Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos czuje ze werka urodzila🥰

10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Dziewczyny dziś okazało się, że jednak jest ciążą ⏸ testy pokazały dziś dwie kreseczki, a beta dzisiaj to 25,78 mIU/ml 😊 w środę idę znowu powtórzyć betę i mam nadzieję zobaczyć tam przynajmniej 60 mIU/ml.
    Hej. Widze ze jednak byl pozytyw. Ale.... widze na pasku ze poronilas. Co sie stalo? Bardzo mi przykro.

10.09.2019 Marcel
  • Bąblinka Przyjaciółka

Wysłany: 19 kwietnia, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Niestety przy kolejnej becie przyrost był już tylko 25%, a potem zaczęła już spadać. Jak na następny dzień poszłam na kontrolę do gin, to w macicy był prawidłowo umiejscowiony pęcherzyk ciążowy, ale był jakiś taki podłużny (bardziej w kształcie fasolki), endometrium było 10 mm. Gin powiedział, że najwyraźniej był to przypadek.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 22:36

Zobaczyć swoje odbicie w oczach swojego dziecka... Cuda się zdarzają - Kocham Cię Syniu :-*

relgj44jjbw1fjks.png

4.2021 💔Maleństwo - 6tc [*]
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Hej. Niestety przy kolejnej becie przyrost był już tylko 25%, a potem zaczęła już spadać. Jak na następny dzień poszłam na kontrolę do gin, to w macicy był prawidłowo umiejscowiony pęcherzyk ciążowy, ale był jakiś taki podłużny (bardziej w kształcie fasolki), endometrium było 10 mm. Gin powiedział, że najwyraźniej był to przypadek.
    Aha. Bardzo mi przykro. Ale wszysto jeszcze przed Toba😘

10.09.2019 Marcel
  • Bąblinka Przyjaciółka

Wysłany: 20 kwietnia, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Aha. Bardzo mi przykro. Ale wszysto jeszcze przed Toba😘

Mam taką nadzieję, że uda się jak najszybciej, bo mam już 37 lat i wiem, że mam coraz mniej czasu 😉

Zobaczyć swoje odbicie w oczach swojego dziecka... Cuda się zdarzają - Kocham Cię Syniu :-*

relgj44jjbw1fjks.png

4.2021 💔Maleństwo - 6tc [*]
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 1 maja, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co u Was? Oleczka, Magdoczka, chłopcy rosną? Magdoczka jak u Was z mówieniem?
    Przyznam szczerze, że u nas z Kubusiem tragedia :/
    Nie uczy się praktycznie żadnych nowych słówek, ma tylko swoje określenia, składa już trzy wyrazy pod rząd, ale z nowymi slowkami jest tragedia... zaczynam się martwić :(

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 1 maja, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć dziewczyny, co u Was? Oleczka, Magdoczka, chłopcy rosną? Magdoczka jak u Was z mówieniem?
    Przyznam szczerze, że u nas z Kubusiem tragedia :/
    Nie uczy się praktycznie żadnych nowych słówek, ma tylko swoje określenia, składa już trzy wyrazy pod rząd, ale z nowymi slowkami jest tragedia... zaczynam się martwić :(
    U nas maly nie chce mowic nic. Nic nie chce powtarzac. Tylko swoje łiłiłiiii i takie tam. Z jedzeniem dalej ciezko. Nie je nic co nie jest sloiczkiem, kaszka, serkiem, czy musem. Nawet nie chce probowac. Ale ogolnie jest wesoly, pozytywny i rosnie, wiec jest okej.

10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 1 maja, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka a ty dalej w dwupaku?

Gama lubi tę wiadomość

10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet

Wysłany: 1 maja, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Werka a ty dalej w dwupaku?
    Oleczka Wojtuś jest z nami już od 7 tygodni ❤
    Pierwsze dni hardcore totalny, ale jakoś się dotarliśmy wszyscy i teraz jest super, Kubuś jest kochanym starszym bratem, co nie znaczy, że nie muszę na niego uważać, bo raz chce karmić Wojtusia parówką, innym razem uwiesza się jak małpka na wózku 🤪🤦‍♀️
    U nas z jedzeniem też problem, nie mam pojęcia skos czerpie energie, bo je naprawdę śladowe ilości, najbardziej lubi jeszcze owsianke z bananem, marchewkę czy buraka, za to nie są oprócz kiełbasy i parówek (nie wiem czy mają coś wspólnego z mięsem 🤪) nie toleruje 😂
    Uwielbia za to słodkie pod kazda postacią 🤦‍♀️ probuje to ukrócić, ale mieszkamy z tesciami i nie jest łatwo przetłumaczyć, że jak nie zje obiadu, to nie ma dostać nic słodkiego 😪
    A z mówieniem u nas to samo, dramat... mam nadzieję, że w wakacje nauczy się robić siusiu i będzie mógł pójść do przedszkola, myślę, że to dużo pomoże :)

qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 2 maja, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oleczka Wojtuś jest z nami już od 7 tygodni ❤
    Pierwsze dni hardcore totalny, ale jakoś się dotarliśmy wszyscy i teraz jest super, Kubuś jest kochanym starszym bratem, co nie znaczy, że nie muszę na niego uważać, bo raz chce karmić Wojtusia parówką, innym razem uwiesza się jak małpka na wózku 🤪🤦‍♀️
    U nas z jedzeniem też problem, nie mam pojęcia skos czerpie energie, bo je naprawdę śladowe ilości, najbardziej lubi jeszcze owsianke z bananem, marchewkę czy buraka, za to nie są oprócz kiełbasy i parówek (nie wiem czy mają coś wspólnego z mięsem 🤪) nie toleruje 😂
    Uwielbia za to słodkie pod kazda postacią 🤦‍♀️ probuje to ukrócić, ale mieszkamy z tesciami i nie jest łatwo przetłumaczyć, że jak nie zje obiadu, to nie ma dostać nic słodkiego 😪
    A z mówieniem u nas to samo, dramat... mam nadzieję, że w wakacje nauczy się robić siusiu i będzie mógł pójść do przedszkola, myślę, że to dużo pomoże :)
    O jejku. Faktycznie, Werka przepraszam. U nas tyle sie dzieje ze zwyczajnie zapomnialam.☺
    Super ze Kubus jest taki dla Wojtusia. Oby tak pozostalo😆

10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet

Wysłany: 4 maja, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    My dochodzimy do siebie po trudnym czasie - pod koniec marca przeszliśmy wszyscy covid, mąż długo chorował, był 2 tygodnie w szpitalu w ciężkim stanie, trzymiesieczny synek też wylądował w szpitalu na 4 dni i nadal ma nie najlepsze wyniki, ja i starszy syn łagodniej przeszliśmy. To był najgorszy czas w moim życiu, miałam gigantyczny stres, nikomu nie życzę.. :(

Co do mówienia - u Szymona też słabo z mówieniem. Nadal nazywa przedmioty pierwszymi sylabami, coraz więcej tych sylab, ale żadnych zdań nie tworzy, nawet dwuwyrazowych. Z jedzeniem różnie, przeważnie słabo. Od września idziemy do przedszkola i próbujemy się odpieluchować, ale idzie nam ciężko.. Siada na nocnik, ale nie sika w niego.

qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 197 198 199 200 201
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego