X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Dokładnie tak samo uważam. On nawet się z tą byłą rozwieść nie potrafi. Nawet moja mama mówiła, że nie chce jej źle życzyć, ale z tego co widzi jak jest między nimi, to przyszłości dla tego związku nie widzi i też uważa, że na koniec to moją sis tak samo z dzieckiem zostawi jak swoją byłą.[/QUOTE
    Wiesz najgorsze jest to, ze jak ktoś jest zakochany i ktoś z rodziny powiedzialby cos złego to i tak będzie bronić swojego zdania i będzie gotowa odwrócić się nawet od Was, taka jest miłość niestety, czasami nie jest dobrym doradcą i nie myślimy przez to rozsądnie :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Mój się nawet nie pochwalil, ze ma dziewczynę dopiero po kilku dniach to z niego wydusiłam :D
    Ja znowu jestem inna, generalnie jestem niesmiala w stosunku do obcych, ale jak kogoś znam dobrze to jestem otwarta i ciągle nadaje :)
    Mój chyba nigdy żadnej dziewczyny jeszcze nie miał, a ma 30 lat.
    Ty masz tak samo jak ja :-) Trochę się stresuje tym, że będę spędzać święta z dziewczyną której nie znam :-P ale jakoś to będzie:-) Zastanawiam się tylko jaką wymówkę wymyślić, że nie piję... nie chcę im mówić o ciąży, ale wiem że kolega będzie się domyślał jak powiem, że nie piję z nimi. W święta raczej nie odmawiam jeśli nie muszę kierować :-P

    Ale mi się dziś w głowie kręci... Nic nie dam rady robić dziś. Nawet jak siedzę, to jak na karuzeli :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    agniecha2101 wrote:
    Dokładnie tak samo uważam. On nawet się z tą byłą rozwieść nie potrafi. Nawet moja mama mówiła, że nie chce jej źle życzyć, ale z tego co widzi jak jest między nimi, to przyszłości dla tego związku nie widzi i też uważa, że na koniec to moją sis tak samo z dzieckiem zostawi jak swoją byłą.[/QUOTE
    Wiesz najgorsze jest to, ze jak ktoś jest zakochany i ktoś z rodziny powiedzialby cos złego to i tak będzie bronić swojego zdania i będzie gotowa odwrócić się nawet od Was, taka jest miłość niestety, czasami nie jest dobrym doradcą i nie myślimy przez to rozsądnie :)
    Masz rację. Dzięki, że mogłam się wygadać:-*

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Mój chyba nigdy żadnej dziewczyny jeszcze nie miał, a ma 30 lat.
    Ty masz tak samo jak ja :-) Trochę się stresuje tym, że będę spędzać święta z dziewczyną której nie znam :-P ale jakoś to będzie:-) Zastanawiam się tylko jaką wymówkę wymyślić, że nie piję... nie chcę im mówić o ciąży, ale wiem że kolega będzie się domyślał jak powiem, że nie piję z nimi. W święta raczej nie odmawiam jeśli nie muszę kierować :-P

    Ale mi się dziś w głowie kręci... Nic nie dam rady robić dziś. Nawet jak siedzę, to jak na karuzeli :-P
    Mam tak samo jak poznaje kogoś nowego, boje się zawsze ze będzie jakoś niezręcznie :)
    Może ze jesteś przeziebiona i bierzesz antybiotyk? :P
    Ja powiem Ci ze od czasu do czasu tez lubię wypic, na ślub dostalismy dużo wina i pomalutku oprozniamy butelka po butelce, ale dużo mamy wytrawnych, wiec ktoregos dnia polaczylam je z Colą, pierwszy raz pilam w tym zestawieniu i powiem Ci ze jest genialne :D
    Na razie nie próbuj :D ale jak juz będziesz mogła to polecam :*
    Mi o dziwo dzisiaj tez, u nas chyba jakieś niskie ciśnienie, bo nawet w pracy wszyscy narzekaja, ze chce im się spać :D
    Na szczęście jeszcze tylko 10 minut i do domu :D

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co, zawsze trochę ulży człowiekowi jak wyleje swoje smutki i żale :*
    Polecam się ba przyszłość ;)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Mam tak samo jak poznaje kogoś nowego, boje się zawsze ze będzie jakoś niezręcznie :)
    Może ze jesteś przeziebiona i bierzesz antybiotyk? :P
    Ja powiem Ci ze od czasu do czasu tez lubię wypic, na ślub dostalismy dużo wina i pomalutku oprozniamy butelka po butelce, ale dużo mamy wytrawnych, wiec ktoregos dnia polaczylam je z Colą, pierwszy raz pilam w tym zestawieniu i powiem Ci ze jest genialne :D
    Na razie nie próbuj :D ale jak juz będziesz mogła to polecam :*
    Mi o dziwo dzisiaj tez, u nas chyba jakieś niskie ciśnienie, bo nawet w pracy wszyscy narzekaja, ze chce im się spać :D
    Na szczęście jeszcze tylko 10 minut i do domu :D
    Właśnie myślałam o tym, żeby powiedzieć, że od zatok biorę antybiotyk, bo często wcześniej miałam z nimi problem, ale nie wiem czy to przejdzie :-P
    Ja kiedyś piłam tylko słodkie, ale jak przyjechałam tu, to nauczyłam się pić wytrawne, idealnie smakuje z tutejszym śmierdzącym serem ;-) i teraz już mi słodkie w ogóle nie wchodzi. Gusta się trochę potrafią zmienić jednak ;-) My z wesela jeszcze mamy sporo win, ale właśnie te słodkie nam pozostwały. Cześć mam w PL, cześć tu i serwuję gościom którzy piją słodkie. Kilka dostało się mojej mamie np i jakoś pomału ubywa ;-) ale może z colą kiedyś spróbuję:-) kiedyś piwo z colą bardzo lubiłam :-) a piłaś kiedyś ruskiego szampana z energetykiem? :-P ja jakieś 7lat temu, ale był zaje...y :-D
    A może Ty jednak jesteś w ciąży ;-) Mi to nieźle wiruje :-/ Mało to przyjemne jest :-P Strach pomyśleć co będzie dalej :-/ ale dla maleństwa wszystko zniosę :-) oby tylko zdrowo rosło.
    Ty masz chyba fajną pracę, masz czas żeby popisać i fajne godziny pracy masz...;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Właśnie myślałam o tym, żeby powiedzieć, że od zatok biorę antybiotyk, bo często wcześniej miałam z nimi problem, ale nie wiem czy to przejdzie :-P
    Ja kiedyś piłam tylko słodkie, ale jak przyjechałam tu, to nauczyłam się pić wytrawne, idealnie smakuje z tutejszym śmierdzącym serem ;-) i teraz już mi słodkie w ogóle nie wchodzi. Gusta się trochę potrafią zmienić jednak ;-) My z wesela jeszcze mamy sporo win, ale właśnie te słodkie nam pozostwały. Cześć mam w PL, cześć tu i serwuję gościom którzy piją słodkie. Kilka dostało się mojej mamie np i jakoś pomału ubywa ;-) ale może z colą kiedyś spróbuję:-) kiedyś piwo z colą bardzo lubiłam :-) a piłaś kiedyś ruskiego szampana z energetykiem? :-P ja jakieś 7lat temu, ale był zaje...y :-D
    A może Ty jednak jesteś w ciąży ;-) Mi to nieźle wiruje :-/ Mało to przyjemne jest :-P Strach pomyśleć co będzie dalej :-/ ale dla maleństwa wszystko zniosę :-) oby tylko zdrowo rosło.
    Ty masz chyba fajną pracę, masz czas żeby popisać i fajne godziny pracy masz...;-)
    Ja póki co do wytrawnego nie potrafię się przekonać, ale może z czasem je polubię :)
    Wiesz co samego szampana z energetykiem nie próbowałam, ale kiedyś piłam coś co nazywa się "kociołkiem" :D fakt, że wchodziło nieziemsko i w ogóle nie było czuć %, ale następnego dnia tak mi serce waliło, że powiedziałam sobie, że nigdy więcej, bylo tam wszystko co najgorsze razem, czyli: wódka, szampan, piwo, energetyk i sok malinowy, połączenie wybuchowe :D
    Jakoś już nie mam złudzeń po tych testach i temperaturze, ale cuda się zdarzają :P
    Generalnie na pracę nie mam co narzekać, tylko tyle, że czasami jest stresująca, bo terminy gonią, ale ogólnie ludzi mam fajnych i luzu też trochę jest czasami :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziewczyny rozpisałyście, musiałam nadrobić :D
    Zaczynając od poczatku:
    Ja mieszkam w Warszawie :) tutaj studiuję, a ogólnie pochodzę z podkarpacia :)
    Studiuję dwa kierunku, pielęgniarstwo i położnictwo :)
    Jeśli chodzi o relacje z siostrą to jestem w szoku, że tyle zazdrości między rodzeństwem może się pojawiać. :/
    Ja mam 3 rodzeństwa : brata 4 lata młodszego, czyli ma 17 lat, później braciszka 4 latka i siostrę, która teraz niedługo skończy 2 latka :) także maluszki królują u nas w domu rodzinnym. Przejęły nasze miejsca starszego pokolenia :)
    A co do win, to ja tez jestem słodka :D tylko ja preferuję białe :D
    A testu dzisiaj nie robilam, ale zakupiłam dziś dwa i będę jutro powtarzać :) i chyba betę zrobię jutro.
    W ogóle to wrocilam tyle co ze spotkania z koleżanką ze studiów i okazało się, że ona tez podejrzewa ciążę! Właśnie dziś robiła betę i czeka na wynik. Ona tez jest juz po przejściach, 2 razy poroniła i długo się z mężem starali, więc mega się cieszę z nią :) fajna sprawa jakbysmy obie w tym samym czasie były w ciąży :D

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Ale się dziewczyny rozpisałyście, musiałam nadrobić :D
    Zaczynając od poczatku:
    Ja mieszkam w Warszawie :) tutaj studiuję, a ogólnie pochodzę z podkarpacia :)
    Studiuję dwa kierunku, pielęgniarstwo i położnictwo :)
    Jeśli chodzi o relacje z siostrą to jestem w szoku, że tyle zazdrości między rodzeństwem może się pojawiać. :/
    Ja mam 3 rodzeństwa : brata 4 lata młodszego, czyli ma 17 lat, później braciszka 4 latka i siostrę, która teraz niedługo skończy 2 latka :) także maluszki królują u nas w domu rodzinnym. Przejęły nasze miejsca starszego pokolenia :)
    A co do win, to ja tez jestem słodka :D tylko ja preferuję białe :D
    A testu dzisiaj nie robilam, ale zakupiłam dziś dwa i będę jutro powtarzać :) i chyba betę zrobię jutro.
    W ogóle to wrocilam tyle co ze spotkania z koleżanką ze studiów i okazało się, że ona tez podejrzewa ciążę! Właśnie dziś robiła betę i czeka na wynik. Ona tez jest juz po przejściach, 2 razy poroniła i długo się z mężem starali, więc mega się cieszę z nią :) fajna sprawa jakbysmy obie w tym samym czasie były w ciąży :D
    Bardzo ciekawe kierunki studiujesz, na pewno dużo wiadomości ze szkoły przyda Ci się teraz, gdy jesteś w ciąży i sporo Ci to ułatwi :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Ja póki co do wytrawnego nie potrafię się przekonać, ale może z czasem je polubię :)
    Wiesz co samego szampana z energetykiem nie próbowałam, ale kiedyś piłam coś co nazywa się "kociołkiem" :D fakt, że wchodziło nieziemsko i w ogóle nie było czuć %, ale następnego dnia tak mi serce waliło, że powiedziałam sobie, że nigdy więcej, bylo tam wszystko co najgorsze razem, czyli: wódka, szampan, piwo, energetyk i sok malinowy, połączenie wybuchowe :D
    Jakoś już nie mam złudzeń po tych testach i temperaturze, ale cuda się zdarzają :P
    Generalnie na pracę nie mam co narzekać, tylko tyle, że czasami jest stresująca, bo terminy gonią, ale ogólnie ludzi mam fajnych i luzu też trochę jest czasami :)
    Tutaj nie da się za bardzo nawet kupić słodkiego, więc nie miałam wyjścia, musiałam się przyzwyczaić :-P a teraz nie dam rady pić innego :-)
    O tym kociołku, to nawet nie słyszałam, niezła mieszanka :-P
    No właśnie, cuda się zdarzają ;-)
    A czym się w tej pracy zajmujesz jeśli mogę wiedzieć?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Ale się dziewczyny rozpisałyście, musiałam nadrobić :D
    Zaczynając od poczatku:
    Ja mieszkam w Warszawie :) tutaj studiuję, a ogólnie pochodzę z podkarpacia :)
    Studiuję dwa kierunku, pielęgniarstwo i położnictwo :)
    Jeśli chodzi o relacje z siostrą to jestem w szoku, że tyle zazdrości między rodzeństwem może się pojawiać. :/
    Ja mam 3 rodzeństwa : brata 4 lata młodszego, czyli ma 17 lat, później braciszka 4 latka i siostrę, która teraz niedługo skończy 2 latka :) także maluszki królują u nas w domu rodzinnym. Przejęły nasze miejsca starszego pokolenia :)
    A co do win, to ja tez jestem słodka :D tylko ja preferuję białe :D
    A testu dzisiaj nie robilam, ale zakupiłam dziś dwa i będę jutro powtarzać :) i chyba betę zrobię jutro.
    W ogóle to wrocilam tyle co ze spotkania z koleżanką ze studiów i okazało się, że ona tez podejrzewa ciążę! Właśnie dziś robiła betę i czeka na wynik. Ona tez jest juz po przejściach, 2 razy poroniła i długo się z mężem starali, więc mega się cieszę z nią :) fajna sprawa jakbysmy obie w tym samym czasie były w ciąży :D
    Każda z nas z innej części Polski :-)
    No to jesteś dobrze w temacie zorientowana ;-)
    To sporą przerwę Twoi rodzice mieli w staraniach ;-) ale fajnie, że jeszcze takie dwa maluszki masz w domu :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Tutaj nie da się za bardzo nawet kupić słodkiego, więc nie miałam wyjścia, musiałam się przyzwyczaić :-P a teraz nie dam rady pić innego :-)
    O tym kociołku, to nawet nie słyszałam, niezła mieszanka :-P
    No właśnie, cuda się zdarzają ;-)
    A czym się w tej pracy zajmujesz jeśli mogę wiedzieć?
    Pracuję w dziale księgowości w dosyć dużej firmie, praca fajna, więc nie narzekam :)
    Aczkolwiek czekaliśmy z mężem z dzieckiem aż dostanę umowę a koniec końców umowę mam tylko do sierpnia 2019, więc jeśli udałoby się z dzidziusiem nie zdążyłabym wrócić do pracy co skutkuje nieprzedłużeniem umowy.
    Strasznie mnie to irytuje, że rząd chce aby kobiety rodziły więcej dzieci, a nie może nam tego umożliwić właśnie poprzez zapewnienie etatów ;/

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bardzo dużo informacji dowiaduję się z pierwszej ręki - od nauczycieli akademickich ;)
    A Wy skąd pochodzicie?
    No rodzice tak na "stare lata" się odmłodzili :D 19 lat różnicy miedzy mną i siostrą :D
    Fajnie mieć takie maluchy, bo wszystkiego się juz przy nich nauczylam, więc nie będzie strachu przy swoich ;)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Pracuję w dziale księgowości w dosyć dużej firmie, praca fajna, więc nie narzekam :)
    Aczkolwiek czekaliśmy z mężem z dzieckiem aż dostanę umowę a koniec końców umowę mam tylko do sierpnia 2019, więc jeśli udałoby się z dzidziusiem nie zdążyłabym wrócić do pracy co skutkuje nieprzedłużeniem umowy.
    Strasznie mnie to irytuje, że rząd chce aby kobiety rodziły więcej dzieci, a nie może nam tego umożliwić właśnie poprzez zapewnienie etatów ;/
    Często się tak niestety zdarza, że nie ma idealnego czasu na dziecko. Ale wiadomo co jest ważniejsze, wiec trzeba resztę dopasować ;)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie to samo powtarzam, janbie zamierzam czekac, a później żałować :)
    Zawsze chciałam mieć dziecko jak najwcześniej, wszystko zależy od tego jakie kto ma priorytety w zyciu :)

    agniecha2101, Daniela21 lubią tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Wielkopolski :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Pracuję w dziale księgowości w dosyć dużej firmie, praca fajna, więc nie narzekam :)
    Aczkolwiek czekaliśmy z mężem z dzieckiem aż dostanę umowę a koniec końców umowę mam tylko do sierpnia 2019, więc jeśli udałoby się z dzidziusiem nie zdążyłabym wrócić do pracy co skutkuje nieprzedłużeniem umowy.
    Strasznie mnie to irytuje, że rząd chce aby kobiety rodziły więcej dzieci, a nie może nam tego umożliwić właśnie poprzez zapewnienie etatów ;/
    To fakt, ale tutaj jest jeszcze gorzej pod tym względem :-/ A Ciebie może ponownie zatrudnią, dadzą Ci poprostu nową umowę :-) Chyba że postaracie się odrazu o kolejne maleństwo i nie będziesz szybko myślała o powrocie do pracy ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Podlasia, a mieszkam w CH w kantonie Luzern :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 19:41

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym od razu drugie dziecko, nie będę kłamać, ze nie :)
    Dopiero trzecie chcialibysmy po dłuższej przerwie, ale planować sobie możemy a czas pokaze jak będzie :)
    Ogólnie mamy znajomych, chyba juz o nich wspominałam, którzy zaliczyli wpadke i strasznie nas zniechęcają swoimi wywodami ile to dziecko nie kosztuje, ile roboty przy nim, ze oni juz nie chcą więcej dzieci itd.
    Ja sobie zdaje sprawę ze dziecko to wydatek i dużo poświęconego czasu, ale jak takie maleństwo powie do Ciebie mamo, usmiechnie się to wynagradza Ci to wszystko :)
    I nie rozumiem jak ktoś może powiedzieć ze on by nie chciał więcej dzieci bo to za dużo wydatków i czasu wymaga :)

    agniecha2101, Daniela21 lubią tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie moja siostra tak ostatnio powiedziała :-P Może nie dosłownie, ale to miała na myśli. Też tego nie rozumiem :-/ Pieniądze to nie wszystko, a czas poświęcony dziecku powinien być przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Jak w ogóle można z wyboru tak dziecko krzywdzić, żeby nie miało rodzeństwa. Rozumiem jak ktoś nie może sobie pozwolić na drugie dziecko np ze względów zdrowotnych, ale nie zrozumiem tych wszystkich głupich wymówek,że brak czasu, pieniędzy, za małe mieszkanie itp.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ