X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 września 2017, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Super !!! ja moją pierwszą ovu na letrizolu miałam w 17 dc !! a teraz 14-15 dc
    w 12 dc zbadaj estradiol i LH

    Zbadam koniecznie. Ciekawe czy będzie rósł czy za chwilę przestanie tylko kurde strasznie mały jest

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze testy!!!! :)

    Ja czuje sie dość dziwnie senna na maksa, totalny brak sił :/ m zrobił niespodziankę i przyjechał w nocy :)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 września 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy co będzie z tego pęcherzyka... Wczoraj 10 mm w piątek idę znów na usg. Ile muszę mieć Lh i estradiol że to znaczy że to jest to?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 6 września 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A ja jak zwykle nie mam czasu sie odezwac. Straszne jest to ze ludzie tak pedza na przod i żyją jutrem (w tym ja :( ) nie mam na nic czasu, ciagle dom, jedna praca, druga praca, dom i tak w koło. Z jednej strony wykonczyc sie można,ale z drugiej nie mam czasu myśleć o staraniach.
    Codziennie zagladam i wiem co się dzieje. Flo super wiadomości, Zubii cudownego masz syna, Kaczorka sliczna corcia, Aga trzymam kciuki za transfer i za wszystkie ktore pominelam. Trzymam kciuki ❤
    Aga u mnie raczej ❤ nie będzie, ale dla zasady zrobię test jeśli zdążę. ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Hej. A ja jak zwykle nie mam czasu sie odezwac. Straszne jest to ze ludzie tak pedza na przod i żyją jutrem (w tym ja :( ) nie mam na nic czasu, ciagle dom, jedna praca, druga praca, dom i tak w koło. Z jednej strony wykonczyc sie można,ale z drugiej nie mam czasu myśleć o staraniach.
    Codziennie zagladam i wiem co się dzieje. Flo super wiadomości, Zubii cudownego masz syna, Kaczorka sliczna corcia, Aga trzymam kciuki za transfer i za wszystkie ktore pominelam. Trzymam kciuki ❤
    Aga u mnie raczej ❤ nie będzie, ale dla zasady zrobię test jeśli zdążę. ;)
    Sama tak żyłam wiec Cię rozumiem, ale od decyzji o in vitro trochę zmieniłam myślenie i staram sie ograniczać z pracą w sesie dawniej pracowałam po godzinach teraz nie ma mowy i chodźby odebraniu tel w domu. Bez przesady a w ostatnim czasie orkiestra dowiedziałam sie o świństwach ze strony pracodawcy ani mi sie mysli robić cos ponad to co muszę.

    Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 września 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Sammer i Rucola jaką macie pogodę na wakacjach ?
    Dziś pochmurnie ale ogolnie słońce i koło 25 stopni na dole, w górach chłodniej. Trzymaj się tam dziś :*

    Flowwer lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 września 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba jednak nie było tej owu. Tempka dzisiaj w dole. Tylko w takim razie czemu mnie tak brzuch bolał?? :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A u mnie chyba jednak nie było tej owu. Tempka dzisiaj w dole. Tylko w takim razie czemu mnie tak brzuch bolał?? :/
    u mnie owulacja prawdopodobnie bo monitoringu nie mialam tylko of tak wznaczal, owulacja była dzien po lub dwa po tym bolu owulacyjnym, wtedy kiedy mialam kompletna cisze w organizmie, takze dzialajcie dalej.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje tłustą, obrzydliwą, jedną kreskę na teście :(

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny melduje tłustą, obrzydliwą, jedną kreskę na teście :(
    Nie :( :( :( :( Tule kochana

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 września 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny melduje tłustą, obrzydliwą, jedną kreskę na teście :(
    Amy333 wyrzuć ją do kosza i kup sobie coś ładnego :*

    Amy333 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sie dowiedziałam, ze koleżanka z pracu dostała "awans" ma sie zajmować kontrolowaniem pracowników i "przekazywaniem" tych informacji dyrektorce która jest żoną prezesa. Czyli w skrócie mówiąc została kablem ale to nie wszystko bo jak to usłyszała to praca tymczasowa gora na rok bo przecież przez rok spoko moze sie zdarzyć i tu wiem od innej osoby, ze chodzi o mnie i o to, ze przejmie moje stanowisko kiedy pójdę na l4 ciążowe wiec Błagam Boga i WsYstkich Świętych niech tym razem sie uda niech pinginek/ki z Nami zostaną.

    Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 września 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Agnieszka gdzie Ty pracujesz! >:[

    U mnie w pracy też szefowa ma swoje przydupasy ale żeby tak oficjalnie? Masakra jakaś! atmosfera musi być wspaniała. Życzę Ci żebyś zaciążyła i doiła ich rok po roku (albo ZUS) przez kilka lat!

    Amy333, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Matko Agnieszka gdzie Ty pracujesz! >:[

    U mnie w pracy też szefowa ma swoje przydupasy ale żeby tak oficjalnie? Masakra jakaś! atmosfera musi być wspaniała. Życzę Ci żebyś zaciążyła i doiła ich rok po roku (albo ZUS) przez kilka lat!
    Powiem Wam, ze dawniej było spoko ale odkąd zrobiło sie od groma firm ubezpieczeniowych i konkurencja zaczęła dociskać to robi sie nieprzyjemnie w dodatku jak post wcześniej pisałam zbuntowałam sie i nie pracuje po godzinach a to wiadomo zawsze ucieka kilka kwesti :/ ale nie zamierAm sie tym przejmować, trudno jeżeli tak sobie juz poplanowali to moze dobry znak dla mnie, ze tym raszek musi być dobrze

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 6 września 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny melduje tłustą, obrzydliwą, jedną kreskę na teście :(

    Chujowato :(

    Agniechaaa ale masz tam sieczkę. :/ Musi się teraz udać na bank!

    Melevis lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 września 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a u nas taka ostatnio historia wyszła:
    Nasza koleżanka- "gumowe ucho" szefowej, zaszła szczęśliwie w ciąże po wielu latach walki o 1 dziecko. Zawsze była ulubienicą starej, dostawała najlepsze dyżury, wszelkie prośby uwzględniane- cud, miód, malina! Fajna dziewczyna swoją drogą ale irytowało nas oczywiście to że wszystko kabluje i że stara traktuje ją nierówno z resztą.
    Siedzimy sobie, podpytujemy jak się czuje (przyniosła pierwsze L4), czy już coś czuje -5tydz. a tu wchodzi jakaś Pani i mówi że jest naszą nową koleżanką. Pytamy od kiedy i na jakiej umowie- a ona że od pazdziernika i na umowie stałej. Pytamy: jak to przecież nikt nie odchodzi od pazdziernika. A nowa: a jakaś w ciąże zaszła to ja teraz zajmę to miejsce...
    Wyobrażasz sobie nasze miny a szczególnie tej dziewczyny w ciąży? Ona była przekonana, że jest niezastąpiona i że stara tak ją lubi, że jeśli w ogóle weźmie kogoś to na chwilę... aż mi jej szkoda się zrobiło.
    Ale tak to wygląda- karma wraca!!! także Aga musi się udać ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Aga a u nas taka ostatnio historia wyszła:
    Nasza koleżanka- "gumowe ucho" szefowej, zaszła szczęśliwie w ciąże po wielu latach walki o 1 dziecko. Zawsze była ulubienicą starej, dostawała najlepsze dyżury, wszelkie prośby uwzględniane- cud, miód, malina! Fajna dziewczyna swoją drogą ale irytowało nas oczywiście to że wszystko kabluje i że stara traktuje ją nierówno z resztą.
    Siedzimy sobie, podpytujemy jak się czuje (przyniosła pierwsze L4), czy już coś czuje -5tydz. a tu wchodzi jakaś Pani i mówi że jest naszą nową koleżanką. Pytamy od kiedy i na jakiej umowie- a ona że od pazdziernika i na umowie stałej. Pytamy: jak to przecież nikt nie odchodzi od pazdziernika. A nowa: a jakaś w ciąże zaszła to ja teraz zajmę to miejsce...
    Wyobrażasz sobie nasze miny a szczególnie tej dziewczyny w ciąży? Ona była przekonana, że jest niezastąpiona i że stara tak ją lubi, że jeśli w ogóle weźmie kogoś to na chwilę... aż mi jej szkoda się zrobiło.
    Ale tak to wygląda- karma wraca!!! także Aga musi się udać ;)
    No tak to właśnie jest :| ja sie nie zamierzam tymi pierdolami martwić mam ważniejsze problemy i piękniejsze cele :) a wiadomo nerwy nie pomagają wiec luzuje :)

    Co do karmy to kolezanka mi ostatnio powiedziała, ze działa ale ma tyle roboty, ze na opóźnienie :) wiec grzecznie czekam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 10:01

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 września 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny melduje tłustą, obrzydliwą, jedną kreskę na teście :(
    Jak to możliwe ?? Taki ładny fasolkowy wykres!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 6 września 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Trzymam kciuki za betę!
    Ja nauczona pierwszą ciąża, gdzie 10 dpo beta=0, a 13 dpo 68 - teraz czekam....
    O ile @ nie przyjdzie, to 11.09 dopiero idę na betę :)
    Wczoraj dwa drinki wypilam :-)
    Zobaczymy, nie obrazilabym sie, gdyby zdazylo sie jak u Ciebie ha ha ha

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 września 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:

    Flower a ty kiedy będziesz miała i vitro?
    A tego to najstarszi górale nie wiedzą ;)

    Cały czas trwają przygotowania co w miom przypadku nie jest takie proste.

    Anna Stasia jak noc ?? A tak serio to dziwie się że nie świecę w nocy

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ