X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 lipca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Noo wczoraj robilam testy owu i jeden na trzy wyszedl mega pozytywnie. Pozostale dwa to no name. Z tym ze w poprzednim cyklu tez wychodzil pozytywnie 'domowe lab.' a owu nie bylo wiec totalnie nie wiem co z tym robic :-)
    Chyba musiałabyś się opierać też na śluzie, jeśli testy owu będą pozytywne, a jednocześnie śluz bedzie ciągnący to wtedy, bo faktycznie czasami te testy owulacyjne nie zdaja egzaminu ;(

    agapat lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Chyba musiałabyś się opierać też na śluzie, jeśli testy owu będą pozytywne, a jednocześnie śluz bedzie ciągnący to wtedy, bo faktycznie czasami te testy owulacyjne nie zdaja egzaminu ;(
    No niestety wlasnie tylko ten test na to wskazywal. Nic innego :-)

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Póki co jedynie powiekszone, bolace piersi i sutki, może jest jeszcze za wcześnie na inne objawy, a może nigdy nie przyjdą :)
    Tak poza tym dziewczyny przy becie 247 który to może być tydzień? 4? :)
    Jak wiesz, nie robiłam bety, więc nie wiem ;-) ale dość wysoka Ci wyszła :-)
    Co u Ciebie Kochana? Powtarzałaś betę? Jak się czujesz? Umówiłaś się już na pierwszą wizytę?
    U mnie jakoś mało czasu na wszystko ostatnio ;-) co to będzie jak maleństwo będzie na świecie...;-)
    Wczoraj dzwonili ze szpitala i wyznaczyli to badanie serduszka na 2 sierpnia. Na samą myśl się stresuje :-/

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 11 lipca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Aguś no gratuluję wymarzonego synka <3 nawet imię wybrane.. U nas jeszcze trwają debaty, ale na szczęście mamy trochę czasu na wybór. Wśród faworytów jest Helenka, Hania, Lilianka i może Aurelia :)

    Werka no gratuluję teraz to już z pewnością! :* piękna beta, wydaje mi się ze moja pierwsza tez tyle wynosiła :) wtedy jak byłam u lekarza to nie było jeszcze nic widać, także nie wiem który to mógł być tydzień :)
    Dziękuję :-*
    Moja teściowa miała na imię Helena, a Aurelia to chrześnica mojego męża :-) Ładne imiona :-)

    Daniela21 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Jak wiesz, nie robiłam bety, więc nie wiem ;-) ale dość wysoka Ci wyszła :-)
    Co u Ciebie Kochana? Powtarzałaś betę? Jak się czujesz? Umówiłaś się już na pierwszą wizytę?
    U mnie jakoś mało czasu na wszystko ostatnio ;-) co to będzie jak maleństwo będzie na świecie...;-)
    Wczoraj dzwonili ze szpitala i wyznaczyli to badanie serduszka na 2 sierpnia. Na samą myśl się stresuje :-/
    Cześć, bety juz na razie nie powtarzałam, pierwszą wizytę mam dopiero 20 lipca, co wydaje mi sie wiecznością, ale moze przynajmniej bedzie juz lepszy obraz USG :)
    Strasznie sie stresuje, jakiś bardzo łagodnie przechodze (poki co) ta ciążę, zero wymiotów, nudnosci, jedynie powiększone piersi i strszne wzdęcia :) może to śmieszne, ale czasami wolałabym już sobie rzygnąc, zeby wiedzieć, ze cos tam się dzieje :D
    Powiedzieliśmy juz naszym rodzicom, bardzo sie cieszyli, zarówno moi jak i męża :*
    Miałam juz nawet pierwsza wymiane zdań z teściową (bo sprzeczka tego nie można nazwać) na temat mojego odżywiania :D za bardzo zaglada mi do talerza, twierdzac ze to jej wnuk, wiec trochę musiałam ją zgasić mowiac, ze to moje dziecko, a ja mam 25 lat i nie musi mi mówić co mam jeść, a czego nie :D

    Bardzo dobrze, ze robisz to badanie serduszka, będziesz spokojniejsza :*
    A ogólnie jak sie czujesz? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i nastepnego dnia tesciowa kupiła mi piękne sandalki z diamencikami, o których marzyłam od dawna :) wiec miałam trochę wyrzuty sumienia i było mi strasznie glupio :(p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 09:15

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć, bety juz na razie nie powtarzałam, pierwszą wizytę mam dopiero 20 lipca, co wydaje mi sie wiecznością, ale moze przynajmniej bedzie juz lepszy obraz USG :)
    Strasznie sie stresuje, jakiś bardzo łagodnie przechodze (poki co) ta ciążę, zero wymiotów, nudnosci, jedynie powiększone piersi i strszne wzdęcia :) może to śmieszne, ale czasami wolałabym już sobie rzygnąc, zeby wiedzieć, ze cos tam się dzieje :D
    Powiedzieliśmy juz naszym rodzicom, bardzo sie cieszyli, zarówno moi jak i męża :*
    Miałam juz nawet pierwsza wymiane zdań z teściową (bo sprzeczka tego nie można nazwać) na temat mojego odżywiania :D za bardzo zaglada mi do talerza, twierdzac ze to jej wnuk, wiec trochę musiałam ją zgasić mowiac, ze to moje dziecko, a ja mam 25 lat i nie musi mi mówić co mam jeść, a czego nie :D

    Bardzo dobrze, ze robisz to badanie serduszka, będziesz spokojniejsza :*
    A ogólnie jak sie czujesz? :*
    20 lipca...to już niedługo ;-) ale wiem dobrze jak to się dłuży. Na kiedy Ci termin wychodzi według ostatniej misiączki?
    Brakiem objawów się nie przejmuj, ciesz się póki ich nie ma ;-) U mnie przecież też na początku za bardzo nie było. Najpierw czułam się normalnie jakbym miała dostać @, potem doszło mi tylko ciągłe zmęczenie, a dopiero później te okropne mdłości.
    Super, wiadomo było, że się bedą bardzo cieszyć razem z Wami :-) Ja też się bardzo cieszę :-) Może kiedyś nawet uda nam się jakimś cudem gdzieś spotkać z naszymi maleństwami :-)
    Nie przejmuj się teściową, wiem że takie "dobre rady" są mega denerwujące, ale ona chce tylko dobrze :-) Mnie moja też często denerwowała, nie raz nawet mocno :-P a teraz wiem, że jak zajedziemy do PL, to mi będzie strasznie brakowało tego denerwowania..:-(

    Super fajny gest ze strony teściowej z tymi sandałkami :-) a wyrzutami sumienia się nie zadręczaj, miałaś rację, że powiedziałaś swoje zdanie :-*

    A ja ogólnie czuję się dobrze. Jeden dzień trochę lepiej, inny ciut gorzej. Dużo zależy od pogody, ale w porównaniu do pierwszego trymestru jest super ;-)
    Pomału próbuję kompletować wyprawkę, parę rzeczy już kupiliśmy, cześć zamawiam do PL, żeby potem sobie tu przywieźć. Ogólnie dużo czytam, porównuję, szukam opinii itp. Coraz większy mętlik w głowie tylko ;-) Ostatnio jak zobaczyłam ile jest chemii w niektórych produktach typowo dziecięcych, jakie składy mają kosmetyki itp, to się aż przeraziłam. Tak strasznie trzeba uważać co się kupuje.
    Ogólnie jakoś na wszystko czasu nie wystarcza :-P Jak nie rozkminiam wyprawki, to porządki w domu, w szafach, komodach, to w ogródku coś do roboty, to pranie, zawsze coś ;-)

    golonat lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 13 lipca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    20 lipca...to już niedługo ;-) ale wiem dobrze jak to się dłuży. Na kiedy Ci termin wychodzi według ostatniej misiączki?
    Brakiem objawów się nie przejmuj, ciesz się póki ich nie ma ;-) U mnie przecież też na początku za bardzo nie było. Najpierw czułam się normalnie jakbym miała dostać @, potem doszło mi tylko ciągłe zmęczenie, a dopiero później te okropne mdłości.
    Super, wiadomo było, że się bedą bardzo cieszyć razem z Wami :-) Ja też się bardzo cieszę :-) Może kiedyś nawet uda nam się jakimś cudem gdzieś spotkać z naszymi maleństwami :-)
    Nie przejmuj się teściową, wiem że takie "dobre rady" są mega denerwujące, ale ona chce tylko dobrze :-) Mnie moja też często denerwowała, nie raz nawet mocno :-P a teraz wiem, że jak zajedziemy do PL, to mi będzie strasznie brakowało tego denerwowania..:-(

    Super fajny gest ze strony teściowej z tymi sandałkami :-) a wyrzutami sumienia się nie zadręczaj, miałaś rację, że powiedziałaś swoje zdanie :-*

    A ja ogólnie czuję się dobrze. Jeden dzień trochę lepiej, inny ciut gorzej. Dużo zależy od pogody, ale w porównaniu do pierwszego trymestru jest super ;-)
    Pomału próbuję kompletować wyprawkę, parę rzeczy już kupiliśmy, cześć zamawiam do PL, żeby potem sobie tu przywieźć. Ogólnie dużo czytam, porównuję, szukam opinii itp. Coraz większy mętlik w głowie tylko ;-) Ostatnio jak zobaczyłam ile jest chemii w niektórych produktach typowo dziecięcych, jakie składy mają kosmetyki itp, to się aż przeraziłam. Tak strasznie trzeba uważać co się kupuje.
    Ogólnie jakoś na wszystko czasu nie wystarcza :-P Jak nie rozkminiam wyprawki, to porządki w domu, w szafach, komodach, to w ogródku coś do roboty, to pranie, zawsze coś ;-)
    Powiem Ci, ze co do terminu to sama nie wiem czym sie sugerować, bo ostatnia miesiączke miałam 27 maja, ale owulacja sie trochę przesunęła, wiec z moich obliczeń wynika ze pierwsza polowa marca (mąż jest tez z marca, wiec bedzie miał piękny prezent na urodziny) :)
    Ja juz tez marzę o kupowaniu ciuszkow, oglądaniu wózków itp, ale jest jeszcze za wczesnie i nie ma co zapeszac :*
    Piękny nasz teraz czas, chociaż faktycznie dużo rzeczy na głowie :*
    My przed przyjściem na świat maluszka planujemy jeszcze jakiś mały remont, wiec tez będę miała co robić :D
    Mamy mały pokoik, wiec muszę wszystko tak rozplanować, zeby zmiescilo sie lozeczko i jakaś dodatkowa szafka ;)
    W ogóle chciałam zrobić malą metamorfozę mebli w pokoju, bo mamy w kolorze wenge, ale strasznie widac na nich kurz, a mi podobają sie białe mebelki i chciałam je przemalowac, ale trochę sie boje, ze to spypram :D

    Daniela21, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! ma dylemat
    W sobote powinnam dostać okres dzisiaj jest poniedziałek i pojawil sie u mnie rano blado różowy śluz, teraz jest juz brązowy ale wkładka czysta. brzuch mnie boli jak na okres i strasznie mnie bolą piersi. Niby chciałam juz dzisiaj kupic test ale juz tyle razy widzialam jedna kreske ze stwierdzilam ze poczekam dzien dwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katherina91 wrote:
    Dziewczyny! ma dylemat
    W sobote powinnam dostać okres dzisiaj jest poniedziałek i pojawil sie u mnie rano blado różowy śluz, teraz jest juz brązowy ale wkładka czysta. brzuch mnie boli jak na okres i strasznie mnie bolą piersi. Niby chciałam juz dzisiaj kupic test ale juz tyle razy widzialam jedna kreske ze stwierdzilam ze poczekam dzien dwa.
    I w czym mamy pomóc? Kup test albo idź na bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym zeby cos podpowiedzec. czy poczekac czy od razu kupic test. pisalam ze juz troche tych testow zrobilam i boje sie kolejnego rozczarowania....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katherina91 wrote:
    w tym zeby cos podpowiedzec. czy poczekac czy od razu kupic test. pisalam ze juz troche tych testow zrobilam i boje sie kolejnego rozczarowania....
    Skoro jest po terminie @ kup test lub idź na betę i będzie wszystko jasne

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katherina91 wrote:
    w tym zeby cos podpowiedzec. czy poczekac czy od razu kupic test. pisalam ze juz troche tych testow zrobilam i boje sie kolejnego rozczarowania....
    Tu nie ma co podpowiadac. Nawet ginekolog powie ci to samo co dziewczyny :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katherina91 wrote:
    Dziewczyny! ma dylemat
    W sobote powinnam dostać okres dzisiaj jest poniedziałek i pojawil sie u mnie rano blado różowy śluz, teraz jest juz brązowy ale wkładka czysta. brzuch mnie boli jak na okres i strasznie mnie bolą piersi. Niby chciałam juz dzisiaj kupic test ale juz tyle razy widzialam jedna kreske ze stwierdzilam ze poczekam dzien dwa.
    Cześć Katherina,
    ja na Twoim miejscu zrobiłabym test, wiele dziewczyn będąc w ciąży w czasie spodziewanej @ miało plamienia podobne to Twoich, także testuj i pisz co wyszło :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć Katherina,
    ja na Twoim miejscu zrobiłabym test, wiele dziewczyn będąc w ciąży w czasie spodziewanej @ miało plamienia podobne to Twoich, także testuj i pisz co wyszło :)
    A mierzysz może temperature? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 lipca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katherina i jaki wynik? Robilas test,bete?

    Werka jak tam dzidzia? Kiedy usg?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Oleczka :)
    Właśnie dzisiaj byłam na pierwszych badaniach, 6tc+3dni, termin na +- 12 marca,
    Strasznie się denerwowałam, ale na szczęście wszystko jest ok, dostalam oczywscie skierowanie na podstawowe badania i następną wizyta 8 sierpnia :)

    Magdoczka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym Oleczka obserwuje na biezaco Twój cykl i codziennie sprawdzam czy temperatura skoczyła, trzymam za Ciebie kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 21:11

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A tak poza tym Oleczka obserwuje na biezaco Twój cykl i codziennie sprawdzam czy temperatura skoczyła, trzymam za Ciebie kciuki :*
    Ojeej hehe no jakos sie nie moge tego doczekac :-)
    To super ze fasolka wporzadku :-) cudownie :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ojeej hehe no jakos sie nie moge tego doczekac :-)
    To super ze fasolka wporzadku :-) cudownie :-)
    Dziwne tylko, ze te testy owi wychodzą Ci cały czas pozytywne...
    A w okresue owulacji masz dużo śluzu płodnego? :))

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ