X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Szkoda, że nie możesz iść chociaż na badanie krwi, na pewno by Cię to chociaż trochę uspokoiło :)
    Ale i tak wierzę, że jest wszystko w porządku i maleństwo rośnie prawidłowo :*
    No właśnie, szkoda :-( ale jakoś muszę wytrzymać :-) i muszę uwierzyć w to, że wszystko jest w porządku :-)
    Mam już nawet pierwszy smoczek dla bąbelka ;-)
    A Ty Kochana jak się dziś czujesz?

    Ja właśnie obmyślam co tu podać w święta i jakie ciasta upiec :-) i tak się zastanawiam czy przy okazji nie zrobić mężowi niespodzianki i upiec spóźniony tort ;-) bo urodziny miał kiepskie w tym roku :-(

    Właśnie dziś mija miesiąc od śmierci teściowej :-( Przykro mi jest, że nie możemy pójść nawet na cmentarz :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Przykro mi @konfiturka24 że teraz się nie udało :( ale trzymam mocno kciuki za następny cykl :*
    Wybaczcie dziewczyny, że tak mało się tu udzielam w ciągu dnia, ale zabiegana jestem :/
    Wgl cały czas się martwię o tą ciążę.. Ubzdurałam sobie, że mam jakieś uwypuklenie po prawej stronie podbrzusza i juz jakieś czarne myśli, że to pozamaciczna :/ do tego dzisiaj miałam jakiś mega przeszywajacy kłujący ból z lewej strony i tak się wystraszylam, że az się popłakałam bo juz myślałam ze cos się stało.. Ale żadnego plemienia/krwawienia nie miałam.
    I dla świętego spokoju byłam dziś na USG. Zrobiłam też betę - 343 ;)
    Na USG nie było widać jeszcze pęcherzyka, bo to za wcześnie, ale endometrium grube - 17mm, w prawym jajniku ciałko żółte i nie ma żadnych odchyleń od normy, wiec to moje uwypuklenie mi się chyba uroiło :P
    Mam powtórzyć za 2 dni betę i najlepiej dopiero za 2 tyg kolejne USG, ale juz jestem umowiona na za tydzień, więc tak zostanie pewnie. Powinno juz wtedy być cos widać ;)
    Rozumiem to, że się tak martwisz. Ale ja wierzę, że tym razem będzie u Ciebie wszystko w porządku :-) Dbaj o siebie :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz właśnie sobie uświadomiłam, że my nasze maleństwo mogliśmy spłodzić właśnie w męża urodziny ;-) i w Polsce :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    No właśnie, szkoda :-( ale jakoś muszę wytrzymać :-) i muszę uwierzyć w to, że wszystko jest w porządku :-)
    Mam już nawet pierwszy smoczek dla bąbelka ;-)
    A Ty Kochana jak się dziś czujesz?

    Ja właśnie obmyślam co tu podać w święta i jakie ciasta upiec :-) i tak się zastanawiam czy przy okazji nie zrobić mężowi niespodzianki i upiec spóźniony tort ;-) bo urodziny miał kiepskie w tym roku :-(

    Właśnie dziś mija miesiąc od śmierci teściowej :-( Przykro mi jest, że nie możemy pójść nawet na cmentarz :-(
    Ja dzis dobrze, chociaż trochę jeszcze dokuczają mi objawy miesiączkowe :)
    My mamy maleńkie skarpetki, dostaliśmy na ślub w ktoryms z prezentów :*
    Jeszcze trochę i się zacznie kupowanie wozka, śpioszków, ale to są takie miłe wydatki i sprawiają tyle frajdy :*
    Macie tam Lidla? W Lidlu często są super ubranka dla takich maluszkow w bardzo atrakcyjnych cenach i dobre jakościowo :)
    A mężowi rob niespodziankę jak najbardziej, na pewno się ucieszył tym bardziej, ze pewnie po śmierci mamy potrzebuje więcej uwagi, tym bardziej, ze zaraz święta i na pewno będzie więcej myślał o tym wszystkim :(
    Ja na urodziny zrobilam mezowi tarte z przepisu sióstr ADiHD, mega szybka, na coasteczkowym spodzie, slodka, ale owoce super przełamują tą słodycz :)
    I jest z białą czekolada, a mój maz za nią szaleje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 09:29

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Teraz właśnie sobie uświadomiłam, że my nasze maleństwo mogliśmy spłodzić właśnie w męża urodziny ;-) i w Polsce :-)
    To miał mały prezencik, o którym jeszcze wtedy nie wiedział :D

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będąc na zakupach, patrzymy, leży góra smoczków Philips Avent, takie dwupaki i przecenione o 50% :-) Mówię: bierzemy, będziemy mieć dobrej jakości smoczki za taniochę ;-)
    Ja zawsze uwielbiałam kupować ubranka dla dzieciaczków w rodzinie :-) takie malutkie ciuszki i buciki są takie śliczne :-) a teraz pomału będziemy kupować swojemu maleństwu i aż boję się, że przesadzę z ilością :-P Swojemu chrześniakowi kupiłam ostatnio takie śliczne buciki Pumki, bo trafiły się w super cenie i taki rozmiar, że powinne być w sam raz akurat jak zacznie chodzić :-) Miały być na zajączka, ale będą trochę później. Musimy jeszcze coś kupić dla męża chrześnicy... Skończyła tydzień temu 3 latka i nie wiadomo co jej kupić, bo ma wszystkiego aż za dużo :-P
    Lidla mamy :-) Dużo osób chwali sobie właśnie z Lidla ubranka :-) tu jest też Aldi i też jest zawsze dużo fajnych rzeczy dla dzieci i w dobrych cenach :-)
    Muszę wyszukać przepis i kiedyś wypróbować :-) a teraz chyba zrobię męża ulubiony tort jagodowy :-) Zrobiłam kiedyś pierwszy raz na nasz cywilny i zrobił w rodzinie furorę ;-)
    https://www.mojewypieki.com/przepis/tort-jagodowy
    Wklejam jakbyś chciała kiedyś wypróbować :-) Ja trochę zmodyfikowałam i oprócz wrzucania owoców, smaruję jeszcze lekko placki dżemem jagodowym lub poziomkowym. Czasami właśnie robię z poziomkami, albo borówkami zamiast jagód. A likieru kokosowego używam tylko Malibu, bo raz kupiłam inny i zepsuł mi wszystko :-/ No i na wierzchu jest biała czekolada, którą uwielbia Twój mąż, ale ja też :-P I powiem Ci, że naprawdę ślicznie wygląda ten torcik :-)
    A jakbyś mogła to prześlij link na tą tartę jeśli masz. Uwielbiam tarty, przeróżne :-) Nawet te wytrawne :-) Ogólnie ja bardzo lubię kruche ciasto :-)
    Prezent najlepszy jaki sobie można wymarzyć :-) Wczoraj M powiedział, że do niego to jeszcze do końca nie dociera, że będziemy mieć maleństwo. Do mnie też nie :-P Ale nie mówi już "Kocham Cię" tylko "Kocham Was" :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i chyba muszę wyjaśnić o co chodzi z cywilnym... :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklejam link do tarty:http://siostryadihd.pl/2018/02/slodka-tarta-prosta-szybka/
    Dzięki za przepis, niedługo robimy spóźnione urodziny męża dla znajomych, wiec może wyprobuje przepis na tą okazje :*
    Agent super firma, butelki tez maja dobrej jakosci, wiec super, ze udało Wam sie upolować smoczusie w promocji :)
    Ja tez uwielbiam takie małe ciuszki i bardzo żałuje, bo u nas w rodzinie nie ma jeszcze żadnego maluszka, wiec póki co nie mogę zbytnio poszalec :*
    Powiem Ci, ze dobrze, ze Wam się już udało, bo może dzięki temu Twój maz nie będzie myślał tyle o mamie, będzie mieć teraz sporo zajec i głowę zaprzatniętą innymi rzeczami, wiec dobrze mu to zrobi :*
    A jak się maleństwo urodzi to juz w ogóle :))

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przyjechałam tu pierwszy raz, to po półtorej roku wróciliśmy do Polski, bo strasznie ciężko było mi się tu odnaleźć. Otworzyliśmy swoją małą działalność z którą nam nie poszło i straciliśmy sporo pieniędzy :-/ Później znaleźliśmy oboje pracę, ale doszliśmy do wniosku, że musimy chyba na jakiś czas wrócić jeszcze do Szwajcarii, odkuć się trochę z pieniędzy i nazbierać trochę na naszą przyszłość. M zadzwonił do byłego szefa i on przyją go spowrotem mimo tego że uprzedziliśmy go o fakcie, że za niecały rok planujemy ślub i będziemy potrzebować dużo wolnego :-) Szef pomógł nam nawet znaleźć na nowo mieszkanie:-) No ale, żebym ja mogła w końcu tu być legalnie, to potrzebowałam tak zwane pozwolenie na prace i pobyt dłuższy niż 3 miesiące, a wydają je dopiero jak się im przedstawi umowę o pracę. Tylko, że w większości firm zatrudniają tylko jak już to pozwolenia masz. No i robi się takie zamknięte koło :-/ Ale jeśli wyjdę za mąż za kogoś kto te pozwolenie już ma, to dostaję wtedy też ;-) Stąd pomysł, żeby jeszcze przed zaplanowanym kościelnym, wziąć cywilny ;-) no i przed wyjazdem, 10 września 2016r. odbył się ślub cywilny w gronie najbliższej rodziny :-) więc urzędowo jesteśmy małżeństwem już ponad rok ;-) Najśmieszniejsze jest to, że wszędzie w dokumentach trzeba podawać datę z cywilnego, a dla nas to kościelny jest ważny i zawsze data kościelnego nasuwa się pierwsza ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Wklejam link do tarty:http://siostryadihd.pl/2018/02/slodka-tarta-prosta-szybka/
    Dzięki za przepis, niedługo robimy spóźnione urodziny męża dla znajomych, wiec może wyprobuje przepis na tą okazje :*
    Agent super firma, butelki tez maja dobrej jakosci, wiec super, ze udało Wam sie upolować smoczusie w promocji :)
    Ja tez uwielbiam takie małe ciuszki i bardzo żałuje, bo u nas w rodzinie nie ma jeszcze żadnego maluszka, wiec póki co nie mogę zbytnio poszalec :*
    Powiem Ci, ze dobrze, ze Wam się już udało, bo może dzięki temu Twój maz nie będzie myślał tyle o mamie, będzie mieć teraz sporo zajec i głowę zaprzatniętą innymi rzeczami, wiec dobrze mu to zrobi :*
    A jak się maleństwo urodzi to juz w ogóle :))
    Dzięki :-) napewno niebawem wypróbuję :-)
    Kochana jeszcze i u Ciebie przyjdzie czas na dzidziusiowe zakupowe szaleństwo ;-) Napewno już niedługo :-)
    A Twój mąż ma rodzeństwo?
    Masz rację, napewno to mu szybciej pomoże pogodzić się ze śmiercią mamy. Chociaż jest nam bardzo przykro, że mama nie zobaczy kolejnego wnuka lub wnuczki i że nasze maleństwo nie pozna babci :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się przyda, więc wrzucam :-)
    Tricki forumowe:
    [ img ] [ /img ] jest do zdjęć- pomiędzy img dajesz adres zdjęcia
    [ url ] [ /url ] jest do przekierowania na daną stronę - pomiędzy url dajesz adres strony, aby po kliknięciu w niego przekierowało nas na podaną stronę
    [ b ] [ /b ] dla pogrubienia liter
    [ u ] [ /u ] do podkreślenia wyrazu/ów, zdań/zdania
    [ i ] [ /i ] to kursywa
    [ color = red (tu możesz wpisać dowolny każdy kolor po angielsku) ] do napisania czegoś w kolorze , później trzeba wrócić na czarny ,czyli [ color = black ]
    [ center ] [ /center] wyśrodkowuje

    Jak wrzucić zdjęcie naforum?
    1. Wchodzisz na https://naforum.zapodaj.net
    2. Klikasz "wybierz plik" i wybierasz plik z serwera
    3. Wybierasz ostatni wygenerowany link i wklejasz na forum bez żadnych dodatków

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Jak przyjechałam tu pierwszy raz, to po półtorej roku wróciliśmy do Polski, bo strasznie ciężko było mi się tu odnaleźć. Otworzyliśmy swoją małą działalność z którą nam nie poszło i straciliśmy sporo pieniędzy :-/ Później znaleźliśmy oboje pracę, ale doszliśmy do wniosku, że musimy chyba na jakiś czas wrócić jeszcze do Szwajcarii, odkuć się trochę z pieniędzy i nazbierać trochę na naszą przyszłość. M zadzwonił do byłego szefa i on przyją go spowrotem mimo tego że uprzedziliśmy go o fakcie, że za niecały rok planujemy ślub i będziemy potrzebować dużo wolnego :-) Szef pomógł nam nawet znaleźć na nowo mieszkanie:-) No ale, żebym ja mogła w końcu tu być legalnie, to potrzebowałam tak zwane pozwolenie na prace i pobyt dłuższy niż 3 miesiące, a wydają je dopiero jak się im przedstawi umowę o pracę. Tylko, że w większości firm zatrudniają tylko jak już to pozwolenia masz. No i robi się takie zamknięte koło :-/ Ale jeśli wyjdę za mąż za kogoś kto te pozwolenie już ma, to dostaję wtedy też ;-) Stąd pomysł, żeby jeszcze przed zaplanowanym kościelnym, wziąć cywilny ;-) no i przed wyjazdem, 10 września 2016r. odbył się ślub cywilny w gronie najbliższej rodziny :-) więc urzędowo jesteśmy małżeństwem już ponad rok ;-) Najśmieszniejsze jest to, że wszędzie w dokumentach trzeba podawać datę z cywilnego, a dla nas to kościelny jest ważny i zawsze data kościelnego nasuwa się pierwsza ;-)
    No proszę, nie wspominałaś wcześniej nic o ślubie cywilnym :*
    To juz można powiedziec, ze macie długi staż małżeński :)
    A teraz jak się odnajdujesz tam w Szwajcarii? Jest Ci lżej niż na poczatku?
    Pewnie łatwiej Ci jest tez jak teraz jest tam Twój brat :)
    Ja cały czas mam w głowie to, zw skoro Tobie udało się w 5cs, to nam tez się uda :*/może ten 5 cykl przyniesie nam szczęście :*

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 28 marca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Może się przyda, więc wrzucam :-)
    Tricki forumowe:
    [ img ] [ /img ] jest do zdjęć- pomiędzy img dajesz adres zdjęcia
    [ url ] [ /url ] jest do przekierowania na daną stronę - pomiędzy url dajesz adres strony, aby po kliknięciu w niego przekierowało nas na podaną stronę
    [ b ] [ /b ] dla pogrubienia liter
    [ u ] [ /u ] do podkreślenia wyrazu/ów, zdań/zdania
    [ i ] [ /i ] to kursywa
    [ color = red (tu możesz wpisać dowolny każdy kolor po angielsku) ] do napisania czegoś w kolorze , później trzeba wrócić na czarny ,czyli [ color = black ]
    [ center ] [ /center] wyśrodkowuje

    Jak wrzucić zdjęcie naforum?
    1. Wchodzisz na https://naforum.zapodaj.net
    2. Klikasz "wybierz plik" i wybierasz plik z serwera
    3. Wybierasz ostatni wygenerowany link i wklejasz na forum bez żadnych dodatków
    Super, właśnie sie zastanawialam ostatnio jak to robisz ze wrzucasz na forum zdjęcia, także przyda się na pewno
    ;*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jakoś tak nie było okazji wspomnieć wcześniej.
    Wtrące jeszcze, że na naszym kościelnym ślubie i weselu było 21 Szwajcarów i są zachwyceni i zszokowani jak to u nas wszystko wygląda :-) U nich nie ma takich wypasionych wesel :-P
    Napewno jest trochę lepiej niż przedtem, ale cały czas jes ciężko :-( Nigdy nie miałam głowy do nauki języków i jest mi strasznie ciężko z tym, że nie mogę sobie tu swobodnie z ludźmi rozmawiać, nic sama załatwić i w ogóle :-/ ale pocieszam się tym, że to jeszcze tylko kilka lat. Tak szczerze, to boję się trochę jak będę tu dawała sobie radę z dzieckiem, nie mając mamy blisko ani nikogo kto mógłby mi pomóc, doradzić... :-( I tego jak to w ogóle tu będzie wszystko ogarnąć z dokumentami, ubezpieczeniami itp jak się dziecko urodzi :-/ i jak ja w ogóle w szpitalu się dogadam i jak to wszystko będzie... :-( Dobrze, że chociaż mój M się bezproblemowo posługuje tym językiem. W sumie to ja odkąd 18 lat skończyłam, to radzę sobie sama w życiu i jak do tej pory, całkiem nieźle, więc i teraz muszę dać radę:-) tym bardziej, że mam też super zaradnego męża ;-)
    Też mam nadzieję i mocno wierzę w to, że Wam się w 5cs uda :-) :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze jeśli chodzi o to jak mi jest tutaj, to myślę, że jak już maleństwo będzie na świecie, to będzie mi lepiej i raźniej :-) Nie będę sama całymi dniami :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Dziękuje :*
    Masz juz za sobą jedną stratę, wiec rozumiem Twoje obawy, mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, trzymam za Ciebie kciuki :*
    A narzeczony jak zareagował na wieść, ze zostanie tatą? Opowiadaj :*
    Dziękuje za wsparcie :*
    A narzeczony w sumie był na bieżąco z tematem zanim jeszcze test zrobiłam. Także jak wyszedł pozytywny to się tego spodziewał i się cieszył :) wczoraj jak byliśmy na tym USG to chyba jeszcze bardziej się stresowal niż ja. Mówił mi później, ze jak tak siedział na tym fotelu i patrzył w ekran to myślał ze zaraz zemdleje :o widzę, ze on tez bardzo się martwi, boi się zeby nic złego się drugi raz nie wydarzyło. Ale cieszymy się oboje i staramy się myśleć pozytywnie :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam tych wypieków! Sama też lubię piec, ale tu u wujka jest tylko taki przedwojenny piekarniku gazowy :/ i niestety nie mogę sobie poszaleć w kuchni.
    A pomysł z tortem dla męża jest super! Na pewno będzie mile zaskoczony :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @agniecha2101 a wy tam na stałe zamierzacie zostać? Rozumiem twoje obawy co do porodu i wychowywania maluszka z dala od bliskich. Mam podobnie. Z Warszawy do domu rodzinnego mam ponad 5h drogi. Wiadomo, ze to nic w porównaniu z odległością waszą, ale i tak będziemy daleko i raczej nie będzie możliwości żeby ktoś nam pomagał bo moja mama sama ma maluchy w domu. :)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    No właśnie jakoś tak nie było okazji wspomnieć wcześniej.
    Wtrące jeszcze, że na naszym kościelnym ślubie i weselu było 21 Szwajcarów i są zachwyceni i zszokowani jak to u nas wszystko wygląda :-) U nich nie ma takich wypasionych wesel :-P
    Napewno jest trochę lepiej niż przedtem, ale cały czas jes ciężko :-( Nigdy nie miałam głowy do nauki języków i jest mi strasznie ciężko z tym, że nie mogę sobie tu swobodnie z ludźmi rozmawiać, nic sama załatwić i w ogóle :-/ ale pocieszam się tym, że to jeszcze tylko kilka lat. Tak szczerze, to boję się trochę jak będę tu dawała sobie radę z dzieckiem, nie mając mamy blisko ani nikogo kto mógłby mi pomóc, doradzić... :-( I tego jak to w ogóle tu będzie wszystko ogarnąć z dokumentami, ubezpieczeniami itp jak się dziecko urodzi :-/ i jak ja w ogóle w szpitalu się dogadam i jak to wszystko będzie... :-( Dobrze, że chociaż mój M się bezproblemowo posługuje tym językiem. W sumie to ja odkąd 18 lat skończyłam, to radzę sobie sama w życiu i jak do tej pory, całkiem nieźle, więc i teraz muszę dać radę:-) tym bardziej, że mam też super zaradnego męża ;-)
    Też mam nadzieję i mocno wierzę w to, że Wam się w 5cs uda :-) :-)
    Skoro Twój mąż tak dobrze sobie radzi z językiem to na pewno Ci we wszystkim pomoże, o nic się nie martw :*
    A tak na przyszłość to macie tam może jakieś przedszkole polsko szwajcarskie? Czy nie ma czegoś takiego? :)
    W ogóle kiedy planujecie powrót? :*
    Jak maluszek pojawi się na świecie to będzie Ci zdecydowanie raz niej, niz teraz :*

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 28 marca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro przy USG prawie zemdlał to co będzie przy porodzie :D
    A tak a propos porodu, Wasi mężczyźni chcą być z Wami podczas porodu? :)
    Mój mąż niestety nie chce, trochę mi z tego powodu przykro, ale trochę tez go rozumiem :)
    Chociaż chciałabym, żeby wspierał mnie, byłoby mi o wiele łatwiej wtedy :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ