X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 18 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro rano testuje i właśnie kupiłam pepino 10...
    Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

    5cs
  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 18 września 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 18 września 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczytuje Was od dawna, ale pierwszy raz się udzielam. Po krótce przedstawię swoją historię. Decyzja o powiększeniu rodziny zapadła na początku roku, z tym, że na spokojnie, bez termometra, testów owulacyjnych i bez najmniejszej presji. Ku mojemu zdziwieniu udało się w marcu, o czym dowiedziałam się półtorej tygodnia po terminie miesiączki, aż tak na spokojnie do tego podeszlismy, że nawet się nie zorientowałam, że tyle czasu minęło

  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 18 września 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążą nacieszylam się przez miesiąc, na rutynowej wizycie okazało się, że przestało bić serduszko w 9 tygodniu. Tego co było później wolałabym nie pamiętać.... Czułam się oszukana przez naturę.. Chciałam jak najszybciej zapełnić pustkę, w maju zaczęliśmy starania, zakupiłam miliony testów owulacyjnych, termometr owulacyjny, miliony specyfików na płodność. Po poronieniu zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy, tsh 9 w maju, teraz zeszłym do 4, oraz pcos. Dodatkowo na wizycie diagnoza- brak owulacji, co podejrzewalam obserwując swój organizm. I tak trzy miesiące z rzędu. W sierpniu lekarz przepisał mi Clo. W końcu coś ruszyło, owulacja była 8.09. Chciałam się do Was zapisać, do wrzesniowek, ale stwierdziłam, że poczekam do października. Zatestowac miałam w czwartek, ale, że niecierpliwa że mnie istota, zrobiłam to dzisiaj. I już sama nie wiem co myśleć. Tam coś jest czy mózg płata mi figle? Do terminu miesiączki jeszcze 4 dni, trochę plamie pomimo brania luteiny, co nie napawa optymizmem

  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 18 września 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklejam zdjęcie
    http://m.fotosik.pl/zdjecie/da696b5d81bd5859

  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 18 września 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że tak na raty, ale nie przepuszczalo w całości

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 19 września 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś tam Cienie jakby widać.. .

    5cs
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 19 września 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznieja jest cień powtórz jutro rano. :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 19 września 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja chyba się przepisuję na październik :/
    temp spada na łeb na szyję :/

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • akka88 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 19 września 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja ponownie. dziś w końcu oczekiwana @ przyszła czyli w 4 dniu po odstawieniu duphastonu. w tym cyklu do testów owu dołączam jeszcze pomiar temperaturki jestem pozytywnie nastawiona zobaczymy co z tego będzie :)

    innamorata88, nitta32 lubią tę wiadomość

  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 19 września 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rano ponownie siknęłam :) u góry z wczoraj na dole z dzisiaj. Przecieram oczy ze zdziwienia :)
    http://m.fotosik.pl/zdjecie/302a11e11e22c433

  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 19 września 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że w takiej sytuacji jest sens lecieć na betę, czy się nie nakręcac i spokojnie czekać na wizytę u lekarza?

  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 19 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznieja wrote:
    Dzisiaj rano ponownie siknęłam :) u góry z wczoraj na dole z dzisiaj. Przecieram oczy ze zdziwienia :)
    http://m.fotosik.pl/zdjecie/302a11e11e22c433

    Pozytyw jak talala. Ja np ide tak xzy siak na bete dzisiaj i w srode by zobaczyc czy przyrosty sa ok.


  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 19 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatkaa który to Twój dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznieja wrote:
    Dzisiaj rano ponownie siknęłam :) u góry z wczoraj na dole z dzisiaj. Przecieram oczy ze zdziwienia :)
    http://m.fotosik.pl/zdjecie/302a11e11e22c433

    Myśle ze nożna gratulować :) idź na bete potwierdzić :) i umawiał sie do lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ;)

  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 19 września 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzień spodziewanej @ i dużo zabarwionego na brązowo śluzu. Zaraz się @ rozkręci... Strasznie mi smutno, choć się spodziewałam i spadam na październik... Nie wiem czy dalej się bawić w obserwacje, testy owu (zakupiłam nawet monitor aby używać od kolejnego cyklu) czy zupełnie olać sprawę...

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 19 września 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ pierwszy raz się spóźnia 2 dzień....już bym wolała żeby przyszła....kupie test dzisiaj dla świętego spokoju i czekam na @

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zapraszamy na październik :) głowa do góry!!! Nie wolno Nam sie załamać :)

  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 19 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatkaa wrote:
    Pozytyw jak talala. Ja np ide tak xzy siak na bete dzisiaj i w srode by zobaczyc czy przyrosty sa ok.

    Moj to juz chyba 19 ale nie moglam wczesniej bo sie byczylam nad morzem.

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ