X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 października 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam Jeszce raz test i chyba negatyw :( co myślicie

    https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Ja niestety nic nie widze.

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 25 października 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam Jeszce raz test i chyba negatyw :( co myślicie

    https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html

    Tutaj nie widać drugiej kreski. Ale może zdjęcie słabszej jakości i nie widać.
    A kiedy masz termin okresu? Bo może robisz testy za wcześnie?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, super, że w przychodni tak szybko zareagowali i że nie olewają takich rzeczy jak delikatne krwawienia, mam nadzieję, że nie będziesz mieć już żadnych przykrych i stresujacych niespodzianek :)
    Ja też już wybrałam szpital, powoli ogarniam położną i wyprawke :)
    Po wizytach nasz dzidziuś ma 430g, mierzy 19 cm, no i najważniejsze, będzie chłopak, mąż szczęśliwy, ja też :*
    Na prenatalnych wszystko dobrze, ale Pani doktor spytała nas dlaczego nie zrobiliśmy nifty skoro prawdopidobienstwo trisomii 21 było 1:700 I znowu zasiała w nas ziarenko strachu i niepewności.. koszt tego badania to 2400,00 i zaczęliśmy się z mężem zastanawiać czy aby to nie jest naciąganie, bo jak sama Pani doktor stwierdziła jeszcze do niedawna nie było czegoś takiego jak ryzyko pośrednie, a 1:700 mieściło się w ryzyku niskim :)
    I jak sama powiedziała test nifty również nie odpowie na pytanie czy dziecko jest obciążone genetycznie, może to potwierdzić jedynie punkcja :)
    A tu jeszcze zdjecie naszego modela :D
    Śmiejemy się, że nie lubi zdjęć jak tatuś i od małego ma na wszystko wyrąbane :D
    https://zapodaj.net/64a172bc86ff7.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 15:05

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 października 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka jak się czujesz? Kiedy ta kolejną wizyta? Żebym wiedziała kiedy trzymać kciuki :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 października 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka co u Ciebie? :) jak dzidziuś i samopoczucie? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 października 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze małe pytanie,
    strasznie zwolnił mi metabolizm, potrafię nie iść do toalety przez 4 dni :/
    Próbowałam już wszystkiego, pije szklankę wody na czczo, oprócz tego 2 litry wody dziennie, jem 5x dziennie co 3 godziny, na śniadanie owsianka z łyżką siemienia lnianego, chleb tylko żytni, dużo jabłek, śliwki suszone i nic... macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 16:19

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 26 października 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, gratuluję synka :* Samych chłopaków tu mamy na forum :-)
    Zdjęcie cudowne, jak ślicznie rączki trzyma, pełen luz :-)

    Mi na zaparcia zawsze pomagało kiwi. 3 sztuki przed snem i rano ulga ;-)

    Nasz synek aży już prawie 1,5 kg. Normalnie kawał chłopa :-D Brzuch poszedł mi w górę, coraz ciężej mi się już oddycha i bardzo szybko się męczę. Do tego czasem nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania i strasznie się wiercę :-(

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 27 października 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Aguś, trzymam kciuki, żeby do końca nie było żadnych stresujących niespodzianek ;*
    Patrzę na Twój suwaczek i jeszcze 2 tygodnie i będziesz mieć donoszoną ciążę :-) Jak szybko zleciało :)

    Nasz synek waży już prawie 1,5 kg :-D
    Właśnie synuś ma przykaz posiedzenia w brzuszku jeszcze z dwa tygodnie i potem może śmiało wychodzić ;-) bo już z dnia na dzień coraz ciężej mamie :-P Najgorsze u nas są noce teraz, strasznie bolą pachwiny i biodra i ciężko wygodną pozycję znaleźć, poza tym częste wycieczki do WC i tak naprawdę po nocy zamiast odpocząć, to jeszcze bardziej zmęczona :-/

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 27 października 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Aguś, super, że w przychodni tak szybko zareagowali i że nie olewają takich rzeczy jak delikatne krwawienia, mam nadzieję, że nie będziesz mieć już żadnych przykrych i stresujacych niespodzianek :)
    Ja też już wybrałam szpital, powoli ogarniam położną i wyprawke :)
    Po wizytach nasz dzidziuś ma 430g, mierzy 19 cm, no i najważniejsze, będzie chłopak, mąż szczęśliwy, ja też :*
    Na prenatalnych wszystko dobrze, ale Pani doktor spytała nas dlaczego nie zrobiliśmy nifty skoro prawdopidobienstwo trisomii 21 było 1:700 I znowu zasiała w nas ziarenko strachu i niepewności.. koszt tego badania to 2400,00 i zaczęliśmy się z mężem zastanawiać czy aby to nie jest naciąganie, bo jak sama Pani doktor stwierdziła jeszcze do niedawna nie było czegoś takiego jak ryzyko pośrednie, a 1:700 mieściło się w ryzyku niskim :)
    I jak sama powiedziała test nifty również nie odpowie na pytanie czy dziecko jest obciążone genetycznie, może to potwierdzić jedynie punkcja :)
    A tu jeszcze zdjecie naszego modela :D
    Śmiejemy się, że nie lubi zdjęć jak tatuś i od małego ma na wszystko wyrąbane :D
    https://zapodaj.net/64a172bc86ff7.jpg.html
    Super :-) Miałam przeczucie, że u Was też synuś będzie :-) Przekaż gratulacje tatusiowi ;-) Pewnie pęka z dumy ;-)
    A nie jest przypadkiem tak, że jeśli jest jakieś wskazanie do NIFTy (czyli np niejednoznaczny test PAPPa), to wtedy powinni dać skierowanie na NIFTY na NFZ...?
    Ale ja jestem pewna, że u Was jest wszystko ok :-*
    Zdjęcie urocze <3 :-)
    Masz już upatrzony jakiś wózek? :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 27 października 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczyny jeszcze małe pytanie,
    strasznie zwolnił mi metabolizm, potrafię nie iść do toalety przez 4 dni :/
    Próbowałam już wszystkiego, pije szklankę wody na czczo, oprócz tego 2 litry wody dziennie, jem 5x dziennie co 3 godziny, na śniadanie owsianka z łyżką siemienia lnianego, chleb tylko żytni, dużo jabłek, śliwki suszone i nic... macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? :)
    Ja nieraz mam tak, że naprawdę nic z takicb domowych naturalnych sposobów mi nie pomaga :-( i wtedy ratuję się czasem syropem z laktulozą lub w ostateczności czopkami eva'qu (można w ciąży).

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 października 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha polecam poduszke ciazowa. Jest super.
    Werka gratuluje chlopczyka.:-) masz juz jakies faworyty apropo imion? :-)
    Ja ogolnie czuje sie dobrze. Na usg ide prywatnie w piatek, juz sie nie moge doczekac, a wizyte z polozna mam w poniedzialek. Taki wywiad itd. :-)
    Ogolnie to od dwoch dni mam taki sluz w kolorze kawy z mlekiem. Plamilam minimalnie. Raz. Dzwonilam do poloznej aby sie o to dopytac i ona twierdzi ze jesli nie jest to krew to nie ma co panikowac. Twierdzi ze moze to byc zwiazane z implantacja badz z tworzeniem sie lozyska. No nie wiem, ale nie pozostaje mi nic innego jak jej ufac, bo komus musze. A tu i tak nic mi teraz nie zrobia z tym. Boli brzucha nie mam wiec mysle pozytywnie. A takto cycki bola :-) zero mdlosci, nic :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Właśnie synuś ma przykaz posiedzenia w brzuszku jeszcze z dwa tygodnie i potem może śmiało wychodzić ;-) bo już z dnia na dzień coraz ciężej mamie :-P Najgorsze u nas są noce teraz, strasznie bolą pachwiny i biodra i ciężko wygodną pozycję znaleźć, poza tym częste wycieczki do WC i tak naprawdę po nocy zamiast odpocząć, to jeszcze bardziej zmęczona :-/
    Ja już teraz mam problem z zakładaniem skarpetek bo nie jestem przyzwyczajona do brzucha, więc aż się boję co będzie dalej :D
    Ale mimo wszystko kocham ten brzusio, a jak mały czasem kopie to się uśmiecham aż sama do siebie :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 października 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Werka, gratuluję synka :* Samych chłopaków tu mamy na forum :-)
    Zdjęcie cudowne, jak ślicznie rączki trzyma, pełen luz :-)

    Mi na zaparcia zawsze pomagało kiwi. 3 sztuki przed snem i rano ulga ;-)

    Nasz synek aży już prawie 1,5 kg. Normalnie kawał chłopa :-D Brzuch poszedł mi w górę, coraz ciężej mi się już oddycha i bardzo szybko się męczę. Do tego czasem nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania i strasznie się wiercę :-(
    Dziękujemy :*
    Gdzieś też czytałam że mamy polecamy kiwi, wypróbuję, dzięki :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 października 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Super :-) Miałam przeczucie, że u Was też synuś będzie :-) Przekaż gratulacje tatusiowi ;-) Pewnie pęka z dumy ;-)
    A nie jest przypadkiem tak, że jeśli jest jakieś wskazanie do NIFTy (czyli np niejednoznaczny test PAPPa), to wtedy powinni dać skierowanie na NIFTY na NFZ...?
    Ale ja jestem pewna, że u Was jest wszystko ok :-*
    Zdjęcie urocze <3 :-)
    Masz już upatrzony jakiś wózek? :-)
    Test Nifty z NFZ robiony jest tylko przy ryzyku wysokim tj od 1:300, my mamy pośrednie, więc musielibyśmy płacić całość...
    Wózka nie mam, podobają mi się różne, od Quinny, przez Anexy, kończąc na Bebetto, każdy ma coś w sobie, ale oglądałam na razie tylko pod kątem wizualnym, musze poczytać jeszcze opinie :)
    A Wy jakie macie wózki/ lub jakie polecacie? :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 października 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja nieraz mam tak, że naprawdę nic z takicb domowych naturalnych sposobów mi nie pomaga :-( i wtedy ratuję się czasem syropem z laktulozą lub w ostateczności czopkami eva'qu (można w ciąży).
    W ostateczności Aguś spróbuje też tego syropu i czopkow :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 października 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Agniecha polecam poduszke ciazowa. Jest super.
    Werka gratuluje chlopczyka.:-) masz juz jakies faworyty apropo imion? :-)
    Ja ogolnie czuje sie dobrze. Na usg ide prywatnie w piatek, juz sie nie moge doczekac, a wizyte z polozna mam w poniedzialek. Taki wywiad itd. :-)
    Ogolnie to od dwoch dni mam taki sluz w kolorze kawy z mlekiem. Plamilam minimalnie. Raz. Dzwonilam do poloznej aby sie o to dopytac i ona twierdzi ze jesli nie jest to krew to nie ma co panikowac. Twierdzi ze moze to byc zwiazane z implantacja badz z tworzeniem sie lozyska. No nie wiem, ale nie pozostaje mi nic innego jak jej ufac, bo komus musze. A tu i tak nic mi teraz nie zrobia z tym. Boli brzucha nie mam wiec mysle pozytywnie. A takto cycki bola :-) zero mdlosci, nic :-)
    To masz tak jak ja, żadnych objawów :)
    Co do imion to zastanawiamy się z mężem nad Kubusiem lub Filipkiem, ale to jeszcze zobaczymy :)
    Oszczędzaj się kochana, do piątku już niedługo :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 października 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    To masz tak jak ja, żadnych objawów :)
    Co do imion to zastanawiamy się z mężem nad Kubusiem lub Filipkiem, ale to jeszcze zobaczymy :)
    Oszczędzaj się kochana, do piątku już niedługo :*
    Noo czekam na ta wizyte z niecierpliwoscia. :-)
    Ladne imionka. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 października 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Noo czekam na ta wizyte z niecierpliwoscia. :-)
    Ladne imionka. :-)
    Wiem, że Ty jesteś dopiero na początku ale masz już też jakieś swoje typy? :))

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 października 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh nie bylabym soba gdybym nie miala :-)
    Jesli chodzi o chlopczyka to Kordian, maz bardzo chce. Mi sie jeszcze Kacperek podoba. A dziewczynka Hania - maz sie nie moze przekonac, Oliwka tez bardzo nam sie podoba. :-) ale wszystko wyjdzie z czasem :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 października 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z innej beczki. Co sadzicie o szczepieniu sie w ciazy? Mi proponuja na grype i ksztusiec. Nie wiem co o tym sadzic

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ