X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 30 października 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, a jak Twoja waga? Ja mam już +12 kg i dostałam opieprz od lekarza, że tyle to powinnam mieć na koniec ciąży, a nie w 30 tc :-(

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 30 października 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Super :-) Dobrze, że torbiel się zmniejsza :-)
    Jeszcze kilka dni i pewnie będzie już i słychać serduszko :-)
    Kiedy teraz będziesz miała jakąś wizytę?
    Ojeej nastepna wizyta taka z NHS to kolo 12tyg. Ale planuje isc prywatnie za 2tyg. Zeby uslyszec serduszko. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2018, 15:19

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 30 października 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wy sobie zrobilyscie taki paseczek z obrazkiem i danym tygodniem pod nickiem? Tez bym sobie ustawila.

    10.09.2019 Marcel
  • misza90 Przyjaciółka
    Postów: 88 175

    Wysłany: 30 października 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nazywam się Agnieszka od 8 miesięcy staramy się o dziecko.. niesamowite, że tyle kobiet ma takie urojenia ciążowe przed testem jak ja miałam prawie co każdy cykl.. Tym razem właśnie nic nie czuję, owulację wykryłam za pomocą testów i tego dnia i następnego współżyliśmy, przez kolejne dwa dni miałam plamienia... co o tym myślicie? czy owulacja mogła się przesunąć, przez to plamienia były okołoowulacyjne? Później się nie kochaliśmy bo byłam przeziębiona.. dziś jest 22 dzień cyklu, nic nie czuję poza wzdęciami.. co o tym myślicie , jest szansa?

    Mąż kryptozoospermia, zamrożone plemniki, Pick-up 18.10 transfer odwołany - hiperstymulacja
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.12 Transfer 5 dniowej blastki
    30.12 beta 40 🥰
    1.09.2020 Blanka 🥳
    14.11.2022 FET 4.2.1 nieudany
    16.01.2023 FET 4.2.2
    7dpt 24,3 bhcg
    9 dpt 40,6
    11 dpt 48 :(
    22.04 transfer 4.22 i 3.22 🙏
    Transfer nieudany
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 30 października 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny jak wy sobie zrobilyscie taki paseczek z obrazkiem i danym tygodniem pod nickiem? Tez bym sobie ustawila.

    Wchodzisz na suwaczki.com, tam wpisujesz dane, generujesz link i wklejasz do podpisu :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 30 października 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misza90 wrote:
    Hej nazywam się Agnieszka od 8 miesięcy staramy się o dziecko.. niesamowite, że tyle kobiet ma takie urojenia ciążowe przed testem jak ja miałam prawie co każdy cykl.. Tym razem właśnie nic nie czuję, owulację wykryłam za pomocą testów i tego dnia i następnego współżyliśmy, przez kolejne dwa dni miałam plamienia... co o tym myślicie? czy owulacja mogła się przesunąć, przez to plamienia były okołoowulacyjne? Później się nie kochaliśmy bo byłam przeziębiona.. dziś jest 22 dzień cyklu, nic nie czuję poza wzdęciami.. co o tym myślicie , jest szansa?

    Witaj. Tak to już z nami jest, że szukamy choćby najmniejszych objawów :-)
    A w Twoim przypadku to tak naprawdę trudno powiedzieć. U mnie akurat testy owulacyjne się nie sprawdziły, polegałam na śluzie, a tydzień po owulacji miałam dziwne bóle brzucha - i okazało się, że to było zagnieżdżanie zarodka.
    Najlepiej jak zrobisz test w dniu spodziewanej miesiączki albo dzień przed. Wiem, że ciężko wytrzymać, ale to jedyna opcja. Trzymam kciuki, żeby się udało :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • misza90 Przyjaciółka
    Postów: 88 175

    Wysłany: 30 października 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, no to muszę czekać, jakoś szybko czas leci do dni płodnych a od owulacji to jakby zwalnia na maksa.... Jaka piękna zawansowana ciąża, gratuluję !:)

    Mąż kryptozoospermia, zamrożone plemniki, Pick-up 18.10 transfer odwołany - hiperstymulacja
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.12 Transfer 5 dniowej blastki
    30.12 beta 40 🥰
    1.09.2020 Blanka 🥳
    14.11.2022 FET 4.2.1 nieudany
    16.01.2023 FET 4.2.2
    7dpt 24,3 bhcg
    9 dpt 40,6
    11 dpt 48 :(
    22.04 transfer 4.22 i 3.22 🙏
    Transfer nieudany
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 30 października 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny, ten czas między owulacją a okresem jest straszny. Jak do owu jakoś mija, to później jest masakra. Nie dość że się wlecze, to oczywiście każdy najmniejszy szczegół wychwytujemy jako objaw...
    ale co do objawów, u mnie tydzień po owu zaczął mnie boleć jajnik, z którego ta owu była. Cały weekend mnie tak mocno okresowo bolało, a teraz zaboli czasem lekko i już. Myślicie że to może coś oznaczać, czy równie dobrze zwiastuje okres :/

    misza90 lubi tę wiadomość

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 października 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Aguś, a jak Twoja waga? Ja mam już +12 kg i dostałam opieprz od lekarza, że tyle to powinnam mieć na koniec ciąży, a nie w 30 tc :-(
    Jakiś niepoważny jest ten lekarz :-/ Jak można z takim tekstem wypalić do pacjentki. 12kg to wcale nie tak dużo na tym etapie.
    Ja przytyłam 14kg narazie, ale ja przed ciążą miałam już nadwagę (sporo przytyłam jak rzuciłam palenie), więc w moim przypadku to faktycznie trochę dużo, bo ważę już ponad 90kg :-/ ale po porodzie mam zamiar wziąć się konkretnie za siebie i może uda się zrzucić i te kg z ciąży i te z przed ciąży ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 października 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misza90 wrote:
    Hej nazywam się Agnieszka od 8 miesięcy staramy się o dziecko.. niesamowite, że tyle kobiet ma takie urojenia ciążowe przed testem jak ja miałam prawie co każdy cykl.. Tym razem właśnie nic nie czuję, owulację wykryłam za pomocą testów i tego dnia i następnego współżyliśmy, przez kolejne dwa dni miałam plamienia... co o tym myślicie? czy owulacja mogła się przesunąć, przez to plamienia były okołoowulacyjne? Później się nie kochaliśmy bo byłam przeziębiona.. dziś jest 22 dzień cyklu, nic nie czuję poza wzdęciami.. co o tym myślicie , jest szansa?
    Witaj :-) Szansa zawsze jest ;-) Jak długie masz cykle?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 października 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Kurcze dziewczyny, ten czas między owulacją a okresem jest straszny. Jak do owu jakoś mija, to później jest masakra. Nie dość że się wlecze, to oczywiście każdy najmniejszy szczegół wychwytujemy jako objaw...
    ale co do objawów, u mnie tydzień po owu zaczął mnie boleć jajnik, z którego ta owu była. Cały weekend mnie tak mocno okresowo bolało, a teraz zaboli czasem lekko i już. Myślicie że to może coś oznaczać, czy równie dobrze zwiastuje okres :/
    Kochana trudno powiedzieć. Niestety ale dopóki nie zrobisz testu, to się nie dowiesz ;-) Szanse są 50 na 50 ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 31 października 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Jakiś niepoważny jest ten lekarz :-/ Jak można z takim tekstem wypalić do pacjentki. 12kg to wcale nie tak dużo na tym etapie.
    Ja przytyłam 14kg narazie, ale ja przed ciążą miałam już nadwagę (sporo przytyłam jak rzuciłam palenie), więc w moim przypadku to faktycznie trochę dużo, bo ważę już ponad 90kg :-/ ale po porodzie mam zamiar wziąć się konkretnie za siebie i może uda się zrzucić i te kg z ciąży i te z przed ciąży ;-)

    No tak mi powiedział, że za dużo i że zaraz będę mieć obrzęki i że ciężko będzie mi to zrzucić po porodzie.. A zaczynałam od 52 kg przy 160 cm, czyli bez nadwagi. A teraz mam 64 kg :-(
    Zabronił jeść słodycze i kazał ograniczyć węglowodany (a ja tak lubię pieczywo, makarony, ziemniaki :-( )
    Ale jak tak czytam dziewczyny na forum, które są na tym etapie co ja, to one przytyły po 7-9 kg. Chyba naprawdę muszę się za siebie wziąć..Choć wcale nie jeste gruba, nie wiem gdzie poszły te 12 kg :-D

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 31 października 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Kochana trudno powiedzieć. Niestety ale dopóki nie zrobisz testu, to się nie dowiesz ;-) Szanse są 50 na 50 ;-)

    No właśnie zdaję sobie z tego sprawę... ech tylko to czekanie jest najgorsze... przyjdzie okres czy nie przyjdzie...

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • SandraMama Debiutantka
    Postów: 11 9

    Wysłany: 31 października 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jestem w 21 dc, cykle 32/33/34 dniowe. Staramy się od lipca. Mamy już córkę 2.5 roku ktora poczęła się w 1cs bez mierzenia temp i innych rzeczy. Mam pytanie do was, czy wy tez macie bardzo nisko szyjkę po 2 lub 3 dniach od owulacji? Dodam, że moja temperatura wzrasta dopiero po 4 dniach od ustania śluzu płodnego. Czy to mogą być jakieś zaburzenia hormonalne?

  • misza90 Przyjaciółka
    Postów: 88 175

    Wysłany: 1 listopada 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 27/28/29 tak przeważnie... Jeszcze mam teraz wyjazd na weekend, może przestanę trochę o tym myśleć, jak wrócę to pewnie będę robić test.. Nadal bez objawów a dzisiaj 24 dc..

    Mąż kryptozoospermia, zamrożone plemniki, Pick-up 18.10 transfer odwołany - hiperstymulacja
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.12 Transfer 5 dniowej blastki
    30.12 beta 40 🥰
    1.09.2020 Blanka 🥳
    14.11.2022 FET 4.2.1 nieudany
    16.01.2023 FET 4.2.2
    7dpt 24,3 bhcg
    9 dpt 40,6
    11 dpt 48 :(
    22.04 transfer 4.22 i 3.22 🙏
    Transfer nieudany
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    My byliśmy dziś na wizycie :-)  Wszystko w porządeczku ;-) wody ok, łożysko ok, szyjka zamknięta, z małym wszystko ok, waży jakieś 2400g :-) Wymaz na paciorkowce pobrany. Kolejna wizyta za 4 tygodnie 26.11 (dzień przed terminem) :-0 Czyli albo będzie albo nie będzie :-P Jeśli do tej pory nie urodzę to będzie KTG na tej wizycie i później co 3 dni.
    Aguś wozek przepiękny! :* i te kolorki <3
    Magdoczka Mutsy Igo też mi się bardzo podoba, ale chcemy z mężem nowy wozek jako że planujemy dalszy powiększanie rodziny i jak Bóg da chcemy żeby służył jeszcze dla pozostałych dzieci, a nowy Mutsy Igo to trochę nie nasz przedział cenowy :D
    Aga nie wierzę, że to aż tak zleciało, dzisiaj mówiłam do mojego męża że dopiero co się dowiedzieliśmy o ciąży, a tu już 23 tydzień, a Ty za chwilę rodzisz! :) stresujesz się powoli? Czy należysz do tych osób które nie myślą aż tak o tym?

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja z tych plamien nie plamien zostalam wyslana na jutro na skan do szpitala na 10 40. Wszystko sie okaze...
    Denerwuje sie.
    Oleczka też miałam ostatnio płomienie..
    Wystraszylismy się z mężem, bo stało się to po seksie, kilka małych klamek krwi na papierze i raz zarózowiony śluz, ale nie dzwoniłam nawet do lekarza, bo przeczytałam, że może to być spowodowane większym ukrwieniem, a kropki krwi były minimalne i brak jakichkolwiek innych objawów typu skurcze czy ból podbrzusza :)
    Mały dokucza tak jak dokuczał, szczególnie wieczorem i w nocy :D jak już się przebudze to mogę nie spać 2 godziny, bo tak kopie... :)
    Do tego niestety doszedł straszny ból kości łonowej promieniujacy na dolne kręgi :( więc można mówić o pierwszych dokuczliwych objawach ciąży niestety :(
    A Ty Oleczka jak? Widziałam że torbiel mniejsza, a kiedy wybierasz się posłuchać serduszka? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle ostatnio jestem strasznie nerwowa, ciągle kłócimy się z mężem, bo mam wrażenie, że kiedyś potrafiłam wysłuchać co ma do powiedzenia, ochłonąć i wtedy wyrazić swoje zdanie i zniszczyć to argumentami :D A w ciąży jestem tak niespokojna, że wystarczy iskra i wybucham :D też tak macie? To chyba te hormony, bo nie widzę innego wytłumaczenia :D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oleczka też miałam ostatnio płomienie..
    Wystraszylismy się z mężem, bo stało się to po seksie, kilka małych klamek krwi na papierze i raz zarózowiony śluz, ale nie dzwoniłam nawet do lekarza, bo przeczytałam, że może to być spowodowane większym ukrwieniem, a kropki krwi były minimalne i brak jakichkolwiek innych objawów typu skurcze czy ból podbrzusza :)
    Mały dokucza tak jak dokuczał, szczególnie wieczorem i w nocy :D jak już się przebudze to mogę nie spać 2 godziny, bo tak kopie... :)
    Do tego niestety doszedł straszny ból kości łonowej promieniujacy na dolne kręgi :( więc można mówić o pierwszych dokuczliwych objawach ciąży niestety :(
    A Ty Oleczka jak? Widziałam że torbiel mniejsza, a kiedy wybierasz się posłuchać serduszka? :*
    U mnie bez zmian. Tyle ze z brazowego plamienia pojawilo sie czerwone... polozna nie chce mnie nigdzie wyslac. Mowi ze jesli nie mam boli ani skurczy to nie ma powodu do zmartwien, alr jak tu sie nie martwic?
    W piatek ide na prywatne usg ale to tylko usg, nikt mnie nie zbada ani nie powie czemu plamie. Nie ma tego duzo, tyle co na papierze, czasem kilka kropel na bieliznie, ale jednak jest...
    W ogole przez to nie umiem cieszyc sie ciaza... :-(

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    U mnie bez zmian. Tyle ze z brazowego plamienia pojawilo sie czerwone... polozna nie chce mnie nigdzie wyslac. Mowi ze jesli nie mam boli ani skurczy to nie ma powodu do zmartwien, alr jak tu sie nie martwic?
    W piatek ide na prywatne usg ale to tylko usg, nikt mnie nie zbada ani nie powie czemu plamie. Nie ma tego duzo, tyle co na papierze, czasem kilka kropel na bieliznie, ale jednak jest...
    W ogole przez to nie umiem cieszyc sie ciaza... :-(
    A może mogłabyś zadzwonić do jakiegoś swojego ginekologa z PL i dopytać telefonicznie? Fakt, nie zbada Cię, ale może jakoś uspokoi i coś doradzi, może to ta torbiel? Nie wiem jak to wygląda od strony fizjologiczne, czy ta torbiel może mieć coś z tym wspólnego..
    Ale dobrze Cię rozumiem, że się denerwujesz więc dla własnego spokoju nie zostawiaj tak tego :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ