Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam Jeszce raz test i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html
    Ja niestety nic nie widze.

10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 25 października 2018, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietka89 wrote:
    Dziś zrobiłam Jeszce raz test i chyba negatyw :( co myślicie

https://zapodaj.net/75f527b453e68.jpg.html

Tutaj nie widać drugiej kreski. Ale może zdjęcie słabszej jakości i nie widać.
    A kiedy masz termin okresu? Bo może robisz testy za wcześnie?

qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, super, że w przychodni tak szybko zareagowali i że nie olewają takich rzeczy jak delikatne krwawienia, mam nadzieję, że nie będziesz mieć już żadnych przykrych i stresujacych niespodzianek :)
    Ja też już wybrałam szpital, powoli ogarniam położną i wyprawke :)
    Po wizytach nasz dzidziuś ma 430g, mierzy 19 cm, no i najważniejsze, będzie chłopak, mąż szczęśliwy, ja też :*
    Na prenatalnych wszystko dobrze, ale Pani doktor spytała nas dlaczego nie zrobiliśmy nifty skoro prawdopidobienstwo trisomii 21 było 1:700 I znowu zasiała w nas ziarenko strachu i niepewności.. koszt tego badania to 2400,00 i zaczęliśmy się z mężem zastanawiać czy aby to nie jest naciąganie, bo jak sama Pani doktor stwierdziła jeszcze do niedawna nie było czegoś takiego jak ryzyko pośrednie, a 1:700 mieściło się w ryzyku niskim :)
    I jak sama powiedziała test nifty również nie odpowie na pytanie czy dziecko jest obciążone genetycznie, może to potwierdzić jedynie punkcja :)
    A tu jeszcze zdjecie naszego modela :D
    Śmiejemy się, że nie lubi zdjęć jak tatuś i od małego ma na wszystko wyrąbane :D
    https://zapodaj.net/64a172bc86ff7.jpg.html

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 15:05

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka jak się czujesz? Kiedy ta kolejną wizyta? Żebym wiedziała kiedy trzymać kciuki :)

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka co u Ciebie? :) jak dzidziuś i samopoczucie? :*

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze małe pytanie,
    strasznie zwolnił mi metabolizm, potrafię nie iść do toalety przez 4 dni :/
    Próbowałam już wszystkiego, pije szklankę wody na czczo, oprócz tego 2 litry wody dziennie, jem 5x dziennie co 3 godziny, na śniadanie owsianka z łyżką siemienia lnianego, chleb tylko żytni, dużo jabłek, śliwki suszone i nic... macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 16:19

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 26 października 2018, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, gratuluję synka :* Samych chłopaków tu mamy na forum :-)
    Zdjęcie cudowne, jak ślicznie rączki trzyma, pełen luz :-)

Mi na zaparcia zawsze pomagało kiwi. 3 sztuki przed snem i rano ulga ;-)

Nasz synek aży już prawie 1,5 kg. Normalnie kawał chłopa :-D Brzuch poszedł mi w górę, coraz ciężej mi się już oddycha i bardzo szybko się męczę. Do tego czasem nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania i strasznie się wiercę :-(

qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Aguś, trzymam kciuki, żeby do końca nie było żadnych stresujących niespodzianek ;*
    Patrzę na Twój suwaczek i jeszcze 2 tygodnie i będziesz mieć donoszoną ciążę :-) Jak szybko zleciało :)

Nasz synek waży już prawie 1,5 kg :-D
    Właśnie synuś ma przykaz posiedzenia w brzuszku jeszcze z dwa tygodnie i potem może śmiało wychodzić ;-) bo już z dnia na dzień coraz ciężej mamie :-P Najgorsze u nas są noce teraz, strasznie bolą pachwiny i biodra i ciężko wygodną pozycję znaleźć, poza tym częste wycieczki do WC i tak naprawdę po nocy zamiast odpocząć, to jeszcze bardziej zmęczona :-/

qdkkx1hppzr9qlv8.png
    p19ucsqvh84pvyvi.png
  • agniecha2101 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Aguś, super, że w przychodni tak szybko zareagowali i że nie olewają takich rzeczy jak delikatne krwawienia, mam nadzieję, że nie będziesz mieć już żadnych przykrych i stresujacych niespodzianek :)
    Ja też już wybrałam szpital, powoli ogarniam położną i wyprawke :)
    Po wizytach nasz dzidziuś ma 430g, mierzy 19 cm, no i najważniejsze, będzie chłopak, mąż szczęśliwy, ja też :*
    Na prenatalnych wszystko dobrze, ale Pani doktor spytała nas dlaczego nie zrobiliśmy nifty skoro prawdopidobienstwo trisomii 21 było 1:700 I znowu zasiała w nas ziarenko strachu i niepewności.. koszt tego badania to 2400,00 i zaczęliśmy się z mężem zastanawiać czy aby to nie jest naciąganie, bo jak sama Pani doktor stwierdziła jeszcze do niedawna nie było czegoś takiego jak ryzyko pośrednie, a 1:700 mieściło się w ryzyku niskim :)
    I jak sama powiedziała test nifty również nie odpowie na pytanie czy dziecko jest obciążone genetycznie, może to potwierdzić jedynie punkcja :)
    A tu jeszcze zdjecie naszego modela :D
    Śmiejemy się, że nie lubi zdjęć jak tatuś i od małego ma na wszystko wyrąbane :D
    https://zapodaj.net/64a172bc86ff7.jpg.html
    Super :-) Miałam przeczucie, że u Was też synuś będzie :-) Przekaż gratulacje tatusiowi ;-) Pewnie pęka z dumy ;-)
    A nie jest przypadkiem tak, że jeśli jest jakieś wskazanie do NIFTy (czyli np niejednoznaczny test PAPPa), to wtedy powinni dać skierowanie na NIFTY na NFZ...?
    Ale ja jestem pewna, że u Was jest wszystko ok :-*
    Zdjęcie urocze <3 :-)
    Masz już upatrzony jakiś wózek? :-)

qdkkx1hppzr9qlv8.png
    p19ucsqvh84pvyvi.png
  • agniecha2101 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczyny jeszcze małe pytanie,
    strasznie zwolnił mi metabolizm, potrafię nie iść do toalety przez 4 dni :/
    Próbowałam już wszystkiego, pije szklankę wody na czczo, oprócz tego 2 litry wody dziennie, jem 5x dziennie co 3 godziny, na śniadanie owsianka z łyżką siemienia lnianego, chleb tylko żytni, dużo jabłek, śliwki suszone i nic... macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? :)
    Ja nieraz mam tak, że naprawdę nic z takicb domowych naturalnych sposobów mi nie pomaga :-( i wtedy ratuję się czasem syropem z laktulozą lub w ostateczności czopkami eva'qu (można w ciąży).

qdkkx1hppzr9qlv8.png
    p19ucsqvh84pvyvi.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha polecam poduszke ciazowa. Jest super.
    Werka gratuluje chlopczyka.:-) masz juz jakies faworyty apropo imion? :-)
    Ja ogolnie czuje sie dobrze. Na usg ide prywatnie w piatek, juz sie nie moge doczekac, a wizyte z polozna mam w poniedzialek. Taki wywiad itd. :-)
    Ogolnie to od dwoch dni mam taki sluz w kolorze kawy z mlekiem. Plamilam minimalnie. Raz. Dzwonilam do poloznej aby sie o to dopytac i ona twierdzi ze jesli nie jest to krew to nie ma co panikowac. Twierdzi ze moze to byc zwiazane z implantacja badz z tworzeniem sie lozyska. No nie wiem, ale nie pozostaje mi nic innego jak jej ufac, bo komus musze. A tu i tak nic mi teraz nie zrobia z tym. Boli brzucha nie mam wiec mysle pozytywnie. A takto cycki bola :-) zero mdlosci, nic :-)

10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Właśnie synuś ma przykaz posiedzenia w brzuszku jeszcze z dwa tygodnie i potem może śmiało wychodzić ;-) bo już z dnia na dzień coraz ciężej mamie :-P Najgorsze u nas są noce teraz, strasznie bolą pachwiny i biodra i ciężko wygodną pozycję znaleźć, poza tym częste wycieczki do WC i tak naprawdę po nocy zamiast odpocząć, to jeszcze bardziej zmęczona :-/
    Ja już teraz mam problem z zakładaniem skarpetek bo nie jestem przyzwyczajona do brzucha, więc aż się boję co będzie dalej :D
    Ale mimo wszystko kocham ten brzusio, a jak mały czasem kopie to się uśmiecham aż sama do siebie :D

agniecha2101 lubi tę wiadomość

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Werka, gratuluję synka :* Samych chłopaków tu mamy na forum :-)
    Zdjęcie cudowne, jak ślicznie rączki trzyma, pełen luz :-)

Mi na zaparcia zawsze pomagało kiwi. 3 sztuki przed snem i rano ulga ;-)

Nasz synek aży już prawie 1,5 kg. Normalnie kawał chłopa :-D Brzuch poszedł mi w górę, coraz ciężej mi się już oddycha i bardzo szybko się męczę. Do tego czasem nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania i strasznie się wiercę :-(
    Dziękujemy :*
    Gdzieś też czytałam że mamy polecamy kiwi, wypróbuję, dzięki :*

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Super :-) Miałam przeczucie, że u Was też synuś będzie :-) Przekaż gratulacje tatusiowi ;-) Pewnie pęka z dumy ;-)
    A nie jest przypadkiem tak, że jeśli jest jakieś wskazanie do NIFTy (czyli np niejednoznaczny test PAPPa), to wtedy powinni dać skierowanie na NIFTY na NFZ...?
    Ale ja jestem pewna, że u Was jest wszystko ok :-*
    Zdjęcie urocze <3 :-)
    Masz już upatrzony jakiś wózek? :-)
    Test Nifty z NFZ robiony jest tylko przy ryzyku wysokim tj od 1:300, my mamy pośrednie, więc musielibyśmy płacić całość...
    Wózka nie mam, podobają mi się różne, od Quinny, przez Anexy, kończąc na Bebetto, każdy ma coś w sobie, ale oglądałam na razie tylko pod kątem wizualnym, musze poczytać jeszcze opinie :)
    A Wy jakie macie wózki/ lub jakie polecacie? :)

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja nieraz mam tak, że naprawdę nic z takicb domowych naturalnych sposobów mi nie pomaga :-( i wtedy ratuję się czasem syropem z laktulozą lub w ostateczności czopkami eva'qu (można w ciąży).
    W ostateczności Aguś spróbuje też tego syropu i czopkow :)

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Agniecha polecam poduszke ciazowa. Jest super.
    Werka gratuluje chlopczyka.:-) masz juz jakies faworyty apropo imion? :-)
    Ja ogolnie czuje sie dobrze. Na usg ide prywatnie w piatek, juz sie nie moge doczekac, a wizyte z polozna mam w poniedzialek. Taki wywiad itd. :-)
    Ogolnie to od dwoch dni mam taki sluz w kolorze kawy z mlekiem. Plamilam minimalnie. Raz. Dzwonilam do poloznej aby sie o to dopytac i ona twierdzi ze jesli nie jest to krew to nie ma co panikowac. Twierdzi ze moze to byc zwiazane z implantacja badz z tworzeniem sie lozyska. No nie wiem, ale nie pozostaje mi nic innego jak jej ufac, bo komus musze. A tu i tak nic mi teraz nie zrobia z tym. Boli brzucha nie mam wiec mysle pozytywnie. A takto cycki bola :-) zero mdlosci, nic :-)
    To masz tak jak ja, żadnych objawów :)
    Co do imion to zastanawiamy się z mężem nad Kubusiem lub Filipkiem, ale to jeszcze zobaczymy :)
    Oszczędzaj się kochana, do piątku już niedługo :*

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    To masz tak jak ja, żadnych objawów :)
    Co do imion to zastanawiamy się z mężem nad Kubusiem lub Filipkiem, ale to jeszcze zobaczymy :)
    Oszczędzaj się kochana, do piątku już niedługo :*
    Noo czekam na ta wizyte z niecierpliwoscia. :-)
    Ladne imionka. :-)

10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 27 października 2018, 19:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Noo czekam na ta wizyte z niecierpliwoscia. :-)
    Ladne imionka. :-)
    Wiem, że Ty jesteś dopiero na początku ale masz już też jakieś swoje typy? :))

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 28 października 2018, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh nie bylabym soba gdybym nie miala :-)
    Jesli chodzi o chlopczyka to Kordian, maz bardzo chce. Mi sie jeszcze Kacperek podoba. A dziewczynka Hania - maz sie nie moze przekonac, Oliwka tez bardzo nam sie podoba. :-) ale wszystko wyjdzie z czasem :-)

10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 28 października 2018, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z innej beczki. Co sadzicie o szczepieniu sie w ciazy? Mi proponuja na grype i ksztusiec. Nie wiem co o tym sadzic

10.09.2019 Marcel
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego