X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Ja czekam na 8.04 na genetyczne. Umówiliśmy się jeszcze na konsultacje do profesora Preisa, który specjalizuje się ciazach z wadami, robi operacje na plodach itd. Podobno najlepszy specjalista na pomorzu.
    Jeszcze tylko 5 dni! Szybko minie.

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) U nas powoli do przodu. Synek właśnie zaczął się przekręcać z brzuszka na plecy. Za 3 tygodnie chrzciny. Pewnie waży już ponad 6 kg.

    Werka, a Kubuś nadal tak dużo przybiera na wadze? Jak brzuszek?

    Ciekawe co tam u Agnieszki. Dawno się nie odzywała ;-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Hejka :) U nas powoli do przodu. Synek właśnie zaczął się przekręcać z brzuszka na plecy. Za 3 tygodnie chrzciny. Pewnie waży już ponad 6 kg.

    Werka, a Kubuś nadal tak dużo przybiera na wadze? Jak brzuszek?

    Ciekawe co tam u Agnieszki. Dawno się nie odzywała ;-)
    Uuu to pewnie juz pomalu zaczynacie szykowac chrzciny:-)
    A robisz u siebie w domku czy raczej gdzies w jakims lokalu?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Uuu to pewnie juz pomalu zaczynacie szykowac chrzciny:-)
    A robisz u siebie w domku czy raczej gdzies w jakims lokalu?:-)

    Jeszcze w ogóle nie szykujemy :-p Robimy w lokalu, bo mamy nieduże mieszkanie. A będzie 15 osób, więc nie tak dużo :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Jeszcze w ogóle nie szykujemy :-p Robimy w lokalu, bo mamy nieduże mieszkanie. A będzie 15 osób, więc nie tak dużo :)
    Eee to jak w lokalu to nie masz az tyle na glowie:-) ... zawsze to lepiej:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, daj znać, jak po dzisiejszym dniu.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Alicja to juz dzis!
    Niecierpliwie czekam na same dobre wiadomosci!:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Hejka :) U nas powoli do przodu. Synek właśnie zaczął się przekręcać z brzuszka na plecy. Za 3 tygodnie chrzciny. Pewnie waży już ponad 6 kg.

    Werka, a Kubuś nadal tak dużo przybiera na wadze? Jak brzuszek?

    Ciekawe co tam u Agnieszki. Dawno się nie odzywała ;-)
    Cześć dziewczyny,
    Z brzuszkiem już lepiej, mały dostaje cały czas kropelki na kolki. Ile przybrał nie wiem, bo teraz to nie wazylismy :)
    24 kwietnia mamy wizyte u ortopedy o szczepienia (aż 4 na raz) :(
    A 26 kwietnia ja idę do ginekologa sprawdzić co i jak :)

    My też powoli zaczynamy organizować chrzciny, chociaż mamy dopiero 1 czerwca, ale mam już swoje wizje i powoli rozglądam się za zaproszeniami, balonami, ubraniem dla małego :)

    Długo coś się Alicja nie odzywa :/

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bardzo zle... nasze dzieciątko ma śmiertelną wade;( jestem w szpitalu... jak dojde do siebie po tym wszystkim co sie teraz dzieje to napiszę Wam co i jak... ale teraz po prostu nie mam sily...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skrócie- torbiele szyi powiekszone, doszedl ogolny obrzek plodu. NT 12mm. Bylismy na konsultacjach u prof. Preisa- nie ma szans, ze dziecko przeżyje, od razu dał nam skierowaniem na oddzial (jest ordynatorem w uck w Gdańsku). Powiedział ze zrobi wyjątkowo szybko amniopunkcję, bo juz w poniedziałek, ale wynik tak naprawdę nie ma znaczenia, bo choroba juz jest- ogromne zaburzenia limfatyczne, które powodują już nieodwracalne zmiany... zaleca terminację, albo czekanie max 4 tyg aż dziecko umrze.

    Świat nam się zawalił...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, tak bardzo mi przykro :-( Miałam wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze..
    Trzymaj się cieplutko :* Życzę Wam, żebyscie wyszli z tego silniejsi. Jeszcze wiele dobrych chwil przed Wami.

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, bardzo mi przykro...
    Nie jestem w stanie nawet sobie pomyśleć, co przeżywasz, jedyne co mogę powiedzieć to trzymaj się, jestem z Tobą myślami...

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Jest nam cholernie ciężko... tak długo czekaliśmy na nasze maleństwo i tak szybko musimy je pożegnać;( życie jest niesprawiedliwe... czym sobie na to zasłużyliśmy... ;( jeśli Bóg istnieje to daje nam niezłą szkołę życia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 17:32

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Jest nam cholernie ciężko... tak długo czekaliśmy na nasze maleństwo i tak szybko musimy je pożegnać;( życie jest niesprawiedliwe... czym sobie na to zasłużyliśmy... ;( jeśli Bóg istnieje to daje nam niezłą szkołę życia...
    Dobrze kochanie wiem co czujesz... niestety tak czadami poprosru musi byc i nie mamy na to wplywu...
    Tez bylam zla, smutna, obwinialam wszystko i wszystkich, ale czas.... potrzebujesz czasu.
    A jak bedziecie gotowi to od nowa sprobujecie i napewno sie uda! Trzymaj sie!

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co u Was?
    Magdoczka, Aga (o ile jeszcze tu zaglądasz :)), jak Wasze maluchy? :)
    Oleczka jak się czujesz? :)
    Alicja trzymasz się jakoś? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U nas wszystko dobrze, jesteśmy etapie intensywnego gaworzenia, normalnie buzia mu się nie zamyka ;-)
    Mieliśmy drugie szczepienie 6w1, mały delikatnie gorączkował jeden dzień do 38 stopni. Ważymy 6300 g.
    Za 3 dni chrzciny, ciekawe jak mały zareaguje. Znając jego temperament, to spodziewam się, że narobi rabanu :-D

    A jak Kubuś?

    Alicja, Oleczka, co u Was?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Hejka :)
    U nas wszystko dobrze, jesteśmy etapie intensywnego gaworzenia, normalnie buzia mu się nie zamyka ;-)
    Mieliśmy drugie szczepienie 6w1, mały delikatnie gorączkował jeden dzień do 38 stopni. Ważymy 6300 g.
    Za 3 dni chrzciny, ciekawe jak mały zareaguje. Znając jego temperament, to spodziewam się, że narobi rabanu :-D

    A jak Kubuś?

    Alicja, Oleczka, co u Was?
    Nasz Kubuś powoli zaczyna wydawać też jakieś dźwięki, więcej się uśmiecha i też jest już co dźwigać :D
    My na szczepienie jesteśmy zapisami na 24 kwietnia, ale wybraliśmy nieskojarzone, nie wiem czy dobrze, bo dostanie aż 4 uklucia za jednym razem :(
    W ogóle jakie macie zdanie na temat tych skojarzonych szczepień? Bo ja przyznam szczerze, że nie czytałam nic w Internecie o tym, ale nasluchalam się od znajomych, że skojarzone to zło i poszłam za ich rada wybierając nieskojarzone...
    My chrzciny mamy 1 czerwca, tak się składa, że Kubuś akurat będzie miał imieniny, więc łatwo będzie zapamiętać datę :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobrze. Mamy straszne ciepelko w Uk i powiem wam ze juz mi slabo, a co dopiero jak beda upaly. Nie chce wiedziec:-(
    A tak to czekam jeszcze 3 tyg na skan i w koncu dowiem sie co we mnie siedzi:-) hehe

    Ja na temat szczepien wypowiem sie tylko tyle, ze trzeba szczepic:-) nawet nie wiedzialam ze sa jakies skojarzone hehe:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nasz Kubuś powoli zaczyna wydawać też jakieś dźwięki, więcej się uśmiecha i też jest już co dźwigać :D
    My na szczepienie jesteśmy zapisami na 24 kwietnia, ale wybraliśmy nieskojarzone, nie wiem czy dobrze, bo dostanie aż 4 uklucia za jednym razem :(
    W ogóle jakie macie zdanie na temat tych skojarzonych szczepień? Bo ja przyznam szczerze, że nie czytałam nic w Internecie o tym, ale nasluchalam się od znajomych, że skojarzone to zło i poszłam za ich rada wybierając nieskojarzone...
    My chrzciny mamy 1 czerwca, tak się składa, że Kubuś akurat będzie miał imieniny, więc łatwo będzie zapamiętać datę :)

    Ja właśnie wzięłam te skojarzone, żeby zaoszczędzić małemu tych ukłuć. A wczesniaki mają za darmo te szczepienia skojarzone, więc chyba nie jest to takie zło, skoro takim maluszkom się podaje ;)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zdrowych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia.

    Nasze maleństwo odeszło w 13 tc. Pod koniec obrzęk był już ogromny, NT 15 mm, płyn w brzuszku, pani profesor Swiątkowska, która robiła amniopunkcję, zauważyła jeszcze przepuklinę oponowo- rdzeniową... nie było szans... tydzień w szpitalu i wczoraj nasze maleństwo dołączyło do grona aniołków...

    Pustka przeogromna i tęsknota... ciężko nam się pozbierać...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ