X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 5 września 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyja wysoka hahahahah :-)

    shimmer_lip, mik82, gigsa, dotik lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 5 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Szyja wysoka hahahahah :-)
    No chciałaś to masz;-)

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik nie znam się na wynikach ale zawsze Was wspieram!!!!!!!

    dotik lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam, a tu takie akcje....
    Rudzia na tego chuja nie ma słów!!!! Nie zasługuje na Ciebie i na dziecko tym bardziej. Nawet nie wie co traci. Może kiedyś zrozumie, ale na jego nieszczęście będzie za późno i dobrze, bo na takich frajerów nie ma co tracić czasu i nerwów. Teraz tylko nie pozwól mu się wywinąć z obowiązku alimentacyjnego. Niech płaci skurwielisko jeden!!! A o przyjaźni niech zapomni. Znienawidziłabym takiego ojca gdybym się kiedyś dowiedziała, że była taka sytuacja. Trzymaj się Kochana. Fasolka Ci kiedyś te wszystkie cierpienia wynagrodzi.

    Mała nie przejmuj się. Skoro teraz robiłaś takie rzeczy i nic się nie działo to znaczy, że fasolek mocno się tam trzyma, jest silny i nic go stamtąd nie wygoni ;)

    Katjaa cieszę się ogromnie i aż się wzruszyłam jak przeczytałam słowa Twojego faceta. Takie to romantyczne :):):)

    mik82, dotik, Katjaa, Rudzia lubią tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Szyja wysoka hahahahah :-)
    no widzisz :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 5 września 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Szyja wysoka hahahahah :-)
    Baaardzo mi się to podoba :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie jak to się mogło wydarzyć, jeśli jestem w ciąży. Poważnie. :P 11 dpo beta <1,2 była. Czyli mogło dojść do zagnieżdżenia np. 10 dpo bo hcg jest wykrywalne na 48 godzin po zagnieżdżeniu, tak? A może owu miałam nie wtedy co doktorek i temperatura wskazują? I plemniorki przetrwały?

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 5 września 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Ale mam ochote na bita smietane!! Albo karpatke!!! Chyba dzis zrobie!!!! O matko! :)
    Na karpatkę też sobie przepis dziś spisałam i coś czuję, że jak ten mech mi wyjdzie to po weekendzie będzie karpatka :) A jaki robisz krem? Taki z budyniu z masłem czy taki z mąki?

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Zastanawia mnie jak to się mogło wydarzyć, jeśli jestem w ciąży. Poważnie. :P 11 dpo beta <1,2 była. Czyli mogło dojść do zagnieżdżenia np. 10 dpo bo hcg jest wykrywalne na 48 godzin po zagnieżdżeniu, tak? A może owu miałam nie wtedy co doktorek i temperatura wskazują? I plemniorki przetrwały?
    Skoro się udało to miało tak po prostu być i tyle. Tych rzeczy nie da się czasem racjonalnie wytłumaczyć i tyle. To był widocznie Twój czas i moment

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiadomo czy się udało. :(

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 5 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Zastanawia mnie jak to się mogło wydarzyć, jeśli jestem w ciąży. Poważnie. :P 11 dpo beta <1,2 była. Czyli mogło dojść do zagnieżdżenia np. 10 dpo bo hcg jest wykrywalne na 48 godzin po zagnieżdżeniu, tak? A może owu miałam nie wtedy co doktorek i temperatura wskazują? I plemniorki przetrwały?
    Wtedy co mówił doktorek to mi się nie wydaje żeby była owu. Mógł jajko widzieć ale nie owulację. Bo co widział jak jajko pęka? nie możliwe. Szkoda że nie mierzyłaś tej temp :) ale jak najbardziej mogło dojść do późnego zagnieżdżenia a dzidziol nie daje znaków zanim się nie zagnieździ. A mogło to być nawet do 12 dpo :)

    gigsa lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Jeszcze nie wiadomo czy się udało. :(
    ja myślę, że się udało :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, ale Ci zazdroszczę. Będziecie mięli cudny prezent na rocznicę ślubu :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 5 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Jeszcze nie wiadomo czy się udało. :(
    A no i Ty betę robiłaś 10 dpo a nie 11 wg of :) to tym bardziej mozliwe :)

    gigsa lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Wtedy co mówił doktorek to mi się nie wydaje żeby była owu. Mógł jajko widzieć ale nie owulację. Bo co widział jak jajko pęka? nie możliwe. Szkoda że nie mierzyłaś tej temp :) ale jak najbardziej mogło dojść do późnego zagnieżdżenia a dzidziol nie daje znaków zanim się nie zagnieździ. A mogło to być nawet do 12 dpo :)
    Cholerka no mogło tak być. :P Ale jestem zaskoczona... Masakra. Tak wiem, jeszcze nie wiadomo czy to to. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Mała, ale Ci zazdroszczę. Będziecie mięli cudny prezent na rocznicę ślubu :)
    No dokładnie w maju mamy rocznicę! Hihih!!! :) Kochana jeszcze nie wiadomo czy się udało. A ja trzymam cały czas kciuki za was!!! Wierzę że każda z was w końcu będzie miała swoją upragnioną fasolkę! :) Nie mogę się doczekać aż wszystkie będziemy zafasolkowane. :)

    gigsa, mik82 lubią tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 5 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Wtedy co mówił doktorek to mi się nie wydaje żeby była owu. Mógł jajko widzieć ale nie owulację. Bo co widział jak jajko pęka? nie możliwe. Szkoda że nie mierzyłaś tej temp :) ale jak najbardziej mogło dojść do późnego zagnieżdżenia a dzidziol nie daje znaków zanim się nie zagnieździ. A mogło to być nawet do 12 dpo :)
    Dokładnie. Powiedział, że mamy piękną owu z prawego (jeśli dobrze pamiętam ) jajnika, ale jeszcze nie pękł. Może zrobił to dzień później. Nie ma co gdybać. Ważne, że jest i tyle :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Dokładnie. Powiedział, że mamy piękną owu z prawego (jeśli dobrze pamiętam ) jajnika, ale jeszcze nie pękł. Może zrobił to dzień później. Nie ma co gdybać. Ważne, że jest i tyle :)
    No tak dokładnie powiedział. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    A no i Ty betę robiłaś 10 dpo a nie 11 wg of :) to tym bardziej mozliwe :)
    Według OF betę robiłam 11 dpo Kochana. :)

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 5 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Wtedy co mówił doktorek to mi się nie wydaje żeby była owu. Mógł jajko widzieć ale nie owulację. Bo co widział jak jajko pęka? nie możliwe. Szkoda że nie mierzyłaś tej temp :) ale jak najbardziej mogło dojść do późnego zagnieżdżenia a dzidziol nie daje znaków zanim się nie zagnieździ. A mogło to być nawet do 12 dpo :)
    Właśnie już wtedy miałam powiedzieć że ten jej gin gówno widział ale nie chciałam Cię Czarna urazić więc przemilczałam, bo przecież nikt nie widzi momentu owulacji. Ta piękna owulacja to tylko przenośnia. Widział pęcherzyk gotowy do owulki a owu mogła przyjść nawet po dwóch dniach od wizyty

    gigsa, dotik lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
‹‹ 799 800 801 802 803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ