X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    A jaki miałaś najdłuższy cykl? Może Ci się przedłuży. Te Twoje temperatury są zadziwiająco dziwne. Wygląda, że owulacji jeszcze nie było.
    Najdluzszy cykl to 43v dni. Moja gin twietdzi ze po anty.mi sie jeszcze organizm nie unormowal... ale ilez mozna?? Kurcze z tym ze w tej Pl jestem tylko 2 tyg i jesli nie bedzie to poczatek cyklu to niby jakie badanie zrobie? Chyba tylko usg! Wiec i tak dupa blada. :-)

    Summis a co jest celem tak dlugo wyczekiwanej wizyty?
    Czytalam troche o pcos i im szyvciej sie zacznie to leczyc tym lepiej i najlepiej starac sie przed 25r zycia :-) jesli ty jestes 95 to spokojnie :-)

    Werka ci tam u ciebie slychac, wszystko w porzadku?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, u mnie wszystko ok, czuję się świetnie, nie mam zachcianek, mogę jeść wszystko, także idealnie :) 8 sierpnia mam kolejną wizytę i prawdopodobnie pójdę już na zwolnienie lekarskie :)
    Ja myślę, że nawet jeśli jesteś tylko dwa tygodnie mozedz zrobić sobie jakieś podstawowe badania związane z tarczyca, na pewno ginekolog Ci doradzi coś jeszcze, byle Cię nie zbył, pewnie zrobi Ci też USG :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 13:40

    Magdoczka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyce i usg robie napewno, ale mam nadzieje ze kurde cos mi jeszcze poradzi.

    Nooo to super ze wszystko ok :-) ciesze siee :-) moze juz zobaczysz fasolke :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Tarczyce i usg robie napewno, ale mam nadzieje ze kurde cos mi jeszcze poradzi.

    Nooo to super ze wszystko ok :-) ciesze siee :-) moze juz zobaczysz fasolke :-)
    Na pewno, a idziesz do tego samego gina co ostatnio czy do innego? Z tego co pamiętam tamten nic konkretnego Ci nie powiedział...

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 lipca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Na pewno, a idziesz do tego samego gina co ostatnio czy do innego? Z tego co pamiętam tamten nic konkretnego Ci nie powiedział...
    Do tego samego. Wiesz w sumie z zadnym powaznym problemem do niej nie poszlam. To byl dopiero a moze az 4 cs. Roznie na to patrza. Z badan tez nie mialam duzo. Tyle co sie dalo zrobic bo trafilam, tak mysle na 8dpo... Zobacze co teraz powie. Najwyzej jesli sie uda to pojde do innego jesli ta mnie zleje.... a mam nadzieje ze nie. Owu w tym cyklu chyba nie bedzie... w tamtym cyklu 1 faza byla dluga ale przynajmniej temperatura tak nie skakala... a w tym? Tragedia. Szyjka juz jest nisko i w dodatku twarda a byla jakis czas temu miekka wiec nawet nie robie sobiw nadzieji ani zadnych testow. Bo to bez sensu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 20:31

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 lipca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Do tego samego. Wiesz w sumie z zadnym powaznym problemem do niej nie poszlam. To byl dopiero a moze az 4 cs. Roznie na to patrza. Z badan tez nie mialam duzo. Tyle co sie dalo zrobic bo trafilam, tak mysle na 8dpo... Zobacze co teraz powie. Najwyzej jesli sie uda to pojde do innego jesli ta mnie zleje.... a mam nadzieje ze nie. Owu w tym cyklu chyba nie bedzie... w tamtym cyklu 1 faza byla dluga ale przynajmniej temperatura tak nie skakala... a w tym? Tragedia. Szyjka juz jest nisko i w dodatku twarda a byla jakis czas temu miekka wiec nawet nie robie sobiw nadzieji ani zadnych testow. Bo to bez sensu.
    To niech małpa szybko przychodzi i zaczniesz nowy cykl z nadzieją :)
    Najgorsze że tak długo musisz czekać ;(

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 lipca 2018, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    To niech małpa szybko przychodzi i zaczniesz nowy cykl z nadzieją :)
    Najgorsze że tak długo musisz czekać ;(
    No wlasnie to jest najgorsze... czrkalam pier***ne 30 pare dni zeby dowiedziec sie ze cykl bezowulacyjny... ahhhh juz mam tego dosyc troche. Byle do konca sierpnia...
    I fakt oby szybko @ przyszla... ponoc bedzie szybko albo bede musiala wywolywac.

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 28 lipca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka oby się Tobą zajęli w Pl i żebyś nie musiała wywoływać @, bo zanim znowu się ureguluje to trochę potrwa.
    Mnie @ spóźnia się drugi dzień. Od połowy cyklu bolą mnie piersi a dzisiaj praktycznie ból ustał wiec @ niedługo się pojawi.

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Oleczka oby się Tobą zajęli w Pl i żebyś nie musiała wywoływać @, bo zanim znowu się ureguluje to trochę potrwa.
    Mnie @ spóźnia się drugi dzień. Od połowy cyklu bolą mnie piersi a dzisiaj praktycznie ból ustał wiec @ niedługo się pojawi.
    A moze trzeba siknac?:-)
    Wiesz cos na temat wywolywania @? I jak ro po ttm funkcjonuje organizm?

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 28 lipca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, każdy lekarz to inna bajka. Wiem, że na wywołanie przepisują duphaston lub luteinę ale tak jak mówię ile lekarzy, tyle opinii. Ja nie miałam nigdy wywoływanego.
    No właśnie nie wiem czy jest sens robić test, bo pewnie i tak nic nie wyjdzie. Tyle, że zaś przedłuża mi się cykl.. to już 43 dzień..

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Kochana, każdy lekarz to inna bajka. Wiem, że na wywołanie przepisują duphaston lub luteinę ale tak jak mówię ile lekarzy, tyle opinii. Ja nie miałam nigdy wywoływanego.
    No właśnie nie wiem czy jest sens robić test, bo pewnie i tak nic nie wyjdzie. Tyle, że zaś przedłuża mi się cykl.. to już 43 dzień..
    Kolezanka w innym poscie tez ma pcos i pisala ostatnio ze ovarin bierze. Reguluje cykle i tak dalej... i jest w ciazy :-)

    A test mozna zrobic zawsze. Ile trwal twoj najdluAzy cykl?

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c8e964d742f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:44

    Olga_89, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 28 lipca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku. Kochaliśmy się dwa razy, nie przywiązywałam uwagi kiedy, jeszcze te jajniki, w tu taka niespodzianka!! Dwa testy zrobione pozytywne !! Jestem przeszczęśliwa!

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 lipca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowilam! Mowilam!!!! Haaa gratulacjee ! Mozesz odwolac wizyte w szpitalu!
    Kiedy bylas na monitoringu w Pl? Z tego co pamietam to mowilas ze bylo pelno malych pecherzykow! Szok!;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 20:47

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 29 lipca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Mowilam! Mowilam!!!! Haaa gratulacjee ! Mozesz odwolac wizyte w szpitalu!
    Kiedy bylas na monitoringu w Pl? Z tego co pamietam to mowilas ze bylo pelno malych pecherzykow! Szok!;-)
    Wizyty nie odwołam, bo mam nadzerke która muszę kontrolować.
    Na monitoringu byłam 9 lipca, powinnam mieć owu 12 a kochaliśmy się 17ego wiec chyba się przesunęła :) tez jestem w szoku, zrobiłam dzisiaj rano trzeci test i tez pozytywny wiec raczej nic się nie zmieni i muszę się z tym oswoić hahah

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ci powiem ladne masz szczescie ,:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Noo to ci powiem ladne masz szczescie ,:-)
    Nawet niewiarygodne szczęście ;)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Nawet niewiarygodne szczęście ;)
    Nooo na usg totalnie nic nie bylo widac? Naprawde? Woow :-) jeszcze raz gratulacje!

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wogole nie brałam tego cyklu pod uwagę ;) piersi tak samo bolą jak przed @, nic się nie zmieniło, na dole susza, lekko dół brzucha pobolewa :) dziękujemy kochana!! Werka, ja, teraz Twoja kolej!

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 lipca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    No ja wogole nie brałam tego cyklu pod uwagę ;) piersi tak samo bolą jak przed @, nic się nie zmieniło, na dole susza, lekko dół brzucha pobolewa :) dziękujemy kochana!! Werka, ja, teraz Twoja kolej!
    Hehe na to licze :-)

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ