X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wagi to u mnie też tragedia.. Zawsze ważyłam tak około 55kg przy wzroście 170, później tak 57kg i w sumie to była taka waga, gdzie dobrze się czułam w swoim ciele. A teraz przez to śmieciowe jedzenie, ciągłe jedzenie na mieście miedzy zajęciami na studiach to wazę 61/62 :/ i aż się boję co mnie czeka w tej ciąży. Mam nadzieję, że nie przekroczę 70.. Ale to pewnie takie marzenia ściętej głowy :P

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    U nas tez, 20 stopni, aż nie chce się siedzieć w pracy przy tych papierach, maiałam wziąć jeszcze papiery do domu, bo gonią mnie terminy, ale zrezygnowałam, bo nie dam rady przy takiej pogodzie :D
    Jeszcze męża mam w domu, bo jest na L4 wiec tym bardziej :D
    Jeszcze trochę, ale rozumiem, ze Tobie sie pewnie dluzy, wiem jak to jest jak sie na cos czeka :*
    Niestety po południu pogoda się zepsuła, zaczął padać deszcz i nici z mojego spaceru :-(
    To fajnie, że masz męża w domu teraz :-) Trochę więcej czasu ze sobą spędzicie :-)
    Ja należę niestety do tych mocno niecierpliwych :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Ja jestem naturalnie jasną brunetką (moja mama twierdzi, że to ciemny blond :P), ale obecnie mam przyciemnione włosy i to jest taki ciemny brąz z ciepłą poświatą :)
    Też przeszłam chyba wszystkie możliwe kolory :D
    @konfiturka24 zazdroszczę tego wyjazdu! Trzymam kciuki żeby coś tam się wykluło :*
    @agniecha2101 o super, ze masz już zaplanowaną wizytę :) jednak ja bym radziła Ci nie nastawiać się już na serduszko, żeby się nie rozczarować, bo to wczesny etap i może być widać dopiero sam pęcherzyk :)
    Ja na wczorajszej wizycie właśnie widziałam 7mm pęcherzyk :) z USG rozmiar pęcherzyka odpowiada 4t4d, z owulacją się zgadza, z OM tak średnio ale ja się nie przejmuję, bo przecież te 2tyg do owulacji żaden zarodek nie rośnie :)
    Za 2 tygodnie mam się zgłosić ponownie, żeby podejrzeć już wtedy zarodek :)
    Ja się wcale jakoś mocno nie nastawiam, że będzie widać, poprostu mam taką cichą nadzieję, że może jednak ;-) ale jak nie będzie, to napewno się nie załamię ;-) Powiedz mi czy Ciebie też czasem tak pobolewa podbrzusze podobnie jak na @?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    A co do wagi to u mnie też tragedia.. Zawsze ważyłam tak około 55kg przy wzroście 170, później tak 57kg i w sumie to była taka waga, gdzie dobrze się czułam w swoim ciele. A teraz przez to śmieciowe jedzenie, ciągłe jedzenie na mieście miedzy zajęciami na studiach to wazę 61/62 :/ i aż się boję co mnie czeka w tej ciąży. Mam nadzieję, że nie przekroczę 70.. Ale to pewnie takie marzenia ściętej głowy :P
    Ja bym tego tragedią jeszcze nie nazwała :-P Tragedia to jest u mnie :-P ponad 20kg w 4 lata :-/ Normalnie sama jestem w szoku jak pomyślę jak np wygląda 20kg cukru i że tyle mi właśnie przybyło :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam dziewczyny, Wy to chodciaz wysokie jesteście :D
    Ja teraz (chociaż nie do końca wiem jak wygladacie, ale mogę sobie wyobrazic) czuję sie jak mały pulpecik :D

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w takim razie jestem duży pulpecior :-D Najgorsze, że pełna szafa ciuchów, a ponad połowa za mała :-/ Mam w szafie rozmiary od XS do L :-P Przydałoby się części pozbyć, ale wiecie jak to jest, ciągle jest nadzieja, że może jeszcze kiedyś się zmieszczę :-P ale te najmniejsze chętnie bym komuś oddała, bo do swojej dawnej początkowej wagi napewno już nie wrócę :-( tylko nie mam za bardzo komu tych eSek oddać.
    Co tam nowego u Was?
    Ja chyba poczułam dziś pierwsze lekkie mdłości :-/ Mówię CHYBA, bo nie wiem czy to tak do końca mdłościami można nazwać, tak dziwnie mi było poprostu w żołądku z rana :-/ Czułam się jak na kacu jak wstałam:-P
    Dziś od rana leje :-/ Znów okropna pogoda wróciła :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez najbliższe 9 miesięcy na pewno nie wbijesz się w te ciuchy, ale po ciąży kto wie, może wrocisz jeszcze do formy, przy dziecku będziesz miała tyle ruchu, ze na pewno w mig zrzucisz zbedne kilogramy :)
    To maluch daje Ci juz powoli o sobie znać :*
    U nas dzis zapowiada sie znowu piękna pogoda, ale co z tego, jak po pracy mam od razu szkołę i siedze w niej do 21 :((

    Daniela21 lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze wątpie, ale zobaczymy ;-)
    Tu też się zaczyna rozpogadzać :-) W weekend ma być 20°C, to może w końcu zagonię w sobotę męża, żeby przekopał ogródek ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duży macie ogródek? Uprawiacie jakieś warzywa na wlasny użytek? Czy macie ogródek tylko do celów rekreacyjnych? Trawka, leżak itd :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 12:36

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ja się wcale jakoś mocno nie nastawiam, że będzie widać, poprostu mam taką cichą nadzieję, że może jednak ;-) ale jak nie będzie, to napewno się nie załamię ;-) Powiedz mi czy Ciebie też czasem tak pobolewa podbrzusze podobnie jak na @?
    Wiesz co, teraz juz nie. Na początku przez kilka dni, ale teraz już wcale. Przez kilka dni tez czułam takie kłucie w jajnikach, ciągnięcie. Ale obecnie nic nie czuję :) pewnie co jakiś czas to będzie wracać, w miarę powiększania się macicy ;)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    To ja w takim razie jestem duży pulpecior :-D Najgorsze, że pełna szafa ciuchów, a ponad połowa za mała :-/ Mam w szafie rozmiary od XS do L :-P Przydałoby się części pozbyć, ale wiecie jak to jest, ciągle jest nadzieja, że może jeszcze kiedyś się zmieszczę :-P ale te najmniejsze chętnie bym komuś oddała, bo do swojej dawnej początkowej wagi napewno już nie wrócę :-( tylko nie mam za bardzo komu tych eSek oddać.
    Co tam nowego u Was?
    Ja chyba poczułam dziś pierwsze lekkie mdłości :-/ Mówię CHYBA, bo nie wiem czy to tak do końca mdłościami można nazwać, tak dziwnie mi było poprostu w żołądku z rana :-/ Czułam się jak na kacu jak wstałam:-P
    Dziś od rana leje :-/ Znów okropna pogoda wróciła :-(
    Haha dziewczyny przesadzacie z tymi pulpetami :P
    Mdłości.. Zaczyna się :D ja jak narazie mam spokój, co prawda jak nie zjem czegoś rano to zaraz mi się słabo robi.. Przerąbane, bo biorę rano leki na tarczycę i zawsze muszę czekać pół godziny zanim coś zjem :/
    W tej ciąży mam zupełnie inne objawy niż w tamtej :P teraz dominuje ciągła senność i zmęczenie :/
    U nas przepiękna pogoda, w słońcu to chyba ponad 30st, a w cieniu tak 25 :D właśnie z siostrą bawimy się w ogrodzie :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Duży macie ogródek? Uprawiacie jakieś warzywa na wlasny użytek? Czy macie ogródek tylko do celów rekreacyjnych? Trawka, leżak itd :)
    Mamy ten na warzywka :-) Z tym do relaksu trochę gorzej :-P
    My wynajmujemy teraz mieszkanie u takiej zaprzyjaźnionej rodziny, mój M kiedyś u nich długo pracował. I są dwa domy na jednym podwórku, a dookoła łąki , pola i mały lasek :-) No i oni mieszkają w jednym domu, a w drugim my. Tylko w tym co mieszkamy my są dwa mieszkania i na parterze mieszka babcia, a my na piętrze. Mamy 2 pokoje+salon+kuchnia+łazienka i mamy swoją piwnicę i swój strych, ale nie mamy balkonu :-( a na dole taras zajmuje babcia. Więc jak chcemy jakiegoś grilla czy poleżakować, to na takim jakby wspólnym podwórzu. Ale za to warzywnego ogródka mam odstąpiony spooory kawał :-) Nawiozłam sobie nasion z PL i będę działać :-) a z PL, bo polskie lepsze ;-) zresztą tu nie wszystko można kupić, np pietruszki korzeniowej nie ma szans dostać :-/

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Wiesz co, teraz juz nie. Na początku przez kilka dni, ale teraz już wcale. Przez kilka dni tez czułam takie kłucie w jajnikach, ciągnięcie. Ale obecnie nic nie czuję :) pewnie co jakiś czas to będzie wracać, w miarę powiększania się macicy ;)
    Mi właśnie raz na jakiś czas boli tak podobnie jak przed @ , wczoraj to nawet dość mocno :-( Stresuje mnie to trochę, ale mam nadzieję, że to faktycznie tylko macica się rozciąga. Zobaczę co gin. w poniedziałek powie.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika zapomniałam zapytać jeszcze o jedno... Jaką Ty kochana jeszcze szkołę robisz?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś tu cisza dzisiaj :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza, cisza.. :)
    Dzisiaj do 16 w pracy, później znowu szkoła, byłam jeszcze u mamy i dopiero niedawno wróciłam do domu, pranie już prawie wychodzi mi z kosza, ale nie mam kiedy go zrobić, a mój mąż, który jest na L4 ciągle myśli, ze pranie robi się samo :D także jutro cały dzień pranie, sprzątanie :D
    A szkołę robię kosmetyczną, tzn. technikum :) nie wiem jeszcze czy to tylko na własny użytek czy w przyszłości chciałabym spróbować robić w tym kierunku :)
    Fajnie, ze macie własny ogródek, ja jak bylam młodsza nigdy nie lubiłam prac w ogrodzie, ale na tym etapie marzę o własnym ogrodzie z tarasem, uprawianiu własnego ogródka itd :D
    Ostatnio mąż mnie wyśmiał jak mu powiedzialam, ze jak sie kiedyś wybudujemy to chciałabym mieć kury :D taka juz ze mnie wiejska dziewczyna, lubię takie spokojne życie :)
    A tak poza tym co u Was? Jak sie czujecie? I jak Aguś przed wizytą u ginekologa? Pewnie ciągnie Ci się niesamowicie ten czas :* ale do poniedziałku juz coraz bliżej :*

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mi się kiedyś marzyło bycie fryzjerką lub kosmetyczką, ale wszystko się inaczej potoczyło. Teraz tylko strzygę męża i robię sobie hybrydy ;-)
    Też planuje posiadanie kurnika w przyszłości :-)
    Wizyta już jutro. Z jednej strony tak się cieszę, a z drugiej tyle strachu jest we mnie. Czasem jakoś mocno mnie w podbrzuszu boli i mnie to mocno martwi :-( ale mimo wszystko staram się nastawiać pozytywnie i wierzę mocno w to, że wszystko będzie dobrze.
    Ogródek przekopany, grill pierwszy w tym roku zaliczony ;-) a dziś po dłuższym spacerku i teraz odpoczywamy :-) Później brat ma przyjechać, bo wrócił w nocy z PL.
    A co nowego u Was?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym kurnikiem super pomysł, popieram :D
    Na pewno z maleństwem jest wszystko dobrze, pisz koniecznie od razu jak będziesz po badaniu, czekam razem z Tobą i trzymam mocno kciuki :*
    My dzisiaj też zaliczyliśmy pierwszego grilla urodzinowego teścia, wczoraj byliśmy na urodzinach u znajomego :D
    Całe szczęście mąż kierował, więc mogłam wypić sobie drinka i tym samym uniknąć zbędnych pytań dotyczących naszych starań o dziecko :D
    A jutro jedziemy w końcu do architekta na spotkanie dotyczące budowy domu i nie mogę się już doczekać :)
    Ogólnie chyba w tym miesiącu owulacja wypadnie mi wcześniej (prawdopodobnie już przed naszym wyjazdem), ale im wcześniej tym lepiej :*
    Poza tym jak się czujesz Aga? :*

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działkę już macie ma dom?
    Nawet jak wypadnie wcześniej, to i tak wyjazd dobrze zrobi :-)
    Mi dokuczają mdłości, ciągłe zmęczenie, ale przynajmniej już tak mocno nerwowa i rozdrażniona nie jestem. Można powiedzieć, że codziennie jak na mega kacu :-P ale staram się jakoś funkcjonować ;-)
    Trzymaj dziś mocno kciuki, żeby wszystko było w porządku ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działkę będziemy mieć od rodziców, chociaż jest to działka rolna i nie wiem jak będzie to wyglądać wszystko z odrolniem ;)
    Trzymam mocno, myślami jestem z Toba od samego rana :*
    Ba którą masz wizytę? :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ