X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 lipca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziwne tylko, ze te testy owi wychodzą Ci cały czas pozytywne...
    A w okresue owulacji masz dużo śluzu płodnego? :))
    No wlasnie z tymi testami to troche im nie ufam... z ciekawosci po owu zrobie i zobacze co mi pokaza. :-)
    No z tym sluzem takim calkowicie plodnym to tak nie do konca. Bardziej mam wodnisty z takimi malymi bialymi granulkami jakby :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 21 lipca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było, ponieważ byłam w Polsce na urlopie i właśnie dzisiaj wróciliśmy :) byłam u ginekologa, okazało się, że mam policystyczne jajniki przez co będzie ciężko zajść w ciąże, sporą nadzerke przez która plamie oraz źle mi zszyli podczas cesarki macice i podczas współżycia w niektórym pozycjach mnie boli podbrzusze oraz czuje dyskomfort także niefajnie.. za tydzień mam wizytę w przychodni i zobaczymy co dalej, czy mnie pokierują do ginekologa.. oby..

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 21 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka ogromne gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki :*

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 lipca 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było, ponieważ byłam w Polsce na urlopie i właśnie dzisiaj wróciliśmy :) byłam u ginekologa, okazało się, że mam policystyczne jajniki przez co będzie ciężko zajść w ciąże, sporą nadzerke przez która plamie oraz źle mi zszyli podczas cesarki macice i podczas współżycia w niektórym pozycjach mnie boli podbrzusze oraz czuje dyskomfort także niefajnie.. za tydzień mam wizytę w przychodni i zobaczymy co dalej, czy mnie pokierują do ginekologa.. oby..
    Po czym stwierdzili ci policystyczne jajniki? A wyniki z Pl dajesz do gp ? Moim zdaniem powinni Cie skierowac do gina... bo rozumiem ze wczesniej probowalas ale odmawiali jakiej kolwiek pomocy?

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 22 lipca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Po czym stwierdzili ci policystyczne jajniki? A wyniki z Pl dajesz do gp ? Moim zdaniem powinni Cie skierowac do gina... bo rozumiem ze wczesniej probowalas ale odmawiali jakiej kolwiek pomocy?
    Po usg, miałam liczne pecherzyki, taki sznur jakby ułożony z pęcherzyków. Mam tylko usg i cytologię wiec im dam ale nie
    wiem czy to uznają. Miałam robić badania hormonalne ale robi się je tylko na początku cyklu a ja mam dopiero dostać @ za pare dni wiec niestety nie zdążyłam. Wcześniej nie próbowałam dostać się tutaj w UK do gina, bo nie miałam takiej potrzeby. Nie wiedziałam, że tyle problemów się zdażyło urodzić..

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 22 lipca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to oby teraz Ci pomogli :-)
    7,8dpo mozesz zrobic proga i prolaktyne.
    Takto tsh w kazdym dc.

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 23 lipca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy czy oni mi tutaj porobią wogole jakies badania ;) w środę mam wizytę ;)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 lipca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było, ponieważ byłam w Polsce na urlopie i właśnie dzisiaj wróciliśmy :) byłam u ginekologa, okazało się, że mam policystyczne jajniki przez co będzie ciężko zajść w ciąże, sporą nadzerke przez która plamie oraz źle mi zszyli podczas cesarki macice i podczas współżycia w niektórym pozycjach mnie boli podbrzusze oraz czuje dyskomfort także niefajnie.. za tydzień mam wizytę w przychodni i zobaczymy co dalej, czy mnie pokierują do ginekologa.. oby..
    Cześć po dluzszej przerwie :)
    Całe szczescie, ze wykryli tą chorobę oraz nadżerke, teraz trzeba działać :)
    Na pewno czeka Cie dłuższe leczenie, ale z tego co wiem zespół policystycznych jajnikow nie wyklucza zajscia w ciążę po leczeniu, także trzymam mocno kciuki :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 lipca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Werka ogromne gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki :*
    Bardzo Ci dziękuje :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 lipca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Zobaczymy czy oni mi tutaj porobią wogole jakies badania ;) w środę mam wizytę ;)
    Wydaje mi sie ze powinni. Zwlaszcza jesli masz problem. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 23 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, a Ty kiedy testujesz? :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 lipca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, a w ubieglym miesiącu w którym dniu cyklu mialaś owu? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 lipca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testowania to narazie sie nie zanosi :-)
    A w poprzednim cyklu mialam owu w 27dniu, a jeszcze poprzednim 32chyba :-)
    Masakra, inne dziewczyny to juz by grubo byly po rozpoczeciu nast. Cyklu a ja dopiero na owu czekam... tylko dziwnie mi ta temp. Sie ostatnio utrzymuje, myslicie ze owu mogla juz byc?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 24 lipca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Co do testowania to narazie sie nie zanosi :-)
    A w poprzednim cyklu mialam owu w 27dniu, a jeszcze poprzednim 32chyba :-)
    Masakra, inne dziewczyny to juz by grubo byly po rozpoczeciu nast. Cyklu a ja dopiero na owu czekam... tylko dziwnie mi ta temp. Sie ostatnio utrzymuje, myslicie ze owu mogla juz byc?
    Wydaje mi się, ze owu jeszcze nie było, wiec skoro zdarzyło Ci się mieć w 32dc, a masz juz 29dc to teraz byłby dobry czas na przytulanie :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede testowała 3 sierpnia. Po clo i ovitrelle.. a teraz Duphaston . Ten czas to dla mnie wieczność

    j12msev.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Ja bede testowała 3 sierpnia. Po clo i ovitrelle.. a teraz Duphaston . Ten czas to dla mnie wieczność

    JA 4.08, WIĘC PODOBNIE I TEZ JESTEM PO CLO I OVITRELLE. Masz rację to czekanie jest najgorsze, chociaż w tym miesiącu jakos luzniej staram sie do tego podejśc..:)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Wydaje mi się, ze owu jeszcze nie było, wiec skoro zdarzyło Ci się mieć w 32dc, a masz juz 29dc to teraz byłby dobry czas na przytulanie :)
    Przydaloby sie ale obecnie mamy z mezem ciche dni, wiec nie wiem jak to sie potoczy :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Przydaloby sie ale obecnie mamy z mezem ciche dni, wiec nie wiem jak to sie potoczy :-)
    Na pewno się pogodzicie, seks na zgodę to najlepsze co może być :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, to tak jak u mnie.. dziewczyny są w połowie następnego cyklu a ja czekam na @, bo ostatnio to mam 40 pare dniowe cykle..
    Myslalam, że wakacje będą sprzyjały przytulankom a tak naprawdę to albo nie było kiedy albo po całym dniu wrażeń padaliśmy na twarz + przez te wieści od lekarza straciłam zapał i chęci. Ale nie należy się poddawać :D
    Corrin, Olga czekamy na dobre wiadomości z początkiem sierpnia :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używacie termometrów owulacyjnych?? Jak tak to z jakiej firmy??

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ