X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 lutego 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że tak! :)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 lutego 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajna promocja ale przyznam szczerze że bałabym się kupić ten żel z takim krótkim terminem....że będzie nie pełnowartościowy właśnie ze względu na datę;)
    ale na pewno lepszy ten niż np durex;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 11 lutego 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam w aptece za 45 zł i z datą ważności do 2015. cenowo więc nie tak źle kupić w aptece. też 8 aplikatorów. 2 już wykorzystałam w lutym,ale myślę że i tak dostanę okres. Czemu tak u mnie jest,że jak mam dni płodne to nie mam ochoty, jakoś podbrzusze boli i źle się czuje a jak już jestem po to ochota jest.Ah wszystko przez te starania :(

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    fajna promocja ale przyznam szczerze że bałabym się kupić ten żel z takim krótkim terminem....że będzie nie pełnowartościowy właśnie ze względu na datę;)
    ale na pewno lepszy ten niż np durex;)
    Kochana, żadne tam Durexy czy inne. Nawet ślina nie jest wskazana, bo działa jak bariera na plemniki. Jak już to ten żel albo nic :)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida a stosowałaś ten żel?
    Jeśli tak to jakie efekty?
    Bo ja szczerze mówiąc niestety nie liczę na to żeby mi pomógł :(

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Otylka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu pierwszy raz zastosowałam Conceive Plus. Ogólnie ze śluzem nie ma u mnie jakiegoś dużego problemu ale żel podobno wydłuża życie plemników, a na tym mi bardzo zależy. Myślę że w następnym cyklu też będziemy go używać.

    nika326 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propos tej promocji na allegro... ja osobiście bałabym się kupić żel, którego termin ważności się kończy, może juz stracił swoje właściwości ?
    juz kiedyś wpadłam na pomysł, że można kupić tubkę żelu 75 ml (cenowo wychodzi tak samo jak 8 aplikatorów) i do tego dokupić w aptece strzykawki, ja kupuje 5 ml i wyciskam 3 ml żelu (tyle żelu zawiera także jeden gotowy aplikator)a następnie sobie aplikuję... może mniej komfortowe, ale bardziej ekonomiczne :)
    ostatnio kupiłam na allegro 8 aplikatorów, aby porównać czy jest jakaś różnica i jest - z aplikatora nigdy nie wyciśniemy wszystkiego, natomiast ze strzykawki wypłynie wszystko :) dodatkowo wśród 8 aplikatorów jeden był pusty !!! dlatego kupuję tylko w aptece internetowej... ostatnio zasugerowano mi , czy aby ten żel to nie placebo... tylko dobra reklama i wpływ na naszą psychikę, wówczas myślimy, że mamy w ręce "cudowny wynalazek" , który pomoże na 100% ... pęka w nas dotychczasowa blokada i okazuje się , że jesteśmy w ciąży :) gdyby był taki rewelacyjny i skuteczny to uwieżcie, że musiałybyśmy płacic za niego majątek... ale to tylko moje przemyslenia... pozdrawiam wszystkie staraczki i miłego dnia kochane :)

    vanessa, Lena87, Iwone lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calines dzięki za radę pod wykresem :) nie znalazłam Twojego wykresu i nie mogłam Ci podziękować :) więc korzystam z okazji tutaj :)

    A co do żelu to ja myślę że może pomóc ale tylko wtedy kiedy problem tkwi tylko i wyłącznie w śluzie szyjkowym bo w innych przypadkach raczej nie można liczyć że zdziała cud.

    calines, Lena87, weronika86 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calines dokładnie bałabym się że te z krótka datą ważności są mniej wartościowe....

    ja wczoraj użyłam pierwszy raz w drugim cyklu, 3ml i było cudnie, 5ml to za dużo jednak

    calines lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    calines dzięki za radę pod wykresem :) nie znalazłam Twojego wykresu i nie mogłam Ci podziękować :) więc korzystam z okazji tutaj :)

    A co do żelu to ja myślę że może pomóc ale tylko wtedy kiedy problem tkwi tylko i wyłącznie w śluzie szyjkowym bo w innych przypadkach raczej nie można liczyć że zdziała cud.

    nie ma za co :) zgodzę się z tobą co do skuteczności żelu...pomaga tylko, gdy nie mamy śluzu lub nie sprzyja nasieniu
    ja postanowiłam odpuścić mierzenie temperatury w tym cyklu i z tego powodu nie upubliczniłam wykresu... mierzyłam temperaturę przez 3 cykle i doszłam do wniosku, że mnie to ogromnie stresuje, wybudzałam się w nocy z myślą czy wzrosła , czy spadła... moja ginekolog poradziła "wyłączyć " myślenie o dziecku i zająć się czymś... w tym cyklu z mężulkiem postanowiliśmy być spontaniczni, co ma być to będzie...jeżeli się nie uda to od przyszłego cyklu robię kompleksowe badania ... a miało być o żelu :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calines no to powodzenia :)

    calines lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    calines no to powodzenia :)

    a nie dziękuję, aby nie zapeszyć :) tobie również wytrwałości w staraniach i oczywiście dwóch kreseczek

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    calines dokładnie bałabym się że te z krótka datą ważności są mniej wartościowe....

    ja wczoraj użyłam pierwszy raz w drugim cyklu, 3ml i było cudnie, 5ml to za dużo jednak

    na początku aplikowałam 5 ml i miałam wrażenie, że znaczna część żelu ze mnie wypływała po serduszkowaniu ... nieprzyjemne to było... pozdrawiam :)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 lutego 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ten żel niestety nie pomógł, mimo ze liczyłam na niego bardzo :( pierwszy raz stosowałam.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 15 lutego 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstępne sprawozdanie z drugiego cyklu z C+ - zapalenie pęcherza!!! Sex fantastyczny, ale nie wiem czy to cudo jest dla mnie :) Oczywiście, zapalenie raczej nie od żelu, ale niesmak pozostał ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2014, 08:52

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też nie pomógł. Ale mowi się trudno

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie również nie pomógł, ale sex jet przyjemniejszy :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    calines dzięki za radę pod wykresem :) nie znalazłam Twojego wykresu i nie mogłam Ci podziękować :) więc korzystam z okazji tutaj :)

    A co do żelu to ja myślę że może pomóc ale tylko wtedy kiedy problem tkwi tylko i wyłącznie w śluzie szyjkowym bo w innych przypadkach raczej nie można liczyć że zdziała cud.

    Zgadzam sie z vaneska...niestety ja tez liczylam na cud z tym zelem...zostaly mi jeszcze 2 tubki, ale mojemu nie podoba sie uczucie wogole z tym zelem. zreszta ocet i woda poprawily mi sluz wiec nie bede korzystac...korzystalam 2 cykle. Tak jak Vaneska napisala- jesli problem tkwi tylko w sluzie to pomoze.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja go nie stosowałam, bo nie mam problemu ze śluzem, ale zastanawiałam się nad kupnem, by mimo wszystko ułatwić plemnikom ich życie :) Na razie się wstrzymuję.

    Chciałam tylko powiedzieć, że to nie jest tak, że jakiś żel zagwarantuje nam zajście w ciążę i to już przy pierwszym jego użyciu. To że nie zaszłyście, nie znaczy, że on nie działał. Na pewno przedłużył życie plemnikom, na pewno poprawił stan śluzu. Ale przyczyna dlaczego się nie udało nie leży w nim i jego słabej skuteczności a pewnie gdzie indziej...

  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 17 lutego 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem czy to ten żel, ale (castagnus+wiesiołek+len+conceive+)=ciąża w pierwszym cyklu :-)

    santoocha, vanessa, asiorekkkk, Ida, stysia, kasiuleks, pszczola2000 lubią tę wiadomość

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ