Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 23 września 2017, 23:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dzięki, że wierzycie!
    Ostatnie serduszka były 6.09, więc przy silnych żołnierzykach owu mogła być równie dobrze nawet 10-11.09. Jeśli tak by było to dzisiaj byłby dopiero 12-13dpo.
    No nic, w poniedziałek znowu powtórzę betę.
    Najgorzej, że też jestem zaprawiona, ale tylko 37,8.

Ja na początku miałam silne zatrucie pokarmowe, teraz jakieś przeziębienie. Wiele kobiet po zajściu w ciążę ma objawy grypy, może to dobry znak :)

Anna Stesia lubi tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 23 września 2017, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel wrote:
    Bocianiątko, koniecznie musisz spojrzeć na mój, bo ja jestem normalnie ciemna masa xd tylko, że mój jest też strasznie wybrakowany ;<
    Może być tak, że ktoś tam się gnieździ :) owu miałaś jakoś potwierdzoną? Na test to na pewno jeszcze było za wcześnie ale z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji... :)

laUgp2.png
    2. ICSI (OviKlinika): 22.01.2021 - 13 kumulusów, 10 dojrzałych komórek - 10 zarodków - transfer odroczony
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    02.2020 - diphereline 8 miesięcy (sztuczna menopauza, wyciszenie adeno)
    ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    1.ICSI (nOvum): lipiec 2019 - 10 kumulusów, 6 komórek, 3 zarodki słabej jakości (duża fragmentacja)
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 23 września 2017, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    StaraczkaNika, zatem życzę Wam żeby w klinice szybko pomogli i tym razem już Wasze wspólne pragnienie się spełniło :)

U mnie parcie na dziecko mam tylko ja niestety :) na szczęście mąż nie protestuje i wspiera mnie w tym całym wiariactwie. Za to dziś mnie rozbroił.. siedzimy sobie przy winku, w powietrzy wiszą zbliżające się <3, a ten wypala z tekstem "im człowiek starszy tym mniej chce się dzieci, mi się w sumie wygodnie żyje". Myślałam, że go uduszę.

Ja bardzo długo miałam problem z podjęciem tej decyzji, bo faktycznie żyje się wygodnie. Ale stwierdziłam, że stara się robię i z rozsądku trzeba zabrać się do roboty.

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 września 2017, 23:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko ogromnie podoba mi się Twój opis <3 myślę, że dzisiaj jest bardzo ważna data :-)

Bocianiątko, Anna Stesia lubią tę wiadomość

• eel Przyjaciółka

Wysłany: 23 września 2017, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Może być tak, że ktoś tam się gnieździ :) owu miałaś jakoś potwierdzoną? Na test to na pewno jeszcze było za wcześnie ale z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji... :)

Nie miałam potwierdzonej, ale coś trzeba przyjąć za punkt odniesienia. Ale ta data jest mniej więcej zgodna z moimi obserwacjami :)
    Bocianiątko! napawasz mnie optymizmem! ;) nie wiem czy to na tym forum legalne :D

misiak17 lubi tę wiadomość

26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Niech on sobie juz pójdzie... Chce mi się jeść a droga taka sama jak do kibla..

Ja mam wyjebkę na kolegów męża, czyli jak jest za głośno lub za długo to wyparowuje, puszczam zjebkę i wyganiał towarzystwo. Oczywiście wówczas gdy imprezy są często. Mam u nich opinie zołzy, ale nie rusza mnie to zupełnie

Anna Stesia, Izape_91, Bocianiątko, Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Ja mam wyjebkę na kolegów męża, czyli jak jest za głośno lub za długo to wyparowuje, puszczam zjebkę i wyganiał towarzystwo. Oczywiście wówczas gdy imprezy są często. Mam u nich opinie zołzy, ale nie rusza mnie to zupełnie
    Teraz to Cię mocniej kocham !!!! Faceci sa z Marsa ale trzeba do pionu czasem ustawić ;)
    A ja kiedyś powiedziałam M że syna to mu sąsiad ma wystrugać ? Iskry w oczach mu poszły. Trzeba znać " słaby punkt"

Anna Stesia, Izape_91, KateKum, Czrna 81 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:

U nas w mieszkaniu w ogóle nie ma imprez czy posiadówek, mąż spotyka się ze znajomymi poza domem (chyba że ktoś chce przyjść do nas w ciągu dnia np. na obiad). Może gdybyśmy mieli dom wolnostojący to czasem można by kogoś zaprosić, żeby dłużej posiedział, ale mieszkamy w bloku i nie chcemy nikomu przeszkadzać, a wiadomo, że gdy chłopy się zasiedzą to może być z głośnością różnie. Poza tym ja nie za bardzo lubię jak mi się obcy plączą po mieszkaniu i sama też nie za bardzo lubię do kogoś chodzić;-)

Amy333 lubi tę wiadomość

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz to Cię mocniej kocham !!!! Faceci sa z Marsa ale trzeba do pionu czasem ustawić ;)
    A ja kiedyś powiedziałam M że syna to mu sąsiad ma wystrugać ? Iskry w oczach mu poszły. Trzeba znać " słaby punkt"

Ostro!! Ja to w ogóle nie mam do tego temperamentu, jestem łagodna i spokojna niczym kwiat nenufara na tafli wody ;-)

Czrna 81 lubi tę wiadomość

PVkxp2.png
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często słyszę, że jestem mało gościnna, ale trudno. Jak mam się spotkać ze znajomymi to zdecydowanie wolę się spotkać gdzieś. Kiedy mam dość wracam do domu i tyle. Ludzie niestety nie mają taktu i nie rozumieją pewnych sygnałów.
    Jeszcze w weekend rozumiem, ale na tygodniu jak ja muszę się ogarnąć do pracy a ktoś siedzi do północy i nie rozumie, że jak piętnasty raz mówię, ale mi się spać chce, to trzebaby było wyjść.

No cóż alien ze mnie i tyle ;)

Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    U nas w mieszkaniu w ogóle nie ma imprez czy posiadówek, mąż spotyka się ze znajomymi poza domem (chyba że ktoś chce przyjść do nas w ciągu dnia np. na obiad). Może gdybyśmy mieli dom wolnostojący to czasem można by kogoś zaprosić, żeby dłużej posiedział, ale mieszkamy w bloku i nie chcemy nikomu przeszkadzać, a wiadomo, że gdy chłopy się zasiedzą to może być z głośnością różnie. Poza tym ja nie za bardzo lubię jak mi się obcy plączą po mieszkaniu i sama też nie za bardzo lubię do kogoś chodzić;-)
    niech se przylazi ale z umiarem s nie w kazda wolna sobotę bo juz sie wkur
    ... i jeszcze nic mi m nie mówi ze go zaprosił,,,,, siedzi do tej pory. a wie ze leze w łóżku chora mógłby trochę umiaru mieć....

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ostro!! Ja to w ogóle nie mam do tego temperamentu, jestem łagodna i spokojna niczym kwiat nenufara na tafli wody ;-)

Ja oczywiście też :)

No chyba, że mnie ktoś z równowagi wyprowadzi Hihi

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel wrote:
    Nie miałam potwierdzonej, ale coś trzeba przyjąć za punkt odniesienia. Ale ta data jest mniej więcej zgodna z moimi obserwacjami :)
    Bocianiątko! napawasz mnie optymizmem! ;) nie wiem czy to na tym forum legalne :D
    Jak najbardziej legalne!!! Musimy tu siać optymizmem na prawo i lewo bo inaczej byśmy chyba zwariowały albo popadły w grupową depresję!
    Anna Stesia moja bliźniaczko! <3

KateKum, eel, Anna Stesia lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    2. ICSI (OviKlinika): 22.01.2021 - 13 kumulusów, 10 dojrzałych komórek - 10 zarodków - transfer odroczony
    1.ICSI (nOvum): lipiec 2019 - 10 kumulusów, 6 komórek, 3 zarodki słabej jakości (duża fragmentacja)
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    niech se przylazi ale z umiarem s nie w kazda wolna sobotę bo juz sie wkur
    ... i jeszcze nic mi m nie mówi ze go zaprosił,,,,, siedzi do tej pory. a wie ze leze w łóżku chora mógłby trochę umiaru mieć....

Zawołaj go i powiedz z minką kota ze shreka, że źle się czujesz i czy mógłby Ci herbatkę zrobić. Jak przyniesie to powiedz, że bardzo Cię głowa boli i czy mogliby być ciszej bo nie możesz zasnąć. Jak nie pomoże to poproś żeby Ci tabletkę na ból głowy przyniósł No i oczywiście jedną kanapeczkę do tego, żeby od tabletki Cię żółądek nie bolał. Przecież nie masz jak tego sama zrobić bo jesteś w piżamie i nie zamierzasz paradować przy jego koledze.

Może w końcu zrozumie o co Ci chodzi.

Bocianiątko, Izape_91, Czrna 81 lubią tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic lecę spać bo rano trzeba rosołek wstawić.
    Dobrej nocy :)

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Nic lecę spać bo rano trzeba rosołek wstawić.
    Dobrej nocy :)
    Ja właśnie przecedziłam i wystawiam na balkon do ostygnięcia :) na przeziębienie najlepszy! :D dobrej nocy! :*

Izape_91 lubi tę wiadomość

laUgp2.png
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 00:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Ja często słyszę, że jestem mało gościnna, ale trudno. Jak mam się spotkać ze znajomymi to zdecydowanie wolę się spotkać gdzieś. Kiedy mam dość wracam do domu i tyle. Ludzie niestety nie mają taktu i nie rozumieją pewnych sygnałów.
    Jeszcze w weekend rozumiem, ale na tygodniu jak ja muszę się ogarnąć do pracy a ktoś siedzi do północy i nie rozumie, że jak piętnasty raz mówię, ale mi się spać chce, to trzebaby było wyjść.

No cóż alien ze mnie i tyle ;)
    też jestem mało gościnna, ale nie lubię jak ktoś mi robi syf z domu.... no przeważnie to jak się rano obudze i wchodzę do salonu to wszędzie butelki i puszki po piwie i rozwalone czipsy i śmieci wszędzie bo kultura jest jaka jest

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 września 2017, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    też jestem mało gościnna, ale nie lubię jak ktoś mi robi syf z domu.... no przeważnie to jak się rano obudze i wchodzę do salonu to wszędzie butelki i puszki po piwie i rozwalone czipsy i śmieci wszędzie bo kultura jest jaka jest
    Rozumiem Cię doskonale, bym wyprosiła nachalnego gościa. :-P

U mnie dzisiaj spadek o 0,2 stopnia względem najwyższej temp...

• admiralka Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś już drugi dzień pod rząd temperatura leci w dół. Choć nadzieję wciąż są.

atdc9vvjhr7v1l6t.png

h84f9vvj1bgblfir.png

03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie albo pozna owu,albo bezowulacyjny bedzie. tempka ani mysli podskoczyc:/

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego