X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!! wczoraj wieczorem siknęłam sobie jeszcze raz i też wyszła II kreseczka, nawet mocniejsza niż ta rano :-) poczekam teraz do piątku jak był termin @ i zrobię test znowu :-) jak wszystko będzie dobrze to termin będzie na 01.04.2018 :-)
    Pysia o ten przepis na wywołanie @ to od mojej Mamy :-) nie wiem dokładnie o co chodzi z tą aspiryną ale miałam kiedyś podobną sytuację co Ty i u mnie zadziałało od razu :-)

    Hilary, PodwojnaMama, MamaNl lubią tę wiadomość

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon gratulacje !!! Niech kreseczka ciemnieje co raz bardziej :)
    Ja też bedę testowała w piątek

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po prenatalnych. Dzidzia 6.7 cm, FHR 153/min. 2 ręce, 2 nogi, wszystkie organy ok, na swoim miejscu. Tylko kość nosowa bardzo słabo wykształcona i NT 2.4... Ryzyko ZD 1:300 (wg wieku 1:700 więc po usg znacznie wzrosło). Aż tak się nie martwię, bo w poprzedniej ciąży też była słabo widoczna kość nosowa, ale przezierność była poniżej 2. A teraz pomiary między 2.1 a 2.7 nawet.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam usg w pon o 13

    Gratulacje Simon.

    Grochpaproch trzymam kciuki.

    Ryba bedzie wszystko ok.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon- toż to super rewelacja, gratuluję z całego serca.Kwieciec piękna data, moja córka jest z 27.hihi

    Ryba- równiez gratki.A powiedz myślałaa o testach PAPA?

    Miłego popołudnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki <3

    Kurcze to niesamowite ze bedac na urlopie mysle co u Was ;)

    Ale co ja widze :D Simon a jednak wyluzowanie zadzialalo!!!!!!!!!!!!! Jupi, gratki kochana <3 rosnijcie zdrowo :)

    Justi jak sie miewasz bo przelecialam po stronach ale nie widze Twoich postow...

    Basik mega kciuki za Poniedzialek <3 oczywiscie prosze daj tutaj na watku znac jak sie miewa Twoj maluszek bo wejde specjalnie zobaczyc :) ale bedziesz miala niesamowity widok bo juz taki duzy bedzie ;) inaczej byc nie moze i ja to wiem <3

    Rybaaa a jakies dodatkowe badania bedziesz miala robione w kierunku ZD? Trzymam kciuki zeby bylo jak w poprzedniej ciazy i skonczylo sie tylko na strachu.

    Grochpaproch kciuki za testowanie <3

    Czy ktos jeszcze jest z testujacych? Bo staraczek chyba nie wiele zostalo co ;)

    Witam Cie Pysia i zycze powodzenia :)

    A jak wszystkie ciezarowki sie czujecie? Pisac szybko. Dajecie rade w ten upal?

    Aria mam nadzieje ze z kazdym dniem jest lepiej <3

    Wiecie ja poszlam na calosc a teraz cala drze na mysl o ciazy :/ mialam sie wyluzowac a tu ni hu hu bo strach mnie ogarnia, ale bedzie co ma byc ;)

    Buziaki i gorace pozdrowionka <3

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 21 lipca 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję moje Kochane!!!!!!!
    A to tak dla pewności zrobiony dzisiaj rano (termin @):

    https://zapodaj.net/dd2f4a5eefbd9.jpg.html

    :-)

    majamia, Hilary, Rybaaaa lubią tę wiadomość

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadlam zobaczyc co u was :)
    Simon super, śliczna kreska. Spokojnej ciazy życzę :)
    Groch, testowalas?
    Ja mam dzis 10 dpo, ale u mnie marne szanse, byl jeden stosunek pelny, ale 4 dni przed ovu. Wiec na bank dostane @ we wtorek.
    Podwojna odpoczywaj i życzę Ci aby w końcu usmiechneło się do Ciebie szczęście :)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa ,jak w poprzedniej ciąży też tak wyszła kość nosowa to pewnie teraz też nie ma powodu do zmartwień,ot taka uroda.A lekarz w związku z tym wysyła Cię na jakies dodatkowe badania?

    Simon, no teraz to kreska jak ta lala :) nie pozostawia żadnych wątpliwości co do ciąży :)

    Basik, trzymam kciuki za poniedziałkowe badania

    Podwójna, w końcu musi się skończyć ta zła passa i wyjrzeć słońce.Wierzę,że u Ciebie wszystko się ułoży.Trzymam kciuki :)

    Dziewczyny,ja dzis rano zobaczyłam takiego superbladziocha:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af7c2591f7a8.jpg

    i sama nie wiem co mam o ty myśleć,niby dziś termin spodziewanej @,a bladzioch,mimo że w przepisowym czasie to wyszedł przeokrutny,ostatnio niestety takie bladziochy nic dobrego nie wróżyły :( Poleciałam sprawdzić betę,wyniki po 17-tej.Cóż pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję.
    Trzymajcie dziewczyny kciuki,żeby kreska ciemniała

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch wprawdzie bladzioch, ale ładnie widoczny!!!!!! a jakim testem robiłaś? ja żółtym bobotestem może dlatego taka wyraźna krecha, albo owu miałaś później!!!!! Trzymam kciuki za betę :-) ja doszłam do wniosku że nie idę.... :-)

    Grochpaproch lubi tę wiadomość

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groch ładna kreska :) teraz trzymamy kciuki aby ciemniala :)

    Grochpaproch lubi tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magada- dzięki :)

    Simon-Robiłam pink test.Przez tą październiową stratę to wolałam iść na tą betę od razu,żeby wiedzieć na czym stoję i się niepotrzebnie nie nakręcać.Jakbym miała taką tłustą krechę jak Twoja to też bym chyba sobie głowy betą nie zawracała :) Zobaczymy,co ma być to będzie,oprócz spokoju i cierpliwości,co ciężko mi wychodzi ;) ,więcej nic zrobić nie mogę

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon ja już gratulowalam na fb :)
    Grochpaproch ja widzę kreskę i to dobrze:) Czekamy na betę! :)

    Podwójna u mnie ok chociaż co raz częściej boli mi krocze i kość ogonowa szczególnie jak się na sprzątam albo więcej pochodzę. Wczoraj miałam wizytę ale gin tylko zaleciła odpoczynek i widocznie taka mają natura że mi się tam wszystko rozszerzenie i boli. Bez usg tylko serduszko słuchałyśmy i zbadała szyjke i wszystko ok. Wyniki krzywej cukrowej też dobre. Teraz kolejna wizyta za 4 tygodnie. Czuję już co raz mocniejsze kopniaki i to jest super :) Dzisiaj zaczynamy 25tc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 11:59

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki to ja uciekam na urlop!!! postaram się odezwać jak tylko będę miała dostęp do neta!!! trzymam kciuki za Wszystkie!!! :-) Buziaki!!!!

    majamia lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon odpoczywaj

    Gtochpaproch nawet nie trzeba sie zbytnio przygladac

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam tą moją nieszczęsną betę,szału nie ma tylko 33,9 mIU/ml.Zobaczymy czy do poniedziałku urośnie...

    PodwojnaMama, majamia lubią tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia89 wrote:

    Ryba- równiez gratki.A powiedz myślałaa o testach PAPA?

    Robiłam, choć w sumie nie wiem po co.... odbiór wyników za tydzień.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch, widać albo późna owulacja albo późne zagnieżdżenie. Do poniedziałku na pewno ślicznie urośnie!

    Simon wypoczywaj i się nie denerwuj, pięknie ciemniejącej krechy!

    Hilary, kiedy to zleciało...!?

    Magada Kochana, trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła! :-*

    Basik kciuki na poniedziałek zaciśnięte!

    Podwójna, będzie dobrze :-*

    Ja czekam na wyniki pappa w piątek. Zobaczymy co wyjdzie i wtedy lekarz coś więcej powie. Jeśli ryzyko wzrośnie to pewnie zasugeruje amniopunkcję.. Nie chcę teraz o tym myśleć...

    My we wtorek zaczynamy 2 trymestr i w sumie lepiej się czuję. Już mnie tak nie mdli, wymiotów dawno nie było, nawet apetyt mam w miarę ;-) upały straszne są... w dodatku w naszym jednostronnym mieszkaniu gdzie nie ma jak uciec przed porannym słońcem..
    Coraz więcej osób wie o naszym 3 szczęściu i nawet zdarzają się szczere gratulacje :-p

    Jutro jedziemy na impreze urodzinową do babci i szczerze nawet nie mam ochoty widzieć się z całą rodziną.. z większością nie utrzymujemy specjalnie kontaktu, więc będą wymuszone rozmowy typu "co słychać?"...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 23:39

    magada lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 lipca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie pozarlam z p..mam go dosyc leser zasrany mnie sie czepia jak se przysiade na chwile usiade..a sam ciagle nic nie robi i siedzi przed kompem mam ochote wyjsc i nie wrocic.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 22 lipca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik 83 pocieszam Cię...mniej rób,księżniczki żyją dłużej.

    Basik83 lubi tę wiadomość

‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ