X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Test w 13 dpo. Na żywo ta druga kreska jest wyraźniejsza niż na zdjęciach :) Jutro idę błagać gina, żeby mnie przyjął..
    Kochana wizyta u gina na tym etapie Ci nic nie da. On nie będzie jeszcze nawet w stanie stwierdzić czy jesteś w ciąży inaczej niż przez badanie krwi. Powtórz sobie na spokojnie test jutro, pojutrze, zobaczysz czy ciemnieje kreska, albo jeśli masz możliwość to zrób betaHCG.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczyny jak u Was minął weekend? :*
    Ja siedze od rana w pracy i jestem nieprzytomna :)
    Cały weekend spędzony w szkole i przy barach (z małymi przygodami) :D
    Ale koniec końców impreza sie udała i jestem bardzo z siebie dumna, pierwszy raz robilam cala imprezę sama i nawet nieźle mi to wyszło :*
    Teraz powrót do szarej rzeczywistości, ale żyje juz weekendem, tym bardziej, ze będę miec w majowke prawie tydzień wolnego wiec w końcu będę mogła mieć trochę czasu dla siebie i dla męża :*
    Właśnie miałam pytać czy impreza udana :-)
    To co to za przygody były? ;-) Fajnie, że będziesz miała trochę więcej wolnego :-) Odpoczniesz sobie troszkę :-)
    Kiedy teraz skusisz się na testowanie? ;-)
    U mnie weekend... Jakoś szybko minął :-P W sobotę mąż mi pomógł posprzątać mieszkanko :-) później zakupy i potem już chyba przed tv :-) Wczoraj byliśmy u znajomego, potem u brata, pobyczyliśmy się trochę na swieżym powietrzu, byliśmy na spacerze i wieczór z filmem :-) Ogólnie to cały tydzień piękna pogoda, codziennie po około 25° :-) Dziś też zapowiada się piękny słoneczny dzień :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Jeden Agus, zapomnialam całkowicie przez to zamieszanie, ze dzisiaj kolejna wizyta, trzymam kciuki i liczne na relacje :*
    Maz idzie z Toba? :*
    Dzięki :-) Napewno dam znać po :-) Nastawienie mam dobre ;-) Musi być dobrze, nie może być inaczej :-) Dzisiaj niestety idę sama, ale mam nadzieję, że przywiozę piękne zdjęcie mężowi :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za Wasze opinie :* Ja jestem strasznie niecierpliwa i narwana :-D
    Byłam przekonana, że po zobaczeniu drugiej kreseczki trzeba natychmiast biec do gina, a ten zleca 10000 badań:-D

    Ale jeśli faktycznie nic to nie da, to bez sensu iść. Pójdę zatem na betę:)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj juz pada, ale weekend był przepiękny :D
    Ehhh najpierw ten tort, chyba juz o nim pisalam :D
    A później miałam przygodę z szarlotka, a konkretnie z kruchym ciastem :D
    Chciałam zrobić szarlotke z lodami i z bita smietana, zabralam sie wiec za ugniatanie ciasta, kiedy je skończyła, zauwazylam ze na paznokciu brakuje jednej hybrydy :D odpadła w całości :D
    Musialam wiec przeszukać cale ciasto w poszukiwaniu białej hybrydy :D
    Byłaby niezla wpadka, gdyby któreś z gości znalazło cos takiego w swoim kawałku ciasta :D
    Trochę sie boję testować, dzisiaj dopiero 12 dpo, nie wiem czy nie poczekam do terminu @..
    Wczoraj mieliśmy rozmowę z mężem, chyba coraz bardziej sie martwi, ze cos może być nie tak.. Nawet spytał mnie wczoraj co byłoby gdyby sie okazało, ze nie możemy mieć dzieci, oczywiście uspokajam go, ze to jeszcze za wcześnie i za krótko :)
    Jeśli będziesz mieć zdjecie maluszka konieczbie przeslij :*

    agniecha2101, Daniela21 lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta kosztuje ok 30 zł, wiec warto zrobić na własną rękę, a na ginekologa wydałabyś tylko niepotrzebnie pieniazki, bo na chwilę obecna nie będzie w stanie Ci jeszcze nic powiedziec ;)

    agniecha2101, Magdoczka lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, dzięki za Wasze opinie :* Ja jestem strasznie niecierpliwa i narwana :-D
    Byłam przekonana, że po zobaczeniu drugiej kreseczki trzeba natychmiast biec do gina, a ten zleca 10000 badań:-D

    Ale jeśli faktycznie nic to nie da, to bez sensu iść. Pójdę zatem na betę:)
    Te 10000 badań to ja będę miała dopiero dzisiaj :-P a 2 tygodnie temu byłam dopiero na pierwszej wizycie. Zrób na spokojnie betę narazie :-)
    To byłaby Twoja pierwsza ciąża tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 08:49

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    U nas dzisiaj juz pada, ale weekend był przepiękny :D
    Ehhh najpierw ten tort, chyba juz o nim pisalam :D
    A później miałam przygodę z szarlotka, a konkretnie z kruchym ciastem :D
    Chciałam zrobić szarlotke z lodami i z bita smietana, zabralam sie wiec za ugniatanie ciasta, kiedy je skończyła, zauwazylam ze na paznokciu brakuje jednej hybrydy :D odpadła w całości :D
    Musialam wiec przeszukać cale ciasto w poszukiwaniu białej hybrydy :D
    Byłaby niezla wpadka, gdyby któreś z gości znalazło cos takiego w swoim kawałku ciasta :D
    Trochę sie boję testować, dzisiaj dopiero 12 dpo, nie wiem czy nie poczekam do terminu @..
    Wczoraj mieliśmy rozmowę z mężem, chyba coraz bardziej sie martwi, ze cos może być nie tak.. Nawet spytał mnie wczoraj co byłoby gdyby sie okazało, ze nie możemy mieć dzieci, oczywiście uspokajam go, ze to jeszcze za wcześnie i za krótko :)
    Jeśli będziesz mieć zdjecie maluszka konieczbie przeslij :*
    Hehe to niezła akcja z tą hybrydą :-D
    Jeśli tak uważasz, to poczekaj, choć ja bym napewno nie wytrzymała ;-) ale czekam niecierpliwie razem z Tobą :-)
    Napewno wszystko jest u Was w porządku i już niedługo doczekacie się maluszka :-)
    Jeśli tylko będę miała, to napewno się pochwalę :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydalam juz majątek na te testy, co miesiąc jest to samo :D
    Obiecuje sobie, że poczekam, ale ciekawość jest silniejsza :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której masz Aga tego ginekologa? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 12 niby, ale pewnie się przeciągnie i i tak wejdę później. Zaraz lecę pod prysznic i się ogarniać, bo o 11 muszę wyjechać. Tak więc o 12 proszę oderwać ręce od komputera i trzymać kciuki ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verka, hybryda w cieście :-D padłam :-D
    Ja nie wytrzymałam i robię testy codziennie. W 12 dpo cień cienia, a 13 dpo bladzioch :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Te 10000 badań to ja będę miała dopiero dzisiaj :-P a 2 tygodnie temu byłam dopiero na pierwszej wizycie. Zrób na spokojnie betę narazie :-)
    To byłaby Twoja pierwsza ciąża tak?

    Tak, pierwsza :-D

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga będę z Toba myślami :*
    Boże, chyba jutro zrobię znowu, tak mnie kusi :(

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Aga będę z Toba myślami :*
    Boże, chyba jutro zrobię znowu, tak mnie kusi :(

    Rób rób, może u Ciebie w 13 dpo też wyjdzie jakiś bladzioch:-) Tym bardziej, że wykres tempki masz bardzo ładny :*

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mówi, że mam się wstrzymać jeszcze, sama nie wiem juz :*
    A Ty idziesz na ta betę? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę jutro rano, bo wtedy jest szansa na wynik w ciągu kilku godzin. Jakbym poszła teraz, to wynik i tak byłby już jutro.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki :*

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popłakałam się dziś... ze szczęścia ;-) Słyszałam te maleńkie serdusio przez chwilę, a łzy same mi z oczu ciekły ze wzruszenia :-) Bąbelek rozwija się prawidłowo :-) Rośnie jak na drożdżach ;-) Ma 1,8cm :-) W karcie mam wpisane 8t1d i termin na 02.12, a według USG 8t4d i termin się coraz bardziej przesuwa na listopad, bo 29.11 ;-) Krew do badań oddana, mocz też i wymaz bakteriologiczny i cytologiczny, jeśli by było coś nie tak, to dostanę list odrazu z receptą. Po pobraniu wymazów lekko plamię, ale ma to szybko przejść. Kolejna wizyta za 5tyg. dopiero, nie wiem jak ja tyle czasu teraz wytrzymam. Miała być za 4, ale jest wtedy akurat tutaj święto, a moja gin przyjmuje tylko w poniedziałki i wyszło, że dopiero za 5 czyli 25.05. Będę musiała jakoś przetrwać. No ale będę miała już wtedy odrazu badania genetyczne.
    Jestem mega szczęśliwa, że moje maleństwo ma się dobrze i wierzę, że nic już złego się nie wydarzy :-) Oby tylko te 5 tygodni nam szybko ale spokojnie zleciało :-)

    Magdoczka, golonat lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super, cieszę się bardzo, ze z Toba i maluszkiem wszystko w porządku :*
    A jak długo musisz czekać na wyniki? :)
    Masz zdjęcie malenstwa? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ