X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Niestety jeszcze trochę czasu minie zanim zaczniemy mieszkać sami :(
    Liczę 2-3 lata :)
    A dlaczego tak długo? :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo zaczynamy budowę i szkoda nam trochę pieniędzy na wynajem, więc póki co jeszcze pomieszkamy trochę u teściów :)
    A Wy mieszkacie sami? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Chyba żadna z nas nie była na ovitrelle, więc ciężko będzie pomóc :-( Myślę, że szansa jest ;-) a gin Ci nie mówił, kiedy najwcześniej możesz zrobić betę? Kiedy masz termin @?
    Kazał testować od 10dc ale dziewczyny piszą ze u jednej utrzymuje się tydzień u innej 11/12 dni. Dziś znów bladzioch a jest 14 dzień po ovitrelle. Sama niewiem ;-(

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Bo zaczynamy budowę i szkoda nam trochę pieniędzy na wynajem, więc póki co jeszcze pomieszkamy trochę u teściów :)
    A Wy mieszkacie sami? :)
    Tak, już ze dwa lata :) w sierpniu rok po ślubie :) wynajmujemy domek :)
    Musisz mieć dobrych tych teściów :p ja bym u moich nie wytrzymała chyba :P

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie naprawdę nie mogę narzekać, ale powiem Wam, że dużo moich koleżanek twierdzi, że teście dają popalić dopiero jak pojawiają się dzieci i pewnie jest w tym dużo prawdy :D
    Ja się obawiam, bo widzę jak moja teściowa ciećka się z naszym pieskiem, wiem, że to może słabe porównanie pies a dziecko :D
    Ale trochę się boję, że jak kiedyś my będziemy mieć dziecko to będzie za bardzo rozpieszczone przez dziadków :)
    I generalnie dziadkowie mają czasami za dużo do powiedzenia w kwestii wychowywania dzieci, a czasy się jednak zmieniają i sposób wychowania dzieci również :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Generalnie naprawdę nie mogę narzekać, ale powiem Wam, że dużo moich koleżanek twierdzi, że teście dają popalić dopiero jak pojawiają się dzieci i pewnie jest w tym dużo prawdy :D
    Ja się obawiam, bo widzę jak moja teściowa ciećka się z naszym pieskiem, wiem, że to może słabe porównanie pies a dziecko :D
    Ale trochę się boję, że jak kiedyś my będziemy mieć dziecko to będzie za bardzo rozpieszczone przez dziadków :)
    I generalnie dziadkowie mają czasami za dużo do powiedzenia w kwestii wychowywania dzieci, a czasy się jednak zmieniają i sposób wychowania dzieci również :)
    Zgadzam się, że jak nie na dzieci to stosunki są w porządku. Teraz tylko słyszę a czemu ma jeszcze smoczek, będą krzywe zęby (tak mówili gdy Maja jeszcze go nosiła) a czemu nosi pampers, pójdzie pewnie do przedszkola razem z nim, albo czemu je mleko w nocy itp itd. Wiem,że to ich pierwsza wnuczka ale ona nie jest robotem.. nie da jej się zaprogramować pewnych rzeczy. Sama musi do tego dorosnąć..
    No niestety czasem lepiej jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić, chociaż każdy ma swoje granice. Z teściowa już scysja była haha :P
    Kurczę, miałam się nie nakręcać tym jutrzejszym testem ale się trochę boje rozczarowania..

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny, 5 dni do @

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dzisiaj w nocy obudził mnie złośliwy ból podbrzusza, taki jak na @ wstałam zrobiło mi się niedobrze i gorąco poszłam na toaletę, zrobiłam małe siku i cała oblałam się zimnym potem :o po 5 minutach przestało boleć :o domyślacie się co to było? Może miałyście takie objawy? już po badaniu, wynik po południu ;)

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi w koncu tempka wzrosla :-)

    Summis95 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    dziewczyny, dzisiaj w nocy obudził mnie złośliwy ból podbrzusza, taki jak na @ wstałam zrobiło mi się niedobrze i gorąco poszłam na toaletę, zrobiłam małe siku i cała oblałam się zimnym potem :o po 5 minutach przestało boleć :o domyślacie się co to było? Może miałyście takie objawy? już po badaniu, wynik po południu ;)
    Nigdy mnie nic takiego nie spotkało, robiłaś test? Kiedy wyniki? :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Nigdy mnie nic takiego nie spotkało, robiłaś test? Kiedy wyniki? :)
    dzisiaj testu nie robiłam, ciagle czekam na wyniki bety ;)

  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    dzisiaj testu nie robiłam, ciagle czekam na wyniki bety ;)
    Trzymam kciuki i odrazu Nam tutaj napisz wynik :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny akurat tak sie sklada, ze bede w Polsce robila padania 8dpo... to chyba dobry moment z tego co wiem na to zeby zrobic progesteron, nie?
    sa indywidualne wyniki zalezne od osoby czy jest jakis konkretny przedzial <od do> wynikow?
    bo rozumiem ze TSH robi sie obojetne w ktorym cyklu, tak?

    10.09.2019 Marcel
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Trzymam kciuki i odrazu Nam tutaj napisz wynik :)
    odebrałam wyniki i szok beta 36,36 :O

    Magdoczka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    dziewczyny akurat tak sie sklada, ze bede w Polsce robila padania 8dpo... to chyba dobry moment z tego co wiem na to zeby zrobic progesteron, nie?
    sa indywidualne wyniki zalezne od osoby czy jest jakis konkretny przedzial <od do> wynikow?
    bo rozumiem ze TSH robi sie obojetne w ktorym cyklu, tak?
    Ja TSH robiłam niezależnie od dnia cyklu, a na progesteron 8dpo to idealny czas, dobrze byłoby, gdyby progesteron sięgał pod 20, ale ja miałam 17 i to też jest prawidłowy, gorzej gdybyś miała np. 10.

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    odebrałam wyniki i szok beta 36,36 :O
    Pięknie! Gratulacje :*
    Powtórz za dwa dni, żeby zobaczyć czy prawidłowo przyrasta :)

    agapat lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    odebrałam wyniki i szok beta 36,36 :O
    Gratulacje! Czekamy na przyrost :* dbaj o sobie i fasolkę :*

    agapat lubi tę wiadomość

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Ja TSH robiłam niezależnie od dnia cyklu, a na progesteron 8dpo to idealny czas, dobrze byłoby, gdyby progesteron sięgał pod 20, ale ja miałam 17 i to też jest prawidłowy, gorzej gdybyś miała np. 10.
    Aha no okej, dziekuje bardzo za odpowiedz w takim razie. no tez jestem happy ze akurat teraz mialam owulacje, akurat bede w Polsce idealnie ;-)
    A jesli chodzi o FSH i estradiol to jest sens robic? bo znalazlam taki pakiecik badan hormonalnych w jednym lab i akurat caly pakiet jest za 100zl (estradiol, fsh,ths,progesteron,prolaktyna,lh), tylko nie wiem czy inne hormony mi cos w na tym etapie mojego cyklu powiedza... bo gdzies czytalam ze niektore bada ie w innych dniach cyklu. ;-)

    A jaka powinna byc beta ? to znacz jaki jest minimalny próg ktory wskazuje na ciaze? ;-) i mniej wiecej po jakim czasie od owu sie on podnosi?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    odebrałam wyniki i szok beta 36,36 :O
    wow. ;-) super ;-) oby ladnie rosla ;-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Aha no okej, dziekuje bardzo za odpowiedz w takim razie. no tez jestem happy ze akurat teraz mialam owulacje, akurat bede w Polsce idealnie ;-)
    A jesli chodzi o FSH i estradiol to jest sens robic? bo znalazlam taki pakiecik badan hormonalnych w jednym lab i akurat caly pakiet jest za 100zl (estradiol, fsh,ths,progesteron,prolaktyna,lh), tylko nie wiem czy inne hormony mi cos w na tym etapie mojego cyklu powiedza... bo gdzies czytalam ze niektore bada ie w innych dniach cyklu. ;-)

    A jaka powinna byc beta ? to znacz jaki jest minimalny próg ktory wskazuje na ciaze? ;-) i mniej wiecej po jakim czasie od owu sie on podnosi?
    Gdy jest ciąża, wynik bety powinien być wyższy niż 5, a zaczyna rosnąć chyba 48-72h po zagnieżdżeniu :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ