj się kochana. Endokrynolog powiedziała mi też, że 4 dni przed owulacją mam się nie kochać, żeby plemniki miały czas na regeneracje (wiem, że są różne szkoły co do tego). Powiedziała też, abym wyluzowała, bo zablokuje sobie przysadkę mózgową i wtedy będzie dużo większy problem z poczęciem, mam się kochać z miłości do męża.

    I dziewczyny to jest prawda, luz jest naprawdę bardzo ważny, nasi faceci też to wszystko bardzo przeżywają, niepowodzenia wpływają na ich poczucie męskości na pewno, tylko nie mówią o tym. Trzeba skupić się na tym co obecnie dzieje się w życiu. Kochać się cudownie przy romantycznej muzyce i świecach z miłości, bez myślenia, że się uda, albo nie. My teraz postawiliśmy sobie cel, zbieramy na samochód, ja zaraz zaczynam pisać prace magisterską, planujemy zacząć żyć bardziej aktywnie, więcej wychodzić z domu, nie myśleć tyle. Będę pewnie mierzyć temperaturę, bo lubię wiedzieć co się dzieje, ale żyje ze świadomością, że okres przychodzi co miesiąc i to normalne, a któregoś dnia się spostrzegę, że go kurczę nie ma, a powinien być kilka dni temu i dopiero wtedy zrobię test. Mój mąż jest wspaniałym człowiekiem, pokochałam go kiedyś szaleńczo, dzisiaj oglądałam nasze zdjęcia ze ślubu, przypominałam sobie jak było, chcę się teraz skupić na nim, nie na staraniach, na tym żeby był szczęśliwy, bo wiem, że wtedy będzie nam razem cudownie i jest nam cudownie, ale za bardzo moją głowę zajęły starania. Będę dbać o dom, piec pachnące ciasta i chleby i rozwijać siebie i swoje pasje i przywalcie mi młotem jeśli zmienię zdanie:D Mój zakwas na chleb już się robi od kilku dni;) Zycie jest tak krótkie, że warto dostrzec jego piękno w najdrobniejszych szczegółach! Wierzę, że nasze wyczekiwane i najbardziej upragnione szczęście przyjdzie nieoczekiwanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 22:21

    Audobrandessa, mik82, gosi_a, emka@ lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 września 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk3 wrote:
    A dlaczego z przerwą na owulację ?

    z przerwą przed owulacją, żeby cztery dni przed owulacją się nie kochać, bo jeżeli stosunki są za częste to może juz w ogóle nie być plemników w spermie. Generalnie dobrze jest serduszkować cały miesiąc, bo wtedy jest lepszej jakości nasienie, bo się nie starzeje, nie ma tyle uszkodzeń, ale przed samą owulką zrobić pare dni przerwy.

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 3 września 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika pięknie to napisałaś i wszystko to prawda. Nie można ciągle myśleć o tym czy się uda czy nie, bo można od tego zwariować. Co ma być to będzie.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ