X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 16 lutego 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej. Zazdroszcze Ci tego ze maly tak super je... u nas z jedzeniem jest okej, pod warunkiem, ze jest to konsystencja papki. Grudki, makaron okej, ale tylko w papce. Nie tknie sie niczego co jemy my. Nawet nie probuje. Cyc juz tylko do popoludniowej drzemki. Pobudka raz w nocy na piciu.
    Niedlugo wybieramy sie do Pl na kilka miesiecy. 😀
    Nie planuje narazie drugiej dzidzi, choc nie powiem, ze bardzo bym chciala.😀
    Ale Tobie zycze 2kresek z calego serca, kiedy zamierzasz testowac??😍😍

    No to macie przeboje z jedzeniem, faktycznie 🙈 Pewnie mu się z czasem zmieni, ale musisz cierpliwie czekać 😉 Chce testować 25.02 no chyba że okres szybciej dostanę 🙈

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 lutego 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    No to macie przeboje z jedzeniem, faktycznie 🙈 Pewnie mu się z czasem zmieni, ale musisz cierpliwie czekać 😉 Chce testować 25.02 no chyba że okres szybciej dostanę 🙈
    No maly wczesniej strasznie wymiotowal po kawalkach. Chyba sie zrazil no i nie jest przyzwyczajony😑 kiedys napewno bedzie lepiej.

    Trzymam kciuki mocno!😍

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 17 lutego 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No maly wczesniej strasznie wymiotowal po kawalkach. Chyba sie zrazil no i nie jest przyzwyczajony😑 kiedys napewno bedzie lepiej.

    Trzymam kciuki mocno!😍

    Dzięki! Dam znać jak zatestuje :)

    Oleczka94 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 27 lutego 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka fałszywy alarm 🙈 ani ciąży ani okresu 🙈😂

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 lutego 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Oleczka fałszywy alarm 🙈 ani ciąży ani okresu 🙈😂
    Ojjjjj 😀😀 spokojnie. Jestem dobrej mysli ze i tak niedlugo zaciazysz🥰

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 27 lutego 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ojjjjj 😀😀 spokojnie. Jestem dobrej mysli ze i tak niedlugo zaciazysz🥰

    Dzięki kochana ❤️😘

    Oleczka94 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 8 marca 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z dwójką maluchów niezły hardcore ;) Akurat w tym samym czasie chcą jeść, w tym samym czasie płaczą albo chcą się bawić albo robią kupę :) Szkoda, że nie mogę się rozdwoić ;)

    Werka, jak u Ciebie? Urodziłaś już? :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 10 marca 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    Jakie były wasze pierwsze chwilę kiedy pomyslalyscie że to może być ciaza. Jeszcze przed terminem spodziewana @ i przed testowaniem?
    Ja kilka dni po owu (wiem kiedy była bo mierze temp i robię testy owulacyjne oraz obserwuje sluz) miałam taki 2 dniowy bol podbrzusza kłócie, ucisk takie jakby ciągnięcie jajników raz prawy raz lewy i teraz troche mniej ale jednak nadal jest odczuwalne. I bol w dole plecow... masakra. Staramy się z mężem już kilka cykli. Powiedzcie jakie są wasze doświadczenia :)

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 marca 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kulam się jeszcze, termin na 14 marca, jeśli nic się nie zadzieje to na 16 marca mam skierowanie do szpitala :)
    Końcówka dużo gorsza niż z Kubusiem, brzuch ogromny, ledwo chodzę, a Wojtuś strasznie uciska mi na dolne partie, miednice itd.
    Do tego zbuntowany 2 latek na pełen etat i głowa kwadratowa :D
    Ale już teraz wiem, że będzie ciężko, mały będzie bardzo zazdrosny, to pewne...

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 11 marca 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczyny kulam się jeszcze, termin na 14 marca, jeśli nic się nie zadzieje to na 16 marca mam skierowanie do szpitala :)
    Końcówka dużo gorsza niż z Kubusiem, brzuch ogromny, ledwo chodzę, a Wojtuś strasznie uciska mi na dolne partie, miednice itd.
    Do tego zbuntowany 2 latek na pełen etat i głowa kwadratowa :D
    Ale już teraz wiem, że będzie ciężko, mały będzie bardzo zazdrosny, to pewne...

    Trzymaj się, już niedługo :) U mnie druga ciąża też była gorsza, i nie tylko na końcówce, ale ogólnie cała. Dobrze, że urodziłam w 38 tc, bo dłużej bym chyba nie wytrzymała ;)
    Mój dwulatek też zbuntowany, ale jakiejś wielkiej zazdrości nie było. Na początku traktował brata wlasciwie jak powietrze, nie interesował się nim. A teraz podejdzie do niego, pogłaszcze po główce, potrzyma za rączkę, ale też zabierze zabawkę. Wielkiej miłości braterskiej póki co nie widzę ;) Ale najważniejsze, by starszakowi też poświęcać czas, żeby nie czuł się odtrącony.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 11 marca 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii wrote:
    Hej dziewczyny ;)
    Jakie były wasze pierwsze chwilę kiedy pomyslalyscie że to może być ciaza. Jeszcze przed terminem spodziewana @ i przed testowaniem?
    Ja kilka dni po owu (wiem kiedy była bo mierze temp i robię testy owulacyjne oraz obserwuje sluz) miałam taki 2 dniowy bol podbrzusza kłócie, ucisk takie jakby ciągnięcie jajników raz prawy raz lewy i teraz troche mniej ale jednak nadal jest odczuwalne. I bol w dole plecow... masakra. Staramy się z mężem już kilka cykli. Powiedzcie jakie są wasze doświadczenia :)

    Ja przy pierwszym dziecku czułam zagniezdzanie się zarodka. Miałam taki dziwny, inny niż zwykle ból brzucha w tym czasie. Przy drugim dziecku też tego bólu brzucha wypatrywałam, ale tym razem nie było żadnych oznak i byłam przekonana, że znów się nie udało (bo o drugie dziecko było dużo trudniej). Testy ciążowe w dniu spodziewanej miesiączki pokazały dwie kreski.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 marca 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magiczna to malutki i tak dobrze zniósł przyjście na świat braciszka, a miłość braterska przyjdzie z czasem, myślę, że między naszymi chłopakami też jest mała różnica wieku i nie kumają do końca ;D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 11 marca 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Ja przy pierwszym dziecku czułam zagniezdzanie się zarodka. Miałam taki dziwny, inny niż zwykle ból brzucha w tym czasie. Przy drugim dziecku też tego bólu brzucha wypatrywałam, ale tym razem nie było żadnych oznak i byłam przekonana, że znów się nie udało (bo o drugie dziecko było dużo trudniej). Testy ciążowe w dniu spodziewanej miesiączki pokazały dwie kreski.
    A wcześnie zauważyłaś ten bol ? Dużo przed terminem spodziewanej @?

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 11 marca 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii wrote:
    A wcześnie zauważyłaś ten bol ? Dużo przed terminem spodziewanej @?

    To było ok. tydzień po owulacji. I teraz tak sobie przypominam, że chyba też miałam ból w dole pleców. Trzymam kciuki!

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 12 marca 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    To było ok. tydzień po owulacji. I teraz tak sobie przypominam, że chyba też miałam ból w dole pleców. Trzymam kciuki!
    Poczekam jeszcze kilka dni i będę testować :) nie chce się nakręcac, co ma być to będzie :)

  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 13 marca 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii daj znać jaj wyniki testowania i jak się teraz czujesz, bardzo mnie to ciekawi, bo podobny ból miałam przez 2-3 dni i jestem ciekawa czy to dobra wróżba 🙂 pozdrawiam

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 14 marca 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Moniiii daj znać jaj wyniki testowania i jak się teraz czujesz, bardzo mnie to ciekawi, bo podobny ból miałam przez 2-3 dni i jestem ciekawa czy to dobra wróżba 🙂 pozdrawiam
    Może spróbuje jutro zrobić test :) niby do @ jeszcze 3 dni i nie wiem czy to nie za wcześnie :/ ale trochę się martwię bo w piątek (10dpo) dostałam okropnego skurczu w dole brzucha. Totalny paraliż.. nie mogłam nawet się wyprostować. Wzięłam coś rozkurczowego i jakoś przeszło ale do końca dnia czułam przy szybszym ruchu bol no i kichanie najgorsze... martwię się co to może być bo pierwszy raz miałam coś takiego :(

  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 16 marca 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii Mam nadzieję, że skurcz to nic poważnego i nie męczyło Cię więcej. Nie wiem czy już testowałaś, ale trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie. Tak męczę Cię pytaniami, bo ja też czekam na testowanie a bardzo podobnie się czuję jak to co opisujesz :) pojutrze mam już dostać @ wtedy się wyjaśni... A jak wyszło u Ciebie?

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 16 marca 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Moniiii Mam nadzieję, że skurcz to nic poważnego i nie męczyło Cię więcej. Nie wiem czy już testowałaś, ale trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie. Tak męczę Cię pytaniami, bo ja też czekam na testowanie a bardzo podobnie się czuję jak to co opisujesz :) pojutrze mam już dostać @ wtedy się wyjaśni... A jak wyszło u Ciebie?
    Narazie nie testowałam.. Ale chyba przyjdzie @ :( niestety :/ ale daj znać co u Ciebie ;)

  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 16 marca 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii skoro jeszcze nie przyszła, to będę mocno trzymać kciuki, żebyś zobaczyła na teście dwie kreseczki 😊 dam znać co u mnie (narazie testowałam w 8dpo i biel testu mnie oślepiła, ale wiem, że to dość wcześnie i będę jeszcze próbować 😉) i czekam na wieści od Ciebie 🤞

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ