X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 19 września 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznieja - gratki :) co to za testy? 10 czy 25?
    Ja sie dzis powstrzymalam od testowania. Tempka dzis zaklocona (tylko 2h spalam do pomiaru), bo imprezowalismy wczoraj, ale utrzymalam postanowienie i nie pilam. Swoja droga to juz nawet nie mozna nie pic na imprezach, bo od razu o ciaze pytaja :/
    Zatestuje jutro. Trzymajcie kciuki!

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznieja gratulacje, piekna krecha :) wczorajszy cien tez bylo widac :)
    To chyba Nordtest, czulosc 10?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie ten Nordtest?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutusia juz trzymam kciuki

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 19 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rano test negatywny okres w srode...tylko czekać jak się pojawi...

    5cs
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 19 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam od gin. Nakrzyczała na mnie (na moją prośbę) za robienie badań bety bez konieczności i już więcej nie zrobię bez jej polecenia! Mam przyjść na wizytę kontrolną za 2 tyg, bo dziś jeszcze niewiele było widać. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 04.08.16. Czyli teoretyczny wiek ciąży o 6t4d. Owulację miałam ok 22.08.16 (testy owulacyjne), i wg wielkości pęcherzyka ciążowego umiejscowionego na szczęście w macicy wypada 5t5d, co przy moich nieregularnych cyklach (32-36dni) podobno jest ok. Troszkę się uspokoiłam, ale mój pęcherzyk ciążowy ma tylko 6mm, dodatkowo jest adnotacja, że "ewidentnego echa zarodka nie uwidoczniono, CRL 2mm?". Pani dr mówi, że po prostu trzeba odczekać te dwa tygodnie, i wtedy będzie wszystko wiadomo. Co o tym myślicie?

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tu tylko czas moze cos dać! Jestem pewna ze jak pójdziesz następny raz to zobaczysz bijące serduszko :) tylko spokojnie Nerwy nie sprzyjają maluchowi

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 19 września 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    Właśnie wróciłam od gin. Nakrzyczała na mnie (na moją prośbę) za robienie badań bety bez konieczności i już więcej nie zrobię bez jej polecenia! Mam przyjść na wizytę kontrolną za 2 tyg, bo dziś jeszcze niewiele było widać. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 04.08.16. Czyli teoretyczny wiek ciąży o 6t4d. Owulację miałam ok 22.08.16 (testy owulacyjne), i wg wielkości pęcherzyka ciążowego umiejscowionego na szczęście w macicy wypada 5t5d, co przy moich nieregularnych cyklach (32-36dni) podobno jest ok. Troszkę się uspokoiłam, ale mój pęcherzyk ciążowy ma tylko 6mm, dodatkowo jest adnotacja, że "ewidentnego echa zarodka nie uwidoczniono, CRL 2mm?". Pani dr mówi, że po prostu trzeba odczekać te dwa tygodnie, i wtedy będzie wszystko wiadomo. Co o tym myślicie?
    Nie stresuj się . Czasami serce pokazuje się około 7 i 8 tygodnia. Także na spokojnie ☺ a co do wizyty myślę że za tydzień już wszystko będzie ładnie widać. Ale może nie chce Cię stresować i podała za 2 tygodnie ☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 19 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Nie stresuj się . Czasami serce pokazuje się około 7 i 8 tygodnia. Także na spokojnie ☺ a co do wizyty myślę że za tydzień już wszystko będzie ładnie widać. Ale może nie chce Cię stresować i podała za 2 tygodnie ☺

    Proponowała nawet za miesiąc, ale później na mnie spojrzała i stwierdziła, że tyle to ja nie wytrzymam. W sobotę wyjeżdżamy w końcu na wyczekany urlop, więc na szczęście nie będę ciągle o tym rozmyślać. Podsunęłam mężowi pomysł, czy może w piątek przed wyjazdem nie iść jeszcze do innego gina na usg, ale już mi to wybił z głowy. Chyba....

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 19 września 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mój 14-16 dpo (w zależności od tego czy wierze ovufriendowi, sobie czy testom ovu). Zazwyczaj miesiączkę mam 14dpo. Dziś po wczorajszej suszy mam więcej śluzu. Kwaśny, kremowy, w sumie nie bardzo brązowy, delikatnie brązowy. Zauważyłam go wewnątrz, na bieliźnie nie. No i nie wiem. Czekam i czekam. Nic sie nie dzieje. Ból miesiączkowy od soboty. Nie chce robić sobie nadziei, wieczorem impreza - pic te lampkę wina i zapalić dwa papierosy czy nie? Nie chce sobie robić złudnej nadziei... Czytałam tez ze brązowe plamienia przed okresem to zaburzenia hormonalne - jakie musza być te plamienia by sieliczyly jako zaburzenia? Jak to było u Was? Bo czymś takim zwykle rozkręca sie @, prawda?

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 19 września 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    Właśnie wróciłam od gin. Nakrzyczała na mnie (na moją prośbę) za robienie badań bety bez konieczności i już więcej nie zrobię bez jej polecenia! Mam przyjść na wizytę kontrolną za 2 tyg, bo dziś jeszcze niewiele było widać. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 04.08.16. Czyli teoretyczny wiek ciąży o 6t4d. Owulację miałam ok 22.08.16 (testy owulacyjne), i wg wielkości pęcherzyka ciążowego umiejscowionego na szczęście w macicy wypada 5t5d, co przy moich nieregularnych cyklach (32-36dni) podobno jest ok. Troszkę się uspokoiłam, ale mój pęcherzyk ciążowy ma tylko 6mm, dodatkowo jest adnotacja, że "ewidentnego echa zarodka nie uwidoczniono, CRL 2mm?". Pani dr mówi, że po prostu trzeba odczekać te dwa tygodnie, i wtedy będzie wszystko wiadomo. Co o tym myślicie?
    Poczekaj spokojnie i ciesz się urlopem. Takie bieganie po lekarzach nic nie zmiani a może tylko przysporzyć więcej stresu, co w Twoim stanie nie jest wskazame. Przy cyklach 34-36 dniowych ovu jest ok 20 dc., a więc tydzień później niż w "standardowym" cyklu.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • oczekująca 11 Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 19 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Mogę się dołączyć ? Wydaje mi się, że miałam owulację 8 września
    ( stwierdzam to po śluzie) @ skończyła mi się 2 września od 4 miałam śluz rozciągliwy i trwał do 7/8 września w tych dniach tuliliśmy się z mężem . Od 8 mam śluz raz biały raz wodnisty , mam mdłości i boli mnie podbrzusze dodam też, że następna @ powinna być za 11 dni . Cykle mam średnio co 33 dni . Mam biegunkę, czasami jestem senna . Na przełomie 12 września robiłam test kreseczka bladziutka po jakimś czasie , następne również . 15 września kreska od razu ale biała . 16 poszłam na betę wynik negatywny . Co o tym sądzicie ?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekująca 11 wrote:
    Cześć . Mogę się dołączyć ? Wydaje mi się, że miałam owulację 8 września
    ( stwierdzam to po śluzie) @ skończyła mi się 2 września od 4 miałam śluz rozciągliwy i trwał do 7/8 września w tych dniach tuliliśmy się z mężem . Od 8 mam śluz raz biały raz wodnisty , mam mdłości i boli mnie podbrzusze dodam też, że następna @ powinna być za 11 dni . Cykle mam średnio co 33 dni . Mam biegunkę, czasami jestem senna . Na przełomie 12 września robiłam test kreseczka bladziutka po jakimś czasie , następne również . 15 września kreska od razu ale biała . 16 poszłam na betę wynik negatywny . Co o tym sądzicie ?
    Po czasie nie patrzy się na testy. Ciąży brak.

    Witamy :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 września 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny, mnie dzisiaj mega bola piersi sa jakby rozgrzane brzuch boli na jedzenie nie moge patrzeć testowanie dopiero 27

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 19 września 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj kolejne przejścia z izbą przyjęć - od 3 dni nasilał się ból w lewej stronie podbrzusza promieniujący na pachwinę, pośladek, plecy... podejrzenie zapalenia wyrostka robaczkowego lub zapalenia przydatków, wykluczone obie opcje, dzisiaj przeszło... :D bez sensu stracony dzień, ale no nie mogłam już wytrzymać tego bólu.

    Jedyne co wyniosłam z tej "przygody" to wiadomość, że endometrium ma 2,5 cm i że to normalne "miesiączkowe" endometrium. Wczoraj był ostatni dzień plamień, 6 dc... ciekawe, czy urośnie to endo do przyzwoitej grubości :(

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 września 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Ja wczoraj kolejne przejścia z izbą przyjęć - od 3 dni nasilał się ból w lewej stronie podbrzusza promieniujący na pachwinę, pośladek, plecy... podejrzenie zapalenia wyrostka robaczkowego lub zapalenia przydatków, wykluczone obie opcje, dzisiaj przeszło... :D bez sensu stracony dzień, ale no nie mogłam już wytrzymać tego bólu.

    Jedyne co wyniosłam z tej "przygody" to wiadomość, że endometrium ma 2,5 cm i że to normalne "miesiączkowe" endometrium. Wczoraj był ostatni dzień plamień, 6 dc... ciekawe, czy urośnie to endo do przyzwoitej grubości :(
    A nie 2,5mm? U mnie w 6 dc miało 7mm

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 19 września 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A nie 2,5mm? U mnie w 6 dc miało 7mm
    Taaak, oczywiscie ze mm, zle wpisalam :)
    No wlasnie, slabiutkie te moje 2,5 mm. W zeszlym miesiacu moje endo 2dpo mialo 7mm. Ale tez NIGDY na usg (a mialam ich wiele, jeszcze przed staraniami) nie przekroczylo 8mm...
    No nic, mam następne USG w środę (tym razem planowe, zlecone przez gina) zobaczymy czy urosło.. to będzie 9dc. Zastanawiam się, czy nie zmienić tylko terminu USG na 11 dc, bo będę miała tylko to jedno w tym cyklu więc może 11dc byłoby więcej widać...
    Od października będę miała "porządny" pakiet medyczny zamiast Medicoveru i może na monitoring się w kolejnym cyklu umówię. Bo takie z doskoku badania trochę bez sensu są..

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Taaak, oczywiscie ze mm, zle wpisalam :)
    No wlasnie, slabiutkie te moje 2,5 mm. W zeszlym miesiacu moje endo 2dpo mialo 7mm. Ale tez NIGDY na usg (a mialam ich wiele, jeszcze przed staraniami) nie przekroczylo 8mm...
    No nic, mam następne USG w środę (tym razem planowe, zlecone przez gina) zobaczymy czy urosło.. to będzie 9dc. Zastanawiam się, czy nie zmienić tylko terminu USG na 11 dc, bo będę miała tylko to jedno w tym cyklu więc może 11dc byłoby więcej widać...
    Od października będę miała "porządny" pakiet medyczny zamiast Medicoveru i może na monitoring się w kolejnym cyklu umówię. Bo takie z doskoku badania trochę bez sensu są..
    Kochana moje endo też normalnie reprezentuje biedę ;) może zacznij łykać magneb6 i koenzym q10. Mi mega pomógł. W ostateczności spróbuj z Estrofemem, ale o to musisz zagadać do gina. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 19 września 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    Proponowała nawet za miesiąc, ale później na mnie spojrzała i stwierdziła, że tyle to ja nie wytrzymam. W sobotę wyjeżdżamy w końcu na wyczekany urlop, więc na szczęście nie będę ciągle o tym rozmyślać. Podsunęłam mężowi pomysł, czy może w piątek przed wyjazdem nie iść jeszcze do innego gina na usg, ale już mi to wybił z głowy. Chyba....
    A to za miesiąc to przesadziła zdrowo ☺ ale teraz lepiej nie idź. Czekaj już wiesz że jest na miejscu. Teraz ciesz się urlopem a i kropek lepiej się ułoży ☺

    olis87, innamorata88 lubią tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 19 września 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Kochana moje endo też normalnie reprezentuje biedę ;) może zacznij łykać magneb6 i koenzym q10. Mi mega pomógł. W ostateczności spróbuj z Estrofemem, ale o to musisz zagadać do gina. :)
    Zażeram się tym magnezem, dodatkowo B-komplex, olej z wiesiołka, ryby, migdały, czerwone wino, jod od endokrynolog dopóki nie wyjaśni się sprawa ze skaczącym TSH... No zobaczymy czy to endo "utyje" do następnego USG na moich wspomagaczach. Podobno herbata z liści malin pomaga, ale nie chcę czuć się już całkowicie jak jakiś szaman :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ