X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, przyszła...
    Zamiast testów powinnam chyba inwestować w tamponu :D
    Ale obiecałam mezowi, ze nie będę płakać, chociaż może by mi to pomogło, należeli jednak do tych osob, które płaczą do poduszki :)
    Dobrze, ze teraz mam tyle wolnego to odpoczne i trochę wyluzuje :*
    No i spędzę trochę czasu z mężem, w niedzielę bierze mnie na zaległą kolację urodzinowa, wiec bardzo sie cieszę, ze spędzony trochę czasu razem :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż przyznam Wam, ze przez chwile juz myslalam, żeby rzucić OF, nie wiem czy to mierzenie temperatury ułatwia czy utrudnia..

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze pomagało jak się wypłakałam porządnie.
    Dobrze że idziecie na tą kolację w niedzielę, oderwiesz trochę myśli od tego wszystkiego.
    Z tym mierzeniem temperatury i obserwowaniem siebie, to zdania są podzielone... Jedne uważają, że to przeszkadza, bo za dużo się stresuje i ciągle myśli o tych staraniach, że lepiej podchodzić do starań "na luzie" i nie mierzyć tempki, nie myśleć o tym non stop... Inne mówią, że im to pomaga, że lubią wiedzieć co i jak i kontrolować kiedy owu, że dzięki obserwacjom można wyłapać jak jest coś nie tak. Ja tam lubiłam, to mierzenie temperatury i obserwowanie siebie :-) Poznałam dzięki temu bardziej swój organizm. Tylko ja też jakoś mocno tego nie przeżywałam... Tak mi się przynajmniej wydaje ;-) I chyba nie potrafiłabym przerwać obserwacji jak już zaczęłam ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż akurat w szczęśliwym cyklu miałam chwilową przerwę w obserwacjach ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ba6539696a7.jpg widzicie tu cień?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, odpocznij trochę, zrelaksuj się :*
    U mnie wszystko oparło się na zwisającym po sikaniu śluzie :-) okazało się, że jak wisi glut, to najlepszy moment na przytulanie :) temperaturę mierzyłam dopiero po owu, żeby widzieć, czy nie spada.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ba6539696a7.jpg widzicie tu cień?

    Agula, ja widzę drugą kreskę :-) miałam taką samą w 13 dpo, następnego dnia pobiegłam na betę i było wszytsko jasne :-) Trzymam kciuki.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ba6539696a7.jpg widzicie tu cień?
    Ja widzę ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Werka, odpocznij trochę, zrelaksuj się :*
    U mnie wszystko oparło się na zwisającym po sikaniu śluzie :-) okazało się, że jak wisi glut, to najlepszy moment na przytulanie :) temperaturę mierzyłam dopiero po owu, żeby widzieć, czy nie spada.
    Ja niestety nie miałam takiego szczęścia, żeby mi gluty zwisały :-D Jedynie przy badaniu szyjki dało się zauważyć znikome ilości śluzu płodnego ;-) Ale jak widać wystarczyło i tyle ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Amasya Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Przyznam się, że obserwuję forum od jakiegoś czasu i dopiero teraz zebrałam się na odwagę, by napisać. Staramy się od 3 cykli, wczoraj niestety wredna @ przyszla, spóźniona o blisko tydzień. Zatem kolejny cykl rozpoczynamy z ogromną nadzieją. Na wstępie chce Wam powiedzieć, że to miejsce jest niesamowite, wsparcie i otucha, którą dajecie jest na wagę złota.
    Wszystkim dziewczynom, dla których ostatnie cykle były szczęśliwe serdecznie gratuluję!

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy ;-) i powodzenia w nowym cyklu życzymy :-)

    Jak Wam dziewczyny weekend mija?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Witamy ;-) i powodzenia w nowym cyklu życzymy :-)

    Jak Wam dziewczyny weekend mija?

    U mmie szybko :) Trochę u rodzinki, trochę na powietrzu, trochę na zakupach :)

    Już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, bo ciągle się zastanawiam, który u mnie tydzień :-D Wg daty @ - 4 tydzień, wg daty owu - 5 tydzień. Czytałam gdzieś, że przy cyklach krótszych niż 28 dni, powinno się liczyć wg daty owu..
    I jak tu normalnie żyć. Najpierw ciekawość, jak wyjdzie test, beta, a teraz ciekawość który tydzień :-D

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    U mmie szybko :) Trochę u rodzinki, trochę na powietrzu, trochę na zakupach :)

    Już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, bo ciągle się zastanawiam, który u mnie tydzień :-D Wg daty @ - 4 tydzień, wg daty owu - 5 tydzień. Czytałam gdzieś, że przy cyklach krótszych niż 28 dni, powinno się liczyć wg daty owu..
    I jak tu normalnie żyć. Najpierw ciekawość, jak wyjdzie test, beta, a teraz ciekawość który tydzień :-D
    Jeśli liczysz od daty owu, to powinno się chyba dodawać dwa tygodnie. Jak długie dokładnie miałaś cykle? Umawiałaś się już na wizytę? Nie zastanawiaj się tak mocno nad tymi tygodniami, pójdziesz do gin. to wszystko się wyjaśni :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka jesteś tu? :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Amasya Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w poniedziałek;) Mam do Was pytanko, czy w trakcie starań używacie/używałyście żeli intymnych typu conceive? Komuś może pomogły? U nas będzie drugi cykl z żelem, tylko sama nie wiem czy on faktycznie jakkolwiek pomaga... Chyba chwytam się już wszystkiego, co może nam pomóc ;)

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Jeśli liczysz od daty owu, to powinno się chyba dodawać dwa tygodnie. Jak długie dokładnie miałaś cykle? Umawiałaś się już na wizytę? Nie zastanawiaj się tak mocno nad tymi tygodniami, pójdziesz do gin. to wszystko się wyjaśni :-)

    Cykle po 24 dni, owulacja w 10 dniu :)
    Wizytę mam 8 maja.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amasya Miałam zamiar go używać od kolejnego cyklu, bo miałam marnie z płodnym śluzem, ale udało się bez, więc nie zdążyłam nawet zakupić ;-) Ogólnie dziewczyny na forach polecają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 10:50

    Amasya lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Cykle po 24 dni, owulacja w 10 dniu :)
    Wizytę mam 8 maja.
    To faktycznie krótkie cykle. Myślę, że jak do tych tygodni według ostatniej @ dodasz około 4 dni, to będą Twoje takie prawdziwe tygodnie przy takich cyklach :-) Wszystko wyjaśni się na wizycie, ale pewnie dopiero wtedy jak już będzie widać dzidzię na USG.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Werka jesteś tu? :-)
    Cześć :*
    Jestem, zagladam tu do Was, ale przyznam, ze chyba potrzebowałam trochę odpocząć od OF, jak pewnie tez zauważyłaš nie prowadzę już pomiarów, nie wiem czy to lepiej czy gorzej, ale nie czułam, żeby mi to jakoś pomagało, chociaż dużo się do wiedziałam o swoich cyklach przez te dwa miesiace samoobserwacji, jednak jeśli chodzi o planowanie rodziny może być tak, ze za bardzo opierałam sie na wykresie, wiec w tym cyklu próbujemy bez :)
    Generalnie jestem trochę rozgoryczona po ostatniej porazce i chyba dlatego trochę ucichłam :*
    Generalnie weekend spedzamy z rodzina i znajomymi, dzisiaj jedziemy nad jezioro z jednorazowym grillem i kocem, trochę siedę na ogrodzie, juz nawet mam skórę delikatnie muśnętą słońcem, ogólnie rzecz biorąc pełen relaks, bardzo mi tego brakowało :*
    A u Was jak? Jak sie czujesz przede wszystkim mamuska? :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 16:46

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć :*
    Jestem, zagladam tu do Was, ale przyznam, ze chyba potrzebowałam trochę odpocząć od OF, jak pewnie tez zauważyłaš nie prowadzę już pomiarów, nie wiem czy to lepiej czy gorzej, ale nie czułam, żeby mi to jakoś pomagało, chociaż dużo się do wiedziałam o swoich cyklach przez te dwa miesiace samoobserwacji, jednak jeśli chodzi o planowanie rodziny może być tak, ze za bardzo opierałam sie na wykresie, wiec w tym cyklu próbujemy bez :)
    Generalnie jestem trochę rozgoryczona po ostatniej porazce i chyba dlatego trochę ucichłam :*
    Generalnie weekend spedzamy z rodzina i znajomymi, dzisiaj jedziemy nad jezioro z jednorazowym grillem i kocem, trochę siedę na ogrodzie, juz nawet mam skórę delikatnie muśnętą słońcem, ogólnie rzecz biorąc pełen relaks, bardzo mi tego brakowało :*
    A u Was jak? Jak sie czujesz przede wszystkim mamuska? :*
    Właśnie zastanawiałam się czy nie prowadzisz już wcale czy tylko nie udostępniałaś wykresu. Może faktycznie pomoże Ci oderwanie się od tych pomiarów i obserwacji. Przykro mi naprawdę bardzo, że się Wam nie udało znów :-( Mimo że się osobiście nie znamy, to jakoś się zżyłam z Tobą. Wierzę, że niebawem też będzie Wam dane to szczęście.
    Teraz pewnie masz długi weekend, to może chociaż porządnie odpoczniesz i się zrelaksujesz. U nas niestety nie ma święta :-(
    Ja się czuję różnie... I fizycznie i psychicznie... Jeden dzień jest lepiej, kolejny gorzej. Ostatnio jakoś mi często smutno, łapię doły i płaczę nieraz sama nie wiem z jakiego powodu :-/ Martwię się czy z bąbelkiem aby napewno wszystko w porządku, a wizyta jeszcze dopiero za ponad 3 tygodnie :-( Z mojej strony najbliższa rodzina już wie. Siorka oczywiście odrazu zdążyła mnie zdenerwować :-/ Wymyśliłam jej nową ksywkę :-P SIOSTRA DOBRA RADA :-D Reakcją ojca też jestem zawiedziona :-( Z męża strony wie narazie tylko tata i brat, ale reszcie jakoś pewnie też niedługo powiemy.
    Moja mama przyjeżdża do nas na cały czerwiec, bo ma sporo urlopu, więc załatwiliśmy jej pracę przy zbiorze truskawek, to trochę sobie dorobi. Tylko ja mam trochę stracha normalnie :-P bo nie wiem czy będę w stanie tak długo znieść obecność mamy :-P Niby jest nieszkodliwa i ja z mamą jestem dość zżyta, z mężem też się dobrze dogadują, ale jakoś dziwnie mi że będę cały miesiąc mieszkać razem z mamą, bo odkąd 18lat skończyłam, to zamieszkałam oddzielnie i byłam samodzielna i max tydzieņ siedziałam u rodziców w trakcie np urlopu i teraz zastanawiam się jak to będzie ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ