X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 marca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    ja już nigdy nie uwierzę nawet takiemu plamieniu...

    W ciąży z córką i w dwóch innych ciążach miałam plamienie w zależności któa to była ciąża, w 5-6-7 dniu po owulacji.

    W ostatnim cyklu miałam ból brzucha jak okresowy i do tego różowy mocno śluz 5dpo przez 2 godziny gdzieś, no ewidentnie pasowało na plamienie implantacyjne.

    Nigdy przenigdy nie miałam plamień między owu a terminem @ jeśli nie było ciąży.

    A tu zonk, ciąży nie ma.
    Może był biochem?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    ja już nigdy nie uwierzę nawet takiemu plamieniu...

    W ciąży z córką i w dwóch innych ciążach miałam plamienie w zależności któa to była ciąża, w 5-6-7 dniu po owulacji.

    W ostatnim cyklu miałam ból brzucha jak okresowy i do tego różowy mocno śluz 5dpo przez 2 godziny gdzieś, no ewidentnie pasowało na plamienie implantacyjne.

    Nigdy przenigdy nie miałam plamień między owu a terminem @ jeśli nie było ciąży.

    A tu zonk, ciąży nie ma.
    Może była nieudana implantacja a zatem cb, a za niska beta by cokolwiek zobaczyć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj 6dpo miałam bardzo dużo upławów/plamienia kolor brązowy, zmieniłam wkładkę i do dziś nie ma nic czyściutko....także wczoraj miałam naprzemiennie kłucia jajników wieczorem, ale tylko odczuwalne nie bolesne.

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ja tam mimo wszystko bym plamienie interpretowała jako dobry objaw. Jeśli nigdy się nie zdarzało przed próbami zaciążenia, to by jednak była oznaka, że zarodek rozrabia (jeśli nie jest to infekcja albo jakaś ranka po przytulankach, tudzież inne choróbska). Jeśli nie było ciąży, to może faktycznie, nie uczepił się dzidziś lub macica zdecydowała że zarodek nie ma szans (kiedys czytałam o tym ciekawą teorię o "egzaminie wstępnym" dla zarodka).

    Ja jeszcze plamię, ale to takie tam mazianie, nawet to nie jest specjalnie brązowe. Jutro idę do ginekologa na profilaktykę raka, więc się zobaczy co powie mądra głowa. Mam nadzieję że to nie @, bo byłby to mój życiowy rekord falstartu:)

    Trzymam za nas kciuki:)

    0ff5caae5c52846fbcef00494f44e0ea.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 17:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry wrote:
    Hej dziewczyny,

    Ja tam mimo wszystko bym plamienie interpretowała jako dobry objaw. Jeśli nigdy się nie zdarzało przed próbami zaciążenia, to by jednak była oznaka, że zarodek rozrabia (jeśli nie jest to infekcja albo jakaś ranka po przytulankach, tudzież inne choróbska). Jeśli nie było ciąży, to może faktycznie, nie uczepił się dzidziś lub macica zdecydowała że zarodek nie ma szans (kiedys czytałam o tym ciekawą teorię o "egzaminie wstępnym" dla zarodka).

    Ja jeszcze plamię, ale to takie tam mazianie, nawet to nie jest specjalnie brązowe. Jutro idę do ginekologa na profilaktykę raka, więc się zobaczy co powie mądra głowa. Mam nadzieję że to nie @, bo byłby to mój życiowy rekord falstartu:)

    Trzymam za nas kciuki:)

    0ff5caae5c52846fbcef00494f44e0ea.png
    W ciąży miałam plamienia 6dpo ale mniejsze niż to wczorajsze i po tym plamieniu tak samo potem czysto. Teraz nie mam nic nawet przy wycieraniu. Jakby była infekcja to by było ciągle... prawda?

    A ty w którym dniu po masz te plamienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Dzisiaj na wkładce (6 DPO) znalazłam śluz jak przy owulacji (co prawda znacznie mniej) z odrobiną brudnej/brązowej krwi, taka tam mała kropeleczka. Nigdy, ale to nigdy nie przytrafiło mi sie plamienie pomiędzy owulacją a @. 2 razy tylko przy owulacji, ale to byłoby na tyle w ciągu 20 lat miesiączkowania. Spadku temp nie miałam (w zasadzei to mialam...tyle ze tak sie zdziwilam tym pomiaram ze zmierzylam jeszcze 2 razy i w koncu wyszlo 36,81), bół po lewej stronie, ale to akurat u mnie normalka że coś tam zaboli, zakłuje. 6 DPO to chyba troche wcześnie... mimo wszystko mam nadzięję że to dzidzia. Zdecydowanie za wcześnie na @. 19 dzień cyklu przy średniej długości 26/27.

    Dostała któraś z was @ tak wcześnie, albo miała plamienie ni stąd ni zowąd (choć to nigdy wcześniej sie nie zdarzyło?)

    0ff5caae5c52846fbcef00494f44e0ea.png

    Pozdrowionka
    Marry
    Widzę, że też miałaś bóle z jednej strony. Ja też wczraj rano miałam takie przypominające ból owulacyjny, potem popołudniu było plamienie a potem naprzemiennie kłuły mnie jajniki. Dzisiaj cisza i spokój

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Widzę, że też miałaś bóle z jednej strony. Ja też wczraj rano miałam takie przypominające ból owulacyjny, potem popołudniu było plamienie a potem naprzemiennie kłuły mnie jajniki. Dzisiaj cisza i spokój

    Hej

    Gdyby to była infekcja to byś czuła przykry zapach. Infekcja bakteryjna zmienia kolor i zapach wydzieliny. Infekcja sama by sobie nie poszła. W sumie mialam chyba 2 plamienia. Jedno 6 DPO, kropelka starej krwi była uwięziona w takim jakby rodzaju płodnej wydzieliny (taki tam mały żelek), a teraz mam od wczoraj wieczorem (8 DPO) i dziś (9 DPO). U mnie chwilowo wygląda to bardzo delikatnie, kolor nawet nie cappucino;) Mam ciągły taki tepy ból, jakby jajnik z delikatnymi nutami kłócia:) Niektóre dziewczyny tu miały plamienie niemal przez tydzień. Mam nadzieję że to dzidziuś, a nie @...podstępna małpa. Nigdy nie plamiłam, więc bym była zaskoczona...wrr

    Czytałam na angielskich i niemieckich stronach internetowych o plamienu implantacyjnym i naprawdę nie ma reguły. Może trwać godzinę, dzień, a może nawet i kilka dni. Może być bardzo słabe, a może być mocne (nie tak mocne jak okres). Czytałam o dziewczynach, które już sobie tampony wkładały bo były na bank pewne, że to @. Zatem uszy do góry, może zaciążymy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 18:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry wrote:
    Hej

    Gdyby to była infekcja to byś czuła przykry zapach. Infekcja bakteryjna zmienia kolor i zapach wydzieliny. Infekcja sama by sobie nie poszła. W sumie mialam chyba 2 plamienia. Jedno 6 DPO, kropelka starej krwi była uwięziona w takim jakby rodzaju płodnej wydzieliny (taki tam mały żelek), a teraz mam od wczoraj wieczorem (8 DPO) i dziś (9 DPO). U mnie chwilowo wygląda to bardzo delikatnie, kolor nawet nie cappucino;) Mam ciągły taki tepy ból, jakby jajnik z delikatnymi nutami kłócia:) Niektóre dziewczyny tu miały plamienie niemal przez tydzień. Mam nadzieję że to dzidziuś, a nie @...podstępna małpa. Nigdy nie plamiłam, więc bym była zaskoczona...wrr

    Czytałam na angielskich i niemieckich stronach internetowych o plamienu implantacyjnym i naprawdę nie ma reguły. Może trwać godzinę, dzień, a może nawet i kilka dni. Może być bardzo słabe, a może być mocne (nie tak mocne jak okres). Czytałam o dziewczynach, które już sobie tampony wkładały bo były na bank pewne, że to @. Zatem uszy do góry, może zaciążymy:)

    No u mnie to była dziwna w wyglądzie wydzielina średnio brazowego koloru dość jej sporo poleciało i czułam właśnie mokrość jak tylko przyszłam do domu to zobaczyłam, przy wytarciu też była, po 2 h już nie i do tej pory, ponad dobę, jest czyściutko. Zapach taki jak to moze mieć wydzielina, ale nie przykry.

    To ciekawe co piszesz, tak jak mówie, już to miałam i była ciąża, chociaż teraz było intensywniejsze. A teraz masz kawę z mlekiem kolor?

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze troche kolor kawowy, nadal mnie lekko ćmi po lewej stronie, i też sporo tej wydzieliny poleciało, więcej niż normalnie. Zatem to chyba nie jest nic nadzwyczajnego. Ja tak czy siak ide jutro się zbadać, może nawet poproszę o test z krwi i się okaże, co tam w trawie piszczy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będziesz miała 10 dpo?
    Kurde zrobiło mi to nadzieję, nie powiem :) Bo takie plamienie jednorazowe akurat 6 dzień po owu a potem cisza to musi coś być na rzeczy....przynajmniej bym chciała

    Długo się starasz?

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 miesiąc będzie, pierwsze dziecko, a że 35 niemal na karku to czas na badania... mam nadzieje, że jest wszystko dobrze. Technicznie nigdy mi nic ginekolog nie mówił, ale diabeł tkwi w szczegółach:) 6 DPO jest obiecujące, ale wiadomo tak długo jak nie ma dwóch kreseczek...

    Rzuciłam okiem na wykresy owulacyjne, bez ciąży. Dużo dziewczyn ma plamienia, pytanie tylko czy to u nich norma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry wrote:
    6 miesiąc będzie, pierwsze dziecko, a że 35 niemal na karku to czas na badania... mam nadzieje, że jest wszystko dobrze. Technicznie nigdy mi nic ginekolog nie mówił, ale diabeł tkwi w szczegółach:) 6 DPO jest obiecujące, ale wiadomo tak długo jak nie ma dwóch kreseczek...

    Rzuciłam okiem na wykresy owulacyjne, bez ciąży. Dużo dziewczyn ma plamienia, pytanie tylko czy to u nich norma...
    Pytanie czy ty masz, a nie czy ma ktoś inny :)
    Miałaś monitoring?

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie mialam, to jest pierwszy raz:) Dlatego mam nadzieje. Monitoringu nie mialam. Ponoc jak temperatura skacze to mozna byc pewnym owulacji. Nic ide dzis do madrej glowy, zobaczymy jaki bedzie plan dzialan (przepraszam za brak polskich znakow, w pracy mam niemiecka klawiature i nie moge zmienic na polska:P)

    Pozdrowionka i trzymam kciuki, zamelduj sie jak juz bedziesz miala pewnosc:)

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i była nieudana implantacja, sama nie wiem.

    Ale w każdym bądź razie testy bardzo wcześnie mi wychodzą zawsze, przy becie 46 test wyszedł mi już dzień wcześniej, raz przy becie ledwo 20 poprzedniego dnia kolejnego też już jaśniutka kreseczka.

    A tu nic a nic ;)

    A na testy radze sikać od razu na dwa różne co by sobie nie narobić nadziei jak na jednym wyjdzie jakiś cień widmo. Miałam tak 2 razy, a ciąży nie było, bety tego samego dnia lub kolejnego absolutnie negatywne ;)

    No nic, kiedy by nie była następna ciąża, mam nadzieję, że będzie udana. Mogę już więcej nie być w ciąży, byle ta jedna jeszcze była szczęśliwa :)

    Marry, innamorata88 lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zatestowaam i jest zonk, ale 10 DPO to jeszcze wczesnie. Ale poki kolezanka @ sie nie pokazala, nie skladam oreza walki:)

    Ps, wlasnie sie dowiedzialam ze u mnie w pracy kobieta lat 47 jest w pierwszej ciazy:) No chyba mamy jeszcze czas i szanse:)

    Pozdrawiam i trzymam kciuki

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry - moja teściowa urodziła 3 dziecko w wieku 43 lat ;) Także na to patrząc mam kupe czasu, na wcześniejszą menopauzę nie mam zapatrywań patrząc na mame czy babcie ;)

    Jednak chciałabym wcześniej tą ciążę niż koło 40-tki :P

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Może i była nieudana implantacja, sama nie wiem.

    Ale w każdym bądź razie testy bardzo wcześnie mi wychodzą zawsze, przy becie 46 test wyszedł mi już dzień wcześniej, raz przy becie ledwo 20 poprzedniego dnia kolejnego też już jaśniutka kreseczka.

    A tu nic a nic ;)

    A na testy radze sikać od razu na dwa różne co by sobie nie narobić nadziei jak na jednym wyjdzie jakiś cień widmo. Miałam tak 2 razy, a ciąży nie było, bety tego samego dnia lub kolejnego absolutnie negatywne ;)

    No nic, kiedy by nie była następna ciąża, mam nadzieję, że będzie udana. Mogę już więcej nie być w ciąży, byle ta jedna jeszcze była szczęśliwa :)
    Ja sobie siknę dopiero 14dpo nie będę jaj robić sobie z wcześniejszym, bo to nie ma pewności.
    Miałam kreski, cienie, tylko wtedy jak w ciąży byłam, ale nordtest dawał złudzenie bo to jest chyba najgorszy test na rynku!

    No 47 lat i pierwszy bobas..jak się czuje na siłach, czemu nie? W takim razie serio każda z nas ma kupę czasu na ciążę !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8 dpo, dalej czysto, żadnych plamien - nic :) Czyli to był wyskok jednorazowy i tyle :) Poza tym nic nie boli mnie, a w poprzednich cyklach kłuło i piersi też bolały, teraz nie. Pamiętam, że w cyklu ciążowym też bóli piersi dostałam 12 dpo dopiero... a poza tym nic nie zapowiadało ciąży...ale, nie NAKRĘCAMY :D Będzie co ma być, nie teraz to za miesiąc, nie za miesiąc to za dwa :) A za miesiąc kończę 26 lat, ale czas leci

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    40 to na bank piekny wiek, doswiadzona i spokojna mama. Dziecko odmladza:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 09:53

    Gossa lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 23 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak to mogę trzecie mieć koło 40-tki :D ;)

    Byłoby jak u teściowej, około 20 lat różnicy między najstarszym a najmłodszym ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ