X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch :D gratuluje i trzymam kciuki za kolejna bete :)

    Simon udanego urlopu.

    Basik meeeeeeega kciuki za jutro :) prosze daj tutaj znac bo bede specjalnie zagladac!!! A z mezem nie daj sie ;)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 24 lipca 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ja się z moim kloce o jego siedzęnie na dupie średnio 3 razy w tygodniu... :/

    Grochpaproch gratki beta wcale nie taka zła moja 1 beta miała 29 ;) niech pięknie rośnie

    Ja mam dziś polowkowe usg

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety biochemiczna. W sobotę powtórzyłam test i kreska ładnie sciemniala ale dziś juz bladzioch znowu.Dla pewności powtórzyłam dziś bete ale raczej nadziei nie ma bo zaczyna się plamienie.
    Myślę, że winny jest progesteron w tym cyklu pierwszy raz go zbadalam i mialam 12 ng a potem tylko 10 ng.Wzielam duphaston ale pewnie było już za późno. We wrześniu w końcu mam wizytę u lekarza który przyjmował mnie po poprzednim poronieniu tylko strasznie długo się u niego czeka na termin.W czerwcu byłam u innego ale tylko po to żeby pozbyć się dwóch stów w pięć minut i dowiedzieć się ze to ze nie wychodzi nam od października to pewnie wina stresu :/
    Muszę się zastanowić czy chcemy dalej się starać.
    Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki i staraczki . Do usłyszenia :)

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane po 13 dam znac

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz po ciaza starsza 12i 3 dni...dzidzius ma ok 5.5 cm do 6 lekarz nie umial dokladnie znierzyc bo tak sie wiercil.jak to pan doktor stwierdzil takiego malego adhd dawno nie widzial z noskiem ok.nie mogl przeziernosci karkowej sprawdzic.to bedzie do powtorki.widzialam jak skacze plywa robi fikolki ssie paluszka ..a najwwzniejsze slyszalam serduszko ❤

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch :( chcialabym zebys jednak przyszla z rosnaca beta, ale my kobiety wiemy po prostu kiedy jest zle. Przytulam i wiem co czujesz bo do teraz nie wiem czy dalej sie starac :/ daj znac jak beta. Buziaki

    Basik no widzisz :) cudownie. Ciesze sie ogromnie. Teraz mozesz spokojnie zyc i cieszyc cie ciaza :) ale fajnie zobaczyc juz takiego malego czlowieczka a nie kropeczke co ;)

    Basik a chcialam spytac jak Twoja waga sie zachowuje przy tej ciazy? Ile Ci juz przybylo?

    Mamabyc czekamy na wiesci i kciuki trzymam :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 lipca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie z moja waga to jest tak ze jeszcze nic nie przytlam.ciagle ta samaa waga po wczesniejszej stracie dwoch kg.

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 24 lipca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mały ma 411gram zdrowy chłopak:)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik czyli nam kobieta z nadwaga ladnie w ciazy waga sie zachowuje ;) i oby tak dalej.

    Mamabyc ciesze sie ze Twoj synus zdrowy jest i piekna wage juz ma :)

    Grochpaproch jak dzisiejsza beta?

    Karola, Pari a Wy juz po prenatalnych jestescie?

    Dziewczyny a wiecie co u Justi? Tez zamilkla tak nagle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 23:07

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik,Mamabyć cieszę się,że po badaniach ok i maluchy zdrowo rosną :)

    U mnie niestety potwierdziły się moje przypuszczenia.Wczoraj beta 31,powoli zaczęła spadać.Czekam teraz na @,która na razie nie chce przyjść,nawet plamienia ustały.Mam nadzieję,że wszystko samo naturalnie się oczyści.Bardzo bym chciała kolejne dziecko ale strach,że trzeci raz znowu coś pójdzie nie tak jest co raz większy...

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku...przytulam Cie:***

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 25 lipca 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Graochpaproch... bardzo mi przykro... :-( tulę mocno :-*
    Niestety strach zawsze towarzyszy.. ciężko podjąć dobrą decyzję. Ale na pewno podjemiecie najlepszą :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 lipca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch tulę !

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia.
    Fajnie jest mieć takie miejsce gdzie można się wygadać i poczuć zrozumiałym.Bo w realu to rozmawiam o tym tylko z mężem,jakoś innym nie mam ochoty się "chwalić",myślę,że do końca by nie zrozumieli,bo patrzą przez pryzmat tego,ze mam już dwójkę zdrowych dzieci więc czego chcieć więcej.

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 lipca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule kochanie ❤

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 26 lipca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch tak bardzo mi przykro :(

    PodwojnaMama tak ja już też po tym usg.. dziecię zdrowe UFF. Ma ok 58mm .. wg usg ciąża młodsza o tydzień ... wg @ lekarzowi wyszedł termin 25.01 ... wg usg 3.02. ..a na karcie ciąży pielęgniarka mi wpisała 27.01 zgłupieć idzie

    Wczoraj byłam u gina po zaświadczenie do pracy to spytałam jak mam w końcu liczyć te tygodnie bo już sama nie wiem... no to powiedział, że według @.


    Bóle głowy znów mnie dopadły od wczoraj ..echh ... masakra ... tabletki nawet nie biorę bo wiem, że nie pomoże :/
    Zabieram się za wywieszenie prania może zdąży wyschnąć nim zacznie padać (bo pewnie będzie jak zwykle w ostatnim czasie) i ogarnąć chałupę trzeba

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari u mnie zawsze liczą z @ i ja też tak liczę. Na karcie mam wpisany termin właśnie z @ i drugi z pierwszego usg bo też jest o tydzień młodsza ale lekarz zawsze na wizycie liczy od @

    Pari lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie pokrywa usg z terminem om wiec problemu nie mam

    Pari lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 26 lipca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to nawet nie wiem skąd mi pielęgniarka wytrzaseła termin który wpisała w kartę ... pośpiech zapewne wyszedł bo biedaczka była sama a akurat kolejka dosyć pokaźna się zrobiła.
    Ale w sumie i tak się nastawiam bardziej na termin lutowy ;)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!

    Trochę się nie odzywałam...niestety dzidzuś mi zmarł . Byłam wczoraj u lekarki i stwierdziła,że od czterech dni nie żyje, od 9 tygodnia i 1 dnia. Powiedziała,że ta ciąża to taka potworkowata i mam zrobić badania genetyczne bo dawno nie widziała " czegoś "takiego, trudno jej było wyodrębnić nawet głowę. Wyję,ale rozumiem,że nie było szans i się zastanawiam co poszło nie tak.
    Nie pisałam bo jakoś dziwnie się czułam , nie wierzyłam ,że ta ciąża się uda pomimo modlenia się zawierzania maleństwa Maryi jakoś wewnętrznie nie czułam tego no i mój podpis mnie denerwował a kasować nie chciałam....

    Dupa wielka.Jestem wielkim żalem....
    Nie wiem jak długo się czeka na tą genetykę, mam pójść za 4 dni do szpitala bo mam w krwi ten acard i clexane.

    Groszku ,strasznie mi przykro,że Tobie też się nie udało...Tulę Cię mocno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 09:42

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ