Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2019, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Ja czekam na 8.04 na genetyczne. Umówiliśmy się jeszcze na konsultacje do profesora Preisa, który specjalizuje się ciazach z wadami, robi operacje na plodach itd. Podobno najlepszy specjalista na pomorzu.
    Jeszcze tylko 5 dni! Szybko minie.

10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) U nas powoli do przodu. Synek właśnie zaczął się przekręcać z brzuszka na plecy. Za 3 tygodnie chrzciny. Pewnie waży już ponad 6 kg.

Werka, a Kubuś nadal tak dużo przybiera na wadze? Jak brzuszek?

Ciekawe co tam u Agnieszki. Dawno się nie odzywała ;-)

qdkk3e5eblysdnic.png
    f2w3csqvn2ulpo6j.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Hejka :) U nas powoli do przodu. Synek właśnie zaczął się przekręcać z brzuszka na plecy. Za 3 tygodnie chrzciny. Pewnie waży już ponad 6 kg.

Uuu to pewnie juz pomalu zaczynacie szykowac chrzciny:-)
    A robisz u siebie w domku czy raczej gdzies w jakims lokalu?:-)

10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2019, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Uuu to pewnie juz pomalu zaczynacie szykowac chrzciny:-)
    A robisz u siebie w domku czy raczej gdzies w jakims lokalu?:-)

Jeszcze w ogóle nie szykujemy :-p Robimy w lokalu, bo mamy nieduże mieszkanie. A będzie 15 osób, więc nie tak dużo :)

qdkk3e5eblysdnic.png
    f2w3csqvn2ulpo6j.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Jeszcze w ogóle nie szykujemy :-p Robimy w lokalu, bo mamy nieduże mieszkanie. A będzie 15 osób, więc nie tak dużo :)
    Eee to jak w lokalu to nie masz az tyle na glowie:-) ... zawsze to lepiej:-)

10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, daj znać, jak po dzisiejszym dniu.

qdkk3e5eblysdnic.png
    f2w3csqvn2ulpo6j.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Alicja to juz dzis!
    Niecierpliwie czekam na same dobre wiadomosci!:-)

10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:

Cześć dziewczyny,
    Z brzuszkiem już lepiej, mały dostaje cały czas kropelki na kolki. Ile przybrał nie wiem, bo teraz to nie wazylismy :)
    24 kwietnia mamy wizyte u ortopedy o szczepienia (aż 4 na raz) :(
    A 26 kwietnia ja idę do ginekologa sprawdzić co i jak :)

My też powoli zaczynamy organizować chrzciny, chociaż mamy dopiero 1 czerwca, ale mam już swoje wizje i powoli rozglądam się za zaproszeniami, balonami, ubraniem dla małego :)

Długo coś się Alicja nie odzywa :/

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bardzo zle... nasze dzieciątko ma śmiertelną wade;( jestem w szpitalu... jak dojde do siebie po tym wszystkim co sie teraz dzieje to napiszę Wam co i jak... ale teraz po prostu nie mam sily...

rolo9vvjx5fd8gvs.png
    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II ❤️
    25.05.2020 - Leon 💙
  • alicjaaa_d Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skrócie- torbiele szyi powiekszone, doszedl ogolny obrzek plodu. NT 12mm. Bylismy na konsultacjach u prof. Preisa- nie ma szans, ze dziecko przeżyje, od razu dał nam skierowaniem na oddzial (jest ordynatorem w uck w Gdańsku). Powiedział ze zrobi wyjątkowo szybko amniopunkcję, bo juz w poniedziałek, ale wynik tak naprawdę nie ma znaczenia, bo choroba juz jest- ogromne zaburzenia limfatyczne, które powodują już nieodwracalne zmiany... zaleca terminację, albo czekanie max 4 tyg aż dziecko umrze.

Świat nam się zawalił...

rolo9vvjx5fd8gvs.png
    25.09.2019 - II ❤️
    25.05.2020 - Leon 💙
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, tak bardzo mi przykro :-( Miałam wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze..
    Trzymaj się cieplutko :* Życzę Wam, żebyscie wyszli z tego silniejsi. Jeszcze wiele dobrych chwil przed Wami.

alicjaaa_d lubi tę wiadomość

qdkk3e5eblysdnic.png
    f2w3csqvn2ulpo6j.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, bardzo mi przykro...
    Nie jestem w stanie nawet sobie pomyśleć, co przeżywasz, jedyne co mogę powiedzieć to trzymaj się, jestem z Tobą myślami...

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Jest nam cholernie ciężko... tak długo czekaliśmy na nasze maleństwo i tak szybko musimy je pożegnać;( życie jest niesprawiedliwe... czym sobie na to zasłużyliśmy... ;( jeśli Bóg istnieje to daje nam niezłą szkołę życia...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 17:32

rolo9vvjx5fd8gvs.png
    25.09.2019 - II ❤️
    25.05.2020 - Leon 💙
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2019, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Jest nam cholernie ciężko... tak długo czekaliśmy na nasze maleństwo i tak szybko musimy je pożegnać;( życie jest niesprawiedliwe... czym sobie na to zasłużyliśmy... ;( jeśli Bóg istnieje to daje nam niezłą szkołę życia...
    Dobrze kochanie wiem co czujesz... niestety tak czadami poprosru musi byc i nie mamy na to wplywu...
    Tez bylam zla, smutna, obwinialam wszystko i wszystkich, ale czas.... potrzebujesz czasu.
    A jak bedziecie gotowi to od nowa sprobujecie i napewno sie uda! Trzymaj sie!

10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co u Was?
    Magdoczka, Aga (o ile jeszcze tu zaglądasz :)), jak Wasze maluchy? :)
    Oleczka jak się czujesz? :)
    Alicja trzymasz się jakoś? :*

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U nas wszystko dobrze, jesteśmy etapie intensywnego gaworzenia, normalnie buzia mu się nie zamyka ;-)
    Mieliśmy drugie szczepienie 6w1, mały delikatnie gorączkował jeden dzień do 38 stopni. Ważymy 6300 g.
    Za 3 dni chrzciny, ciekawe jak mały zareaguje. Znając jego temperament, to spodziewam się, że narobi rabanu :-D

A jak Kubuś?

Alicja, Oleczka, co u Was?

qdkk3e5eblysdnic.png
    f2w3csqvn2ulpo6j.png
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2019, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Hejka :)
    U nas wszystko dobrze, jesteśmy etapie intensywnego gaworzenia, normalnie buzia mu się nie zamyka ;-)
    Mieliśmy drugie szczepienie 6w1, mały delikatnie gorączkował jeden dzień do 38 stopni. Ważymy 6300 g.
    Za 3 dni chrzciny, ciekawe jak mały zareaguje. Znając jego temperament, to spodziewam się, że narobi rabanu :-D

A jak Kubuś?

Alicja, Oleczka, co u Was?
    Nasz Kubuś powoli zaczyna wydawać też jakieś dźwięki, więcej się uśmiecha i też jest już co dźwigać :D
    My na szczepienie jesteśmy zapisami na 24 kwietnia, ale wybraliśmy nieskojarzone, nie wiem czy dobrze, bo dostanie aż 4 uklucia za jednym razem :(
    W ogóle jakie macie zdanie na temat tych skojarzonych szczepień? Bo ja przyznam szczerze, że nie czytałam nic w Internecie o tym, ale nasluchalam się od znajomych, że skojarzone to zło i poszłam za ich rada wybierając nieskojarzone...
    My chrzciny mamy 1 czerwca, tak się składa, że Kubuś akurat będzie miał imieniny, więc łatwo będzie zapamiętać datę :)

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2019, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobrze. Mamy straszne ciepelko w Uk i powiem wam ze juz mi slabo, a co dopiero jak beda upaly. Nie chce wiedziec:-(
    A tak to czekam jeszcze 3 tyg na skan i w koncu dowiem sie co we mnie siedzi:-) hehe

Ja na temat szczepien wypowiem sie tylko tyle, ze trzeba szczepic:-) nawet nie wiedzialam ze sa jakies skojarzone hehe:-)

10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2019, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nasz Kubuś powoli zaczyna wydawać też jakieś dźwięki, więcej się uśmiecha i też jest już co dźwigać :D
    My na szczepienie jesteśmy zapisami na 24 kwietnia, ale wybraliśmy nieskojarzone, nie wiem czy dobrze, bo dostanie aż 4 uklucia za jednym razem :(
    W ogóle jakie macie zdanie na temat tych skojarzonych szczepień? Bo ja przyznam szczerze, że nie czytałam nic w Internecie o tym, ale nasluchalam się od znajomych, że skojarzone to zło i poszłam za ich rada wybierając nieskojarzone...
    My chrzciny mamy 1 czerwca, tak się składa, że Kubuś akurat będzie miał imieniny, więc łatwo będzie zapamiętać datę :)

Ja właśnie wzięłam te skojarzone, żeby zaoszczędzić małemu tych ukłuć. A wczesniaki mają za darmo te szczepienia skojarzone, więc chyba nie jest to takie zło, skoro takim maluszkom się podaje ;)

qdkk3e5eblysdnic.png
    f2w3csqvn2ulpo6j.png
  • alicjaaa_d Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2019, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zdrowych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia.

Nasze maleństwo odeszło w 13 tc. Pod koniec obrzęk był już ogromny, NT 15 mm, płyn w brzuszku, pani profesor Swiątkowska, która robiła amniopunkcję, zauważyła jeszcze przepuklinę oponowo- rdzeniową... nie było szans... tydzień w szpitalu i wczoraj nasze maleństwo dołączyło do grona aniołków...

Pustka przeogromna i tęsknota... ciężko nam się pozbierać...

rolo9vvjx5fd8gvs.png
    25.09.2019 - II ❤️
    25.05.2020 - Leon 💙
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego