X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Już zdaję relację ;-) Mąż mnie zabrał jeszcze na obiad, a po powrocie musiałam oczywiście najpierw rodzinkę obdzwonić ;-)
    Cieszymy się z mężem bardzo, bo jednak nasz wymarzony synuś ❤ Mąż powiedział, że nie ma już wątpliwości, bo sam dokładnie widział jajka :-P
    Wszystko jest w porządku, wszystko udało się ładnie pomierzyć, tylko żołądek jeszcze pusty czy prawie pusty i trzeba będzie jeszcze na niego spojrzeć (nie wiem za bardzo o co z tym chodzi). Mamy też skierowanie na dodatkowe badanie serduszka, bo mąż miał wadę jako dziecko, a też dzisiaj Pani doktor wypatrzyła jakąś mała szczelinkę czy coś w serduszku, która prawdopodobnie jeszcze do urodzenia sama się "naprawi", ale ze względu na wadę u męża lepiej dokładnie to sprawdzić. Staram się tym nie przejmować za wczasu, a cieszyć się, że gin tego nie olewa, tylko wypisała odrazu skierowanie i będzie wszystko dokładnie wiadomo. Skierowanie zostało przefaxowane odrazu do szpitala i musimy czekać na wiadomość z ustalonym terminem kiedy mamy się pojawić. Minus tylko taki, że za bardzo nadal nie możemy zaplanować urlopu.
    No i należę do tych szczęściar, które mają łożysko na przedniej ścianie, więc już mnie nie dziwi, że nie czuję jeszcze ruchów :-P
    Marcelek waży ponad 270g już :-) Na każdym USG wychodził trochę starszy, więc TP został ostatecznie zmieniony na 27 listopada.
    Ginka przełączyła nawet na chwilę na 3d, ale ciężko było zrobić fajne ujęcie, chociaż jak dla mnie przesłodki widok :-) bąbel skrzyżował sobie rączki i zasłaniał nimi buźkę :-)
    Dziś tylko miałam strasznie nieprzyjemne pobieranie krwi, bo najpierw mi się kobietka wkuła w jedną żyłę i w ogóle krew nie chciała lecieć do fiolki, to mi tam strasznie gmerała tą igłą aż bolało, a potem w końcu udało jej się pobrać z drugiej ręki.
    Kolejna wizyta za 5 tygodni i wtedy też te okropne badanie cukru i szczepionka Boostrix.

    To Marcelek:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7254b99adab1.jpg

    A to pierwsze typowo chłopięce bodziaki ;-)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7902382dd374.jpg
    Jaki on juz jest duży :*** a ubranka prześliczne :*
    Dobrze, ze Twoja Pani ginekolog dmucha na zimne i zleca dodatkowe badania, nie jeden lekarz pewnie by to olał, także to akutar plus! I nie martw sie na zapas, na pewno Wasz dzidziuś bedzie zdrów jak ryba :***

    I w końcu ja mogę sie pochwalić, beta 247, wiec tez spodziewamy się maluszka, strasznie sie cieszę, tym bardziej, ze ten cykl miał być spisany na straty, a tu proszę :)

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Jaki on juz jest duży :*** a ubranka prześliczne :*
    Dobrze, ze Twoja Pani ginekolog dmucha na zimne i zleca dodatkowe badania, nie jeden lekarz pewnie by to olał, także to akutar plus! I nie martw sie na zapas, na pewno Wasz dzidziuś bedzie zdrów jak ryba :***

    I w końcu ja mogę sie pochwalić, beta 247, wiec tez spodziewamy się maluszka, strasznie sie cieszę, tym bardziej, ze ten cykl miał być spisany na straty, a tu proszę :)
    Cudownie!!! ❤ Jaka duża beta już :-) Gratulacje Kochana :-* mężowi też :-) Teraz niech kruszynka zdrowo rośnie :-* Kurcze mega mega się cieszę!!! Czekałam na tą wiadomość już trochę ;-)
    To jest tylko potwierdzeniem, że jak się psychicznie odpuści trochę, to to pomaga i się udaje :-) Na Twoim miejscu zadzwoniłabym do lekarza lub poszła i pokazała jaki to bezowulacyjny cykl hehe ;-) napewno sam by się śmiał ;-) U tego samego będziesz prowadzić ciążę?
    Cudowna niespodzianka no :-) Dobrze mówiłam, że Ci się cykl może przedłużyć, tylko wyszło trochę z innego powodu to przedłużenie hehe ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś/masz jakieś objawy? Czujesz się jakoś inaczej...? :-)
    Koniecznie napisz jak mąż zareagował i jak mu to powiedziałaś :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 17:24

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dzień dziś!!!!! :-) :-) :-) :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 lipca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Jaki on juz jest duży :*** a ubranka prześliczne :*
    Dobrze, ze Twoja Pani ginekolog dmucha na zimne i zleca dodatkowe badania, nie jeden lekarz pewnie by to olał, także to akutar plus! I nie martw sie na zapas, na pewno Wasz dzidziuś bedzie zdrów jak ryba :***

    I w końcu ja mogę sie pochwalić, beta 247, wiec tez spodziewamy się maluszka, strasznie sie cieszę, tym bardziej, ze ten cykl miał być spisany na straty, a tu proszę :)
    No to cufownie. Strasznie sie ciesze. Masz jakies objawy?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie macie dziewczyny pojęcia jak sie cieszę! :*
    Mąż nadal nie dowierza i zdziwiony jest czemu brzuch taki mały (ręce opadają :D)
    Ciążę będę prowadzić u tego samego ginekologa, bo wiem, ze jest super lekarzem, a to nie był żaden jego błąd, po prostu owulacja przesunęła sie o pare dni i wtedy mógł jeszcze faktycznie nic nie widzieć :*
    Objawów nie mam komplwtnie żadnych poza bolacymi piersiami i sutkami :)
    Fakt, ze w tym cyklu odpuscilismy i nawet nie kontrolowała kiedy się kochalismy, na pewno to nam dużo pomogło, wyluzowalismy bardziej :)
    Wiec można powiedzieć, ze ginekolog mówiąc nam, ze cykl bedzie bezowulacyjny trochę nam pomógł, bo spisalismy ten cykl na straty, a tu niespodzianka :*
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :*

    Daniela21, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Już zdaję relację ;-) Mąż mnie zabrał jeszcze na obiad, a po powrocie musiałam oczywiście najpierw rodzinkę obdzwonić ;-)
    Cieszymy się z mężem bardzo, bo jednak nasz wymarzony synuś ❤ Mąż powiedział, że nie ma już wątpliwości, bo sam dokładnie widział jajka :-P
    Wszystko jest w porządku, wszystko udało się ładnie pomierzyć, tylko żołądek jeszcze pusty czy prawie pusty i trzeba będzie jeszcze na niego spojrzeć (nie wiem za bardzo o co z tym chodzi). Mamy też skierowanie na dodatkowe badanie serduszka, bo mąż miał wadę jako dziecko, a też dzisiaj Pani doktor wypatrzyła jakąś mała szczelinkę czy coś w serduszku, która prawdopodobnie jeszcze do urodzenia sama się "naprawi", ale ze względu na wadę u męża lepiej dokładnie to sprawdzić. Staram się tym nie przejmować za wczasu, a cieszyć się, że gin tego nie olewa, tylko wypisała odrazu skierowanie i będzie wszystko dokładnie wiadomo. Skierowanie zostało przefaxowane odrazu do szpitala i musimy czekać na wiadomość z ustalonym terminem kiedy mamy się pojawić. Minus tylko taki, że za bardzo nadal nie możemy zaplanować urlopu.
    No i należę do tych szczęściar, które mają łożysko na przedniej ścianie, więc już mnie nie dziwi, że nie czuję jeszcze ruchów :-P
    Marcelek waży ponad 270g już :-) Na każdym USG wychodził trochę starszy, więc TP został ostatecznie zmieniony na 27 listopada.
    Ginka przełączyła nawet na chwilę na 3d, ale ciężko było zrobić fajne ujęcie, chociaż jak dla mnie przesłodki widok :-) bąbel skrzyżował sobie rączki i zasłaniał nimi buźkę :-)
    Dziś tylko miałam strasznie nieprzyjemne pobieranie krwi, bo najpierw mi się kobietka wkuła w jedną żyłę i w ogóle krew nie chciała lecieć do fiolki, to mi tam strasznie gmerała tą igłą aż bolało, a potem w końcu udało jej się pobrać z drugiej ręki.
    Kolejna wizyta za 5 tygodni i wtedy też te okropne badanie cukru i szczepionka Boostrix.

    To Marcelek:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7254b99adab1.jpg

    A to pierwsze typowo chłopięce bodziaki ;-)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7902382dd374.jpg

    Aga, cudowna dzidzia :-) Gratuluję synka. To w sumie fajnie, że lekarka niczego nie bagatelizuje i od razu zleca badania. Na pewno będzie wszystko dobrze. A z tą igłą to przerąbane. Dzielna jesteś:-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nawet nie macie dziewczyny pojęcia jak sie cieszę! :*
    Mąż nadal nie dowierza i zdziwiony jest czemu brzuch taki mały (ręce opadają :D)
    Ciążę będę prowadzić u tego samego ginekologa, bo wiem, ze jest super lekarzem, a to nie był żaden jego błąd, po prostu owulacja przesunęła sie o pare dni i wtedy mógł jeszcze faktycznie nic nie widzieć :*
    Objawów nie mam komplwtnie żadnych poza bolacymi piersiami i sutkami :)
    Fakt, ze w tym cyklu odpuscilismy i nawet nie kontrolowała kiedy się kochalismy, na pewno to nam dużo pomogło, wyluzowalismy bardziej :)
    Wiec można powiedzieć, ze ginekolog mówiąc nam, ze cykl bedzie bezowulacyjny trochę nam pomógł, bo spisalismy ten cykl na straty, a tu niespodzianka :*
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :*

    Werka, gratuluję :-) Cieszę się razem z Tobą. Super, że się udało. Wszystko dzięki Waszej wytrwałości. Gdyby lekarz powiedział mi, że mam cykl bezowulacyjny, to bym się poddała i nawet nie próbowała. Jak widać na Waszym przykładzie, nie można się nigdy poddawać :-)
    Jak się czujesz? Masz już pierwsze objawy? :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 lipca 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Werka, gratuluję :-) Cieszę się razem z Tobą. Super, że się udało. Wszystko dzięki Waszej wytrwałości. Gdyby lekarz powiedział mi, że mam cykl bezowulacyjny, to bym się poddała i nawet nie próbowała. Jak widać na Waszym przykładzie, nie można się nigdy poddawać :-)
    Jak się czujesz? Masz już pierwsze objawy? :-)
    Póki co jedynie powiekszone, bolace piersi i sutki, może jest jeszcze za wcześnie na inne objawy, a może nigdy nie przyjdą :)
    Tak poza tym dziewczyny przy becie 247 który to może być tydzień? 4? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś no gratuluję wymarzonego synka <3 nawet imię wybrane.. U nas jeszcze trwają debaty, ale na szczęście mamy trochę czasu na wybór. Wśród faworytów jest Helenka, Hania, Lilianka i może Aurelia :)

    Werka no gratuluję teraz to już z pewnością! :* piękna beta, wydaje mi się ze moja pierwsza tez tyle wynosiła :) wtedy jak byłam u lekarza to nie było jeszcze nic widać, także nie wiem który to mógł być tydzień :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Aguś no gratuluję wymarzonego synka <3 nawet imię wybrane.. U nas jeszcze trwają debaty, ale na szczęście mamy trochę czasu na wybór. Wśród faworytów jest Helenka, Hania, Lilianka i może Aurelia :)

    Werka no gratuluję teraz to już z pewnością! :* piękna beta, wydaje mi się ze moja pierwsza tez tyle wynosiła :) wtedy jak byłam u lekarza to nie było jeszcze nic widać, także nie wiem który to mógł być tydzień :)
    Dziękuje Daniela! :*
    Helenka, Hania i Lilianka przepiękne imiona! Tez mam je wśród moich faworytów :*

    Daniela21 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 lipca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka bedziesz powtarzac bete czy dajesz spokoj i nie martwisz sie tym ?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 lipca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Werka bedziesz powtarzac bete czy dajesz spokoj i nie martwisz sie tym ?:-)
    Będę powtarzac, ale w przyszłym tygodniu dopiero :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Póki co jedynie powiekszone, bolace piersi i sutki, może jest jeszcze za wcześnie na inne objawy, a może nigdy nie przyjdą :)
    Tak poza tym dziewczyny przy becie 247 który to może być tydzień? 4? :)

    Myślę, że 4. U mnie w dniu spodziewanego okresu było 124, a dwa dni później ponad 300.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam jednak dzisiaj na tej becie i przyrosła do 880 :O

    Paula_071, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wspaniale :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 6 lipca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczyny, byłam jednak dzisiaj na tej becie i przyrosła do 880 :O

    Cudowne wiadomości :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 7 lipca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wam mija weekend dziewczyny?
    Ja siedze u znajomych na grilu i kolo mnie lezy maly bąbelek 8 tygodniowy :-) no masakra jakas, chcialabym zeby byl moj :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 20:52

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 lipca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Jak wam mija weekend dziewczyny?
    Ja siedze u znajomych na grilu i kolo mnie lezy maly bąbelek 8 tygodniowy :-) no masakra jakas, chcialabym zeby byl moj :-)
    Hej,
    Ja wczoraj wstalam o 6:50 przerażona, ze zaspalam do pracy, a tu niespodzianka... Sobota :D
    Wiec wzielam się za lepienie pierwszych w zyciu pierogów (nie liczac tych robionych w moim domu rodzinnym z mama) :D zajęło to pol dnia, ale było warto :)
    A reszte weekendu spędzamy ze znajomymi, z rodzina, trochę na ogrodzie lapie słońce :)
    Trochę domowe obowiązki pranie, prasowanie, także intensywnie :)
    Widzę Oleczka, ze udostępniłas nowy wykres, będę obserwować i trzymać mocno kciuki :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 lipca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Hej,
    Ja wczoraj wstalam o 6:50 przerażona, ze zaspalam do pracy, a tu niespodzianka... Sobota :D
    Wiec wzielam się za lepienie pierwszych w zyciu pierogów (nie liczac tych robionych w moim domu rodzinnym z mama) :D zajęło to pol dnia, ale było warto :)
    A reszte weekendu spędzamy ze znajomymi, z rodzina, trochę na ogrodzie lapie słońce :)
    Trochę domowe obowiązki pranie, prasowanie, także intensywnie :)
    Widzę Oleczka, ze udostępniłas nowy wykres, będę obserwować i trzymać mocno kciuki :*
    Noo wczoraj robilam testy owu i jeden na trzy wyszedl mega pozytywnie. Pozostale dwa to no name. Z tym ze w poprzednim cyklu tez wychodzil pozytywnie 'domowe lab.' a owu nie bylo wiec totalnie nie wiem co z tym robic :-)

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ