Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 10 września 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Dzień dobry wszystkim :) u mnie dzisiaj według om 26 a według usg 27 tc :) w 37 tyg może maly juz się pakować 😅😅
    Zaczęły mi się bole brzucha, ale takie rozciąganie, więc teraz rośnie szybko.. od wczoraj nie mogę się przekręcić na drugi bok jak leżę, ale młody się rusza więc jest wszystko dobrze :)
    Za parę dni przyjdzie mi paczka od sióstr z Niemiec, nakupowaly ciuszków dla dzidziusia, a druga paczka będzie za niedługo wysłana i będą tam rzeczy dla mnie typu staniki do karmienia, podgrzewacz do butelek.

    ja tez mam od 30 tyg nie moge sie przekrecac i normalnie chodzic to problem z miednica i ból krocza 🙈 jak mi nie przejdzie po porodzie to badania, usg czy nie rozejscie spojenia lonowego

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 10 września 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz mocniej mnie ten brzuch boli, w ogóle nie puszcza ten bol, coraz mocniejszy jest... I nie wiem czy iść do lekarza czy nie...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 10 września 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra idę do lekarza bo jutro jest sobota i będę musiała wtedy na IP jechać.... coś mi nie pasuje ten mój bol brzucha, najbardziej po prawej stronie....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 10 września 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka, jesli ci nie odpowiada bol to idz... i nie daj sie zwiesc, niech sprawdzaja dokladnie... przeplywy itp najlepiej jalby tez sprawdzili 🥰 trzymam kciuki!

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 10 września 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Alutka, jesli ci nie odpowiada bol to idz... i nie daj sie zwiesc, niech sprawdzaja dokladnie... przeplywy itp najlepiej jalby tez sprawdzili 🥰 trzymam kciuki!

    Znów mam bakterie, jeszcze więcej jak miałam, jutro idę na posiew zobaczyć co to za bakteria...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 10 września 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaki, no to sprawdzaj to jutro i sie nie denerwuj ❤

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 10 września 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pojechalybyscie na chrzciny do rodziny 40km od domu na 1-2tyg przed terminem?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 10 września 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa jutro nie pójdę bo Sobota... w pn zrobię ten posiew

    Hmm.. nie wiem czy bym pojechała na chrzciny tak blisko terminu, pewnie by zależało jakbym się czuła.... Ale raczej bym nie ryzykowala

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 10 września 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka A skąd wiesz że masz bakterie, byłaś u lekarza?
    Wybacz, ale nie zrozumiałam;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 10 września 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Alutka A skąd wiesz że masz bakterie, byłaś u lekarza?
    Wybacz, ale nie zrozumiałam;)

    W czwartek w tamtym tyg miałam robione badania krwi i moczu, no i wyszło że mam bakterie..

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 10 września 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Dziewczyny pojechalybyscie na chrzciny do rodziny 40km od domu na 1-2tyg przed terminem?

    Zależy od samopoczucia, aczkolwiek np. Dziś bylam odebrać paczkę tylko i ledwo przyszłam. Ręce i stopy strasznie spuchly.

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 10 września 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zalezy chyba jak sie bede czula, powiem wam ze kilka dni po slubie i juz dzis bym tak nie tancowala jak na wlasnym weselu, wczoraj juz stękalam w nocy przy przekrecaniu sie, jest mi juz mwga ciezko a to tylko kilka dni roznicy, w poniedzialek jeszcze bylam w pelni zycia... wiec tydzien przed terminem czy dwa , to moze byc ciezko, no nic, bede widziec jak sie czuje 😁😁🥰 moze i to uda mi sie odbyc 🤗

    Dzis se uswiadomilam ze musze wyprac koszule do szpitala 🙈 bo przeciez przydaloby sie nowe poprac bo bedzie mialo stycznosc z dzieckiem🤣

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 10 września 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Wlasnie zalezy chyba jak sie bede czula, powiem wam ze kilka dni po slubie i juz dzis bym tak nie tancowala jak na wlasnym weselu, wczoraj juz stękalam w nocy przy przekrecaniu sie, jest mi juz mwga ciezko a to tylko kilka dni roznicy, w poniedzialek jeszcze bylam w pelni zycia... wiec tydzien przed terminem czy dwa , to moze byc ciezko, no nic, bede widziec jak sie czuje 😁😁🥰 moze i to uda mi sie odbyc 🤗

    Dzis se uswiadomilam ze musze wyprac koszule do szpitala 🙈 bo przeciez przydaloby sie nowe poprac bo bedzie mialo stycznosc z dzieckiem🤣

    Marienn tak na prawdę tydzień przed terminem czy dwa to ty już Klare możesz tulić wiec wiesz 😅

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 10 września 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie wiiem 🙈🙈 chociaz bardzo bym chciala donosic do 39t 🤗🤗
    Termin mam na 22/10
    Lekarz mowi ze 15-16/10 urodze
    A te chrzciny maja byc chyba jakos 03/10 z tego co mi wiadomo wiec moze jeszcze Klara poczeka 🙈🙈


    Laski, zacznijcie obserwowac instagrama MATKAPROMOCJA
    Babeczka podaje wam mega promki dla dzieci, wam sie w polsce przyda 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2021, 16:23

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 11 września 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie coś od wczoraj podbrzusze ciągnie nie wiem czy macicy rośnie czy co...

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 11 września 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka 😑 ale boli? Moze sie przesililas? Moze cos siw rozciaga?
    Dopoko bol nie jest na dole podbrzusza silniejszy niz na okres to podobno nie ma co sie stresowac ale trzeba lezec... 😘

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 11 września 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no co jakis czas tak złapie nie boli bardzo raczej lekko ;) myślę że to coś rośnie i tyle no i wczoraj trochę zapomnialam o magnezie wiec możliwe że to to ;) bo takto już prawie 16 tydzień a ja nie czuje brzucha aż dziwnie;)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 11 września 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to zapewne dlatego🥰 duzo wypoczywaj 🥰
    Wiem, zapewne to jest nudne, ale lepiej odpoczac "na zapas" 😂😂😂

    Karolcia znalazlas juz wymarzony wozek?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 11 września 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się marienn ale wczoraj nawet przy leżeniu mnie trochę plecy bolały;p
    Jednego dnia myślę pozytywnie a drugiego że aż dziwnie że nic nie czuc ,kobiety to za dużo myślą;p
    A kiedy zaczęłyście robić w ogóle jakieś zakupy ?

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 11 września 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)
    Znalazłam parę używanych. Za tydzień bedziemy jeździć i oglądac;)
    Ten np
    https://zapodaj.net/4ef26d611c767.jpg.html

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ